Sitepricechecker Html Sitemap

Mean Well MDR4012 DINskena nataggregat 12 VDC 3.33 A 40 W 1 x
Allnet ALLHS02530LANOPTION Natverksadapter 100 Mbits LAN 100 Mbits. Micro USB
Duracell Ultra DCR2 Fotobatteri CR 2 Litium 800 mAh 3 V 10 st
Honeywell Home DCP311 Tradlos gong Sandare
Varta CR123A Fotobatteri CR123A Litium 1430 mAh 3 V 10 st
SureFlap Pet door rosette Monteringsadapter Vit 1 st
MBZ 30269 H0 3pack jordbruksforetagsmaskiner
HT Instruments HT6 Tvapolig spanningsprovare CAT III 690 V. CAT IV 600 V LED. Akustik
BKL Electronic 150606910 Datakabel Li12YD11Y 8 x 0.50 mm Svart 10 m
GALVACOLOR rostskyddsmedellack med dubbel effekt ljusgra RAL 7035 CRC GALVACOLOR 32080AA Gravit RAL 7035 500 ml
Hammond Electronics 1590ZGRP244 Universalholje 400 x 250 x 160 Polyester Gra 1 st
Telegartner RJ45 Natverk Anslutningskabel CAT 6A SFTP 15.00 m Gul Flamskyddsmedel. med lasskydd. Parskarmad. dubbelt skarmad. Halogenfri
Telegartner RJ45 Natverk Anslutningskabel CAT 6A SFTP 15.00 m Bla Flamskyddsmedel. med lasskydd. Parskarmad. dubbelt skarmad. Halogenfri
Telegartner RJ45 Natverk Anslutningskabel CAT 6A SFTP 15.00 m Gron Flamskyddsmedel. med lasskydd. Parskarmad. dubbelt skarmad. Halogenfri
Tojbar folie Polyeten L x B 300 m x 50 cm Transparent 150 m
MightyRod PRO Kabeldragstang 1 m. 4 mm o SpiraFLEX C.K. MightyRod PRO 4 mm 1 m 1 st
MightyRod PRO Kabeldragstanger 1 m. 7 mm o 2 st C.K. MightyRod PRO 7 mm 1 m 2 st
MightyRod PRO kabeldragstangerset 10 m standard C.K. MightyRod PRO 7 mm 10 m 1 set
MightyRod PRO Kabeldragstang 1 m. 6 mm o fosforiserande C.K. MightyRod PRO 6 mm 1 m 1 st
MightyRod PRO Kabeldragstang 1 m. 6 mm o 2 st C.K. MightyRod PRO 6 mm 1 m 2 st
MightyRod PRO Kabeldragstanger 12 m supersats C.K. MightyRod PRO 1 set
Thermo Polyimider Varmefolie sjalvhaftande 24 VDC. 24 VAC 45 W Kapslingsklass IPX4 L x B 750 mm x 35 mm
CellPack 127093 Krympslang utan lim Gul 25.40 mm Krympforhallande21 4 m
CellPack 127090 Krympslang utan lim Gron. Gul 25.40 mm Krympforhallande21 4 m
Knipex Slim Sparskruvmejsel Bladlangd 100 mm
Kopp 233502007 Forgreningsdosa med brytare 2x Vit Skyddskontakt 1 st
Tamiya Skarunderlagg 74118
Wera 2072 Elektronik och finmekanik Specialskruvmejsel Bladlangd 40 mm
Bahco Stjarnskruvmejsel PH 2 Bladlangd 25 mm
Dicota Secret 14.1 Wide 169. sidemounted Skarmskyddsfilm 35.8 cm 14.1 Bild Format 169 D31507 Passar till Notebook
Dicota Secret 4Way for DELL Latitude 7389. sel Skarmskyddsfilm 33.8 cm 13.3 D31558 Passar till DELL Latitude 73897390
Dicota Secret 4Way 12.5 169. sidemounted Skarmskyddsfilm 31.8 cm 12.5 Bild Format 169 D31560 Passar till Notebook
Dicota Secret 2Way 21.5 Wide 169. selfadhe Skarmskyddsfilm 54.6 cm 21.5 D31619 Passar till Monitor
Dicota Secret 2Way for MacBook Air 13 Pro 13 Skarmskyddsfilm 33.0 cm 13 D31589 Passar till Apple MacBook Air 13. Apple MacBook Pro 13
Stanley by Black Decker 022500 Nalfilsats 6delars 1 st
Helukabel 29109100 Flatad kabel H05VK 1 x 0.75 mm Morkbla 100 m
Helukabel 3206650 Jordkabel NYYJ 7 G 1.50 mm Svart 50 m
NWS 13449VDE130 Sidoskarare 130 mm
Bosch Accessories 2608594193 Halsagset 14 delar Cobalt 1 st
Bosch Accessories 2608594188 Halsagset 9 delar Cobalt 1 set
Hazet 903SLG17SB Yttersexkantig Mutterdragarehylsnyckelinsats 17 mm 12
Crawler slapvagnskoppling Amewi 110 010SH80156B Svart
econ connect RJ45 Natverk Anslutningskabel CAT 6 SFTP 20.00 m Rod Parskarmad
Kamerabatteri Sony NPBN1 3.6 V 600 mAh NPBN.CE7
freecolor Toner Ersatter Lexmark 502X. 50F2X00 Kompatibel Svart 10000 sidor MS610FRC
Gedore 2133 11 Verkstad Hylsskruvmejsel Nyckelstorlek 11 mm Nyckellangd tum 716 tum Bladlangd 125 mm
Gedore 227 E1 8826740 Gummihammare 320 mm
Digitus Strom. PC. Harddisk. Diskenhet. Parallel. Seriell Konverter 1x IDE hane 40polig. Molex 4pol hane 1x SATAkombi hona 715 pol Rod. Svart
Eltako S9110012VAC Impulsbrytare Utanpaliggande 12 V
Eltako R1211024V Kopplingsrela Nominell spanning 24 V Vaxelstrom max 8 A 1 NO. 1 NC 1 st
Eltako 22100020 Kopplingsrela Nominell spanning 24 V Vaxelstrom max 8 A 1 NO 1 st
Alutec CLASSIC 186 11186 Transportlada Aluminium L x B x H 785 x 565 x 482 mm
Dicota Dicota DisplayBlendschutzfilter 54. Blandskyddsfilter 54.6 cm 21.5 Bild Format 169 D31313 Passar till Notebook
Dicota Dicota Secret 2Way Bildschirmfilter Skarmskyddsfilm 49.5 cm 19.5 Bild Format 169 D70048 Passar till Monitor
Dicota Dicota Secret 2Way. selfadhesive Sic Skarmskyddsfilm 33.0 cm 13 D70029 Passar till Lenovo ThinkPad X1 Tablet 3. Gen 13
Dicota Dicota Secret 4Way NotebookPrivacyF Skarmskyddsfilm 34.3 cm 13.5 D70068 Passar till Acer Chromebook Spin 13
Dicota Dicota Secret 2Way. sidemounted Sich Skarmskyddsfilm 33.0 cm 13 D70030 Passar till Lenovo ThinkPad X1 Tablet 3. Gen 13
Dicota Dicota Antiglare Filter Bildschirmsch Blandskyddsfilter 33.0 cm 13 D70033 Passar till Lenovo ThinkPad X1 Tablet 3. Gen 13
Dicota Dicota Secret 4Way NotebookPrivacyF Skarmskyddsfilm 39.6 cm 15.6 D70037 Passar till HP EliteBook 850 G5
Dicota Dicota Antiglare Filter Bildschirmsch Blandskyddsfilter 33.0 cm 13 D70034 Passar till Lenovo ThinkPad X1 Tablet 3. Gen 13
Dicota Dicota Secret 4Way NotebookPrivacyF Skarmskyddsfilm 39.6 cm 15.6 D70038 Passar till HP EliteBook 850 G5
Dicota DICOTA Blendfreier NotebookFilter S Blandskyddsfilter 34.3 cm 13.5 D70063 Passar till Acer Chromebook Spin 13
Dicota Dicota Secret 2Way NotebookPrivacyF Skarmskyddsfilm 34.3 cm 13.5 D70065 Passar till Acer Chromebook Spin 13
Dicota DICOTA Blendfreier NotebookFilter S Blandskyddsfilter 34.3 cm 13.5 D70064 Passar till Acer Chromebook Spin 13
Dicota Dicota Secret 2Way NotebookPrivacyF Skarmskyddsfilm 34.3 cm 13.5 D70066 Passar till Acer Chromebook Spin 13
EBM Papst 4414F2 Axialflakt 24 V 168 mh L x B x H 119 x 119 x 25.4 mm
FerdyF. ExtricationS3 1995S3XL Konstlader Arbetshandske Storlek handskar 10. XL EN 3882016 CAT II 1 par
Self Electronics SLT6350ISCUN LED driver Konstantstrom. Konstantspanning 5.95 W 350 mA 5 17 VDC Montering pa brandfarliga ytor. mobelregistrering.
SpeaKa Professional SCART Komposit RCA TVmottagare Anslutningskabel 1x SCART hane 3x RCAhane 2.00 m Svart
SpeaKa Professional HDMI Adapter 1x HDMI hane C Mini 1x HDMI hona Svart guldplaterad kontakt
SpeaKa Professional Teleplugg Audio Anslutningskabel 1x Teleplugg 3.5 mm 1x Teleplugg 3.5 mm 1.50 m Svart SuperSoftkabelholje
SpeaKa Professional HDMI Anslutningskabel 1x HDMI hane 1x HDMI hane 15.00 m Svart
SpeaKa Professional HDMI Anslutningskabel 1x HDMI hane 1x HDMI hane 10.00 m Svart
SpeaKa Professional Teleplugg Audio Anslutningskabel 1x Teleplugg 6.35 mm 1x Teleplugg 3.5 mm 1.00 m Vit SuperSoftkabelholje. guldplaterad kontakt
Teleplugg 4polig AudioAnslutningskabel1x Teleplugg 3.5 mm 1x Teleplugg 3.5 mm1.00 mSvartSuperSoftkabelholje. guldplaterad kontaktSpeaKa Professional
HDMI Adapter 1x HDMI hane 1x HDMI hona 270 uppatvinklad. guldplaterad kontakt SpeaKa Professional
SpeaKa Professional RCA Audio Forlangningskabel 2x RCAhane 2x RCAhona 10.00 m Svart
SpeaKa Professional SCART RCA SVideo Adapter 1x SCART hane 3x RCAhona. Svideo kontakt hone Svart med omkopplare
SpeaKa Professional Teleplugg Audio Forlangningskabel 1x Teleplugg 3.5 mm 1x Telejack 3.5 mm 1.00 m Svart guldplaterad kontakt. SuperSoftkabelholje
SpeaKa Professional Teleplugg Audio Yadapter 2x Teleplugg 3.5 mm 1x Telejack 3.5 mm Svart
Metabo629105000Slipskiva o 200 mm1 st
Metabo629098000Slipskiva o 200 mm1 st
Metabo 628053000 Cirkelsagblad 300 mm 1 st
Metabo 628087000 Cirkelsagblad 250 mm 1 st
Metabo 627459000 Metallspiralborr 1 st Total langd 133 mm 1 st
Metabo 627457000 Metallspiralborr 1 st Total langd 125 mm 1 st
Diamantkapskiva Metabo 350 mm 1 st
Metabo 631488000 Tigersagsblad 5 st
Metabo 625604000
Metabo 625608000
Metabo 624982000
Metabo 625686000
Metabo 624057000
Metabo 624058000
Metabo 626849000
Metabo 624025000
Metabo 624027000
Metabo 626677000
Metabo 626678000
Metabo 626682000
Metabo 626860000
Metabo 624036000
Metabo 625898000
Metabo 625774000 1 st
Metabo624727000Polerhattao1 st
Metabo 627451000 Metallspiralborr 1 st Total langd 109 mm 1 st
Metabo 627458000 Metallspiralborr 1 st Total langd 125 mm 1 st
Slipplatta Metabo 623283000 112 mm 1 st
Metabo 631139000 Tigersagsblad 2 st
Metabo 625617000
Metabo 624983000
Metabo 624052000
Metabo 626856000
Metabo 626858000
Metabo 626863000
Metabo 626687000
Metabo 625892000
Metabo623480000Polerhattao1 st
TFA Dostmann 38.1037.09 38.1037.09
Metabo 628056000 Cirkelsagblad 315 mm 1 st
Metabo 626645000
Metabo 628057000 Cirkelsagblad 315 mm 1 st
Thomson 512503 WiFi IP overvakningskamera 1920 x 1080 pixel
Dicota Secret 2Way fur MacBook Pro 15 retina 2017 Skarmskyddsfilm D70039 Passar till Apple MacBook Pro 15
Trisa Glass Boil Vattenkokare sladdlos Glas. Rostfritt stal. Svart
Mean Well PWM6012DA LED driver Konstantspanning 60 W 5 A 12 VDC Dali. dimbar. Montering pa brandfarliga ytor. mobelregistrering. Outdoor.
Mean Well PWM9024DA LED driver Konstantspanning 90 W 3.75 A 24 VDC Dali. dimbar. Montering pa brandfarliga ytor. mobelregistrering. Outdoor.
Mean Well PWM9012DA LED driver Konstantspanning 90 W 7.5 A 12 VDC Dali. dimbar. Montering pa brandfarliga ytor. mobelregistrering. Outdoor.
Mean Well PWM6024DA LED driver Konstantspanning 60 W 2.5 A 24 VDC Dali. dimbar. Montering pa brandfarliga ytor. mobelregistrering. Outdoor.
VOLTCRAFT RCbatteriladdare 5.6 V. 11.2 V 120 mA NiMH. NiCd
Bordsradio Silva Schneider M 301 PLL FM Svart
Leifheit CleanTenso Kalk och vattenfilter 1 st Gron
Leifheit EasySpray XL micro duo Fonsterdammsugare. tillbehor Vit. Gron
Andningsskydd halvmask 3M SecureClick ohne Filter Storlek XS XXL S
BH486 Skyddsholje 44 mm Transparent
Software Pyramide Premium Screen Protection Glass Displayskyddset Nintendo Switch
Golfklubbset Absima 110 2320093 Gron
myAVR Kort MK2. Bausatz
myAVR USBprogrammering myMultiProg MK2. Bausatz
Motraxx SFFN10VA 18100 rpm
Fischer 505532 fischerbultar FBN II 610 A4 100
Burkert Servostyrd ventil 221635 24 VAC G 1 hylsa Nominell bredd 20 mm 1 st
Ehmann 0600x00102031 Forgreningsdosa utan brytare 10x Aluminium Skyddskontakt 1 st
Escha 8045237 Sensorstalldonkontakt. konfektionerad M12 Hona vinklad 2.00 m Antal poler RJ 4 1 st
SAFETY TRANSFORMER STE 10023
Harting 09 20 016 2812 Insats for hylsdon Han A 16 PE Skruv 1 st
Phoenix Contact 1668292 Sensorstalldonkontakt. konfektionerad M12 Hona vinklad 3.00 m Antal poler RJ 4 1 st
LogiLink CPV0035 Natverkskabel CAT 6 UUTP 4 x 2 x 0.205 mm Gra 100 m
LAPP 73222322 Strom Forlangningskabel 16 A Gul 10.00 m
LAPP 71222292 Strom Forlangningskabel Svart 10.00 m
LAPP 71222295 Strom Forlangningskabel Svart 10.00 m
LAPP 71222239 Strom Anslutningskabel Svart 5.00 m
LAPP 71222240 Strom Anslutningskabel Svart 5.00 m
LAPP 71222242 Strom Anslutningskabel Svart 5.00 m
LAPP 71222243 Strom Anslutningskabel Svart 5.00 m
LAPP 71002843 Strom Anslutningskabel Svart 3.50 m
LAPP 71002844 Strom Anslutningskabel Svart 5.00 m
LAPP 71002846 Strom Anslutningskabel Svart 3.50 m
LAPP 71002847 Strom Anslutningskabel Svart 5.00 m
Eufab 16567 Grenkontakt for cigarettandare Antal cigarettkopplingar 4 x Tillaten strombelastning 4 A
Mean Well HLG240H24 LED driver. LED transformator Konstantspanning. Konstantstrom 240 W 10 A 12 24 VDC PFCkrets. overbelastningsskydd
Wolfgang Warmbier 7100.PGT120.WK ESDkretskortshallare
VOKA Kabelwerk LiYY Styrledning 6 x 0.14 mm Gra RAL 7001 LIYY6X14 100 m
Siemens SIRIUS ACT 3SU10022BM600AA0 Spakbrytare Plastfrontring Svart. Vit 2 x 45 1 st
Bopla EUROMAS EM 224 Universalholje 240 x 80 x 60 Polykarbonat Gravit RAL 7035 1 st
Durable Sorteringsavlastningsyta 336001 Svart DIN A4 Ytantal 5
Brennenstuhl 1081070010 Forgreningsdosa utan brytare Bla. Gul
Personvagn H0 Liliput L334591 DC 1 st
Digitus RJ45 Natverk Anslutningskabel CAT 6 UUTP 25.00 m Gra Flamskyddsmedel. Halogenfri. Rund. Borrade par. oskarmad
econ connect 28AWG9RM1 Flatkabel Rastermatt 1 mm 9 x 0.08 mm Gra 30.50 m
Dorr Foto BLS1 Kamerabatteri Ersattning originalbatteri BLS1. PSBLS1 7.2 V 900 mAh
Wera 05078610001 InsticksUnyckel 7700 SW 17
Kopp 120106006 Forgreningsdosa utan brytare 2x Brun 1 st
Maul Brevvag Vagningsomrade 2000 g Lasbarhet 0.5 g. 1 g batteri Gra matt
Canon ZINK™ Photo Paper ZP2030 3214C002 Fotoskrivare fotopapper 20 ark
Bosch XLOCK SCM kardborrfasten som tallrik 115mm Bosch Accessories 2608601723
Fluke PLS 3R KIT Korslinjelaser Rackvidd max. 30 m
Fluke PLS 5R KIT Korslinjelaser Rackvidd max. 30 m
Fluke PLS 6R KIT Korslinjelaser Rackvidd max. 30 m
Fluke PLS 180R Z Korslinjelaser Rackvidd max. 15 m
Fluke PLS 180G Z Korslinjelaser Rackvidd max. 15 m
Fluke PLS 180G SYS Korslinjelaser Rackvidd max. 15 m
Fluke PLS BP5 5031952 Reservbatteri
Fluke PLS MLB 5031934 Klamfaste
Fluke PLS SLD RED 4978515 Laserlinjedetektor
Fluke PLS BC20 5022618 Stromforsorjning
Fluke PLS TPOD500 5022665 Teleskopstativ
Docufix Dokumentkuvert classic DIN C4 Transparent med sjalvhaftande funktion 250 stpaket 250 st
Colompac Rigid CP012.07 Forsandelseficka B x H x D 310 x 445 x 30 mm Vit Anvandning papperformatDIN A3 20 st.forpacking 20 st
Makita B28606 BitSet 37 delar
Makita D47145 71 delar Borr bitssats
Makita D65006 BitSet 11 delar
Makita B66896 33 delar Borr bitssats
Makita D42042 103 delar Universalborr sortiment
Diamantkapskiva 230x22.23 NEBULA B54025 Makita 230 mm 1 st
Makita Hylsnyckelsats 14 21 delar B54081
Makita D64995 BitSet 11 delar
Makita P46523 29 delar Borr bitssats
Bruder Mannesmann M10607 VDE Kraftavbitare 185 mm
Wiha SB 7946TY903 BitBuddy 49 42116 BitSet 7 delar Stjarnspar Phillips. Stjarnspar Pozidriv. TORX Plus
PEST STOP Multicatch 10 Djurfalla Lockmedel 1 st
TOOLCRAFT 2147853 LED LUPPLAMPA 60 SMD LED 5D 2.25X 127 cm
1Y.E8.230 Finder YESLY Relastation
Karcher 2.645273.0 Stralpistol
Knipex 00 21 06 HL S Verktygsvaska med utrustning
Knipex 98 99 15 LE Verktygsvaska tom 1 st
Bahco 2600 Mattband 15 m
Gedore RED R03100006 3300996 Skiftnyckel 1 st
Gedore RED R03100008 3300997 Skiftnyckel 1 st
Gedore RED R03910008 3301001 Skiftnyckel 1 st
Gedore RED 3300955 R05103032 Dubbelskruvnyckel 1 st
Gedore RED 3300850 R07105012 Ringskruvnyckelsats 12 delar
Gedore RED 3301697 R22150000 Dubbelskruvnyckelsats 8 delar
Gedore RED 3301156 Sakringstang
Gedore RED R28100012 3301176 Polygrip
Gedore RED R38402006 Skruvmejsel set 6 delar TORX
Gedore RED R63041916 Krafthylsnyckelinsats 1 st 3300586
Gedore RED R69013024 3300056 Hylsnyckelinsatsset 24 delar
Gedore RED R78991000 Anslutningsfyrkant 1 st 3301224
Gedore RED R92160003 3300767 Penhammare
Gedore RED Mini rorskarare 3301616
Gedore RED R94100051 3301422 Vattenpass Teleskop 300 mm
Gedore RED R94550008 3301429 Mattband 8 m
Bosch Accessories 2608644530 Cirkelsagblad 136 x 20 mm Antal tander per tum 30 1 st
Bosch Accessories 2608644532 Cirkelsagblad 150 x 20 mm Antal tander per tum 32 1 st
Bosch Accessories 2608644556 Cirkelsagblad 190 x 30 mm Antal tander per tum 4 1 st
Bosch Accessories 2608644550 Cirkelsagblad 190 x 30 mm Antal tander per tum 60 1 st
Bosch Accessories 2608644551 Cirkelsagblad 210 x 30 mm Antal tander per tum 66 1 st
Bosch Accessories 2608644537 Cirkelsagblad 150 x 20 mm Antal tander per tum 48 1 st
Bosch Accessories 2608644541 Cirkelsagblad 190 x 30 mm Antal tander per tum 54 1 st
Bosch Accessories 2608644540 Cirkelsagblad 184 x 20 mm Antal tander per tum 54 1 st
Bosch Accessories 2608644542 Cirkelsagblad 210 x 30 mm Antal tander per tum 66 1 st
Bosch Accessories 2608644545 Cirkelsagblad 250 x 30 mm Antal tander per tum 78 1 st
Bosch Accessories 2608644546 Cirkelsagblad 254 x 30 mm Antal tander per tum 78 1 st
Bosch Accessories 2608837769 Cirkelsagblad 190 x 20 mm Antal tander per tum 56 1 st
KMP Toner Ersatter Kyocera TK590M Kompatibel Magenta 5000 sidor KT54
Multicopterflygbatteri Amewi 057U28110 Passar till Amewi Peregrine Kestrel 1 st
Tackt godsvagn H0 Marklin 44500 AC 1 st
Peach metalltradsknytare Kombi Box 6 mm 510758
Bachmann 4953492 Lockset 1 st
Karcher 6.997345.0 Fotventil 16 19 mm o Plast
Kenwood KFCS1356 Inbyggnadshogtalare 260 W Innehall 1 par
Helukabel 2205550 Gummislangledning H05BQF 3 G 1 mm Orange 50 m
TFA Dostmann Mondo 35.1151.01 Tradlos digital vaderstation Prognos for 1 dag
GG Tonerkasett Ersatter HP 131A. CF211A Cyan 1600 sidor Kompatibel Toner
GG Tonerkasett Ersatter HP 131A. CF212A Gul 1600 sidor Kompatibel Toner
Fischer 44902 Hogprestationsankare FH II 2860 S 4
LAPP 10032900 Monteringsholje EPIC HB 10 1 st
Flatad kabel Velleman KMOWM 1 x 0.20 mm Flerfargad 1 set
Velleman MK109 Blinkande ljus byggsats Utforande Byggsats 9 VDC
Velleman 18192 Universal Verktygsvaska tom L x B x H 360 x 220 x 250 mm
Perel Sortimentlada L x B x H 340 x 145 x 285 mm Antal fack 18
Velleman VM144 Relakort Komponent 12 VDC
Velleman KRESE12 Kolytskiktsmotstand sortiment Axial hallmonterade 0.25 W 5 1 set
Velleman Keramisk kondensator sortiment 10 1 set
Velleman VTLAN7 Passar USBA. USBB. BNC. RJ45. RJ12. RJ11. RJ10
Velleman Stegmotor MOTS1 MOTS1 32 mA
Velleman MAGNET9 MAGNET9 Magnettejp MAGNET9 L x B 300 mm x 25 mm 1 st
testo 176 T1 Temperaturdatalogger Matt Temperatur 35 till 70 C
6 V 6 GT Elektronror Stralpentod 180 V 30 mA Antal poler 7 Lampsockel Oktal Innehall 1 st
Liliput L999300 G Hjulset 4 st
Crunch GTS400 BilSubwoofer Passiv 800 W
Weidmuller PF RS 100 OR 2000MM A.1 Baselement Orange 2 m
Victorinox Spartan 1.3603 Schweizisk fickkniv Antal verktyg 12 Rod
3M 4411N50 70006731312 Forseglingstejp 4411N Genomskinlig L x B 33 m x 50 mm 33 m
Bosch Accessories 2608657394 Sabelsagklinga S 926 BEF. Heavy for Metal. 5pack 5 st
Acer KP.06501.002 Laptop natadapter 65 W 19 VDC 3.42 A
Filbyte kurva Carrera GO 1 par
Weiss Elektrotechnik WUSTTR 6321230 Styrtransformator 1 x 400 V 1 x 230 VAC 63 VA 0.27 A
Bopla EUROMAS A 124 Universalholje 360 x 120 x 81 Aluminium Silvergra RAL 7001 1 st
CasaFan IVR 230 Timermodul Vit
Aerotec Tryckluftsverktygset 12 bar
Greisinger GOF 401 Mini Ytgivare 50 till 200 C Sensor Pt100
Weiss Elektrotechnik VSTR 3524 Sakerhetstransformator 1 x 230 V 1 x 24 VAC 35 VA 1.46 A
Phoenix Contact 3201550 andhylsa 2.50 mm x 8 mm Delisolerad Gra 500 st
Dack och monteringshavarm Hazet 1 st
Bessey Kanttving KT51CP KT51CP
Bahco ProfCut PC12COM Trasticksag
Kaiser Fototechnik 6387 Vattenvag
Bosch Accessories Precision 2609256873 Hardmetall cirkelsagklinga 210 x 30 mm Antal tander per tum 48 1 st
LAPP 61794951 Flatstifthylsa Anslutningsbredd 2.8 mm Anslutningstjocklek 0.5 mm 180 Helisolerad Rod 100 st
Westinghouse Bendan Takflakt o 132 cm Vingfarg Tra Kapslingsfarg Tenn
Eaton Signalpelarelement 171354 SL4BL230A LED 1 st
Eaton Signalpelarelement 171435 SL7LR 1 st
SWG Hox Traskruv 5 mm 80 mm Tprofil Stal forzinkad 75 st
Clatronic KG3571 Elektrisk Klamgrill Rostfritt stal. Svart
HandtagMiele09442600
EA Elektro Automatik EASTT 2000B 4.5 LaborTrenntrafo installbar Kalibrerad enligt ISO 1200 VA Antal utgangar 1 x 0 260 VAC
EA Elektro Automatik EASTT 2000B 4.5 LaborTrenntrafo installbar Kalibrerad enligt DAkkS 1200 VA Antal utgangar 1 x 0 260 VAC
Tryckmatare Greisinger GTD 1100 Lufttryck 0.3 1.1 bar med hojdmatare Kalibrerad enligt DAkkS
Reely 1290221 Flatad kabel SIFF 1 x 2.50 mm Rod 5 m
Arexx IPTH78EXT Dataloggersensor Matt Temperatur. Fuktighet 40 till 100 C 20 till 100 r.
Kern Optics ORA 32BB Analog refraktometer socker ORA 32BB
Faller 180391 H0 Hangbro
Mean Well APC35350 LED driver Konstantstrom 35 W 0.35 A 28 100 VDC inte dimbar. overbelastningsskydd
Fluke 707Ex Kalibrator Kalibrerad enligt ISO Strom 9 V 1x. 6F226LR61. inkl.
Siemens 3RT20171BB41 Kontaktor 3 NO 5.5 kW 24 VDC 12 A med hjalpkontakt 1 st
Connect 3000 2CR5 Lader LiIon 2CR5 Batteriladdare inkl. batteri
Woodland Scenics N Parklampa enfasig 3 st
NOCH 0012036 H0 TemaSet pa Weiher
Gedore 8829090 Hammare rekylfri 295 mm
BKL Electronic 150900525 Audiokabel 2 x 0.22 mm Svart 25 m
Perlecom Backcover Apple iPhone 7 Silver. Glittereffekt
Tradpack Gran 35 till 90 mm NOCH Hobby 32820 Morkgron 25 st
Crunch GTO10BP BilSubwoofer Passiv 600 W
ProPlus 770665 LED Arbetslupp med lampa batteri
42526 H0 RocoLine med ballast kurvspar 30 604.4 mm
Busch 1621
Flatvagn H0 Liliput L235240 DC 1 st
CellPack 127048 Krympslang utan lim Gron 3.20 mm Krympforhallande21 15 m
ADE BM 701 Viktoria Analog personvag Vagningsomrade136 kg Vit
RJ45 Hona inbyggd Bulgin Buccaneer 6000 CAT 5e Svart 1 st
Tamiya 51336 110 Kaross Porsche 911 GT3 Cup VIP 190 mm Olackerad. ej utskuren
Caliber Audio Technology ANT742PDAB DABglasantenn
MSA Musikinstrumente Gitarrstativ GL 2
PLUM QuickFix 5531 Plasterdispenser B x H 130 mm x 85 mm inkl. vaggfaste
Dicota Sichtschutzfolie D31373 Secret for D Skarmskyddsfilm 31.2 cm 12.3 D31373 Passar till DELL Latitude 5285
Dicota Secret 2Way for DELL Latitude 7389. sel Skarmskyddsfilm 33.8 cm 13.3 D31557 Passar till DELL Latitude 73897390
Siemens 3SU10004JF010AA0 Nyckelbrytare 1 x 90 IP66. IP67. IP69IP69K 1 st
NWS 140669200 Elektroinstallationstang 200 mm
NWS 144BS1400 andhylsa sortiment 0.50 mm 2.50 mm Silver 1400 st
NWS 14549VDE160 Avisoleringstang
Bachmann 394.183 Inspektionslampa
Nordlux 47590132 Clarkson LEDinbyggnadsbelysning Set 3 st 14.4 W Rostfritt stal borstat
Nordlux Planura 47276001 LEDpanel 18 W Vit
as Schwabe 60342 Strom Forlangningskabel 16 A Gul 15.00 m
ATEN KVM Forlangningskabel 1x DSUB hane 25pol 1x DSUB hona 25pol 1.80 m Svart
Stalavgasroratrapp med LEDer Absima 110 2320060
Chauvin Arnoux TK 2002 Temperaturmatare 50 till 1000 C Sensor K
Gedore 6067070 6 21X23 Dubbelskruvnyckel 21 23 mm
My Wall HD3L TVtakfaste 94.0 cm 37 177.8 cm 70 Tilt Svangbar. Roterbar
Gedore 133 46 6400690 Slagunyckel 46 mm DIN 133
Gedore 133 60 6400930 Slagunyckel 60 mm DIN 133
club3D HDMI Anslutningskabel 1x HDMI hane 1x HDMI hane 1.00 m Svart
Eaton EASYE4DC12TC1 EASYE4DC12TC1 PLCstyrningsmodul
Sakerhetsrela ESR5NO31230VAC Eaton B x H x D 22.5 x 99 x 114.5 mm 1 st
Flygmodell byggsats Revell 3883 1144
Metabo 628811000 Fargsprutmunstycke
Metabo 628813000 Fargsprutmunstycke
Metabo 628812000 Fargsprutmunstycke
Thomson 512331 RadioExtrakamera 1280 x 720 pixel 2.4 GHz
Tankvagn H0 Piko H0 58921 DC 1 st
Eaton ZD0PEZ Monteringsverktyg 1 st
Reely Elmotor for RCbil borstad 12292 rpm Varv 35
Reely Elmotor for RCbil borstlos 18924 rpm Varv 23
Reely Tuning Elmotor for RCbil borstad 20731 rpm Varv 21
Reely Elmotor for RCbil borstad 22787 rpm Varv 19
Brekina 90892 H0 Volkswagen
TOOLCRAFT 2148845 LED LUPPLAMPA 60 SMD LED 8D 3X 127 cm
Bosch Accessories 2608837753 Cirkelsagblad 136 x 15.875 mm Antal tander per tum 50 1 st
Bosch Accessories 2608837756 Cirkelsagblad 150 x 20 mm Antal tander per tum 52 1 st
Bosch Accessories 2608837754 Cirkelsagblad 136 x 20 mm Antal tander per tum 50 1 st
Bosch Accessories 2608837755 Cirkelsagblad 140 x 20 mm Antal tander per tum 50 1 st
Bosch Accessories 2608837759 Cirkelsagblad Antal tander per tum 60 1 st
Bosch Accessories 2608837757 Cirkelsagblad 160 x 20 mm Antal tander per tum 52 1 st
Bosch Accessories 2608837764 Cirkelsagblad 165 x 30 mm Antal tander per tum 54 1 st
Bosch Accessories 2608837766 Cirkelsagblad 184 x 16 mm Antal tander per tum 56 1 st
Bosch Accessories 2608837767 Cirkelsagblad 184 x 16 mm Antal tander per tum 56 1 st
Bosch Accessories 2608837768 Cirkelsagblad 184 x 20 mm Antal tander per tum 56 1 st
Bosch Accessories 2608837770 Cirkelsagblad 190 x 20 mm Antal tander per tum 56 1 st
Bosch Accessories 2608837773 Cirkelsagblad 210 x 30 mm Antal tander per tum 54 1 st
Bosch Accessories 2608837777 Cirkelsagblad 216 x 30 mm Antal tander per tum 64 1 st
Bosch Accessories 2608837780 Cirkelsagblad 254 x 30 mm Antal tander per tum 68 1 st
Bosch Accessories 2608837778 Cirkelsagblad 250 x 30 mm Antal tander per tum 68 1 st
Sauter FA 500.Kraftmatare. Newtonmeter 500 N
MBS CTB 31.35 805A 2.5VA Kl.1 Stromwandler Primarstrom80 A Sekundarstrom5 A Ledningsgenomforing o26 mm
TOOLCRAFT 134512 Forsankta skruvar M4 50 mm Stjarnskruvmejsel Philips DIN 965 Stal galvaniskt forzinkad 200 st
Ecofit 125XR0182000 Axialflakt 115 VAC 2640 lmin L x B x H 119 x 119 x 38.9 mm
Panasonic ASFN96371 Axialflakt 12 VDC 96.6 mh L x B x H 92 x 92 x 25 mm
Ecofit 2RRE15 192X40R B47A1 Axialflakt 230 VAC 590 mh o x H 192 mm x 70 mm
Siemens CM 1241 6ES72411AH320XB0 PLCkommunikationsmodul 28.8 V
UBC Bearing 30204 A Koniska rullager Borrdiameter 20 mm Ytterdiameter 47 mm Varvtal max. 16800 rpm
Mascot Blybatteriladdare 12 V Stromstyrka max. 10 A
Kahlert Licht 60800 Fladdrande ljus 3.5 V
Conrad energy 250446 Kamerabatteri Ersattning originalbatteri SLB11A 3.7 V 700 mAh
Conrad energy 250487 Kamerabatteri Ersattning originalbatteri NPBD1. NPFD1 3.6 V 650 mAh
Beltrona ersatter org. batteri NTN4595H Batteri PMR 7.2 V 2700 mAh
Optima Batteries RTS37 8202550008882 Blybatteri 12 V 44 Ah Bly AGM B x H x D 237 x 197 x 172 mm Konuspol Underhallsfri. Lindad cell konstruktion
Panasonic eneloop Reihe F1x4 Batteripack 4x R03 AAA Zlodfana NiMH 4.8 V 750 mAh
Conrad energy 252072 Kamerabatteri Ersattning originalbatteri NPFF50. NPFF51 7.2 V 600 mAh
Conrad energy 252106 Kamerabatteri Ersattning originalbatteri VWVBD2 7.2 V 4000 mAh
Conrad energy 252120 Kamerabatteri Ersattning originalbatteri SBLSM80 7.4 V 700 mAh
Conrad energy 252112 Kamerabatteri Ersattning originalbatteri CGRS101. DMWBC7 6.6 V 700 mAh
Beltrona Laptop batteri 11.1 V 8800 mAh Sony
Conrad energy ENEL12 Kamerabatteri Ersattning originalbatteri ENEL12 3.7 V 650 mAh
Conrad energy ENEL19 Kamerabatteri Ersattning originalbatteri ENEL19 3.7 V 500 mAh
Wserien. Genomgangsradplint. Markarea 2.5 mm. Skruvanslutning. Direktmontage WDU 2.5 BL Weidmuller Innehall 100 st
Kabelavbitare Rennsteig Werkzeuge 700 016 36 170 mm
Varvforvaltning N MBZ 14210 N
Sma varghallar. H0 MBZ 10211
Klockfabrik H0 MBZ 10031
Litet godsmagasin H0 MBZ 10039
Faltlada med tegeltak H0 MBZ 10066
Fabriksbyggnad H0 MBZ 10060
Spannmalsforvaring H0 MBZ 10100
Bostadshus Lenzkirch H0 MBZ 10114
Tagstation Kraiburg H0 MBZ 10131
Lada med tegeltak H0 MBZ 10190
Stallverk Eutin H0 MBZ 10201
Radhus Hirschbach H0 MBZ 10213
Station Witterschlick H0 MBZ 10266
Lokstall Nordhalben H0 MBZ 10229
Station Maria Rain H0 MBZ 10269
Sidobyggnad Maria Rain H0 MBZ 10271
Bangardsbyggnad Maria Rain H0 MBZ 10272
Klockfabrik N MBZ 14031
MBZ 14056 N Station Furth vid berg
Litet godsmagasin N MBZ 14039
MBZ 14060 N Fabriksbyggnad Lasercutbyggsats
Spannmalsmagasin N MBZ 14100
MBZ 14141 N Station Nordheim
N MBZ Selbitzbron. byggsats
MBZ 14196 N Stationen Nordalben
MBZ 14229 N Lokstall Nordhalben
MBZ 14266 N Station Witterschlick
Litet godsmagasin Z MBZ 16039
Z MBZ 16045
fabriksbyggnad Z MBZ 16060
akerlada med tegeltak Z MBZ 16066
Huset Gotthard Z MBZ 16080
Spannmalsmagasin Z MBZ 16100
Bostadshus Lenzkirch Z MBZ 16114
Station Kraiburg Z MBZ 16131
Z MBZ Selbitzbron. byggsats
Z MBZ 16190
Station Nordhalben Z MBZ 16196
Folkbokforingskontor Hirschbach Z MBZ 16213
Lokstall Nordhalben Z MBZ 16229
Station Witterschlick Z MBZ 16266
Station Maria Rain Z MBZ 16269
Bulgin PXM6033TP Sensorstalldondatakontakt Hona inbyggd Antal poler RJ 8P8C 1 st
Aerotec Tryckluftskompressor Vento Silent 6 6 l 8 bar
Hammond Electronics 1455Q2202 Profil Kabinett 223 x 120.5 x 51.5 Aluminium Aluminium 1 st
Fischer 41902 Ankarhylsa FIS H 16 x 85 K 50
Sexkantsmutter M10 NA 100 st Fischer MU M 10 79735
Roschwege StarIR850100000 IRsandare 850 nm 95 Special SMD
Bosch Accessories 2608597402 Gjutformsborr 12 mm Total langd 400 mm SDSPlus 1 st
Bosch Accessories 2608597405 Gjutformsborr 14 mm Total langd 600 mm SDSPlus 1 st
MBZ 14340 N Forvaltningsbyggnad
Forvaltningsbyggnad H0 MBZ 10340
Forvaltningsbyggnad Z MBZ 16340
Panasonic LT4H24J Tidsrela Multifunktionell 12 VDC. 24 VDC 1 st Tidsdoman 0.001 s 999.9 h 1 switch
Crydom Halvledarrela DR10D06 Belastningsstrom max. 6 A Vaxelspanning max. 100 VDC Nollspanning 1 st
Eaton 40DILE Hjalpkontaktblock 4 NO 4 A jackbar 1 st
Eaton DILM32XHI11S Hjalpkontaktblock 1 NO. 1 NC 4 A jackbar 1 st
Eaton DILM70124VDC Kontaktor 3 NO 3 kW 24 VDC 7 A 1 st
Eaton DILM32XHI31 Hjalpkontaktblock 3 NO. 1 NC 4 A jackbar 1 st
Bosch Accessories2608622130Skivborste o 80 mmMassingbelagd staltradSkafto 6 mm1 st
Cotek DN 10012 DINskena nataggregat 12 VDC 7.5 A 90 W 1 x
Siemens SITOP PSU100S 12 V7 A DINskena nataggregat 12 VDC 7 A 80 W 1 x
Hammond Electronics 1591UBK Holje euro 120 x 120 x 59 ABS Svart 1 st
Bopla EUROMAS M 220 VO Universalholje 160 x 80 x 55 Polykarbonat Ljusgra 1 st
Hammond Electronics 1455L1602BK Profil Kabinett 160 x 103 x 30.5 Aluminium Svart 1 st
Hammond Electronics 1590KK Universalholje 125 x 125 x 57 Aluminium Pressgjutning Aluminium 1 st
Velleman K8101 USB Resultattavla Utforande Byggsats 5 V
M M International Direktstyrd pneumatisk ventil B206DBX G 34 Normallage sluten 1 st
CONNECTOR EPIC KIT M23 F6 81PIN MALE
Baude 31430U Spiralkabel 100 mm 400 mm 3 x 0.14 mm Svart 1 st
AlphaWire 3075005BLK Flatad kabel 1 x 0.82 mm Svart 30.5 m
GNB Marathon M 6V 200 FTNHV0 UL94 NAMF060200VM0FA Blybatteri 6 V 200 Ah Bly AGM B x H x D 132 x 250 x 361 mm M6skruvanslutning Underhallsfri
GNB Sonnenschein A41212 SR NGA4120012HS0RA Blybatteri 12 V 12 Ah Blygel B x H x D 181 x 157 x 76 mm Stickkontakt 6.35 mm Underhallsfri
GNB Sonnenschein A41232 G6 NGA4120032HS0BA Blybatteri 12 V 32 Ah Blygel B x H x D 210 x 175 x 175 mm M6skruvanslutning Underhallsfri
GNB Sonnenschein A41220 G5 NGA4120020HS0BA Blybatteri 12 V 20 Ah Blygel B x H x D 167 x 126 x 176 mm M5skruvanslutning Underhallsfri
GNB Sonnenschein A41232 F10 NGA4120032HS0FA Blybatteri 12 V 32 Ah Blygel B x H x D 210 x 181 x 175 mm M10skruvanslutning Underhallsfri
GNB Sonnenschein A41265 G6 NGA4120065HS0BA Blybatteri 12 V 65 Ah Blygel B x H x D 353 x 190 x 175 mm M6skruvanslutning Underhallsfri
GNB Sonnenschein A41250 A NGA4120050HS0CA Blybatteri 12 V 50 Ah Blygel B x H x D 278 x 190 x 175 mm Konuspol Underhallsfri
GNB Sonnenschein A41250 G6 NGA4120050HS0BA Blybatteri 12 V 50 Ah Blygel B x H x D 278 x 190 x 175 mm M6skruvanslutning Underhallsfri
GNB Sonnenschein A41250 F10 NGA4120050HS0FA Blybatteri 12 V 50 Ah Blygel B x H x D 278 x 196 x 175 mm M10skruvanslutning Underhallsfri
GNB Sonnenschein A41290 F10 NGA4120090HS0FA Blybatteri 12 V 90 Ah Blygel B x H x D 284 x 237 x 267 mm M10skruvanslutning Underhallsfri
GNB Sonnenschein A412100 F10 NGA4120100HS0FA Blybatteri 12 V 100 Ah Blygel B x H x D 513 x 223 x 189 mm M10skruvanslutning Underhallsfri
GNB Sonnenschein A412100 A NGA4120100HS0CA Blybatteri 12 V 100 Ah Blygel B x H x D 513 x 223 x 189 mm Konuspol Underhallsfri
GNB Sonnenschein A412120 F10 NGA4120120HS0FA Blybatteri 12 V 120 Ah Blygel B x H x D 513 x 223 x 223 mm M10skruvanslutning Underhallsfri
GNB Sonnenschein A412120 FT NGA4120120HS0MA Blybatteri 12 V 120 Ah Blygel B x H x D 115 x 275 x 548 mm M8skruvanslutning Underhallsfri
GNB Sonnenschein A51240 A NGA5120040HS0CA Blybatteri 12 V 40 Ah Blygel B x H x D 210 x 175 x 175 mm Konuspol Underhallsfri. VDScertifiering
GNB Sonnenschein A51230 G6 NGA5120030HS0BA Blybatteri 12 V 30 Ah Blygel B x H x D 197 x 180 x 132 mm M6skruvanslutning Underhallsfri. VDScertifiering
Markband Brother TZe. TZ TZe222 Bandfarg Vit SkriftfargRod 9 mm 8 m
GAO SPL25 Skruvautomat 25 A 230 VAC. 400 VAC
Electrolube EDCA200H Skyddslack 200 ml
Eaton M22LED230R LEDelement Rod 264 VAC 1 st
Eaton M22DLB Tryckstromstallare Bla 1 st
Eaton M22DLGX1 Tryckstromstallare Gron 1 st
Eaton P132I2SVB Kamomkopplare 32 A 690 V 1 x 90 Gul. Rod 1 st
Eaton P132I2SVBSW Kamomkopplare 32 A 690 V 1 x 90 Svart 1 st
Eaton P3100EASVB Kamomkopplare avsparrbar 100 A 690 V 1 x 90 Gul. Rod 1 st
Eaton T028221E Kamomkopplare 20 A 690 V 1 x 90 Gra. Svart 1 st
Eaton Q18DWS Tryckstromstallare Vit 1 st
Eaton CIK2H100TS Tomholje for dragskenamontering L x B x H 100 x 100 x 160 mm Gravit RAL 7035. Svart RAL 9005 1 st
Fischer Elektronik SK 584 20 SA LEDkylflans 1.75 KW o x H 105 mm x 20 mm
GNB Sonnenschein GF 06 180 V Blybatteri 6 V 180 Ah Blygel B x H x D 246 x 275 x 192 mm Konuspol Underhallsfri
TRANSFORMER STEU 6348
Stromkabel Stromkontakt Kabel. oppen ande Antal poler 2 PE Svart WAGO 1 st
Neutrik SCDP6CON Packning Bla 5 st
Amphenol C016 10F006 000 10 Rundkontakt Koppling vinklad Serie rundkontakt C016 Antal poler 6 PE 1 st
Phoenix Contact 1681897 Sensorstalldonkontakt. konfektionerad M8 Hona vinklad 5.00 m Antal poler RJ 4 1 st
Greisinger 600784 Vattendetektor utan sensor 230 V
Beltrona MEXM72505ZB Nodutgangsbelysning Hangande montering
Kern Vaskvag Vagningsomrade 16 kg Lasbarhet 0.1 g 230 V. batteri. Uppladdningsbara batteri Silver
Hazet 21256P Kontaktfilar 6delars 1 st
Hazet 60621 Sparrringunyckel 21 mm
Hazet 850X4.5 Yttersexkantig Hylsnyckelinsats 4.5 mm 14
Moldex 745001 Contours Horselproppar dispenser 35 dB Engangs 500 par
Hama DSL Anslutningskabel 1x RJ45 hane 8p4c 1x RJ11 hane 6p4c 3.00 m Svart
Hama Audio Konverter AC81 Toslink. RCAdigital RCA
Eurolite Lysror T5 20 W 105 cm Orange 1 st
Laserliner ACtiveMaster Digital Tvapolig spanningsprovare CAT III 1000 V. CAT IV 600 V LCD. LED
Wurth Elektronik WECF EMI 3003310A Avskarmningstejp WECF Koppar L x B 33 m x 10 mm 33 m
Wurth Elektronik WECF EMI 3003320A Avskarmningstejp WECF Koppar L x B 33 m x 20 mm 33 m
NiteCore HN411 Holster EA4
NiteCore NH618 Holster EA8
AlphaWire 6716 Flatad kabel EcoWire 1 x 1.31 mm Bla 30.5 m
MH Connectors MHDCMR37ULP Dsub holje Antal poler 37 Metall 90 Silver 1 st
Beltrona Kranfjarrkontrollsbatteri 7.2 V 2100 mAh
Gammal smedja med bensinstation H0 MBZ 10388
PCoscilloskop pico PP478 20 MHz 2 kanaler 80 MSas 32 Mpts 12 Bit Kalibrerad enligt ISO Digital lagring DSO. Spectrum analysator
PCoscilloskop pico PP478 20 MHz 2 kanaler 80 MSas 32 Mpts 12 Bit Kalibrerad enligt DAkkS Digital lagring DSO. Spectrum analysator
Chauvin Arnoux P01102017 P01102017 Tillbehorsset for jordningsmatning 2 jordare 15 m rodgronbla 1 st
Mean Well RD50A ACDCnatdel sluten 54 W
Mean Well MDR10012 DINskena nataggregat 12 VDC 7.5 A 90 W 1 x
Eaton CI45X200 Universalholje 225 x 375 x 500 Polykarbonat Gra 1 st
Beha Amprobe AMP210EUR Stromtang. Handmultimeter digital CAT III 600 V Display Berakningar 6000
VOKA Kabelwerk LiYY Styrledning 5 x 0.25 mm Gra RAL 7001 LIYY5X025 100 m
Beltrona Laptop batteri Batterie Samsung 11.1 V 4400 mAh Samsung
Beltrona Laptop batteri Batterie MSI 10.8 V 4400 mAh MSI
Station Herges Z MBZ 16352
MBZ 14352 N Station Herges
Station Herges H0 MBZ 10352
Forvaltning kollager H0 MBZ 10434
Beltrona Kranfjarrkontrollsbatteri 12 V 2150 mAh
Beltrona KFZAdapter PAL590KFZ Billaddningskabel Passar till Kranfjarrkontroll batteriladdare
Markband extras starkt lim Casio XR XR9GWE Bandfarg Vit SkriftfargSvart 9 mm 5.5 m
Bopla EUROMAS EM 240 Universalholje 250 x 160 x 92 Polykarbonat Gravit RAL 7035 1 st
WEG CWCI070130C03S Reverserande kontaktor 6 NO 3 kW 24 VDC 7 A med hjalpkontakt 1 st
Eaton CIPKZ0GRVM Tomholje med vridomkopplare L x B x H 80 x 97 x 160 mm Rod. Gul. Gra. Svart 1 st
Joyit RBLCD7Case Displayhoje Lamplig for Raspberry Pi Svart
MulticopterReal Sense Modul Yuneec Passar till Yuneec Typhoon H
PELI Friluftsvaska 1620 72 l B x H x D 630 x 352 x 492 mm Svart 1620000110E
MBZ 10200 H0 Bryggeri Lasercutbyggsats. Omalad
MBZ 16200 Z Bryggeri Lasercutbyggsats. Omalad
Gastgiveri med bryggeri N MBZ 14429
HT Instruments HT62 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Panasonic MEM1G11ZD Granslagesbrytare 24 V 5 A Kolv IP67 1 st
Muller SC 18.20 easy NFC Digitalt kopplingsur 230 V 16 A250 V
Blybatteri 6 V 225 Ah Trojan T105UT. BCI GC2 Blysyra B x H x D 262 x 274 x 177 mm M8skruvanslutning Urladdningssakra. Lag underhallning
Trojan J305EAC. BCI 902 Blybatteri 6 V 305 Ah Blysyra B x H x D 312 x 366 x 174 mm M8skruvanslutning Urladdningssakra. Lag underhallning
Trojan T875ELPT. BCI GC8 Blybatteri 8 V 170 Ah Blysyra B x H x D 259 x 275 x 179 mm M8skruvanslutning Urladdningssakra. Lag underhallning
Trojan L16EAC. BCI 903 Blybatteri 6 V 370 Ah Blysyra B x H x D 311 x 417 x 178 mm M8skruvanslutning Urladdningssakra. Lag underhallning
Trojan T1275 Blybatteri 12 V 150 Ah Blysyra B x H x D 329 x 272 x 181 mm M8skruvanslutning Urladdningssakra. Lag underhallning
Eaton C22DGK10P62 Tryckstromstallare platt Gron 1 st
KMP HT122 CMY Tonerkasett Kombipack Ersatter HP 304A. CC531A. CC532A. CC533A Cyan. Magenta. Gul 2800 sidor Kompatibel Toner Value Pack
Dometic Group PerfectPower VS 230Prioritetskrets2300 W 230 VAC 230 VAC
ELAN 70I139 Alarmkabel LiYY 4 x 0.22 mm Vit 20 m
PELI 0942000301000E Ersattningsbatteri laddningsbart Peli 9420. Peli 9420XL Svart
Panasonic Gaffelfotodetektor PMK25C3 PMK25C3 Ktyp ljusomkoppling. morkomkoppling 5 24 VDC 1 st
Panasonic Gaffelfotodetektor PMT45PC3 PMT45PC3 Ttyp ljusomkoppling. morkomkoppling 5 24 VDC 1 st
TRU COMPONENTS 1565606 Fordonsledning FLRYA 1 x 0.75 mm Gron 50 m
TRU COMPONENTS EKB103 Lada L x B x H 285 x 209 x 23 mm Antal fack 15 fast underavdelning
TRU COMPONENTS 1091320 Dubbla andhylsor 10 mm x 14 mm Delisolerad Rod 100 st
TRU COMPONENTS 1568658 Fordonsledning FLRYA 1 x 1.50 mm Violett 50 m
TRU COMPONENTS 1568685 Fordonsledning FLRYB 1 x 0.75 mm Rosa 50 m
TRU COMPONENTS 1568684 Fordonsledning FLRYB 1 x 0.75 mm Gra 50 m
TRU COMPONENTS 1568687 Fordonsledning FLRYB 1 x 1 mm Bla 50 m
TRU COMPONENTS 1568979 Lindningstrad Wire Wrap 2 x 0.20 mm Vit. Bla 100 m
TRU COMPONENTS POLYPVZ601006V Solcell 6 VDC 0.12 A 1 st L x B x H 100 x 60 x 2.7 mm
TRU COMPONENTS 1570440 CBBOX2534WT Flatad slang Vit PET 25 till 34 mm 5 m
TRU COMPONENTS ESDM600600BK ESDServiceSet Morkbla L x B 60 cm x 60 cm inkl. ESDborste. inkl. jordningskabel. inkl. jordningsarmband. inkl.
ESDpensel TRU COMPONENTS EPIA47 Svart
TRU COMPONENTS 1225509 Krympslang utan lim Vit 180 mm Krympforhallande21 Metervara
TRU COMPONENTS 1571648 CBBOX1527BN Flatad slang Brun PET 15 till 27 mm 10 m
Scala SC8900 overarm Blodtrycksmatare 02493
Byggmodell Konstruktionsfordon H0 MBZ 70023
Beltrona Laptop batteri MSIU100HWEISS 11.1 V 6600 mAh MSI. Advent. Medion
Beltrona Laptop batteri MSIBTYS31H 14.8 V 4400 mAh MSI
Beltrona Laptop batteri TOSPA3783S 10.8 V 2200 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri TOSPA3732HSILBER 10.8 V 4400 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri UNIL51 14.8 V 2200 mAh Uniwill
Beltrona Laptop batteri TOSPA3612 11.1 V 4400 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri SONBPS18H 11.1 V 4400 mAh Sony
Beltrona Laptop batteri TOSPA3820H 11.1 V 6600 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri SONBPS13HH 11.1 V 8800 mAh Sony
Beltrona Laptop batteri TOSPA3732SILBER 10.8 V 2200 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri TOSPA5076 14.4 V 2200 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri TOSPA5184 14.4 V 2200 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri TOSPA3388 14.8 V 4400 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri TOSPA3732HHSILBER 10.8 V 6600 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri SONBPS13HHSILBER 11.1 V 8800 mAh Sony
Beltrona Laptop batteri TOSPA3732H 10.8 V 4400 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri TOSPA3757 11.1 V 4400 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri TOSPA3689H 7.4 V 8800 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri TOSPA3689 7.2 V 4400 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri TOSPA3672 14.8 V 4400 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri TOSPA3904 11.1 V 4400 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri UNIL5111.1 11.1 V 4400 mAh Uniwill. FujitsuSiemens. MaxData
Beltrona Laptop batteri TOSPA3535H 10.8 V 8800 mAh Toshiba
Beltrona Laptop batteri TOSPA3732HH 10.8 V 6600 mAh Toshiba
Eaton M30CFDRR Tryckstrombrytare platt. rund. forkromad Rod 1 st
Mikrofon Midland M20 C1266 1 st
Ideal Tek ST5ITT Sond
Ideal Tek Sond Guld
econ connect 28AWG50RM1 Flatkabel Rastermatt 1 mm 50 x 0.08 mm Gra 30.50 m
M22 encitech 1310102302 MircoB USB 1.00 m Svart 1 st
TRU COMPONENTS Fotomkopplare 220 VAC. 380 VAC 10 A 1 st
TRU COMPONENTS Fotomkopplare 250 VAC 16 A 2 switch 1 st
TRU COMPONENTS Fotomkopplare 250 VAC 16 A 3 switch 1 st
Mascot 3546 29.4V1.0A Kontaktladdarenhet 1000 mA LiIon
Mascot 9063 DCDComvandlare 24 VDC 12 VDC3 A 40 W
Mascot 8861 DCDComvandlare 24 VDC 12 VDC6 A 81 W
Mascot 9660 DCDComvandlare 48 VDC 12 VDC12 A 158 W
Mascot 9460 DCDComvandlare 24 VDC 12 VDC8 A 106 W
Mascot 9970 DCDComvandlare 24 VDC 12 VDC20 A 276 W
Mascot 9262 DCDComvandlare 24 VDC 12 VDC6 A 81 W
Mascot 8862 DCDComvandlare 24 VDC 12 VDC6 A 81 W
MascotVaxelriktare2285300 W24 VDC 230 VAC
Mascot 9062 DCDComvandlare 24 VDC 12 VDC3 A 40 W
Mascot 5060 DCDComvandlare 24 VDC 12 VDC3 A 41 W
Mascot 9260 DCDComvandlare 24 VDC 12 VDC12 A 158 W
VOLTCRAFT PP330 Prob 150 MHz 101 600 V
Berger Schroter Vinschkapa 31824
HAN 1818F11 Sakerhetspapperskorg 20 l o x H 283 mm x 340 mm Polystyren Ljusgra 1 st
Mascot 9262 DCDComvandlare 24 VDC 24 VDC3 A 81 W
Mascot 9262 DCDComvandlare 72 VDC 12 VDC6 A 81 W
Mascot 8862 DCDComvandlare 48 VDC 12 VDC6 A 81 W
Mascot 9262 DCDComvandlare 80 VDC 12 VDC6 A 81 W
Mascot 8862 DCDComvandlare 24 VDC 24 VDC3 A 81 W
Mascot 8862 DCDComvandlare 24 VDC 48 VDC1.5 A 81 W
Mascot 8862 DCDComvandlare 36 VDC 12 VDC6 A 81 W
Mascot 8862 DCDComvandlare 36 VDC 24 VDC3 A 81 W
Mascot 8862 DCDComvandlare 48 VDC 24 VDC3 A 81 W
Mascot 8862 DCDComvandlare 80 VDC 24 VDC3 A 81 W
Mascot 8660 DCDComvandlare 12 VDC 12 VDC8 A 100 W
Mascot 9061 DCDComvandlare 24 VDC 9 VDC1.7 A 27 W
Mascot 9061 DCDComvandlare 24 VDC 7.5 VDC1.6 A 27 W
Mascot 8862 DCDComvandlare 12 VDC 24 VDC1.7 A 81 W
Mascot 8862 DCDComvandlare 24 VDC 36 VDC2.5 A 81 W
Mascot 8862 DCDComvandlare 48 VDC 48 VDC1.5 A 81 W
Mascot 9262 DCDComvandlare 48 VDC 24 VDC3 A 81 W
Mascot 9262 DCDComvandlare 80 VDC 24 VDC3 A 81 W
Mascot 9262 DCDComvandlare 72 VDC 24 VDC3 A 81 W
Mascot 9260 DCDComvandlare 12 VDC. 24 VDC 12 VDC6 A 79 W
Mascot 9260 DCDComvandlare 48 VDC 12 VDC12 A 168 W
Mascot 9260 DCDComvandlare 36 VDC 24 VDC7 A 168 W
Mascot 9260 DCDComvandlare 80 VDC 24 VDC7 A 168 W
Mascot 9660 DCDComvandlare 80 VDC 24 VDC7 A 158 W
Mascot 9660 DCDComvandlare 48 VDC 24 VDC7 A 158 W
Mascot 9260 DCDComvandlare 48 VDC 48 VDC3.5 A 168 W
Mascot 9660 DCDComvandlare 80 VDC 12 VDC12 A 158 W
3M Peltor HRXD7A01 Horselkaporheadset 31 dB 1 st
Byggmodell Lastbil H0 Brekina 48522 Mercedes Benz
Byggmodell Lastbil H0 Brekina 71805 LIAZ
Eaton 236049 Automatsakring 1polig 3 A 230 VAC
H0 MBZ 10504
MBZ 14504 N
Z MBZ 16504
H0 MBZ 10505
H0 MBZ 10510
H0 MBZ 10506
MBZ 14510 N
H0 MBZ 10414
Leitz 53192023 Universalkniv Hogerhanta 205 mm Vitrosa
Beltrona MAK90614906 Verktygsbatteri ersatter org. batteri Makita BL3626 36 V 3000 mAh LiIon
Beltrona MET90615368 Verktygsbatteri ersatter org. batteri Metabo 62548200 14.4 V 4000 mAh LiIon
Beltrona MET90615272 Verktygsbatteri ersatter org. batteri Metabo 62543900 10.8 V 2000 mAh LiIon
Beltrona MET90615318 Verktygsbatteri ersatter org. batteri Metabo 62548600 12 V 4000 mAh LiIon
Beltrona MET90615468 Verktygsbatteri ersatter org. batteri Metabo 62548400 18 V 4000 mAh LiIon
Beltrona MET90615476 Verktygsbatteri ersatter org. batteri Metabo 62559200 18 V 3000 mAh LiIon
Beltrona MET90615376 Verktygsbatteri ersatter org. batteri Metabo 62546700 14.4 V 3000 mAh LiIon
Beltrona MET90615902 Verktygsbatteri ersatter org. batteri Metabo 62545300 36 V 2000 mAh LiIon
Beltrona MIL90621327 Verktygsbatteri ersatter org. batteri Milwaukee C12B. Milwaukee M12. Milwaukee 4932352003 12 V 4000 mAh LiIon
Beltrona MIL90621092 Verktygsbatteri ersatter org. batteri Milwaukee 48112001 3.6 V 2000 mAh LiIon
Beltrona MIL90621377 Verktygsbatteri ersatter org. batteri Milwaukee M14 14.4 V 4000 mAh LiIon
Beltrona MIL90621466 Verktygsbatteri ersatter org. batteri Milwaukee V18DD 18 V 3000 mAh LiIon
Hama Premium Crystal Glass Displayskyddsglas Lamplig for Samsung Galaxy A8 2018 1 st
Laser Components Laserdiod Infrarod 850 nm 5 mW
Mejsel Kirschen 1001020
CS Cameron Sino Medicintekniskt batteri ersatter org. batteri MB5833S3P Mindray 11.1 V 5200 mAh
Bachmann 336.601 Forgreningsdosa utan brytare Aluminium. Rod Skyddskontakt
Hager KDN363F Fasskena 3polig 63 A
as Schwabe 61364 Strom Forlangningskabel 16 A Svart 5.00 m
Intellinet 714839 10 tum Natverksskaphyllplan Lamplig for skapdjup fran 300 mm Svart RAL 9005
Gedore 3020 6236280 Ringnyckelreduceringsstycke
Eurochron EC3802394 Kombisensor
EBM Papst 3656 Axialflakt 230 V 76 mh L x B x H 92 x 92 x 38 mm
Fluke PLS C18 4985124 Forvaringsfodral
Eaton M22FI3 M22FI3 Monteringshus
Eaton EMT6DB Thermistormotorskyddsrela 1 st 1 NC. 1 NO
Akku Med Medicintekniskt batteri ersatter org. batteri GA6469.6 Aesculap 9.6 V 500 mAh
TFA Dostmann 60.3536.10 DCF Vaggklocka 35 cm x 3.5 cm Antracit
Yuasa YTX20CHBS Motorcykelbatteri 12 V 18 Ah
REV 008818 Kabelvinda 10.00 m Jordad stickpropp
Crouzet 88980122 Miscellaneous PLCexpansionsmodul
Kern MBD 20K2 Digital personvag Vagningsomrade 15 kg Lasbarhet 10 g batteri Flerfargad
Crouzet Timer Tidsrela 1 st
Crouzet 88975303 Logic controller PLCstyrningsmodul 24 VDC
Crouzet 88975001 Logic controller PLCstyrningsmodul 24 VDC
Crouzet 88975111 Logic controller PLCstyrningsmodul
Crouzet GDS2R10MV2 Timer PLCstyrningsmodul
Crouzet 88980112 Logic controller PLCstyrningsmodul
Crouzet 88980114 Logic controller PLCstyrningsmodul
Crouzet 88975101 Logic controller PLCstyrningsmodul 24 VDC
Siemens 6EP33327SB000AX0 Natdel Stromforsorjning 24 V 2.5 A 60 W 1 x
HAN SYSTEMBOX KARMA 1450818 Byraladebox Gra DIN A4 . DIN C4 Antal lador 5
Crouzet 89750192 Miscellaneous PLCantenn
Crouzet 89750190 Miscellaneous PLCantenn
Crouzet 89750193 Miscellaneous PLCantenn
Joyit JTAt34 USB multimeter
Joyit JTTC66C USB multimeter
Kern MPI 200K1 Digital personvag Vagningsomrade 200 kg Lasbarhet 100 g batteri Flerfargad
Kern MGD 100K1 Digital personvag Vagningsomrade 180 kg Lasbarhet 100 g batteri Gra
Kern TGC 1K3 TGC 1K3 Fickvag Vagningsomrade 1000 g Lasbarhet 1 g batteri Flerfargad
Kern TGC 1502 TGC 1502 Fickvag Vagningsomrade 150 g Lasbarhet 0.01 g batteri Flerfargad
Mean Well HLG480H24AB LED driver Konstantspanning 480 W 10 20 A 20.4 25.2 VDC dimbar. 3i1 Dimmerfunktion. justerbar. PFCkrets. Outdoor.
Beltrona RBC23 UPSbatteri ersatter org. batteri RBC23 Passar till marke APC
Beltrona RBC140 UPSbatteri ersatter org. batteri RBC140 Passar till marke APC
Beltrona RBC22 UPSbatteri ersatter org. batteri RBC22 Passar till marke APC
Beltrona RBC44 UPSbatteri ersatter org. batteri RBC44 Passar till marke APC
Beltrona RBC24 UPSbatteri ersatter org. batteri RBC24 Passar till marke APC
Beltrona RBC43 UPSbatteri ersatter org. batteri RBC43 Passar till marke APC
Beltrona RBC133 UPSbatteri ersatter org. batteri RBC133 Passar till marke APC
Beltrona RBC132 UPSbatteri ersatter org. batteri RBC132 Passar till marke APC
Stahl 6148 1224V Set Batteridriven handstralkastare Minus zon 1. 2. 21. 22 348 lm
Stahl 614162 Ficklampa Minus zon 1. 2. 21. 22 51 lm 100 m
Stahl 6148 230V Set Batteridriven handstralkastare Minus zon 1. 2. 21. 22 348 lm
B B ThermoTechnik 0627 0495 PT1000 Temperatursensor 40 till 105 C
B B ThermoTechnik K0363 025015 Ktyp Temperatursensor 200 till 1100 C
B B ThermoTechnik K0363 015010 Ktyp Temperatursensor 200 till 1100 C
B B ThermoTechnik K0363 050010 Ktyp Temperatursensor 200 till 1100 C
B B ThermoTechnik K0363 050015 Ktyp Temperatursensor 200 till 1100 C
B B ThermoTechnik 0381 0017 Fukt och temperatursensor 40 till 125 C
B B ThermoTechnik 0381 0015 Fukt och temperatursensor 40 till 125 C
Matadapter CEEstickpropp 32 A 5pol 4 mm hylsdon Beroringssaker Schutzinger Svart
Ouneva Group VA010023 Rorkabelsko 180 120 mm Halo 10.50 mm 1 st
Ouneva Group VA010039 Rorkabelsko 180 150 mm Halo 13 mm 1 st
Ouneva Group VA010022 Rorkabelsko 180 95 mm Halo 17 mm 1 st
Dorr Foto Laveliermikrofon GP20 fur GoPro Myggmikrofon Talmikrofon
SKS Hirschmann KLEPS 2900 R Sond CAT III Rod
SKS Hirschmann 9.73919001E8 LMLH 50 Hallklammor 1 st
SKS Hirschmann KLEPS 2900 S Sond Jack 4 mm CAT III Svart
SKS Hirschmann PMS 250 Sondset
Intertec Elektromagnet magnetisk i stromlost tillstand 120 N 12 VDC 7 W ITSPE252912VDC
Intertec Elektromagnet magnetisk i stromlost tillstand 120 N 24 VDC 7 W ITSPE252924VDC
Busch 8679 H0 Framo
Jauch Quartz LP675365JU Specialbatteri laddbart Prismatic Kabel LiPo 3.7 V 3000 mAh
Jauch Quartz LIICR1865026 Specialbatteri laddbart 18650 Kabel LiIon 3.6 V 2600 mAh
Jauch Quartz LP333437JU Specialbatteri laddbart Prismatic Kabel LiPo 3.7 V 430 mAh
Jauch Quartz LP443441JU Specialbatteri laddbart Prismatic Kabel LiPo 3.7 V 650 mAh
Jauch Quartz LINCM14500J Specialbatteri laddbart 14500 Kabel LiIon 3.6 V 850 mAh
Jauch Quartz LINCR18650JPBF Specialbatteri laddbart 18650 Kabel LiIon 3.6 V 3350 mAh
Sohngen 1012042 21 cm x 15 cm
Mean Well DKM10C05 DCDComvandlarmodul 1000 mA 10 W Antal utgangar 2 x
Mean Well SCWN06C12 DCDComvandlarmodul 500 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCW20B12 DCDComvandlarmodul 1666 mA 20 W Antal utgangar 1 x
Mean Well DCWN03A12 DCDComvandlarmodul 125 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well SPBW06G15 DCDComvandlarmodul 400 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SPBW06F12 DCDComvandlarmodul 500 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well DKMW20F12 DCDComvandlarmodul 830 mA 20 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DCWN03A05 DCDComvandlarmodul 300 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DKMW20G12 DCDComvandlarmodul 830 mA 20 W Antal utgangar 2 x
Mean Well SCWN06B05 DCDComvandlarmodul 1000 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCW20C05 DCDComvandlarmodul 4000 mA 20 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCW20C15 DCDComvandlarmodul 1333 mA 20 W Antal utgangar 1 x
Mean Well DCWN06B15 DCDComvandlarmodul 200 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well SCW20B15 DCDComvandlarmodul 1333 mA 20 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN03C05 DCDComvandlarmodul 600 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SPBW06F15 DCDComvandlarmodul 400 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN03A12 DCDComvandlarmodul 250 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well DCWN03C15 DCDComvandlarmodul 100 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well SCWN03A05 DCDComvandlarmodul 600 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well DCWN06C15 DCDComvandlarmodul 200 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well SCWN03A15 DCDComvandlarmodul 200 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN06A15 DCDComvandlarmodul 400 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCW20B05 DCDComvandlarmodul 4000 mA 20 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN03C12 DCDComvandlarmodul 250 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SPBW06G03 DCDComvandlarmodul 1500 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well DKM10A15 DCDComvandlarmodul 333 mA 10 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DCWN06A15 DCDComvandlarmodul 200 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DCWN06B05 DCDComvandlarmodul 500 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DKM10C12 DCDComvandlarmodul 416 mA 10 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DCWN03B05 DCDComvandlarmodul 300 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well SCWN03A03 DCDComvandlarmodul 600 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well DCWN03B15 DCDComvandlarmodul 100 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DKM10B05 DCDComvandlarmodul 1000 mA 10 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DKM10A12 DCDComvandlarmodul 416 mA 10 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DKM10C15 DCDComvandlarmodul 333 mA 10 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DKMW20F15 DCDComvandlarmodul 660 mA 20 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DCWN06B12 DCDComvandlarmodul 250 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DCWN06C05 DCDComvandlarmodul 500 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well SCWN06C05 DCDComvandlarmodul 1000 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN03B05 DCDComvandlarmodul 600 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN03B12 DCDComvandlarmodul 250 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN03E03 DCDComvandlarmodul 600 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN03C03 DCDComvandlarmodul 600 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SPBW06F03 DCDComvandlarmodul 1500 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SPBW06G05 DCDComvandlarmodul 1200 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well DCWN03E05 DCDComvandlarmodul 300 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DCWN03E12 DCDComvandlarmodul 125 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DKM10B12 DCDComvandlarmodul 416 mA 10 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DKM10A05 DCDComvandlarmodul 1000 mA 10 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DKM10E12 DCDComvandlarmodul 416 mA 10 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DKM10B15 DCDComvandlarmodul 333 mA 10 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DCWN06A12 DCDComvandlarmodul 250 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DCWN06A05 DCDComvandlarmodul 500 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well SCWN06A03 DCDComvandlarmodul 1200 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN06A12 DCDComvandlarmodul 500 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN06B03 DCDComvandlarmodul 1200 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN06B12 DCDComvandlarmodul 500 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN06C15 DCDComvandlarmodul 400 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN06B15 DCDComvandlarmodul 400 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN03B03 DCDComvandlarmodul 600 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN03C15 DCDComvandlarmodul 200 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN03B15 DCDComvandlarmodul 200 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN03E05 DCDComvandlarmodul 600 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN03E15 DCDComvandlarmodul 200 mA 3 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SPBW06F05 DCDComvandlarmodul 1200 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SPBW06G12 DCDComvandlarmodul 500 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well DKM10E05 DCDComvandlarmodul 1000 mA 10 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DCWN03E15 DCDComvandlarmodul 100 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DCWN03B12 DCDComvandlarmodul 125 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DCWN06C12 DCDComvandlarmodul 250 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DKMW20G15 DCDComvandlarmodul 830 mA 20 W Antal utgangar 2 x
Mean Well SCWN06A05 DCDComvandlarmodul 1000 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCW20A15 DCDComvandlarmodul 1333 mA 20 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCW20C12 DCDComvandlarmodul 1666 mA 20 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCWN06C03 DCDComvandlarmodul 1200 mA 6 W Antal utgangar 1 x
Mean Well SCW20A12 DCDComvandlarmodul 1666 mA 20 W Antal utgangar 1 x
Conrad energy CERBC2 DesignLife 10J. UPSbatteri ersatter org. batteri RBC2. RBC110 Passar till marke APC
Conrad energy CERBC17 DesignLife 10J. UPSbatteri ersatter org. batteri RBC17 Passar till marke APC
Conrad energy CERBC48 DesignLife 10J. UPSbatteri ersatter org. batteri RBC48 Passar till marke APC
Conrad energy CERBC7 DesignLife 10J. UPSbatteri ersatter org. batteri RBC7 Passar till marke APC
Eleq 4Q3B02 Stromwandler Ledningsgenomforing o18 mm Klamdon
Eleq 4Q3B03 Stromwandler Ledningsgenomforing o18 mm Klamdon
Eleq 4Q3B08 Stromwandler Ledningsgenomforing o18 mm Klamdon
Eleq 4Q3B05 Stromwandler Ledningsgenomforing o18 mm Klamdon
Eleq 4Q3B07 Stromwandler Ledningsgenomforing o18 mm Klamdon
Eleq 4Q3B09 Stromwandler Ledningsgenomforing o18 mm Klamdon
Eleq 4Q3B10 Stromwandler Ledningsgenomforing o18 mm Klamdon
Kern FCBA02S05 FCBA02S05 Arbetsskyddskapa. levereras 5 st
Fluke T110C150 Tvapolig spanningsprovare CAT III 690 V. CAT IV 600 V LED. Akustik. Vibration
Fluke T130C150 Tvapolig spanningsprovare CAT III 690 V. CAT IV 600 V LED. LCD. Akustik. Vibration
Fluke 179EGFIDTLK2251 Handmultimeter digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Fluke T61000 KIT2 Handmultimeter. Spanningsprovare digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 2000
Kubler 6.198.012.H00 Digital panelmatare Tidraknare typ 198 for kretskortsmontering
Kontakt Chemie GRAPHIT 33 76009AG Grafitlack 200 ml
Bosch Accessories Precision 2609256857 Hardmetall cirkelsagklinga 170 x 20 mm Antal tander per tum 24 1 st
Extech SDL200 Temperaturmatare 199 till 1700 C Sensor K. J. T. E. R. S. Pt100 Dataloggerfunktion
TOOLCRAFT 104265 Cylinderskruvar M4 50 mm Spar DIN 84 Stal galvaniskt forzinkad 200 st
Werma Signaltechnik 960.698.02 Signalgivare rorforlangning
BKL Electronic DCkabel DChylsdon oppen ande 5.5 mm 2.5 mm 2.50 m 1 st
Beha Amprobe 93570D Stromtang. Handmultimeter digital CAT II 600 V. CAT III 300 V Display Berakningar 9999
PULS CP10.481 DINskena nataggregat 48 VDC 5.4 A 259 W 1 x
VOLTCRAFT Blybatteriladdare BC1001 6 V. 12 V Stromstyrka max. 1 A
RJ45 Kontakt hane rak Renkforce H9561.110 CAT 6 Beige 10 st
Uvex 1 8543840 Sakerhetsskor S1 Storlek 40 Svart 1 par
testo 176 T1 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur 35 till 70 C
testo 176 T1 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 35 till 70 C
Siemens 5SV33126 Jordfelsbrytare 2polig 25 A 0.03 A 230 V
GEMFAN 3blad Race Copterpropellerset Bullnos 5 x 4 tum 12.7 x 10.2 cm
Ziehl MINIPAN 350 DC Digital mat och kopplingsenhet MINIPAN 350 DC 1 mV – 500 VDC1 mA – 1 A
Kern Brevvag Vagningsomrade 1.2 kg Lasbarhet 0.1 g batteri. eldriven valfritt Vit
MBS ASRD 14 3X1505A 3.75VA Kl.1 Stromwandler Primarstrom3x 150 A Sekundarstrom5 A
IVT MPPTplus 20A Solenergi laddningsstyrenhet MPPT 12 V. 24 V 20 A
Hazet 27915 Skiftnyckel 43 mm DIN ISO 6787
Marklin 70228 H0 Kontaktledning H0 Marklin Cspar med ballast 5 st
Bopla BA 281706 F7035 Universalholje 299 x 173 x 60 Aluminium Gravit RAL 7035 1 st
VISO MALLEXL Universal Verktygsvaska tom L x B x H 600 x 500 x 360 mm
Displayskyddsfolie Hama 134025 Samsung Galaxy Tab A 10.1. Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 1 st
Universaletiketter Etikettrulle 57 x 19 mm Zebra 800262075 Termiskt papper Permanent Vit 39780 st
. Dack jarn nr 392 lastbil 600 mm Stahlwille 392 LKW 1 st
Mersen 08024.000000 NH sakrings avdragare Sakringsstorlek 00
3Dskrivare Filament Renkforce ABSplast 1.75 mm Orange 1 kg
Profi Power 3in1 12V 2913102 Bilbatteriladdare 12 V 2 A. 4 A. 8 A
Huber Suhner 11QLA0132122NE QLAkontaktanslutning Kontakt hane rak 50 Ohm 1 st
Huber Suhner 11N50744133NE Nkontaktdon Kontakt hane rak 50 Ohm 1 st
Huber Suhner 11N50328133NE Nkontaktdon Kontakt hane rak 50 Ohm 1 st
Huber Suhner 11N50743133NE Nkontaktdon Kontakt hane rak 50 Ohm 1 st
Clatronic LS3658 Ladyshaver Vit. Silver
Kern Rullstolsvag Vagningsomrade 300 kg Lasbarhet 100 g batteri. via natadapter Flerfargad
Kern Plattformsvag Vagningsomrade 6 kg Lasbarhet 1 g. 2 g 230 V Flerfargad
Kern Plattformsvag Vagningsomrade 50 kg Lasbarhet 5 g via natadapter Flerfargad
Soehnle Safe 100 Digital personvag Vagningsomrade180 kg Vit
Personvagn H0 Piko H0 59681 DC 1 st
OSRAM LED EEK A A E E14 Klotform 6 W 60 W Varmvit o x L 45 mm x 110 mm dimbar. Filament 1 st
Polaroid 3DFPPL250000 Play 3Dskrivare Filament PLAplast 1.75 mm 300 g Vit. Svart. Gul. Rod. Silver. Orange. Rosa. Gron. Bla. Guld. Brun. Gra. Lila.
TRU COMPONENTS TEC1127050 Peltierelement 15.4 VDC 5 A 44.7 W L x B x H 40 x 40 x 3.9 mm
TRU COMPONENTS 1572538 CBBOX1015YL Flatad slang Gul PET 10 till 15 mm 10 m
Starthjalpsystem HP Autozubehor 17 Ah
Weller T0053315199N Lodkolvset 24 VDC 80 W 50 till 450 C
Reely 511591C Reservdel 550 elektromotor
CellPack 127142 Krympslang utan lim Gul 24 mm Krympforhallande31 4 m
WAGO 850814002000 Universalholje 200 x 200 x 120 1 st
Kopp 233505000 Forgreningsdosa med brytare 2x Antracit Skyddskontakt 1 st
Bulgin SA3624S Crimpkontakt Hylskontakt Serie rundkontakt Buccaneer 6000 10 st
Hirschmann SPIDERSL4005T1999999SY9HHHH Industrial Ethernet Switch
SLV 143171 Hogspanningsystemkomponent Vit
SLV 143124 Hogspanningsystemkomponent Silvergra
Personvagn H0 Piko H0 59614 DC 1 st
multipower PB64.54.8 MP4.56 Blybatteri 6 V 4.5 Ah Bly AGM B x H x D 70 x 105 x 47 mm Stickkontakt 4.8 mm Underhallsfri. Lag sjalvurladdning
Bahco KBSU01 Fallkniv
Reely 538221C Reservdel Differential
OSRAM LED EEK A A E G23 Stavform 7 W 11 W Varmvit o x L 33 mm x 237 mm 1 st
OSRAM LED EEK A A E G23 Stavform 7 W 11 W Neutralvit o x L 33 mm x 237 mm 1 st
REV 0010117812 Kabelvinda 40.00 m Svart Jordad stickpropp
Bachmann 915.175 IECkontakt Kontakt Antal poler 2 16 A Svart 1 st
Bachmann Natverk Anslutningskabel 1x RJ12 hane 1x RJ12 hane 3.00 m Svart
Finder 60.13.9.024.0074 Insticksrela 24 VDC 10 A 3 switch 1 st
Wolfcraft 6119973 Rullblock hojdjusterbar. hopfallbar 60 kg 3.9 kg 1 st
as Schwabe 62233 Stickpropp 230 V Rod IP54
Brennenstuhl LuxPremium LED Pannlampa Uppladdningsbara batteri 250 lm 1177300
Extech UV505 UVmatare 0 39.99 mWcm
Kort varvmejsel. bearbetning Kirschen 1632004
Gedore 8842510 Smedtang
Gedore 6067820 6 27X29 Dubbelskruvnyckel 27 29 mm
T2M RC Batteripack Liion 7.4 V 1500 mAh Antal celler 2 Racingtyp MiniTamiya
Gedore D 32 32 6272750 Hylsnyckelinsats 32 mm 34
Alutec 36050 Skumgummiinlagg L x B x H 870 x 345 x 460 mm
EXTRON Modellbau Patentgangjarn Rektangular Fibertyg L x B 20 mm x 13 mm 100 st
MullerLicht tint Fjarrkontroll Vit
Siemens 6GK57980AP004CA0 Dampare
Siemens 3VA11804EF320AD0 Brytare 1 st 3 switch Installningsomrade strom 56 80 A Vaxelspanning max. 690 VAC B x H x D 76.2 x 130 x 70 mm
Siemens 3VA11804EF320AA0 Brytare 1 st Installningsomrade strom 56 80 A Vaxelspanning max. 690 VAC B x H x D 76.2 x 130 x 70 mm
Siemens 3VA11804EF320AE0 Brytare 1 st 4 switch Installningsomrade strom 56 80 A Vaxelspanning max. 690 VAC B x H x D 76.2 x 130 x 70 mm
Siemens 3VA11804EF320AF0 Brytare 1 st 2 switch Installningsomrade strom 56 80 A Vaxelspanning max. 690 VAC B x H x D 76.2 x 130 x 70 mm
Siemens 3TX74023A overspanningsskydd 250 VDC 1 st
Siemens 3VA11804EF320AH0 Brytare 1 st 3 switch Installningsomrade strom 56 80 A Vaxelspanning max. 690 VAC B x H x D 76.2 x 130 x 70 mm
Siemens 3VA11804EF320BC0 Brytare 1 st 2 switch Installningsomrade strom 56 80 A Vaxelspanning max. 690 VAC B x H x D 76.2 x 130 x 70 mm
Helukabel 53350100 Mantlad kabel NHXMHJ 3 G 1.50 mm Gra 100 m
Maul Neodymmagnet o 15 mm Kula Silver 4 st 6167696
Fluke PLS 3R Z Korslinjelaser Rackvidd max. 30 m
Metabo 627593000 Forstnerborr Total langd 90 mm 1 st
Metabo 627581000 Forstnerborr Total langd 90 mm 1 st
Metabo 627585000 Forstnerborr Total langd 90 mm 1 st
Metabo 627589000 Forstnerborr Total langd 90 mm 1 st
Metabo 627461000 Metallspiralborr 1 st Total langd 133 mm 1 st
Metabo 626536000 Karnborr 1 st
CRC 33158AA DUST FREE 360 Tryckluftsspray ej brannbar 125 ml
Point 5106601 Takbox Svart
Markband GG 14955 Kompatibel Ersatter Brother TZe431 Bandfarg Rod Skriftfarg Svart 12 mm 8 m
Markband GG 14956 Kompatibel Ersatter Brother TZe531 Bandfarg Bla Skriftfarg Svart 12 mm 8 m
Durable 822158 Jojo for IDhallare Krokodilklamma. Kabinhake 10 stpaket 10 st
Tankvagn H0 Piko H0 58769 DC 1 st
Mean Well ELG15042AB3Y LED driver Konstantspanning 150 W 1.8 3.57 A 37.8 46.2 VDC 3i1 Dimmerfunktion. Montering pa brandfarliga ytor.
Mean Well DDR240C24 DINskena DCDComvandlare 24 VDC 10 A 240 W 1 x
Mean Well ELG15012AB3Y LED driver Konstantspanning 120 W 5 10 A 10.8 13.2 VDC 3i1 Dimmerfunktion. Montering pa brandfarliga ytor. mobelregistrering.
Mean Well HLG40H24AB LED driver Konstantspanning 40.08 W 1 1.67 A 22 27 VDC dimbar. 3i1 Dimmerfunktion. justerbar. PFCkrets. Outdoor.
Mean Well ELG15054AB3Y LED driver Konstantspanning 151.2 W 1.4 2.8 A 49 58 VDC 3i1 Dimmerfunktion. Montering pa brandfarliga ytor. mobelregistrering.
Mean Well ELG15048AB3Y LED driver Konstantspanning 150.2 W 1.56 3.13 A 43.2 52.8 VDC 3i1 Dimmerfunktion. Montering pa brandfarliga ytor.
Faller 120502 H0 Stalbrygga L x B x H 489 x 71 x 117 mm
TRU COMPONENTS Laboratorie kontaktprodukter Kontakt hane rak Stifto 4 mm Svart. Rod. Bla. Gul. Gron 10 delar
TRU COMPONENTS Laboratorie kontaktprodukter Koppling rak Svart. Rod. Bla. Gul. Gron 10 delar
TRU COMPONENTS Laboratorie kontaktprodukter Hona inbyggd vertikal Bla. Gul. Gron. Svart. Rod. Silver 12 delar
Busch 210008901 H0
Mean Well DCWN03A15 DCDComvandlarmodul 100 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DKM10E15 DCDComvandlarmodul 333 mA 10 W Antal utgangar 2 x
Grothe 43560 Tradlos gong Komplett set med blixt
3M 1100B Horselproppar pafyllning 37 dB Engangs 500 par
Velleman QT114 QT114 Sackkarra Last max. 60 kg
Motrona GV481 Kodardistributor splitter
Reely Vinkelvaxel i massing Modultyp 0.5 Antal tander 15. 45 1 set
Panasonic 6 V 4.5 Ah LCR064R5P Blybatteri 6 V 4.5 Ah Bly AGM B x H x D 70 x 102 x 48 mm Stickkontakt 4.8 mm Underhallsfri. Lag sjalvurladdning
Kabelsax med sparr Weidmuller 9202040000 290 mm
andplattan ZAPTW 1 Weidmuller 50 st
TFA Dostmann 19.2015 Termometer Massing
TFA Dostmann 44.1009 Hygrometer Massing
Hama Telefon Forlangningskabel 1x TAEUstiftdon 1x TAENFhylsdon 15.00 m Svart
Fischer 96291 Ankarbultar FAZ II 1010 fran GS 50
Bosch Accessories StjarnBit PZ 1 C 6.3 100 st
Bosch Accessories CYL3 2608597703 Hardmetall Betongspiralborr 20 mm Total langd 600 mm Cylinderskaft 1 st
TracoPower TMP 15515 ACDCnatdel inbyggnad 2 A 15 W 5 VDC
PULS DIMENSION PISA11.410 Sakerhetsmodul 24 VDC 10 A 4 x
Bopla EUROMAS M 237 VO Universalholje 200 x 120 x 90 Polykarbonat Ljusgra 1 st
Bopla EUROMAS M 238 VO Universalholje 160 x 120 x 90 Polykarbonat Ljusgra 1 st
Bopla EUROMAS EM 206 F Universalholje 65 x 50 x 37 Polykarbonat Ljusgra 1 st
Bopla EUROMAS EM 221 F Universalholje 200 x 120 x 77 Polykarbonat Ljusgra 1 st
Bopla Circum C 1435 FNG7024 Universalholje 141 x 74.7 x 15 ABS Grafit 1 st
Hammond Electronics 1590WKK Universalholje 125 x 125 x 57 Aluminium Pressgjutning Aluminium 1 st
PULS CPS20.481 DINskena nataggregat 48 VDC 10 A 480 W 1 x
OSRAM Kompakt lysror EEK A A E 2G7 214 mm 230 V 11 W Varmvit Rorform 10 st
Weller RTW2 Lodspets Rundformad. snedskuren 45 Spetsstorlek 0.7 mm Antal 1 st
Werma Signaltechnik Signalhorn 585.000.75 Kontinuerlig ton 24 VDC 98 dB
NWS 14169205 Verkstad Flat rundtang Bojda 45 205 mm
EFB Elektronik 46005.2F LSAplintar serie 2 PROFIL Frankopplingsmodul 210. med fargkod 10 par Innehall 1 st
Vogt Verbindungstechnik 470814D Dubbla andhylsor 10 mm x 12 mm Delisolerad Brun 100 st
79151506 25 Tillbehor LSAPLUS 2 serien Monteringskar 6 LSAplintar Metall Innehall 1 st
79101517 00 LSAPLUS plintar serie 1 anslutningslist 10 par Gra Innehall 1 st
79054524 00 Tillbehor LSAPLUS 2 serien Provningstrad. 4polig LSAPLUS 2 Prestanda Gra Innehall 1 st
Ledningsdosa med elinsats Hirschmann GDML 2016 GB 1 2 PE Gra 1 st
Phoenix Contact 1669770 Sensorstalldonkontakt. konfektionerad M12 Kontakt hane rak 3.00 m Antal poler RJ 5 1 st
Kontaktholje Han 6BggM25 19 30 006 0446 Harting 1 st
Kabelindragningsband Perlon 15m ca 130 mm 900N Cimco 900N 4 mm 15 m 1 st
Delock 41305 Granssnittskonverter 1x MiniPCIExpress 1x PCIe
Beha Amprobe LM100 Luxmeter 0 200000 lx
Lascar Electronics ELUSBTCLCD Temperaturdatalogger Matt Temperatur 200 till 1350 C
Testboy TB2200 Handmultimeter digital CAT II 400 V. CAT III 300 V Display Berakningar 2000
QuickCool QYSHPD4200SA Heatpipe 0.7 KW o x L 4 mm x 200 mm
Rose LM Varmetermostat for skap STH60 240 VAC. 240 VDC 1 NC 1 st
Brinnande ekonomistadskontor N Faller 232300
Wiha Classic Thandle 336 Verkstad Hylsskruvmejsel Nyckelstorlek 14 mm Bladlangd 125 mm
Wiha 369RHZ13 Innersexkantig Vinkelskruvmejselset 13 delar
Metrel 20991557 A 1011 Universell kontrollkabel A 1011 1 st
AIV 2DIN monteringsram Passar till Volkswagen
AIV Antennadapter ISO 50 Ohm Passar till BMW. Volkswagen
TFA Dostmann 60.2514 DCF Vackarklocka Silver Larmtider 2
Schaffner FN 282206 Natfilter med brytare. med IECkontakt 250 VAC 2 A 2 mH 1 st
Icotek KELE5 Kabelinforingslist Klamo max. 17 mm Polyamid Svart 1 st
Fischer 48222 Innergangankare RG 10 x 75 M 6 I 10
Fischer 507583 Fischerbultar FBN II 10100 fvz 20
Fischer 512150 Isoleringshallare DHK 160 100
Stallverk Z Faller 282717
Intertec Elektromagnet icke magnetisk i stromlost tillstand 400 N 24 VDC 11 W ITSMS503024VDC
Weiss Elektrotechnik 85372 Kretskortstransformator 1 x 230 V 1 x 12 VAC 10 VA 833 mA
Finder 56.32.9.024.0040 Insticksrela 24 VDC 12 A 2 switch 1 st
Spelsberg TK PS 13098tm Holje installation 130 x 94 x 81 Polykarbonat. Polystyol Gravit RAL 7035 1 st
Spelsberg TK PS 181811m Holje installation 182 x 180 x 111 Polystyol Gravit RAL 7035 1 st
Hammond Electronics 1554KGY Universalholje 160 x 90 x 90 ABS Gravit RAL 7035 1 st
Bopla EUROMAS T 231 Universalholje 160 x 80 x 85 ABS Ljusgra 1 st
Hammond Electronics 1550WF
HellermannTyton 31513003 Krympslang med lim Svart 9 mm Krympforhallande31 1 m
Binder 9920220206 Rundkontakt Koppling rak Serie rundkontakt 581 Antal poler 6 1 st
Schneider Electric Signalpelarelement 0060255 XVBC2B8 1 st
Mattkniv Stanley by Black Decker 010486 010486 Svart. Gul 1 st
WAGO 7934566000006 Etiketteringskort 5 st
Hama RJ45 Natverk Anslutningskabel CAT 5e SSTP 5.00 m Gra med lasskydd
NKK Switches DSA01 Tiltbrytare 12 VDC 0.1 A 1 NO. 1 NC 1 st
WAGO 209644 Etiketteringskort Tryck R. S. T. U. V. W. X. Y. Z. MP 5 st
WAGO 2103321016202 Skrivremsa. sjalvhaftande Tryck 1 16 1 st
Murr Elektronik 6686311 Styrtransformator. Isolationstransformator 1 x 230 V. 400 V 1 x 230 VAC 1000 VA
Kern KB 10K0.05N Precisionsvag Vagningsomrade 10 kg Lasbarhet 0.05 g 230 V. Uppladdningsbara batteri Silver
Wiha SoftFinish 362BE Verkstad Torxskruvmejsel Storlek skruvmejsel T 20 Bladlangd 80 mm
Wiha MicroFinish 5521 Verkstad Stjarnskruvmejsel PH 3 Bladlangd 150 mm DIN ISO 8764
Wiha ComfortGrip 364DS Verkstad Torxskruvmejsel Storlek skruvmejsel T 25 Bladlangd 150 mm
Hammond Electronics 1593HAMFREE2TBU Freescale Freedom Holje 92 x 66 x 28 ABS Bla 1 st
Sjalvgaende dorn Vigor V1783 1 st
Wiha SoftFinish Verkstad Skruvmejsel set 5 delar Yttersexkantig
Eventus by Exact 10734 Gangskarningssats 37 delar HSS metrisk M3. M4. M5. M6. M8. M10. M12
ERGO SaGHANDTAG LARGE HoGERHaNT EXRL
Horex 2228 208 Matverktygsset 8 delar
Electrosoft CLASSE 0 1000 V CAT. 3 T.9 2091907 Naturlatex Handskar for elektriker Storlek handskar 9. L EN 60903 1 par
3M Peltor Optime III HVS H540AV Horselkapor 35 dB 1 st
Telegartner J00029K0051 RJ45 modul Keystone CAT 5e
Digitus WiFIantenn Forlangningskabel 1x RPSMA hane 1x RPSMA hona 10.00 m Svart guldplaterad kontakt
AJ.BA Varningsljus GL.02 12 V. 24 V via bilens elsystem Sugkopp. Magnetisk fastsattning Orange
LAPP 0027586 Slapkedjekabel oLFLEX FD 855 P 4 G 1.50 mm Gra 100 m
Telegartner J01008C0825 BNCAdapter BNChona Nkontakt hane 1 st
Unitec 85575 Fotpump 7 bar Dubbelhuvud. Analog manometer
APEM Beroringsfri givare kapacitiv CG111AP0GS CG111AP0GS 29 mm NPN
Thermo TECH Polyester Varmefolie sjalvhaftande 230 VAC 180 W Kapslingsklass IPX4 L x B 525 mm x 350 mm
Belkin iPadiPhoneiPod DatakabelLaddkabel 1x USB 2.0 A hane 1x Apple Lightning hane 1.20 m Gra
Testboy TB2200 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 400 V. CAT III 300 V Display Berakningar 2000
Testec TTHVP 8 Prob Kalibrerad enligt ISO Beroringssaker 40 MHz 10001 8000 VDC. 6000 VAC
Laserliner ACL 3C POWERBRIGHT Korslinjelaser Kalibrerad enligt ISO sjalvnivellerande Rackvidd max. 50 m
Testboy TB2200 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT II 400 V. CAT III 300 V Display Berakningar 2000
Testec TTHVP 8 Prob Kalibrerad enligt DAkkS Beroringssaker 40 MHz 10001 8000 VDC. 6000 VAC
AlphaWire 5853 WH005 Flatad kabel 1 x 0.14 mm Vit 30.5 m
Mean Well DR3012 DINskena nataggregat 12 VDC 2 A 24 W 1 x
Ferm Svetselektroder 51 st o 2.6 mm 70 100 A
Rohde EE01.R075.39 Hopfallbart handtag for forsankta skruvar Silver L x B x H 75 x 10 x 58 mm 1 st
Telegartner J01019A0028 Koaxial Adapter TNCkontakt hona SMA hona 1 st
Telegartner J01008A0802 Koaxial Adapter BNChona 413 kontakt 1 st
Denver ACA18 Kamerabatteri 3.8 V 1200 mAh
Fischer Elektronik TUS 58 39 100 ME Profil Kabinett 100 x 58.9 x 39 Aluminium eloxerad Natur 1 st
AVIT AV08014 Hardmetall Genombrottsborr 3 delar 12 mm. 16 mm. 24 mm Total langd 1000 mm SDSPlus 1 st
Spelsberg TK PC 13098M Holje installation 94 x 130 x 81 Polykarbonat Ljusgra 1 st
Spelsberg TK PC 18116FTM Holje installation 110 x 180 x 63 Polykarbonat Ljusgra 1 st
Zamel ST251 TECHNO Tradlos gong Komplett set med namnskylt
Block PEL 23055.5 DINskena nataggregat 5 VDC 5.5 A 27.5 W 1 x
HELIOS PREISSER 0388104 Harvinkel Kalibrerad enligt ISO 100 x 70 mm 90
testo 175 H1 Mutlidatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur. Fuktighet 20 till 55 C 0 till 100 r.
testo 175 H1 Mutlidatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur. Fuktighet 20 till 55 C 0 till 100 r.
MegaSat Diavolo TwinLNB Monoblock Antal mottagare 2 Matning 40 mm forgylld anslutning. Vaderskydd
Rocol RS56003 RS56003 Markeringstejp EasyTape™ Bla L x B 33 m x 50 mm 33 m
testo 0590 0007 0590 0007 Sakring Multimetersakring 5pack set reservsakringar 630mA600V 1 st
BELIBECO Lackerad koppartrad Ytterdiameter inkl. isolering0.30 mm 100 m
Gedore Tennsug
Stadshus Schmidtstrasse nr 2123 H0 Auhagen 11397
3M Peltor Kid H510AK614BA 949 Horselkapor 27 dB 1 st
Stahlwille 405QR6 11011002 Hylsnyckelforlangning Drift 14 Output 14 6.3 mm 150 mm 1 st
Cordial CFCA 1.5 STRUE 1PVC Strom Anslutningskabel 1x Jordad stickpropp 1x PowerCon kontakt 1.50 m Svart
Panasonic 12 V 7.2 Ah LCR127R2PG1 Blybatteri 12 V 7.2 Ah Bly AGM B x H x D 151 x 94 x 65 mm Stickkontakt 6.35 mm VDScertifiering. Underhallsfri. Lag
Sortimo 600.000.3673 LBoxx LB 136 Skumgummiinlagg L x B x H 405 x 315 x 85 mm
Digitus HDMI Anslutningskabel 1x HDMI hane 1x HDMI hane 5.00 m Svart
Pulsar PSD12020 PSD12020 Natdon
TRU COMPONENTS SMAadapter SMA hona SMA hona 1 st
Flatvagn H0 Liliput L235244 DC 1 st
My Wall HP 103 L TVgolvstativ 94.0 cm 37 177.8 cm 70 Utdragbar. Justerbar i hojd. Golvstativ. Tiltbar
encitech DTZI50K Dsub holje Antal poler 50 Helmetall 180 Silver 1 st
WAGO 850818002003 Flansplatta B x H 195 mm x 95 mm 1 st
Bosch Accessories HEX9 2608589529 Multiborrset 3 delar 1 set
Self Electronics SLT6012VFGUN LED driver Konstantspanning 60 W 0 5 A 12.0 VDC mobelregistrering. inte dimbar. overbelastningsskydd. overspanning
Makita Nemesis 2 B58132 Borrhammare 8 mm Total langd 315 mm SDSPlus 1 st
M22 encitech 1310102304 MircoB USB 2.00 m Svart 1 st
MSA Musikinstrumente NS 5 Notstall Svart
Basetech BT1680332 Termosensor 868 MHzradio
Bahco 8069 Skiftnyckel
Bahco 383079VIP Halsag 1 st
Bahco 3834DRL Centrumborr 1 st
Stanley by Black Decker 211800 1 st
Univer M1000200050M Rund cylinder Slaglangd 50 mm 1 st
Helukabel 33002100 Telefonkabel JYSTY 3 x 2 x 0.60 mm Gra 100 m
Greisinger G1501 Kombimatare pHvarde. Redox ORP. Temperatur
NWS 13749VDE240 VDE Kraftavbitare 240 mm
Cellularline Tetra Force Cover Apple iPhone XR Svart transparent
SSDHarddisk 2.5 Hitachi 0TS1306 800 GB Bulk PCIe 3.1 x4
SSDHarddisk 2.5 Hitachi 0B34901 400 GB Bulk SAS 12 Gbs
Bachmann USB 2.0 Anslutningskabel 1x USB 2.0 A hane 1x USB 2.0 A hane 5.00 m Svart
Bachmann 375.071 Anslutningsledning Svart 0.50 m
Bachmann 375.076 Anslutningskabel Svart 5.00 m
Paul Neuhaus 1120952 HELENA LEDbelysning infalld Set 2 st 4 W Aluminium borstad
Wiha 369E9F Innersexkantig Vinkelskruvmejselset 9 delar
Gedore 1932 6143190 Ringnyckelforstoringsstycke 1 st
Gedore 19905 6143860 Hylsnyckelforlangning 1 st
Gedore 3019 6236010 Ringnyckelforstoringsstycke
Gedore 60 CP 6 6380990 Unyckel
AllVision DELUXE SATstativ tripod Passar for spegeldimension o upp till 80 cm Hopfallbar. Justerbar i hojd Gra
Alutec EXTREME 46 41046 Platlada rafflad Aluminium L x B x H 822 x 325 x 210 mm
EBM Papst 614NN Axialflakt 24 V 40 mh L x B x H 60 x 60 x 25 mm
Deltron Connectors DSub Adapter DSUB hane 9pol DSUB hona 9pol 1 st
Deltron Connectors DSub Adapter DSUB hona 9pol DSUB hane 9pol 1 st
TRU COMPONENTS TC2505034 Gaffelkabelsko 16 mm Delisolerad Rod transparent 1 st
TRU COMPONENTS TC2505051 Gaffelkabelsko 16 mm Delisolerad Svart. Rod transparent 2 st
BKL Electronic 0103038 Gaffelkabelsko 16 mm Delisolerad Rod transparent 1 st
BKL Electronic 0103041 Gaffelkabelsko 16 mm Delisolerad Svart. Rod transparent 2 st
Megger 1001991 Matledning Matledningssats CAT IV. 600 V fran Megger 1 st
Faller 120466 H0 Viaduktset L x B x H 568 x 230 x 262 mm
Faller 120501 H0 Smalspariga broar
Faller 120503 H0 Fiskmagebrygga L x B x H 472 x 87 x 82 mm
Faller 120465 H0 Viaduktset L x B x H 473 x 169 x 262 mm
Herpa 013642 H0 Renault
Herpa 013659 H0 Renault
Busch 46019 H0
Busch 46018 H0
PEST STOP Electronic Rat Rattfalla Strom 1 st
PEST STOP Bird Spikes Profi Spikes skydd mot duvor Avskrackande 10 st
Scutes Deluxe Displayskyddsglas Lamplig for Samsung Galaxy A40 1 st
Scutes Deluxe Displayskyddsglas Lamplig for Samsung Galaxy S10 1 st
LEDVANCE NIGHTLUX Ceiling L 4058075270886 LEDnattlampa med rorelsedetektor Rund LED Vit
Panasonic ASFN10B72 Axialflakt 24 VDC 184.2 mh L x B x H 120 x 120 x 38 mm
HTB UC 204 YAR 204 GYE 20 KRRB Klamlagerinsats Borrdiameter 20 mm Ytterdiameter 28.5 mm
Modelcraft Stal Kulled med ytterganga M6 1 st
Carson Modellsport 110 Buggy Kompletta hjul BeachPaddel 10 ekrar Krom 4 st
Weidmuller MDS Stripax 9003730000 Automatisk avisoleringstang 20 till 20 0.88 till 0.92 mm
Weidmuller CUTTER 20 A 9040140000 1 st
Weidmuller UNIVERSAL CUTTER 9041470000 1 st
Weidmuller UNIVERSAL BENT 9041490000 1 st
Plathalstans. Klingbredd B Klingtjocklek
Weidmuller Plathalstans. Klingbredd B Klingtjocklek 9204790000
Weidmuller Plathalstans. Klingbredd B Klingtjocklek 9204880000
ZF MP201703 Reedkontakt 1 switch 30 VDC. 30 VAC 200 mA 3 W
Plintmaumlrkningar. Karta. 5 x 5 mm. Polyamid. Farg vit DEK 5 FWZ 1120 Weidmuller 500 st
Kabeltronik 070106004 Kopplingstrad Yv Gul 100 m
Kabeltronik 070106002 Kopplingstrad Yv Brun 100 m
Genomforings terminal ZDU 2.54AN Weidmuller Innehall 100 st
AIV ISO Radioadapterkabel Passar till Mitsubishi
Hammond Electronics 1455Q2201BK Profil Kabinett 223 x 120.5 x 51.5 Aluminium Svart 1 st
Finder 49.61.9.012.0050 Relamodul Nominell spanning 12 VDC Vaxelstrom max 16 A 1 switch 1 st
Bopla EUROMAS M 225 Universalholje 82 x 80 x 85 Polykarbonat Ljusgra 1 st
Bopla FAE310350 Frontplatta Aluminium Aluminium 1 st
Hammond Electronics 1590WV Universalholje 120 x 120 x 94 Aluminium Pressgjutning Aluminium 1 st
CABLE TIE TOOL STHV
HellermannTyton 40216039 Varmekrympbaruppdelningskapa Nominell diameter fore krympning 21 mm 1 st
Binder 9907120005 Rundkontakt Skruvlas Serie rundkontakt 694 Antal poler 4 PE 1 st
Norgren Tryckluftspistol BG4000 1 st
ComPro Signalsiren CO ST 40 Kontinuerlig ton. Enkel tonsignal 24 VDC. 24 VAC 75 dB
Stanley by Black Decker 020556 Gipskartongsag 355 mm
Lackskyddsfilm raid hp 360211 Transparent
BACO L22DR01 Nodstoppsknapp Plastfrontring. Svart IP69 K i inbyggt tillstand 1 st
TRU COMPONENTS LAS2GQF22ZEB12VSP Vandalskyddad Tryckstrombrytare 250 VAC 3 A 2x PaPa lasande 1 st
Weiss Elektrotechnik VSTR 3512 Sakerhetstransformator 1 x 230 V 1 x 12 VAC 35 VA 2.92 A
Vogt Verbindungstechnik 440407.47s50 andhylsa 1.50 mm x 7 mm Oisolerad Metall 5000 st
79101516 00 LSAPLUS plintar serie 2 Jordad list 38 ledare Rod Innehall 1 st
BKL Electronic 0204020 Miniatyr DINrundkontakt Kontakt hane rak Antal poler 6 Svart 1 st
Kabelhylsdon 62IN Nominell strom 7.5 A Poler 8 62IN 16A 12 8S6A Amphenol
Phoenix Contact 1681936 Sensorstalldonkontakt. konfektionerad M8 Kontakt hane rak. Hona rak 3.00 m Antal poler RJ 3 1 st
Wiha SoftFinish electric 3251 VDE Torxskruvmejsel Storlek skruvmejsel T 10 Bladlangd 100 mm DIN ISO 8764. DIN EN 60900
Hazet 600N18 Ringskruvnyckel 18 mm
Hazet 600N19 Ringskruvnyckel 19 mm
Hazet 60622 Sparrringunyckel 22 mm
Fogmejsel Rennsteig Werkzeuge Matt L x B 250 mm x 50 mm
Bralo 02BM0075PB Blindnittang 265 mm
Wera 2067 Elektronik och finmekanik Torxskruvmejsel Storlek skruvmejsel T 3 Bladlangd 40 mm
C.K. T3750 145 Verkstad Sidoskarare 140 mm
C.K. T0959100 1 st
Kasp K12050 Hanglas 50 mm Guldgul Nyckel
Honeywell AIDC SPORT AERE 6200621 Sakerhetsskor S1P Storlek 42 Gra 1 par
Skyddsvaska Kenwood Schutztasche KLH120 KLH120 1 st
KMP HT16 Tonerkasett Ersatter HP 92A. C4092A Svart 2500 sidor Kompatibel Toner
Telegartner Natverksuttag Utanpaliggande Bare PCB Alpinvit
Alunovo MAL100 Kabelkanal L x B x H 1000 x 30 x 15 mm 1 st Silver matt. eloxerad
SWG Gangad skruv sortiment M6 12 mm Stjarnskruvmejsel Philips DIN 7985 Stal forzinkad 100 st
Rennsteig Werkzeuge PEW9.603 619 0603 3 Crimptang Krympslang kontaktdon 0.5 till 6 mm
2 x USButtag typ A med 2 x USButtag typ A TRU COMPONENTS USB07 USB 2.0 Silver 1 st
Kabeldragfjader med stalkarna 50 meter C.K. 5.5 mm 50 m 1 st
testo 417 Anemometer Kalibrerad enligt ISO 0.3 till 20 ms
Benning CM 7 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
testo 417 Anemometer Kalibrerad enligt DAkkS 0.3 till 20 ms
Benning CM 7 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
Benning PV 11 Installationsprovare Kalibrerad enligt DAkkS
Testec TTSI 9010 Differentialprob Kalibrerad enligt DAkkS 70 MHz 1001. 10001 7000 V
Fluke 4354922 FLKTISBC3B Laddare for Fluke varmekamera 1 st
Hazet 450NA14X516VKH Dubbelskruvnyckel 14 516 DIN 895
Hazet 450NA12X916VKH Dubbelskruvnyckel 12 916 DIN 895
Hazet 450N24X26 Dubbelskruvnyckel 24 26 mm DIN 3110. DIN ISO 10102
Hazet 60332 Ringskruvnyckel 32 mm
Hazet 60313 Ringskruvnyckel 13 mm
Hazet 60310 Ringskruvnyckel 10 mm
Hazet 60312 Ringskruvnyckel 12 mm
Hazet 60311 Ringskruvnyckel 11 mm
Hazet 21208 Rundfil 200 mm 1 st
Hazet 6450C11 Insticksblocknyckel
Panduit PLT2IM53 PLT2IM53 Buntband 203 mm 3.60 mm Orange 1000 st
Elmatare 3fas econ solutions econ sens3 400A 1 st
HELIOS PREISSER 0396444 Snickare vinkel 700 x 300 mm 90
Gembird Los Angeles On Ear horlurar Onear Headset Vit
TracoPower TMM 24124 ACDVnatdel for kretskort 24 VDC 1.0 A 24 W
Fiskars PowerGearX LX98L 1020188 Grensax Sidoskar
HELIOS PREISSER 0282202 Djupmatt Kalibrerad enligt DAkkS 200 mm
HELIOS PREISSER 0282202 Djupmatt Kalibrerad enligt ISO 200 mm
Hazet BluGuard 214080 Penhammare 1000 g 350 mm DIN 1041
Mean Well SGA60E24P1J Natadapter fast 24 VDC 2500 mA 60 W
FTCAP SZ33045025054 Elektrolytkondensator Skruvanslutning 66 F 450 V o x H 25 mm x 54 mm 1 st
Universaletiketter Etikettrulle 76 x 51 mm Zebra 800263205 Termiskt papper Permanent Vit 16440 st
USB 2.0 Anslutningskabel 1x USB 2.0 A hane 1x USB 2.0 B hane 3.00 m RodSvart guldplaterad kontakt Oehlbach USB Evolution B
Absima RC Batteripack LiPo 7.4 V 4000 mAh Antal celler 2 45 C Box Hardcase Tkontaktsystem
Stahlwille 40101515 14 15 Ringskruvnyckel 15 mm
Stahlwille 725QR20 58253020 Instickssparr 12 12.5 mm
Kabel Einziehstangensatz. 3.3 meter C.K. 1 st
Hammond Electronics 1590YFLBK Universalholje 92 x 92 x 42 Aluminium Svart 1 st
BKL Electronic 101201633 Flatkabel Rastermatt 1.27 mm 37 x 0.08 mm Flerfargad 3 m
RJ45 Kontakt hane rak Telegartner CAT 6 Zinkgra 1 st
Joyit Arcade Joystick professional 8 Inbyggnadsenhet Arduino. Banana Pi. Cubieboard. pcDuino. Raspberry Pi. Raspberry Pi 2 B. Raspberry Pi 3 B. Raspberry
Profi Power 2913910 Bilbatteriladdare. Billaddare 24 V 3.8 A. 7.5 A
DSG Canusa 8610190802 Krympslang utan lim Brun 19 mm Krympforhallande21 4 m
TracoPower TOP 60254 ACDCnatdel Open frame 5 VDC 6 A
Smart TMS6 2 Satelliten SingleLNB Monoblock Antal mottagare 1 Matning 40 mm
Stanley by Black Decker 210099 1 st
Sakerhetskniv Martor SECUMAX 350 35000102 Svart. Cyan 1 st
CellPack 203679 Krympslang utan lim Gra 18 mm Krympforhallande31 7 m
TRU COMPONENTS TCGQ22A22DB12VS203 Tryckstromstallare 250 V 5 A 2x AvPa IP65 momentan 1 st
Danfoss 088L0203 Golvvarme Elektronisk 300 W 2 m
TVRadioSat Insats Kopp 923017084 RIVO Renvit RAL 9010 1 st
Kabelhallare Label the Cable PRO 3120 Vit
Helukabel 920172 HELUcond PP NW12 sw Korrugerat ror value.1363853 Svart 11.60 mm 1 st
Schneider Electric ABL8REM24030 DINskena nataggregat 3 A 72 W
Bahco 41830622 Trekantssagfil med faste 150 x 12.0mm slag 2 1 st
Bahco 260022XTHP Fogsvanssag
OSRAM LED EEK A A E G24D1 Stavform 5 W 13 W Neutralvit o x L 35 mm x 148 mm 1 st
Durable JOJO STYLE 8324 Jojo for IDhallare Tryckknappsfaste Vit 0.8 m 10 stpaket 832402 10 st
Faltbana H0f Busch Feldbahn 12218
Byggmodell Bil H0 Herpa 420280 Mercedes Benz
Mattkniv Stanley by Black Decker 010425 25 mm Svart. Gul 1 st
Maul Neodymmagnet o x H 32 mm x 33 mm Kon Silver 2 st 6168996
Gedore 6068120 6 30X32 Dubbelskruvnyckel 30 32 mm
Gedore 6770190 8722 28 GEDORE runt verkstadsfil 8. 200x8 mm 200 mm 1 st
422126 GEDORE Idealsax 260 mm. vanster sida Gedore 422126 4515090
Alutec CLASSIC 142 11142 Transportlada Aluminium L x B x H 895 x 495 x 375 mm
Alutec INDUSTRY 92 13092 Transportlada Aluminium L x B x H 780 x 385 x 379 mm
Alutec 20010 Hjulset
Vagguttag Kopp 296229004 1 st
Kopp 720621008 Automatsakring 6 A 230 V. 400 V
Kopp 756328010 Felstromskyddsbrytare A 63 A 0.03 A 230 V
Fluke PLS FS 5031929 Ministativ
Fluke PLS UB9 4966636 Vagg och takadapter
Hylskontakthus 19200031250 Harting 1 st
Metabo 5 sticksagblad. tra 91 Metabo 623675000 5 st
Metabo sticksagblad. gips 106 Metabo 623688000 1 st
FrSky RX6R 616kanalmottagare 2.4 GHz
Stativ Byggstralkastarstativ Tojbar 104till 137 cm Shada 300716 Gul. Svart
Faller 161773 Car System H0 Sensorer
Figur H0 Faller 154007
Faller 180399
Faller 222572 N Jarnvagsbro L x B x H 192 x 74 x 70 mm
Mean Well DPBW06F05 DCDComvandlarmodul 600 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DPBW06G05 DCDComvandlarmodul 600 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DPBW06F12 DCDComvandlarmodul 250 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DPBW06G15 DCDComvandlarmodul 200 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DPBW06F15 DCDComvandlarmodul 200 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DPBW06G12 DCDComvandlarmodul 250 mA 6 W Antal utgangar 2 x
Tradpack Snogran 140 till 180 mm NOCH 0024682 Gron 6 st
Tradpack Snogran 100 till 140 mm NOCH 0024680 Gron 8 st
Bosch Accessories 2608644504 Cirkelsagblad 160 x 20 mm Antal tander per tum 36 1 st
Bosch Accessories 2608644503 Cirkelsagblad 160 x 20 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608644502 Cirkelsagblad 160 x 20 mm Antal tander per tum 12 1 st
Bosch Accessories 2608644512 Cirkelsagblad 190 x 30 mm Antal tander per tum 18 1 st
Bosch Accessories 2608644510 Cirkelsagblad 184 x 20 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608644511 Cirkelsagblad 184 x 20 mm Antal tander per tum 48 1 st
Bosch Accessories 2608644520 Cirkelsagblad 216 x 30 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608644522 Cirkelsagblad 250 x 30 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608644524 Cirkelsagblad 254 x 30 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608644523 Cirkelsagblad 250 x 30 mm Antal tander per tum 48 1 st
Bosch Accessories 2608644525 Cirkelsagblad 254 x 30 mm Antal tander per tum 40 1 st
Bosch Accessories 2608644526 Cirkelsagblad 254 x 30 mm Antal tander per tum 60 1 st
testo 0602 0293 0602 0293 TEmathuvud for immersionluftinsticksmatningar 1 st
9114 N Fleischmann piccolo med ballast Bortkopplingsspar 111 mm
Kaiser Nienhaus 322220 Nyckelbrytare Infalld
Wolfcraft 4081000 1 st
Fischer 68528 Sakerhetsankare 1250 S 20
Fischer 507577 fischerbultar FBN II 850 fvz 50
Fischer 507567 fischerbultar FBN II 12100 A4 20
Comatec TBD205012F DINskena nataggregat 12 VAC 4.16 A 50 W
TRU COMPONENTS KS 420 Universalholje 100 x 50 x 40 Polystyol Ljusgra 1 st
Bopla EUROMAS M 206 G Universalholje 65 x 50 x 35 Polykarbonat Ljusgra 1 st
3M TE100038823 Krympslang sortiment Rod. Bla. Brun. Transparent. Gron. Gul Krympforhallande21 104 delar
Wiska 10102417 SH6150YW Kabelmuff Antal 1 set
FIAP 28322 UVCersattninglampa
ICH Fordelarblock. ensidigt 60416 10 bar max
Arnold Rak FH P 2145i Golvvarme Elektronisk 720 W 4.5 m
SAFETY TRANSFORMER ST 632312
Binder 99 9225 050 08 Rundkontakt Kontakt hane rak Serie rundkontakt 620 Antal poler 8 1 st
Konfigurerbar gransvardesbrytare Phoenix Contact MINI MCRSLUIREL 2864480 1 st
Sortimentlada L x B x H 480 x 365 x 54 mm Antal fack 30 fast underavdelning
Wera 950 PKL9 SM N SB Innersexkantig Vinkelskruvmejselset 9 delar
C.K. Verkstad Sparrskruvmejsel 14 85 mm
SPECIALLOCK MED 2 X 600 ML GLAS TILL 824724
Weller 4CT6E71 Lodspets Mejselformad. rak Spetsstorlek 7 mm Antal 1 st
Metz Connect RJ45 Natverk Anslutningskabel CAT 6A SFTP 10.00 m Svart med lasskydd
Metz Connect RJ45 Natverk Anslutningskabel CAT 6A SFTP 15.00 m Vit med lasskydd
Metz Connect RJ45 Natverk Anslutningskabel CAT 6A SFTP 10.00 m Gul med lasskydd
Metz Connect RJ45 Natverk Anslutningskabel CAT 6A SFTP 1.50 m Svart med lasskydd
Eurolite Fluorescerande rorbelaggning T8 149 cm Turkos 1 st
Eden WaterParadise EDEN 109 57166 Akvariepump
HellermannTyton 31101279 Krympslang utan lim Transparent 12.70 mm Krympforhallande21 1.2 m
TDKLambda HWS150A24A ACDCnatdel Open frame 28.8 VDC 6.5 A
Installeringsskydd for 35 mmskena Finder 22.34.0.048.4720 3 slutare1 brytare 25 A
Finder 58.34.8.110.0060 Relamodul Nominell spanning 110 VDC Vaxelstrom max 7 A 4 switch 1 st
Belden 934726002 Sensorstalldondatakontakt. konfektionerad M12 Kontakt hane vinklad 5.00 m Antal poler RJ 4 1 st
DriveSystem Europe Elektrisk cylinder DSZY12440300POTIP65 1386459 Slaglangd 300 mm 1 st
TAMS Elektronik 530210601C LC10 Blinkelektronik Ljusror
BSAFETY AR206100RW Universal halkfri tacka Rod. Vit L x B 18.3 m x 100 mm
Stahlwille 20 30 X 32 41043032 Dubbel ringnyckel 30 32 mm DIN 838. DIN ISO 10104
Tryckluftsanslutning 18 Tamiya 74506
Albatros TWIST RED WNS LOW ESD HRO SRC 64521038 ESD Sakerhetsskor S1P Storlek 38 Svart. Rod 1 par
Tradpack Snogran 50 till 140 mm NOCH Hobby 26828 Snovit 25 st
Lerche 1554353 Universalkniv Hogerhanta 230 mm Svart
Schneider Electric LP1K1210BD3 Kontaktor 1 st
EA Elektro Automatik EAPS 320004 C Laboratorieaggregat. justerbar 0 200 VDC 0 4 A 320 W AutoRange. OVP. fjarrstyrd. programmerbar Antal utgangar 1 x
Epson Ultra Glossy Photo Paper C13S041944 Fotopapper 300 Gm 50 ark Hogglans
Karcher 6.904413.0 Dammsugarpase filter Set 4 st 1 st
Metz Connect RJ45 Natverk Anslutningskabel CAT 6A SFTP 20.00 m Gron Skarmad. Halogenfri
Asschwabe jordningskabel 3m gulgron 3 m H07VK 16 mm 70869 as Schwabe Innehall 1 st
Paul Neuhaus TITUS 238313 LEDpendelbelysning 61 W Antracit
freecolor 80AFRC Tonerkasett Ersatter HP 80A. CF280A Svart 2700 sidor Kompatibel Toner
Slipborste osborn 0002507162 1 st
Dynavox 207308 Rengoringsset for skivspelare 1 st
PUMA Safety VELOCITY 2.0 YELLOW MID 63388044 ESD Sakerhetsstovlar S3 Storlek 44 Svart. Gul 1 par
Schuco 452644300 H0 Volkswagen
Amewi RX6FG 6kanals mottagare 2.4 GHz
Kraus Naimer KG20B T20301 FT2 Lastfranskiljare 25 A 1 x 90 Rod. Gul 1 st
Ezetil XXL 3DAYS ICE EZ 100 Kylbox Passiv Bla. Vit. Gra 100 l
SAFETY TRANSFORMER STU 13024
Wera 395 Verkstad Hylsskruvmejsel Nyckelstorlek 4 mm Bladlangd 125 mm
Wera 395 Verkstad Hylsskruvmejsel Nyckelstorlek 5 mm Bladlangd 125 mm
Wera 395 Verkstad Hylsskruvmejsel Nyckelstorlek 6 mm Bladlangd 125 mm
Wera 395 Verkstad Hylsskruvmejsel Nyckelstorlek 5.5 mm Bladlangd 125 mm
Wera 395 Verkstad Hylsskruvmejsel Nyckelstorlek 10 mm Bladlangd 125 mm
Waeco UFKC Cool Freeze Reservdelar tillbehor 1 st
cartrend Adelaide Navkapslar R14 Grametallic. Svart metallic 4 st
Albatros 631920 Sakerhetsstovlar S3 Storlek 41 Svart. Gul 1 par
TDKLambda CUS250LD24 ACDCnatdel Open frame 10.5 A
TDKLambda CUS250LD4 ACDCnatdel Open frame 4.62 VDC 50 A
TDKLambda CUS250LD12 ACDCnatdel Open frame 13.2 VDC 21 A
Rittal PS 4582.000 Monteringsfaste Stalbleck 4 st
Rittal TS 4582.500 Monteringsplatta fastsattning Stalbleck 4 st
Rittal TS 4594.000 Montageprofil Stalbleck 20 st
Rittal TS 4592.700 Monteringsplatta distans Stalbleck 1 st
Rittal TS 4638.600 Hyllfack B x H 413 mm x 400 mm Stalbleck Gravit RAL 7035 1 st
Rittal PS 4597.000 Monteringsfaste Stalbleck 4 st
Rittal TS 4911.100 Dorrinfastning Stal 1 st
Rittal TS 4911.000 Dorrinfastning Stal 1 st
Rittal TS 4918.000 Tryckstang Stal 10 st
Rittal TS 4916.000 Tryckstang Stal 10 st
Rittal TS 4920.000 Tryckstang Stal 10 st
Rittal SZ 4943.000 DINskena Perforerad. CProfil Stalbleck 455 mm 6 st
Rittal SZ 4935.000 DINskena operforerad Stalbleck 755 mm 6 st
Rittal SZ 4945.000 DINskena Perforerad. CProfil Stalbleck 755 mm 6 st
Rittal SZ 4946.000 DINskena Perforerad. CProfil Stalbleck 955 mm 6 st
Rittal SZ 4947.000 DINskena Perforerad. CProfil Stalbleck 1155 mm 6 st
Rittal CM 5001.051 Monteringsskena for inbyggnad Stalbleck 800 mm 4 st
Rittal CM 5001.050 Monteringsskena for inbyggnad Stalbleck 600 mm 4 st
Rittal CM 5001.052 Monteringsskena for inbyggnad Stalbleck 1000 mm 4 st
Rittal CM 5001.053 Monteringsskena for inbyggnad Stalbleck 1200 mm 4 st
Rittal CM 5001.054 Monteringsskena for inbyggnad Stalbleck 1400 mm 4 st
Rittal CM 5001.060 Handtag for lasinsatser Svart 1 st
Rittal CM 5001.061 Handtag med sakerhetscylinderinsats Svart 1 st
Rittal CM 5001.062 Handtag for hanglas och lasinsatser Svart 1 st
Rittal CM 5001.075 Monteringsplatta fastsattning Stalbleck Svart 1 st
Rittal CM 5001.081 Kabelstodskena Stalbleck 1 st
Rittal CM 5001.130 andplatta L x B 600 mm x 400 mm Stalbleck Gravit RAL 7035 1 st
Rittal CM 5001.083 Kabelstodskena Stalbleck 1 st
Rittal CM 5001.140 andplatta L x B 800 mm x 400 mm Stalbleck Gravit RAL 7035 1 st
Rittal CM 5001.160 andplatta L x B 1200 mm x 400 mm Stalbleck Gravit RAL 7035 1 st
Rittal CM 5001.212 Bottenplatta L x B 1000 mm x 50 mm Stalbleck 1 st
Rittal CM 5001.210 Bottenplatta L x B 600 mm x 50 mm Stalbleck 1 st
Lantslaktare Adler H0 Busch 1530
Ezetil Travel in Style 34 Picnic Bag Kylvaska Passiv Marin. Silver 34 l
Profi Power 2950063 Converter 10A Spanningsomvandlare 120 W 1 st L x B x H 210 x 95 x 55 mm Driftspanning230 VAC
Profi Power 2950062 Converter 6A Spanningsomvandlare 72 W 1 st L x B x H 150 x 70 x 55 mm Driftspanning230 VAC
Busch 1630
Rose LM CRM93HUNI Tidsrela Multifunktionell 230 VAC 1 st Tidsdoman 0.1 s 10 d 3 switch
Dometic Group CoolIce CI 55 Kylbox Passiv Gra. Svart 56 l
Dometic Group 9108400899 Korb fur Dometic CoolIce CI 42 Korg 1 st B x H x D 258 x 90 x 331 mm
Wera 8767 B HF 05003064001 TORX Hylsnyckelinsats T 27 38
Wera 8767 B HF 05003062001 TORX Hylsnyckelinsats T 25 38
Dorr Foto DMWBLF19E Kamerabatteri Ersattning originalbatteri DMWBLF19. DMWBLF19E. DMWBLF19PP 7.2 V 1700 mAh
Wera 8767 B HF 05003072001 TORX Hylsnyckelinsats T 50 38
Wera 8740 B HF 05003033001 Yttersexkantig Hylsnyckelinsats 5 mm 38
Wera 8740 B HF 05003043001 Yttersexkantig Hylsnyckelinsats 10 mm 38
Wera 8740 B HF 05003039001 Yttersexkantig Hylsnyckelinsats 8 mm 38
Wera 8767 B HF 05003068001 TORX Hylsnyckelinsats T 40 38
Ezetil Holiday 17 Kylvaska Passiv Bla 17.9 l
Profi Power 2950064 Inverter 2412V Spanningsomvandlare 120 W 1 st L x B x H 150 x 55 x 70 mm Driftspanning24 V
Primeon 2761308 Bluray BDR 25 GB 25 st Spindel Antirepbelaggning
Kirschen 3352000 Karvsnittkniv
Nordlux Mason 47131001 LEDvagglampa 5.5 W Vit
Kirschen 4150250 Finsag 250 mm
Amewi 28225 Tuning Tuningljuddampare Pitbull X
Bosch Accessories 2608837667 Cirkelsagblad 136 x 15.875 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837671 Cirkelsagblad 140 x 20 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837672 Cirkelsagblad 140 x 20 mm Antal tander per tum 42 1 st
Bosch Accessories 2608837678 Cirkelsagblad 160 x 20 mm Antal tander per tum 48 1 st
Bosch Accessories 2608837676 Cirkelsagblad 160 x 20 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837677 Cirkelsagblad 160 x 20 mm Antal tander per tum 36 1 st
Bosch Accessories 2608837679 Cirkelsagblad 165 x 10 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837680 Cirkelsagblad 165 x 15.875 mm Antal tander per tum 12 1 st
Bosch Accessories 2608837682 Cirkelsagblad 165 x 15.875 mm Antal tander per tum 36 1 st
Bosch Accessories 2608837681 Cirkelsagblad 165 x 15.875 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837684 Cirkelsagblad 165 x 20 mm Antal tander per tum 12 1 st
Bosch Accessories 2608837683 Cirkelsagblad 165 x 15.875 mm Antal tander per tum 48 1 st
Bosch Accessories 2608837686 Cirkelsagblad 165 x 20 mm Antal tander per tum 36 1 st
Bosch Accessories 2608837688 Cirkelsagblad 165 x 30 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837689 Cirkelsagblad 165 x 30 mm Antal tander per tum 48 1 st
Bosch Accessories 2608837701 Cirkelsagblad 184 x 16 mm Antal tander per tum 48 1 st
Bosch Accessories 2608837702 Cirkelsagblad 184 x 20 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837703 Cirkelsagblad 184 x 20 mm Antal tander per tum 48 1 st
Bosch Accessories 2608837705 Cirkelsagblad 190 x 20 mm Antal tander per tum 48 1 st
Bosch Accessories 2608837704 Cirkelsagblad 190 x 20 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837708 Cirkelsagblad 190 x 30 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837706 Cirkelsagblad 190 x 30 mm Antal tander per tum 16 1 st
Bosch Accessories 2608837710 Cirkelsagblad 190 x 30 mm Antal tander per tum 48 1 st
Bosch Accessories 2608837711 Cirkelsagblad 190 x 30 mm Antal tander per tum 60 1 st
Bosch Accessories 2608837721 Cirkelsagblad 216 x 30 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837713 Cirkelsagblad 210 x 30 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837724 Cirkelsagblad 216 x 30 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837723 Cirkelsagblad 216 x 30 mm Antal tander per tum 48 1 st
Bosch Accessories 2608837733 Cirkelsagblad 254 x 30 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837728 Cirkelsagblad 250 x 30 mm Antal tander per tum 48 1 st
Bosch Accessories 2608837734 Cirkelsagblad 254 x 30 mm Antal tander per tum 40 1 st
Bosch Accessories 2608837727 Cirkelsagblad 250 x 30 mm Antal tander per tum 24 1 st
Bosch Accessories 2608837736 Cirkelsagblad 254 x 30 mm Antal tander per tum 60 1 st
Bosch Accessories 2608837741 Cirkelsagblad 305 x 30 mm Antal tander per tum 40 1 st
Bosch Accessories 2608837742 Cirkelsagblad 305 x 30 mm Antal tander per tum 60 1 st
Bosch Accessories 2608837744 Cirkelsagblad 305 x 30 mm Antal tander per tum 96 1 st
Rittal SZ 2474.000 Regnskydd L x B 760 mm x 300 mm Rostfritt stal 1 st
Extech LT40 Luxmeter 400 400000 lx
Horex 2211716 Digitalt skjutmatt 150 mm
Rigol RP3300A Prob Kalibrerad enligt DAkkS Beroringssaker 350 MHz 101 300 V
Rigol RP3300A Prob Kalibrerad enligt ISO Beroringssaker 350 MHz 101 300 V
Mutlidatalogger Lufft Opus20 THIP Matt Fuktighet. Temperatur 20 till 50 C 10 till 95 r. Kalibrerad enligt DAkkS
Mutlidatalogger Lufft Opus20 THIP Matt Fuktighet. Temperatur. Lufttryck 20 till 50 C 10 till 95 r. 300 1300 hPa Kalibrerad enligt ISO
Lavor till Karcher Adaptersats 6.010.0005 Passar marke Lavor. Karcher. Kranzle
LD ELDEE 4091 Regnbyxor Storlek L Svart
Mean Well RSP20024 ACDCnatdel sluten 8.4 A 201 W 24 VDC
Einhell 3405010 Ersattningsspole Passar Einhell BGET 2620. Einhell BGET 3725
Viessmann 5046 Innerbelysningen vagn Vit
Bopla FILOTEC F 103680 WL Profil Kabinett 105 x 36 x 80 Aluminium Aluminium eloxerad 1 st
WEG CWCA04000C03S Kontaktor 4 NO 24 VDC 10 A 1 st
SH5TDRF Smartwares SmartHome Basic Fjarrkontroll
HELIOS PREISSER 0370202 Stoppvinkel Kalibrerad enligt ISO 75 x 50 mm 90
Megger TPT320 Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt ISO CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Akustik. LCD. LED
testo 175 T1 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur 35 till 55 C
testo 175 T1 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 35 till 55 C
Holzmann Maschinen Hyvelstal Matt Langd 260 mm Matt Bredd20 mm10000658 2 st
Chauvin Arnoux C.A 1950 Varmekamera 20 till 250 C 80 x 80 pixel 9 Hz
FLIR DM166 Handmultimeter integrerad varmekamera CAT IV 300 V. CAT III 600 V
ADE TD 1800 Timer Vit digital
Dometic Group 9108400897 CIDIVS CoolIce CI 42 Delningsvagg 1 st B x H x D 14 x 241 x 332 mm
Stannol HF32 3.5 0.8MM SN99.3CU0.7 CD 100G Lodtenn. blyfri Blyfri. Spole Sn99.3Cu0.7 100 g 0.8 mm
Barthelme 00430327 LED sortiment Rod. Bla. Gron. Gul. Varmvit Rund 3 mm 100 mcd. 600 mcd. 1500 mcd. 9000 mcd 25 . 30 20 mA 2 V. 3 V
PELI Outdoor box 050 1 l B x H x D 191 x 79 x 129 mm Svart. Transparent 1050025100E
Brennenstuhl 1159760636 Tradlost grenuttag Antracit Skyddskontakt 1 st
Lock Plast L x B x H 1000 x 27.4 x 7.6 mm Barthelme 62399871
XCell 136918 Verktygsbatteri ersatter org. batteri Metabo 625527000 18 V 3000 mAh LiIon
Huber Suhner SMAadapter SMA hona SMA hona 1 st
Horex Digitalt skjutmatt Kalibrerad enligt ISO 150 mm
Horex Digitalt skjutmatt Kalibrerad enligt DAkkS 150 mm
Traxxas Wireless Link Module
Hama 00136247 Kvarts Vaggklocka 320 mm x 45 mm Tra
Extech Ljudnivamatare Datalogger SL400 30 143 dB 20 Hz 8 kHz
MBZ 30276
Axing BSD 96120K Antenndosa Data. TV. FM Infalld Genomforingsdosa
Helukabel 15402100 Flatad kabel LiFY 1 x 0.50 mm Rod 100 m
NWS 13849VDE200 VDE Kraftavbitare 200 mm
Kirschen 3707006 Brynsten
Casio Kvarts Armbandsur B650WD1AEF L x B x H 43.1 x 41.2 x 10.5 mm Silver KapslingsmaterialHarts Material ArmbandRostfritt stal
Gedore 6332320 38 8 Monteringsspak
Avgreningsbox L x B x H 75 x 75 x 40 mm FTronic E125 Ljusgra IP54
Max Hauri AG Kabelbox Svart L x B x H 400 x 155 x 135 mm 1 st 126729
Medisana XT Massagerulle Rosa. Svart
Byggmodel Buss H0 Brekina 59045 Mercedes Benz
Eaton SW Flottorbrytare Gra 1 st
H0 Faller 120105
Personvagn H0 Roco 74572 DC 1 st
Lastvagn H0 Roco 74574 DC 1 st
Benning Tvapolig spanningsprovare
POPSOCKETS PopTop Glitter Nebular Stativ for mobiltelefon Bla. Lila. Glittereffekt
Viessmann 4116 H0 Tornmast Universell 1 st
S5K Circuit component S5K
EBM Papst 4114 NH6 Axialflakt 24 V 440 mh L x B x H 119 x 119 x 38 mm
EBM Papst 3956 Axialflakt 230 V 53 mh L x B x H 92 x 92 x 25 mm
EBM Papst DV4114N Diagonalventilation 24 V 280 mh L x B x H 119 x 119 x 38 mm
Dewalt DCK2077P2T Borrskruvdragare batteri. Slagskruvdragare batteri 18 V 5 Ah LiIon
Belfuse Sakring 800 mA 250 V 1 st Bulk
Metabo 630314000 Sugror Set 2 st 1 st
Weidmuller PWZ RJ45 1118040000 Crimptang Modularkontakt vasterlandsk RJ45
Toparc 045231 Lader armskydd 1 par
Mean Well HBG24060DA LED driver Konstantspanning. Konstantstrom 240 W 4 A 42 60 VDC dimbar. Dali. PFCkrets. Outdoor. overbelastningsskydd. overspanning
Mean Well HBG24036DA LED driver Konstantspanning. Konstantstrom 240 W 6.7 A 25.2 36 VDC dimbar. Dali. PFCkrets. Outdoor. overbelastningsskydd.
Mean Well HLG150H24AB LED driver Konstantspanning 151.2 W 3.8 6.3 A 22 27 VDC dimbar. 3i1 Dimmerfunktion. justerbar. PFCkrets. Outdoor.
Promotion 115 mm rengoringsduk Metabo 624346000 22.23 mm 115 mm 1 st
Bopla EUROMAS ET 236 FLP Universalholje 240 x 80 x 80 ABS Ljusgra 1 st
Brilliant Tiara 1561313 Takspotlights Halogen E14 80 W Jarn. Vit
Idec HS5D12ZRNMSET Sakerhetsbrytare 300 VAC 10 A Rak metallspak. Bojd metallspak momentan IP67 1 set
BACO BA223504 Valtangent 1 x 90 1 st
Phoenix Contact 2856993 CTVSAT overspanningsskyddsadapter overspanningsskydd for DVBS. Sat Fkontakt 2.5 kA 1 st
Heller 21556 5 HSS Metallspiralborr 17 mm Total langd 184 mm valssmidd DIN 338 Cylinderskaft 1 st
Hager MBN132 Automatsakring 1polig 32 A
Knipex 97 43 06 Crimptang Isolerad kabelsko. Isolerat kontaktdon 0.5 till 6 mm
RoRBoJARE
Knipex 98 62 01 VDE Kombinationstang 180 mm
Bahco PC10DTL Finsag
SET SKS25 Startkabel 25 mm 3.50 m med plasttang. med skyddskrets
Maul Magnetband L x B 10 m x 25 mm Brun 10 m 6157609
Fluke 2141145 Pass560R02 Kontrolletiketter Apparatklistermarken for godkannandemarkering 1 st
Schneider Electric SR3 XT141B 2461557 PLCexpansionsmodul 24 VAC
Enradiga koniska rullager tum DIN720 UBC Bearing L44649 L44610 L44649 L44610 6600 rpm
Kullager linjart Reely KH 0824 15 mm 24 mm
Kolplatta Carbotec L x B 350 mm x 150 mm 3 mm
Softing CT15 Ledningssokare
Marklin 8198 Z Kontaktledningsset Z Marklin miniclub spar 1 st
Zrals Marklin 8194 Z T3 Sidospar 1 st
Icotek QVT 402 Kabelgenomforing delbar Polykarbonat Gra 1 st
T2M T490017 Reservdel Axeltapphallare
Panasonic LT4HW8240ACJ Tidsrela Multifunktionell 240 VAC 1 st Tidsdoman 0.01 s 9999 h 1 switch
Bosch Accessories 2608628352 Fasfras
Bosch Accessories Hyvelvaggmatare Matt Langd 82.4 mm Matt Bredd5.5 mm2608635350 2 st
TracoPower TMP 15212C ACDCnatdel inbyggnad 0.65 A 15 W 12 VDC
Phoenix Contact TRIOPS1AC48DC5 DINskena nataggregat 48 VDC 5 A 240 W 1 x
SlippapperBosch Accessories3608604024Kornighet 280 o 150 mm5 st
Phoenix Contact MINIPS100240AC1015DC8 DINskena nataggregat 8 A 96 W 1 x
Rademacher Labbkretskort C912EP L x B 160 mm x 100 mm EP med Cu.skikt
Bopla REGLOCARD RCP 3100 Regulatorholje 296 x 261 x 132.5 ABS. Polykarbonat Ljusgra 1 st
Strapubox KG 310 Universalholje 160 x 90 x 65 Plast Ljusgra 1 st
HellermannTyton 17001105 TwistInFR 25 Flatad slang Svart. Vit Polyester 19 till 25 mm Metervara
ABB TY5242MXR TY5242MXR Buntband 204 mm 3.60 mm Svart Med metalltunga 100 st
ABB TY528MXR TY528MXR Buntband 361 mm 4.80 mm Svart Med metalltunga 100 st
ABB TY5234MX TY5234MX Buntband 356 mm 2.40 mm Svart Med metalltunga 100 st
Comatec PSM11224 DINskena nataggregat 24 VDC 0.5 A
FIAP 2950 Air Active Set 1000 Dammluftpump 3.6 lh
POWERSEM PSD 25T18 Brygglikriktare Figure 11 1800 V 25 A Trefas
POWERSEM PSD 35T08 Brygglikriktare Figure 12 800 V 38 A Trefas
Netter Vibration Turbinvibrator 02710000 NCT 15 Nominell frekvens vid 6 bar 23400 rpm 14 1 st
Werma Signaltechnik Signallampa 826.200.00 Kontinuerligt ljus 12 VAC. 12 VDC. 24 VAC. 24 VDC. 48 VAC. 48 VDC. 110 VAC. 230 VAC
Werma Signaltechnik 975.826.03 Signalgivare skyddsgaller
Eaton Q25LTGE Tryckstromstallare Gul 1 st
BACO L20SE10L Indikatorlampa med LEDelement Rod 24 VDC. 24 VAC 1 st
andplatta WAGO Svart 2000 st
Neutrik NAC3MPHC Vaxelstromskontakt NAC Series Natanslutning NAC Hona inbyggd vertikal Antal poler 2 PE 32 A Svart 1 st
Heller 21562 6 HSS Metallspiralborr 20 mm Total langd 205 mm valssmidd DIN 338 Cylinderskaft 1 st
Heller 23999 8 HSS Metallspiralborr 25 mm Total langd 246 mm valssmidd DIN 338 Cylinderskaft 1 st
Murarmejsel enligt 600 mm Rennsteig Werkzeuge
Bralo 92BM00450 Blindnittang 250 mm
Wera Kraftform Kompakt 28 SB Verkstad Magasinskruvmejsel 14 DIN 3126. DIN ISO 1173
Wiha 283100 VDE Utbytbart grepp Handtagsdiameter 30 mm Handtaglangd 110 mm
Elektronik och finmekanik Hylsskruvmejsel Wera 2069 Nyckelstorlek 2 mm
Digitus DN9008 Natverksuttag Infalld Insats med centrumplatta och ram CAT 6A 2 Port Renvit
RJ45 Kontakt hane rak LogiLink MP0014 CAT 5e Bla 100 st
APA Stolvarme dyna 12 V 2 varmelagen. Svankstod 28079 Svart
Wurth Elektronik WECF EMI 3003350A Avskarmningstejp WECF Koppar L x B 33 m x 50 mm 33 m
Heitronic 35111 Shanghai Utomhusmarkbelysning med rorelsedetektor LED E14 15 W Svart
Extech EX810 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital IRtermometer CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Fluke 355 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
Sauter FA 200Kraftmatare. Newtonmeter 200 NKalibrerad enligt ISO
Sauter FK 100. Kraftmatare 100 N max. ISO
testo 608H2 Hygrometer Kalibrerad enligt ISO 2 r. 98 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
Greisinger EASYLOG 80 CL Mutlidatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur. Lufttryck. Fuktighet 25 till 60 C 0 till 100 r. 300 1100 hPa
Laserliner ThermoMaster Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 50 till 1300 C
Fluke 355 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
Extech EX810 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital IRtermometer CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Greisinger EASYLOG 80 CL Mutlidatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur. Lufttryck. Fuktighet 25 till 60 C 0 till 100 r. 300 1100 hPa
Laserliner ThermoMaster Temperaturmatare Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 1300 C
Wurth Elektronik WCAPAIG5 861021485024 Elektrolytkondensator SnapIn 10 mm 220 F 450 V 20 o x H 30 mm x 41 mm 1 st
Hazet TorxBit TR 30 Specialstal C 6.3 1 st
Mean Well GSM90B12P1M Bordsnatadapter fast 12 VDC 6.67 A 80 W
Mean Well IRM1012 ACDVnatdel for kretskort 12 VDC 0.85 A 10 W
Flytande gummispray mibenco 71415015 Ljusbla 400 ml
Brilliant Ethan G9428282 LEDtakbelysning 12 W Rostfritt stal. Vit
CRC SILICONE 31262AA Silikonspray 500 ml
Markband olaminerad Brother TZe. TZ TZeN241 Bandfarg Vit SkriftfargSvart 18 mm 8 m
Vaxelmotor Sol Expert G5
Oehlbach RCA Audio Ykabel 2x RCAhane 1x RCAhane 5.00 m Bla guldplaterad kontakt
Amewi Reservdel Flygbatteri Passar till modell Lama
Security Plus SPS 100 Kabellas Svart Kombinationslas med symbol
Relicon by HellermannTyton 43500801 RELICON KH67 CL 250 2komponent gel Antal 250 ml
Werma Signaltechnik KombiSIGN 40 Signalgivare roradapter
RJ45 Hona rak Neutrik NE8FDXY6 CAT 6A Nickel 1 st
Deltron Enclosures 486261612 Universalholje 260 x 160 x 120 Aluminium Natur 1 st
Deltron Enclosures 487261612E68 Universalholje 260 x 160 x 120 Aluminium Svart 1 st
Eaton PKZM010.4 Motorskyddsbrytare 690 VAC 0.4 A 1 st
BELIBECO L 31825M Flatad kabel 3 x 0.14 mm Bla. Bla. Gul 25 m
Peter Electronic Frekvensomvandlare VD i 2203E3 2.2 kW 3 fasig 400 V
Weller WT 1010 Lodstation set digital 90 W 50 till 450 C
Panasonic MEM1G14ZD Granslagesbrytare 24 V 5 A Tvarvalskolv IP67 1 st
Panasonic MEM1G21ZD Granslagesbrytare 24 V 5 A Kolv med ganga IP67 1 st
Makita P06317 Hylsnyckelmaskinupptag 13 mm Drift 14 Output Yttersexkantig 55 mm 1 st
Bopla 58417035 Batterihallare 4x R6 AA Lodanslutning L x B x H 105 x 79 x 22 mm
Stanley by Black Decker SXWTIPC510 Plattformsvagn hoppfallbar Aluminium Last max. 150 kg
Teleplugg Audio Anslutningskabel 1x Teleplugg 6.35 mm 1x Teleplugg 2.5 mm 3.00 m Svart Skinnkabelholje Oehlbach XXL IJACK 6325
Stahlwille 40101111 14 11 Ringskruvnyckel 11 mm
Huber Suhner 11BNC50214133NE BNCkontaktdon Kontakt hane rak 50 Ohm 1 st
Huber Suhner 11N50331133NE Nkontaktdon Kontakt hane rak 50 Ohm 1 st
Huber Suhner TNCgenomforing TNCkontakt hona TNCkontakt hona 1 st
Huber Suhner SMAgenomforing SMA hona SMA hona 1 st
Huber Suhner 16TNC5074133NE TNCkontaktdon Kontakt hane vinklad 50 Ohm 1 st
Chamberlain RPD4005 Rormotor 60 mm 80 kg 198 W 40 Nm
Joyit JT3.5TR Touchscreenmodul 8.9 cm 3.5 tum 480 x 320 pixel Lamplig for Raspberry Pi
Joyit Robot chassi ArduinoRobot Car Kit 01 Robot03
AlphaWire DW04QR117 TL357 Sensorstalldonanslutningskabel M12 Kontakt hane vinklad. Kontakt hane rak 3.00 m Antal poler RJ 4 1 st
Byggmodell Bil H0 Herpa 028783 Citroen
Busch 1038
TracoPower TXL 02548S ACDCnatdel inbyggnad 570 mA 25 W 48 VDC
Dometic Group Satesvarmare MagicComfort MSH60 12 V for 2 saten. 2 varmelagen 9600000393 Vit
Kopp 560502004 1 st Utomhus stromstallare Komplett Stromstallare kron BlueElectric Arktisvit
Kabelslang Label the Cable PRO 5120 Vit
Triax FS 12 Antenndosa FM. TV Infalld Genomforingsdosa
V7 Videoseven KU200IT Tangentbord Italiensk. QWERTZ Svart
Amewi RC Batteripack NiMh 9.6 V 700 mAh Antal celler 8 Stick MiniTamiya
Schneider Electric ABL7RM24025 DINskena nataggregat 2.5 A 60 W
Beha Amprobe AM555EUR Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Beha Amprobe AM555EUR Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
C.K. VDE Skruvmejsel set 7 delar Spar. Stjarnspar Phillips
Kenwood KFCS1056 Inbyggnadshogtalare 220 W Innehall 1 par
OSRAM LED EEK A A E G10q Ringform 12 W Neutralvit o x L 30 mm x 205 mm 1 st
OSRAM LED EEK A A E GU10 Reflektor 4.50 W 50 W Varmvit o x L 50 mm x 50 mm 1 st
Helukabel 26441100 Flatad kabel LiYv 1 x 0.50 mm Rod 100 m
Helukabel 29151100 Flatad kabel H07VK 1 x 2.50 mm Gra 100 m
Weidmuller VT LCL Beroringsfri spanningsprovare CAT IV 1000 V LED. Akustik
Weidmuller 1784760000 Sensoraktorandkontakt 1 st
Figurhavarmssax NWS 067R15250
NWS 20056SB Skapnyckel Pressgjuten zink Rod
Phoenix Contact WTBASE LS HF 4 BK Kabelhallare sjalvhaftande 3240707 4x pa pappret Svart 100 st
Phoenix Contact WTBASE LS HF 4 Kabelhallare sjalvhaftande 3240706 4x pa pappret Natur 100 st
Bachmann 919.178 Stickpropp Massiv gummi Svart IP44
Bachmann 926.000 Eluttag Infalld Petskydd IP20 Svart
Hager ESC463S Installationsskydd 400 V 1 st
as Schwabe 70874 Strom Anslutningskabel Svart 2.00 m
ATEN KVM Anslutningskabel 1x VGA hane. PS2hane. PS2hane 1x VGA hona. PS2hane. PS2hane 5.00 m Svart
Beltrona SolarleuchtenPack 901013 Batteripack 3x R6 AA Kontakt NiMH 3.6 V 2000 mAh
Kirschen 3707002 Brynsten
REV 0577740555 Strom Forlangningskabel 16 A Svart 10.00 m
freecolor 255AFRC Tonerkasett Ersatter HP 55A. CE255A Svart 6000 sidor Kompatibel Toner
Klauke 7725V andhylsa 16 mm x 25 mm Silver 100 st
Dewalt DT70578T DT70578TQZ BitSet 10 delar
Kopp 726331002 Automatsakring 3 fasig 63 A 230 V. 400 V
BMI 680030DFK Doslibell
freecolor M452CFRC Tonerkasett Ersatter HP 410A. CF411A Cyan 2300 sidor Kompatibel Toner
Akasa Vegas TLX Chassiflakt RGB B x H x D 120 x 120 x 25 mm
Akasa Vegas TLY Chassiflakt RGB B x H x D 140 x 140 x 25 mm
Cytronix Adapter 14 401319 Stativadapter
Joyit RBCase19 SBCholje Lamplig for Raspberry Pi Akrylglas klar
Akasa Vegas TL Chassiflakt Svart. RGB B x H x D 140 x 140 x 25 mm
Kopp Free Control3.0 4 kanalerFjarrkontrollFree Control 3.0
GYS Svetselektroder 70 st o x L 3.2 mm x 350 mm 115 A max.
Schuco 452644500 H0 Volkswagen
Schuco 452644600 H0 Volkswagen
Personvagn H0 Roco 64206 Digital AC 1 st
42620 Universell vaxeldriv
42624 H0 RocoLine med ballast vaxeldriv
Busch ActionSet 7843
H0 Busch 1668
Busch Bausatz 7870
Trad Busch 6618 Gron. Brun 5 st
Busch ActionSet 7828
Busch ActionSet 7829
H0 Busch 1639
Busch 1029
H0 Busch 1669
Busch 8116 N Byggstaket Byggsats
Busch ActionSet 7845
Busch Deko 7890
Busch 1634
Busch ActionSet 7838
Busch ActionSet 7837
Busch 7891
Busch ActionSet 7842
H0 Busch 1648
H0 Busch 1636
Busch 7774
Busch 1110 H0 Trafikdampande uppsattning Byggsats
Busch 1122 H0 Styrstenar Byggsats
Trad Kastanj 95 mm max Busch 6856 Gron. Brun 2 st
Busch ActionSet 7820
Busch ActionSet 7825
Busch Set 7873
H0 Busch 1671
Mean Well DLC03B05 DCDComvandlarmodul 300 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DLC03A05 DCDComvandlarmodul 300 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DLC03A12 DCDComvandlarmodul 125 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DLC03C12 DCDComvandlarmodul 125 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DLC03B12 DCDComvandlarmodul 125 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DLC03B15 DCDComvandlarmodul 100 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DLC03A15 DCDComvandlarmodul 100 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DLC03C15 DCDComvandlarmodul 100 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Mean Well DLC03C05 DCDComvandlarmodul 300 mA 3 W Antal utgangar 2 x
Wiha 7015TY TYBit T25 x 29 mm TorxBit T 25 Molybdan Vanadium stal hardad 5 st
3M GPH160GF1933 Tejp Gra L x B 33 m x 19 mm 33 m
Tamiya 47421 110 Kaross Toyota G.R. Yaris WRT WRC Olackerad. ej utskuren
Tamiya 54874 Reservdel TT02 bararmset over justerbar
Tamiya 54875 Reservdel TT02 konisk differentiell oljefylld
Tamiya Mall 74150
Tamiya T301 370 Sport Tuned Elmotor for RCbil borstad 22.200 rpm
Bosch Accessories 2608837697 Cirkelsagblad 184 x 16 mm Antal tander per tum 16 1 st
Telegartner J01019A0008 TNCAdapter TNC hane Nkontakt hona 1 st
Mattkniv Slice 10512 Antracit 1 st
GARDENA 82820 Classic Tryckspruta 5 l
Extech EC500 Kombimatare Upplosta smadelar TDS. Ledarkapacitet. pHvarde. Salinitet. Temperatur
Konstsmide 3729100 Mikroljusslinga Utomhus batteri Antal lampor 120 LED
Fluke 28 IIEX Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital Vattentat IP67. Explosionsskyddad CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 20000
Fluke 87VEUR Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 20000
Fluke 774EUR Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Greenlee DM860A Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT IV 1000 V Display Berakningar 500000
Fluke 233 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital Tradlos display CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Fluke 179 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Fluke 177 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Greenlee DM810A Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT IV 1000 V Display Berakningar 10000
Fluke 175 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Fluke 115 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 6000
Beha Amprobe 37XRAD Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 1000 V. CAT III 600 V Display Berakningar 9999
Benning MM 71 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Greenlee DM510A Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 1000 V. CAT III 600 V Display Berakningar 6000
Fluke 114 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 6000
Chauvin Arnoux CA5233 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Extech EX520 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital Vattentat IP67 CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Benning MM 4 Handmultimeter. Stromtang Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 600 V. CAT III 300 V Display Berakningar 4200
Fluke 113 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 6000
Beha Amprobe AM540EUR Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Greenlee DM210A Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 1000 V. CAT III 600 V Display Berakningar 6000
Benning MM 3 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 600 V. CAT III 300 V Display Berakningar 2000
Beha Amprobe Hexagon 110 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 1000 V. CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Testboy TB3000 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT IV 600 V Display Berakningar 2000
Benning MM 13 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 1000 V. CAT III 600 V Display Berakningar 2000
Benning MM 2 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 1000 V. CAT III 600 V Display Berakningar 2000
Greenlee DM200A Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 1000 V. CAT III 600 V Display Berakningar 6000
Extech EX503 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital Vattentat IP67 CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
Extech EX430A Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Beha Amprobe AM520EUR Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 1000 V. CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Benning MM 12 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 1000 V. CAT III 600 V Display Berakningar 2000
Benning MM 1 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 3200
Extech EX420 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 4000
VOLTCRAFT MT52 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital Miljomatfunktion CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Benning MM 11 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 1000 V. CAT III 600 V Display Berakningar 2000
Beha Amprobe AM510EUR Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Beha Amprobe Hexagon 60 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 2000
VOLTCRAFT AT200 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital Bilmatfunktion CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Beha Amprobe DM78C Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 600 V. CAT III 300 V Display Berakningar 3400
Extech EX330 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Laserliner MultiMeterCompact Auto Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
Extech EX410A Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 2000
Benning MM P3 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 600 V. CAT III 300 V Display Berakningar 4000
Testboy Pocket Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 300 V Display Berakningar 2000
VOLTCRAFT VC20 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital Stanksaker IP54 CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
Extech EX310 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 2000
Fluke 287FVFEUR Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital Grafisk display. Datalogger CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 50000
Fluke 289FVFEUR Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital Grafisk display. Datalogger CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 50000
HT Instruments HT8051Kalibrator.digital processkalibrator Kalibrerad enligt ISO
Rigol DM3058 Bordsmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 300 V Display Berakningar 200000
GW Instek GDM8342USB Bordsmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 600 V Display Berakningar 50000
Metrix MX1 Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO analog Vattenskydd IP65 CAT II 1000 V. CAT III 600 V
Anemometer testo 417 Set2 0.3 till 20 ms Kalibrerad enligt ISO
Fluke VPS410R Prob Kalibrerad enligt ISO Beroringssaker 500 MHz 101 1000 V
VOLTCRAFT IR550A IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 81 30 till 550 C
Fluke T5600 Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt ISO CAT III 600 V LCD. Akustik
Benning CM 11 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 2000
Benning CM 12 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 2000
Benning CM 13 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 2000
Benning CM 51 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 10000
Fluke 381 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Beha Amprobe AC50AD Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Fluke 323 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V. CAT IV 300 V Display Berakningar 4000
Fluke 324 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V. CAT IV 300 V Display Berakningar 4000
Chauvin Arnoux F203 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Beha Amprobe CHB35 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 600 V Display Berakningar 4000
Fluke 325 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V. CAT IV 300 V Display Berakningar 4000
Chauvin Arnoux F205 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Chauvin Arnoux F401 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT IV 1000 V Display Berakningar 10000
Extech EX830 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital IRtermometer CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Chauvin Arnoux F403 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT IV 1000 V Display Berakningar 10000
Beha Amprobe LH41A ACDC Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 300 V Display Berakningar 4000
Kyoritsu KEW 2434 Stromtang Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 300 V Display Berakningar 4000
Extech EX613 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 40000
Benning CM 2 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT II 600 V. CAT III 300 V Display Berakningar 4000
Beha Amprobe ACDC54NAV Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 10000
Testboy TV 218 Stromtang Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 300 V Display Berakningar 4000
Fluke 772 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital Processstromutgang CAT II 300 V Display Berakningar 1200
Kyoritsu KEW 2300R Handmultimeter. Stromtang Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 300 V Display Berakningar 1049
VOLTCRAFT VC539 Stromtang Kalibrerad enligt ISO CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Chauvin Arnoux DigiFlex MA400D250 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
Chauvin Arnoux DigiFlex MA400D170 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
Chauvin Arnoux DigiFlex MA4000D350 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
Chauvin Arnoux P01120043AStromtangsadapter 50 mA 10 A 100 mVA 1 100 A 10 mVA11.8 mmKalibrerad enligt ISOKalibrerad enligt ISO
Fluke i1010KIT Adapter for stromtang Kalibrerad enligt ISO Matomrade AAC omrade 1 600 A Matomrade ADC omrade 1 1000 A
VOLTCRAFT VC511 Adapter for stromtang Kalibrerad enligt ISO
VOLTCRAFT VC510 Adapter for stromtang Kalibrerad enligt ISO
Fluke i410KIT Adapter for stromtang Kalibrerad enligt ISO Matomrade AAC omrade 0 400 A Matomrade ADC omrade 0 400 A
Chauvin Arnoux MINI 05 Adapter for stromtang Kalibrerad enligt ISO Matomrade AAC omrade 5 mA 100 A
Benning CC 1 Adapter for stromtang Kalibrerad enligt ISO Matomrade AAC omrade 1 400 A
Benning CC 3 Adapter for stromtang Kalibrerad enligt ISO Matomrade AAC omrade 1 300 A Matomrade ADC omrade 1 300 A
picoTangamperemeteradapter med BNCanslutningPP266. passar till DrDAQ Kalibrerad enligt ISO
Extech LCR200 Komponenttestare Kalibrerad enligt ISO digital CAT I Display Berakningar 20000
VOLTCRAFT LCR 4080 Komponenttestare Kalibrerad enligt ISO digital CAT I Display Berakningar 20000
VOLTCRAFT R200 Komponenttestare Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Extech 412355A Kalibrator Kalibrerad enligt ISO Spanning. Strom 9 V 1x. 6F226LR61. inkl.
Testboy 75 Tjockleksmatare material 1.2 200 mm Kalibrerad enligt ISO
Testboy Spanningsprovare. spanningstestare Kalibrerad enligt ISO
Sauter TC 12500.1FN. Skikttjockleksmatare 0 1250 m Kalibrerad enligt ISO
Testboy 72 Skikttjockleksmatare 0 2000 m Kalibrerad enligt ISO
Extech PRC10 Kalibrator Kalibrerad enligt ISO Strom AAbatteri 6x. inkl.. Natdel. integrerad
Extech PRC15 Kalibrator Kalibrerad enligt ISO Spanning. Strom AAbatteri 6x. inkl.. Natdel. integrerad
Fluke 789EUR Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital Processstromutgang CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 30000
VOLTCRAFT CC421Strom och spanningskalibratorKalibrerad enligt ISO
Janitza UMG 104 Natverksanalysator Kalibrerad enligt ISO 3polig. 1polig med loggfunktion
Beha Amprobe 9085 Installationsprovare Kalibrerad enligt ISO DIN VDE 04111. IECEN 610101. DIN VDE 0413EN 61557 del 2.34
VOLTCRAFT VC36 rotationsfalt och motorrotationstestare CAT IV 600 V ISOkalibrerad
Benning ST 710 Apparattestare Kalibrerad enligt ISO VDE 07010702
Tvapolig spanningsprovare Benning DUSPOL analog 12 V 1 000 VAC VDC LED CAT IV 600 VCAT III 1 000 V Kalibrerad enligt ISO
Tvapolig spanningsprovare Benning DUSPOL expert 12 V 1 000 VAC VDC LED CAT IV 600 VCAT III 1 000 V Kalibrerad enligt ISO
Testboy 40 Plus Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt ISO CAT III LED
Fluke T110VDE Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt ISO CAT III 690 V. CAT IV 600 V LED. Akustik. Vibration
Fluke T90 Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt ISO CAT II 690 V. CAT III 600 V LED. Akustik
Fluke T130VDE Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt ISO CAT III 690 V. CAT IV 600 V LED. LCD. Akustik. Vibration
Fluke T150VDE Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt ISO CAT III 690 V. CAT IV 600 V LED. LCD. Akustik. Vibration
Laserliner MultiMeterPocket Auto Handmultimeter Kalibrerad enligt ISO digital CAT III 1000 V Display Berakningar 2000
Weidmuller VT DIGI PRO Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt ISO CAT IV 600 V. CAT III 1000 V LCD
Laserliner ACtiveMaster Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt ISO CAT III 1000 V. CAT IV 600 V LED
Laserliner ACtiveMaster Digital Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt ISO CAT III 1000 V. CAT IV 600 V LCD. LED
Extech CT20 Kalibrerad enligt ISO Passar Identifierings. forbindelse. avbrottsmatning
Fluke 9062Fasfoljdsriktningsvisare Kalibrerad enligt ISO
Chauvin Arnoux C.A 6608 Matare for roterande falt Kalibrerad enligt ISO CAT III 600 V LCD
VOLTCRAFT VC35 Fasfoljdsprovare Kalibrerad enligt ISO CAT IV 600 V LCD
Chauvin Arnoux C.A 6609 Matare for roterande falt Kalibrerad enligt ISO CAT III 600 V LED
Analogt oscilloskop VOLTCRAFT AO6102 10 MHz 1 kanal Kalibrerad enligt ISO
Analogt oscilloskop VOLTCRAFT VC 6302 30 MHz 2 kanaler Kalibrerad enligt ISO
Digitalt oscilloskop VOLTCRAFT DSO1202D 200 MHz 2 kanaler 512 kpts 8 Bit Kalibrerad enligt ISO Digital lagring DSO
Digitalt oscilloskop VOLTCRAFT DSO1062D 60 MHz 2 kanaler 512 kpts 8 Bit Kalibrerad enligt ISO Digital lagring DSO
Teledyne LeCroy PP016 Prob Kalibrerad enligt ISO 10 MHz. 300 MHz 11. 101 600 V
Tektronix TPP0502 Prob Kalibrerad enligt ISO Beroringssaker 500 MHz 21 300 V
Testec TTHF 212 Prob Kalibrerad enligt ISO 300 MHz 101 600 V
Testec TTMF 312 Prob Kalibrerad enligt ISO 20 MHz. 250 MHz 11. 101 600 V
Testec TTLF 112 Prob Kalibrerad enligt ISO 25 MHz 11 600 V
Testec TTLF 312 Prob Kalibrerad enligt ISO 15 MHz. 150 MHz 11. 101 600 V
Testec TTLF 212 Prob Kalibrerad enligt ISO 150 MHz 101 600 V
Testec TTHV 250 Prob Kalibrerad enligt ISO Isolerad 300 MHz 1001 2500 V
Testec TTHV 150 Prob Kalibrerad enligt ISO 300 MHz 1001 1500 V
VOLTCRAFT H 40 Prob Kalibrerad enligt ISO Beroringssaker 60 Hz 10001 40000 VDC. 28000 VAC
Testec TTSI 9001 Differentialprob Kalibrerad enligt ISO 25 MHz 101. 1001 1400 V
Testec TTSI 9110 Differentialprob Kalibrerad enligt ISO 100 MHz 1001. 10001 1400 V
Testec TTSI 51 Differentialprob Kalibrerad enligt ISO 50 MHz 1001 1400 V
Testec TTSI 50 Differentialprob Kalibrerad enligt ISO 50 MHz 101 700 V
pico MI007 Prob Kalibrerad enligt ISO Isolerad 15 MHz. 60 MHz 11. 101 600 V
Rigol RP2200 Prob Kalibrerad enligt ISO Beroringssaker 35 MHz. 150 MHz 11. 101 300 V
Benning 044121 Instickssensor Kalibrerad enligt ISO 196 till 800 C Sensor K
Velleman PCSU1000 PCoscilloskop Kalibrerad enligt ISO 60 MHz 2 kanaler 50 MSas 4 kpts 8 Bit Digital lagring DSO. Spectrum analysator
VOLTCRAFT 8202 Funktionsgenerator natdriven Kalibrerad enligt ISO 2 MHz max 1 kanal
Frekvensraknare VOLTCRAFT FC2500 50 MHz 2.5 GHz. 10 MHz 500 MHz. 10 Hz 10 MHzKalibrerad enligt ISO
testo 460Optisk varvtalsmatare1.7 – 500.0 rps100 – 30000 rpm. LEDmatflacksmarkering Kalibrerad enligt ISO
VOLTCRAFT DT30LK Digital handvarvtalsmatare 2 200000 rpm. Laservarvtalsmatare. vagstracksmatare. handelseraknare Kalibrerad enligt ISO
testo 0563 0470 Varvtalsmatare Kalibrerad enligt ISO Optisk. Mekanisk 1 19999 rpm 1 99999 rpm
testo 476Handstroboskop PocketStrobe™. matning av rotations och vibrationsrorelserKalibrerad enligt ISO
VOLTCRAFT DS02 Industri stroboskop Kalibrerad enligt ISO 60 32000 rpm
testo 0563 0465 Varvtalsmatare Kalibrerad enligt ISO Optisk 1 99999 rpm
Extech RPM10 Varvtalsmatare Kalibrerad enligt ISO Mekanisk. Optisk 0.5 19999 rpm 10 99999 rpm
VOLTCRAFT DT10L laservarvtalsmatare 2 99 999 rpm. beroringsfri varvtalsmatare Kalibrerad enligt ISO
Wachendorff PLT200KIT Varvtalsmatare Kalibrerad enligt ISO Mekanisk. Optisk 0.5 20000 rpm 5 200000 rpm
Wachendorff PLT20000 Varvtalsmatare Kalibrerad enligt ISO Mekanisk. Optisk 0.5 20000 rpm 5 200000 rpm
Extech RPM33 Varvtalsmatare Kalibrerad enligt ISO Mekanisk. Optisk 2 19999 rpm 2 99999 rpm
Kern Hangvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 10 kg Lasbarhet 10 g
Kern Hangvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 5 kg Lasbarhet 5 g
Kern Hangvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 50 kg Lasbarhet 100 g
Kern Hangvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 100 kg Lasbarhet 200 g
Kern Hangvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 200 kg Lasbarhet 500 g
Sauter FA 50.Kraftmatare. Newtonmeter 50 NKalibrerad enligt ISO
Sauter FA 100.Kraftmatare. Newtonmeter 100 NKalibrerad enligt ISO
Sauter FA 500.Kraftmatare. Newtonmeter 500 NKalibrerad enligt ISO
Sauter FK 50. Kraftmatare 50 N max. ISO
Sauter FK 10. Kraftmatare 10 N max. ISO
Sauter FK 1K. Kraftmatare 1000 N max. ISO
Sauter FK 500. Kraftmatare 500 N max. ISO
Kern TEE 1501 Fickvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 150 g Lasbarhet 0.1 g batteri
Kern TAB 203 Fickvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 20 g Lasbarhet 0.001 g batteri Svart
Kern Vaskvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 12 kg Lasbarhet 0.1 g 230 V. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Vaskvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 30 kg Lasbarhet 0.2 g 230 V. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Vaskvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 6 kg Lasbarhet 0.05 g 230 V. Uppladdningsbara batteri Silver
Maul lpha 500G Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 0.5 kg Lasbarhet 0.1 g batteri Svart
Maul 16750 96 Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 5 kg Lasbarhet 1 g batteri Nickel
Maul lpha 2000G Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 2 kg Lasbarhet 1 g batteri Svart
Maul lpha 2000G Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 2 kg Lasbarhet 1 g batteri Vit
Kern Precisionsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 1 kg Lasbarhet 0.01 g 230 V. batteri. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Precisionsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 250 g Lasbarhet 0.001 g 230 V. batteri. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Precisionsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 240 g Lasbarhet 0.001 g 230 V. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Precisionsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 2.4 kg Lasbarhet 0.01 g 230 V. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Precisionsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 2 kg Lasbarhet 0.1 g 230 V. batteri. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Precisionsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 6 kg Lasbarhet 0.1 g 230 V. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Precisionsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 10 kg Lasbarhet 0.1 g 230 V. batteri. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern PCB 60000 Precisionsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 6 kg Lasbarhet 1 g 230 V. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 2.2 kg Lasbarhet 1 g batteri. eldriven valfritt Vit
Kern Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 0.6 kg Lasbarhet 0.01 g batteri. eldriven valfritt Vit
Kern EMB 5.2K5 Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 5.2 kg Lasbarhet 5 g batteri. eldriven valfritt Vit
Kern EMB 12001 Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 1.2 kg Lasbarhet 0.1 g batteri. eldriven valfritt Vit
Kern Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 0.5 kg Lasbarhet 0.1 g batteri. eldriven valfritt Vit
Kern Raknevag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 3 kg Lasbarhet 0.2 g 230 V. Uppladdningsbara batteri Silver Kalibrerad enligt ISO
Kern EMB 5.2K1 Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 5.2 kg Lasbarhet 1 g batteri. eldriven valfritt Vit
Kern Raknevag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 6 kg Lasbarhet 0.5 g 230 V. Uppladdningsbara batteri Silver Kalibrerad enligt ISO
Kern Raknevag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 15 kg Lasbarhet 1 g 230 V. Uppladdningsbara batteri Silver Kalibrerad enligt ISO
Kern Raknevag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 30 kg Lasbarhet 2 g 230 V. Uppladdningsbara batteri Silver Kalibrerad enligt ISO
Maul 166 45 Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 5 kg Lasbarhet 1 g batteri Silver
Kern FCE 6K2N Vaskvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 6 kg Lasbarhet 2 g 230 V. batteri
Kern Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 6 kg Lasbarhet 0.1 g 230 V. batteri Vit
Kern Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 6 kg Lasbarhet 1 g 230 V. batteri Vit
Kern Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 12 kg Lasbarhet 0.1 g 230 V. batteri Vit
Kern EMS 12K1 Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 12 kg Lasbarhet 1 g 230 V. batteri Vit
Kern Plattformsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 6 kg Lasbarhet 1 g. 2 g 230 V. batteri. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Plattformsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 12 kg Lasbarhet 1 g 230 V. batteri. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Plattformsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 15 kg Lasbarhet 2 g. 5 g 230 V. batteri. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Plattformsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 60 kg Lasbarhet 5 g 230 V. batteri. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Plattformsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 35 kg Lasbarhet 5 g. 10 g 230 V. batteri. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Plattformsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 60 kg Lasbarhet 10 g. 20 g 230 V. batteri. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Plattformsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 150 kg Lasbarhet 20 g. 50 g 230 V. batteri. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Plattformsvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 60 kg Lasbarhet 5 g. 10 g 230 V. batteri. Uppladdningsbara batteri Silver
Kern Raknevag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 6 kg Lasbarhet 0.1 g 230 V redundant Silver Kalibrerad enligt ISO
Kern Raknevag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 15 kg Lasbarhet 0.2 g 230 V Silver Kalibrerad enligt ISO
Kern Paketvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 15 kg Lasbarhet 5 g 230 V. batteri Silver
Kern Raknevag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 30 kg Lasbarhet 0.5 g 230 V Kalibrerad enligt ISO
Kern Paketvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 35 kg Lasbarhet 10 g 230 V. batteri Silver
Maul 1622002 Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 2 kg Lasbarhet 1 g batteri Vit
Maul 1645002 Brevvag Kalibrerad enligt ISO Vagningsomrade 5 kg Lasbarhet 1 g batteri Vit
EA Elektro Automatik EAPS52405T Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 22 29 VDC 5.2 A 150 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS51211T Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 11 14 VDC 10.5 A 150 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS51221T Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 11 14 VDC 21 A 300 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS52411T Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 22 29 VDC 10.5 A 300 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS54805T Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 43 58 VDC 5.2 A 300 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS51221R Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 11 14 VDC 21 A 300 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS51211R Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 11 14 VDC 10.5 A 150 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS52411R Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 22 29 VDC 10.5 A 300 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT FSP1132 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 13.8 VDC 2 A 30 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT SPS 12120 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 12.6 14.8 VDC 120 A 1700 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT FSP1243 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 24 VDC 3 A 72 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT FSP1138 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 13.8 VDC 8 A 110 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT FSP1122 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 12 VDC 2 A 25 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT FSP11320 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 13.8 VDC 20 A 280 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT FSP11330 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 13.8 VDC 30 A 415 W Antal utgangar 1 x
Elektronisk belastning Statron 3227.1 80 VDC 25.5 A 400 W Kalibrerad enligt ISO
EA Elektro Automatik EAPS 1501 T Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 2.7 15 V 0.2 1 A Antal utgangar 1 x
Rigol DP832A Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0 30 V 0 3 A 195 W Antal utgangar 3 x
Basetech BT153 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0 15 VDC 0 3 A 45 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 301610B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0 16 VDC 0 10 A 160 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 303210B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0 32 VDC 0 10 A 320 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 306510B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0 65 VDC 0 10 A 640 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 301620B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0 16 VDC 0 20 A 320 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 303205B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0 32 VDC 0 5 A 160 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 306505B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0 65 VDC 0 5 A 320 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 303220B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0 32 VDC 0 20 A 640 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 315004B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0 150 VDC 0 4 A 640 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT SPS 1560 PFC Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 15 VDC 6 60 A 900 W Fjarrkontroll Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT PS1302 D Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0 30 VDC 0 2 A 60 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT VSP 2410 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0.1 40 VDC 0 10 A 809 W Antal utgangar 3 x
Statron 3250.1 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0 36 VDC 0 7.5 A 270 W Antal utgangar 1 x
Statron 5340.6 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 2 24 VAC 5 A 360 W Antal utgangar 2 x
Statron 5340.92 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0 30 VAC 5 A 300 W Antal utgangar 2 x
Statron 5359.3 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 2 14 VAC 5 A 75 W Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT HPS13030 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 30 VDC 0 30 A 900 W Fjarrkontroll Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT HPS11530 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 15 VDC 0 30 A 450 W Fjarrkontroll Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT HPS13015 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 30 VDC 0 15 A 450 W Fjarrkontroll Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT HPS16010 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 60 VDC 0 10 A 600 W Fjarrkontroll Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT HPS11560 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 15 VDC 0 60 A 900 W Fjarrkontroll Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT VSP 2405 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0.1 40 VDC 0 5 A 409 W Antal utgangar 3 x
VOLTCRAFT VSP 2653 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 0.1 65 VDC 0 3 A 399 W Antal utgangar 3 x
VOLTCRAFT PPS11810 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 18 VDC 0 10 A 180 W USB. Fjarrkontroll programmerbar Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT PPS11360 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 36 VDC 0 5 A 180 W USB. Fjarrkontroll programmerbar Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT PPS11603 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 60 VDC 0 2.5 A 160 W USB. Fjarrkontroll programmerbar Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT PPS13610 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 18 VDC 0 20 A 360 W USB. Fjarrkontroll programmerbar Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT PPS11815 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 60 VDC 0 5 A 300 W USB. Fjarrkontroll programmerbar Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT PPS16005 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 36 VDC 0 10 A 360 W USB. Fjarrkontroll programmerbar Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT DPPS3215 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 32 VDC 0 15 A 480 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT DPPS608 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 60 VDC 0 8 A 480 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT DPPS1640 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 16 VDC 0 40 A 640 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT DPPS3220 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 32 VDC 0 20 A 640 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT DPPS6010 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 60 VDC 0 10 A 600 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT DPPS3230 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 32 VDC 0 30 A 960 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT DPPS1660 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt ISO 1 16 VDC 0 60 A 960 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
EA ElektroAutomatik EAPS 80580 Single DIN Inskjutnatdel EAPS 800 Serie 5 VDC 16 A 80 W ISO kalibrerad
EA Elektro Automatik EASTT 2000B 3.0 LaborTrenntrafo installbar Kalibrerad enligt ISO 780 VA Antal utgangar 1 x 0 260 VAC
Thalheimer LTS 602 LaborTrenntrafo installbar Kalibrerad enligt ISO 500 VA Antal utgangar 1 x 2 250 VAC
VOLTCRAFT Installbar reglertransformator for isolering i laboratorierVIT 500500 VA230 VAC. 1250 VAC
Thalheimer ERT 2302301G Isolertransformator. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 230 VA Antal utgangar 4 x 230 VAC
VOLTCRAFT Installbar reglertransformator for isolering i laboratorierVIT 10001000 VA230 VAC. 1250 VAC
Thalheimer ERT 2302302G Isolertransformator. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 460 VA Antal utgangar 4 x 230 VAC
Thalheimer ERT 23023010G Isolertransformator. fast spanning Kalibrerad enligt ISO 2300 VA Antal utgangar 8 x 230 VAC
VOLTCRAFT IT1500 LaborTrenntrafo installbar Kalibrerad enligt ISO 1500 VA 230 VAC max.
VOLTCRAFT AT400 NV Forbikopplingstransformator . spanningsomvandlare. 115125230240 VAC 230240115125 VAC 400 W ISOkalibrerad
VOLTCRAFT AT1500 NV Forbikopplingstransformator. spanningsomvandlare. 115125230240 VAC 230240115125 VAC 1500 W ISOkalibrerad
VOLTCRAFT AT1000 NV Forbikopplingstransformator. spanningsomvandlare. 115125230240 VAC 230240115125 VAC 1000 W ISOkalibrerad
testo 6061 Fuktmatare for material Kalibrerad enligt ISO
testo 6062 Fuktmatare for material Kalibrerad enligt ISO
ebro TDC 150 Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 150 C Sensor NTC HACCPkonform
ebro TTX 110 Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 350 C Sensor T HACCPkonform
ebro TFX 420 TPX 400 Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 400 C Sensor Pt1000 HACCPkonform
ebro TFX 410 Instickstermometer Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 300 C Sensor Pt1000 HACCPkonform
ebro TDC 110 Instickstermometer Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 150 C Sensor NTC
ebro TLC 1598 Instickstermometer Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 200 C Sensor Pt1000
testo 106 Set Einstechthermometer Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 275 C Sensor NTC
testo Set 926 Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 350 C Sensor T HACCPkonform
VOLTCRAFT DET3R Instickstermometer Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 40 till 250 C
TFA Dostmann Thermo Jack PRO Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 350 C Sensor K HACCPkonform
testo testo 103 Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 30 till 220 C Sensor NTC HACCPkonform
ebro TLC 700 Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 30 till 220 C Sensor NTC HACCPkonform
Greisinger GOF 900 HO Instickstermometer Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 65 till 900 C Sensor K
Immersionssond Greisinger GTF 1200300 200 till 1150 C K Kalibrerad enligt ISO
Fluke 561 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 121 40 till 550 C Kontaktmatning
Laserliner ThermoTester Instickstermometer Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 40 till 250 C Sensor NTC
testo 810 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 61 30 till 300 C Kontaktmatning
ebro TFI 550 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 301 60 till 550 C Kontaktmatning
B B ThermoTechnik DM 201 D IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 221 40 till 900 C
Fluke 62 MAX IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 101 30 till 500 C
Fluke 62 MAX PLUS IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 121 30 till 650 C
Extech IR400 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 81 20 till 332 C
ebro TFI 54 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 121 60 till 550 C
Fluke 568 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 501 40 till 800 C
Fluke 63 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 121 32 till 535 C
Fluke FoodPro IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 2.51 30 till 200 C
testo 805 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 11 25 till 250 C
testo 830T1 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 101 30 till 400 C
testo 830T2 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 121 30 till 400 C
testo 826T2 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 61 30 till 300 C
testo 830T4 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 301 30 till 400 C
IRtermometer Beha Amprobe IR450EUR Optik 81 30 till 500 C Kalibrerad enligt ISO
testo 831 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 301 30 till 210 C
testo 104IR Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt ISO Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 250 C Sensor NTC HACCPkonform
testo 830 T2 Set IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 121 30 till 400 C
testo 826T4 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 61 30 till 300 C
testo 830 T4 Set IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 301 30 till 400 C
testo 835H1 IRtermometer Kalibrerad enligt ISO Optik 501 30 till 600 C
Greisinger GFTH 200 Hygrometer Kalibrerad enligt ISO 0 r. 100 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
testo 605H1 Hygrometer Kalibrerad enligt ISO 5 r. 95 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
testo 622 Hygrometer Kalibrerad enligt ISO 0 r. 100 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
testo 623 Hygrometer Kalibrerad enligt ISO 0 r. 100 r. Dataloggfunktion. Daggpunktmogelvarningsdisplay
TFA Dostmann 30.5015 Hygrometer Kalibrerad enligt ISO 20 r. 99 r.
testo 610 Hygrometer Kalibrerad enligt ISO 0 r. 100 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
Greisinger GFTH 95 Hygrometer Kalibrerad enligt ISO 10 r. 95 r.
Beha Amprobe TH3 Hygrometer Kalibrerad enligt ISO 0 r. 99 r.
testo 608H1 Hygrometer Kalibrerad enligt ISO 10 r. 98 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
Hygrometer VOLTCRAFT PL100TRH 0 r. 100 r. 200 C 1372 C Kalibrerad enligt ISO
Extech SDL500 Hygrometer Kalibrerad enligt ISO 5 r. 95 r. Dataloggfunktion. Daggpunktmogelvarningsdisplay
Extech 445815 Hygrometer Kalibrerad enligt ISO 10 r. 99 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
Greisinger GFTB 200 Hygrometer Kalibrerad enligt ISO 0 r. 100 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
Greisinger GRHU1KMP Fuktgivare Kalibrerad enligt ISO 0 r. 100 r. Signal fritt skalbar
Greisinger GHTU1RMP Fuktgivare Kalibrerad enligt ISO 0 r. 100 r.
Greisinger GRHU2KMP Fuktgivare Kalibrerad enligt ISO 0 r. 100 r. Signal fritt skalbar
Dostmann Electronic LOG100 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 30 till 70 C
ebro EBI 20T1 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 30 till 70 C
ebro EBI 20TE1 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 30 till 70 C
ebro EBI 20TH1 Mutlidatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Fuktighet. Temperatur 30 till 60 C 0 till 100 r.
ebro EBI 20TE1Set Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 30 till 70 C
ebro EBI 20T1Set Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 30 till 70 C
ebro EBI 20TH1Set Mutlidatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Fuktighet. Temperatur 30 till 60 C 0 till 100 r.
testo 174T Set Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 30 till 70 C
testo 174T Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 30 till 70 C
testo 174H Mutlidatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Fuktighet. Temperatur 20 till 70 C 0 till 100 r.
ebro EBI 300 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 30 till 70 C
testo 174H Set Mutlidatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Fuktighet. Temperatur 20 till 70 C 0 till 100 r.
Greisinger TLogg 100 E Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 25 till 120 C
Greisinger TLogg 160 SET Mutlidatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Fuktighet 25 till 60 C 0 till 100 r.
ebro EBI 310 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 30 till 75 C
Mutlidatalogger Lufft Opus20 THI Matt Fuktighet. Temperatur 20 till 50 C 10 till 95 r. Kalibrerad enligt ISO
Mutlidatalogger Lufft 8120.01 Matt Fuktighet. Temperatur 20 till 50 C 10 till 95 r. Kalibrerad enligt ISO
Mutlidatalogger Lufft Opus20 TCO Matt Fuktighet. CO2. Temperatur 20 till 50 C 10 till 95 r. Kalibrerad enligt ISO
Mutlidatalogger Extech SD500 Matt Temperatur. Fuktighet 0 till 50 C 10 till 90 r. Kalibrerad enligt ISO
Lascar Electronics Easylog Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 40 till 125 C
testo 0602 0693 Ytgivare Kalibrerad enligt ISO 60 till 1000 C Sensor K
testo 0602 1993 Ytgivare Kalibrerad enligt ISO 60 till 400 C Sensor K
testo 0602 0993 Ytgivare Kalibrerad enligt ISO 60 till 300 C Sensor K
testo 0602 4592 Rorgivare Kalibrerad enligt ISO 60 till 130 C Sensor K
testo 0609 1273 Universalgivare Kalibrerad enligt ISO 50 till 400 C Sensor Pt100
ebro TPC 300 Temperaturgivare TPC 300 Kalibrerad enligt ISO
Ytgivare B B ThermoTechnik 0600 108370 50 till 400 C K Kalibrerad enligtISO
Immersionssond B B ThermoTechnik 0600100210 50 till 1150 C K Kalibrerad enligtISO
Instickssensor B B ThermoTechnik 0600100410 50 till 400 C K Kalibrerad enligtISO
Ytgivare B B ThermoTechnik 0600100110 50 till 650 C K Kalibrerad enligtISO
Luftsensor B B ThermoTechnik 0600130110 50 till 260 C K Kalibrerad enligtISO
B B ThermoTechnik 0600103010 Luftsensor Kalibrerad enligt ISO 50 till 1000 C Sensor K
Immersionssond B B ThermoTechnik 0625118941 100 till 1000 C K Kalibrerad enligtISO
Immersionssond B B ThermoTechnik 0625142911 100 till 1000 C K Kalibrerad enligtISO
B B ThermoTechnik K625C015010 Immersionssond Kalibrerad enligt ISO 200 till 1100 C Sensor K
Luftsensor B B ThermoTechnik 0644140230 50 till 400 C K Kalibrerad enligtISO
B B ThermoTechnik K625C015030 Immersionssond Kalibrerad enligt ISO 200 till 1100 C Sensor K
B B ThermoTechnik 0625 144607 Ytgivare Kalibrerad enligt ISO 50 till 400 C Sensor K
B B ThermoTechnik 0625 144506 Givare med skruvfastning Kalibrerad enligt ISO 50 till 400 C Sensor K
testo 0602 0393 Ytgivare Kalibrerad enligt ISO 60 till 300 C Sensor K
testo 0602 1293 Instickssensor Kalibrerad enligt ISO 60 till 400 C Sensor K
testo 0603 1293 Immersionssond Kalibrerad enligt ISO 50 till 350 C Sensor T
Luftsensor Lufft L 40 till 80 C 0 till 100 r. Kalibrerad enligt ISO
Immersionssond B B ThermoTechnik 0625C700301 30 till 150 C KTY81210 Kalibrerad enligt ISO
Greisinger GES 401 Instickssensor Kalibrerad enligt ISO 50 till 400 C Sensor Pt100
Greisinger GOF 400 VE Ytgivare Kalibrerad enligt ISO 65 till 400 C Sensor K
Greisinger GTF 35 Immersionssond Kalibrerad enligt ISO 50 till 400 C Sensor Pt100
Greisinger GLF 401 MIN Luftsensor Kalibrerad enligt ISO 25 till 70 C Sensor Pt100
Greisinger GES 401 13 DIN Instickssensor Kalibrerad enligt ISO 50 till 400 C Sensor Pt100
Greisinger GTF 401 Immersionssond Kalibrerad enligt ISO 50 till 400 C Sensor Pt100
Greisinger GOF 401 Mini Ytgivare Kalibrerad enligt ISO 25 till 70 C Sensor Pt100
Greisinger GTF 1751.6 Immersionssond Kalibrerad enligt ISO 70 till 200 C Sensor Pt1000
Greisinger GOF 175 Ytgivare Kalibrerad enligt ISO 25 till 200 C Sensor Pt1000
Greisinger GOF 175 Mini Ytgivare Kalibrerad enligt ISO 70 till 200 C Sensor Pt1000
Greisinger GLF 175 Luftsensor Kalibrerad enligt ISO 70 till 200 C Sensor Pt1000
Greisinger GES 21K Instickssensor Kalibrerad enligt ISO 50 till 250 C Sensor K
Greisinger GES 130 Instickssensor Kalibrerad enligt ISO 65 till 550 C Sensor K
Greisinger GTZ 300 Tanggivare Kalibrerad enligt ISO 65 till 150 C Sensor K
Greisinger GES 500 Instickssensor Kalibrerad enligt ISO 65 till 550 C Sensor K
Greisinger GKF 125 Instickssensor Kalibrerad enligt ISO 65 till 200 C Sensor K
Laserliner ThermoSensor Air Luftsensor Kalibrerad enligt ISO 50 till 800 C Sensor K
Laserliner ThermoSensor Tip Instickssensor Kalibrerad enligt ISO 50 till 800 C Sensor K
Ytgivare B B ThermoTechnik 0600C1061 30 till 450 C K Kalibrerad enligt ISO
VOLTCRAFT PL125T2 Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 200 till 1372 C Sensor K. J
VOLTCRAFT PL125T4 Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 200 till 1372 C Sensor K. J
testo 905T1 Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 50 till 350 C Sensor K
testo 905T2 Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 50 till 350 C Sensor K
VOLTCRAFT DT300 Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 50 till 300 C Sensor K
TFA Dostmann MiniK Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 64 till 1370 C Sensor K
Greisinger GTH 175PTK Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 199.9 till 199.9 C Sensor Pt1000
testo 108 Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 50 till 300 C Sensor T. K
Fluke 532 50 B HZ Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 250 till 1767 C Sensor E. J. K. N. R. S. T
TFA Dostmann LOG10 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Temperatur 30 till 60 C
VOLTCRAFT PL120 T1 Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 200 till 1372 C Sensor K. J
Spanningsdatalogger VOLTCRAFT DL191V 0 till 30 V Kalibrerad enligt ISO
VOLTCRAFT PL120 T2 Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 200 till 1372 C Sensor K. J
Stromdatalogger VOLTCRAFT DL191A 4 till 20 mA Kalibrerad enligt ISO
VOLTCRAFT DL141TH Mutlidatalogger Kalibrerad enligt ISO Matt Fuktighet. Temperatur 40 till 70 C 0 till 100 r.
testo 925 Aktionsset Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 50 till 300 C Sensor K
Greisinger GTH 200 AIR Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 20 till 70 C Sensor Pt1000
Greisinger GTH 175Pt E Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 199.9 till 199.9 C Sensor Pt1000
Mutlidatalogger pico PT104 Matt Temperatur. Spanning 200 till 800 C 0 till 2.5 V Kalibrerad enligt ISO
Laserliner ThermoCameraVision Varmekamera Kalibrerad enligt ISO 20 till 150 C 240 x 180 pixel 50 Hz
Kombimatare Greisinger GLF 100RW 0.000 100.0 S Kalibrerad enligt ISO
Konduktivitetsmatare VOLTCRAFT WA100 ATC 3 0 1999 S Kalibrerad enligt ISO
VOLTCRAFT PH212 Jordanalys set Kalibrerad enligt ISO pHvarde
VOLTCRAFT PHT01 ATC pHmatare Kalibrerad enligt ISO
VOLTCRAFT PH100 ATC pHmatare Kalibrerad enligt ISO
ebro ST 1000Set pHmatare Kalibrerad enligt ISO pHvarde
Extech SDL100 Kombimatare Kalibrerad enligt ISO pHvarde. Redox ORP. Temperatur
pHmatare Extech PH100 pHvarde 0 14 pH Kalibrerad enligt ISO
Greisinger GTH 1150 C Temperaturmatare Kalibrerad enligt ISO 50 till 1150 C Sensor K
Anemometer testo 405 0 till 5 ms Kalibrerad enligt ISO
Anemometer testo 4101 0.4 till 20 ms Kalibrerad enligt ISO
Anemometer testo 416 0.6 till 40 ms Kalibrerad enligt ISO
Anemometer testo 425 0 till 20 ms Varmtradsgivare Kalibrerad enligt ISO
testo 511 Tryckmatare Kalibrerad enligt ISO Lufttryck 300 1200 hPa
Anemometer Extech SDL310 0.4 till 25 ms Kalibrerad enligt ISO
testo 512 0 2 hPa Tryckmatare Kalibrerad enligt ISO Lufttryck 0 2 hPa
Greisinger GPB 3300 Tryckmatare Kalibrerad enligt ISO Lufttryck 0.3 1.1 bar
Greisinger GDH 20014 Tryckmatare Kalibrerad enligt ISO Ickekorrosiva gaser 0 11 bar
testo 512 0 20 hPa Tryckmatare Kalibrerad enligt ISO Lufttryck 0 20 hPa
testo 512 0 200 hPa Tryckmatare Kalibrerad enligt ISO Lufttryck 0 200 hPa
Tryckmatare Greisinger GMH 316101 Lufttryck. Ickeaggressiva gaser. Korrosiv gas 0.001 0.025 bar Kalibrerad enligt ISO
Tryckmatare Greisinger GMH 316113 Lufttryck. Ickeaggressiva gaser. Korrosiv gas 0.1 2 bar Kalibrerad enligt ISO
Tryckmatare Greisinger GMH 316107 Lufttryck. Ickeaggressiva gaser. Korrosiv gas 0.01 0.350 bar Kalibrerad enligt ISO
Tryckmatare Greisinger GMH 318107 Lufttryck. Ickeaggressiva gaser. Korrosiv gas 0.01 0.350 bar Kalibrerad enligt ISO
Tryckmatare Greisinger GMH 318101 Lufttryck. Ickeaggressiva gaser. Korrosiv gas 0.001 0.025 bar Kalibrerad enligt ISO
Tryckmatare Greisinger GMH 318113 Lufttryck. Ickeaggressiva gaser. Korrosiv gas 0.1 2 bar Kalibrerad enligt ISO
Extech HD700 Tryckmatare Kalibrerad enligt ISO Lufttryck 0 0.1378 bar
Extech HD750 Tryckmatare Kalibrerad enligt ISO Lufttryck 0 0.3447 bar
testo 540 Luxmeter Kalibrerad enligt ISO 0 99999 lx
testo Ljudnivamatare Kalibrerad enligt ISO 815 32 130 dB 31.5 Hz 8000 Hz
VOLTCRAFT Ljudnivamatare Kalibrerad enligt ISO SL100 30 130 dB 31.5 Hz 8 kHz
VOLTCRAFT Ljudnivamatare Kalibrerad enligt ISO SL451 30 130 dB 31.5 Hz 8 kHz
testo Ljudnivamatare Kalibrerad enligt ISO Datalogger 8161 30 130 dB 20 Hz 8000 Hz
Laserliner ARCOMASTER 45 075.130A Digital gradskiva Kalibrerad enligt ISO 400 mm 220
Laserliner ARCOMASTER 60 075.131A Digital gradskiva Kalibrerad enligt ISO 600 mm 220
Fluke 424D Laseravstandsmatare Kalibrerad enligt ISO Stativadapter 6.3 mm 14 Matomrade max. 100 m
Fluke 419D Laseravstandsmatare Kalibrerad enligt ISO Stativadapter 6.3 mm 14 Matomrade max. 80 m
C.K. T3565 165 Mattband Kalibrerad enligt ISO 50 m
BMI 501311030A Mattband Kalibrerad enligt ISO 30 m Stal
BMI 501311020 Mattband Kalibrerad enligt ISO 20 m Stal
C.K. T3561 100 Mattband Kalibrerad enligt ISO 30 m Stal
C.K. T3565 100 Mattband Kalibrerad enligt ISO 30 m
HELIOS PREISSER DIGIMET 1220 417 Digitalt skjutmatt Kalibrerad enligt ISO 150 mm
Horex 2304510 Mikrometer Kalibrerad enligt ISO 0 25 mm Avlasning 0.01 mm DIN 8631
HELIOS PREISSER 0185 501 Fickskjutmatt Kalibrerad enligt ISO 150 mm
Horex 2304513 Mikrometer Kalibrerad enligt ISO 25 50 mm Avlasning 0.01 mm
HELIOS PREISSER 0800501 Mikrometer Kalibrerad enligt ISO 0 25 mm Avlasning 0.01 mm DIN 8631
Laserliner SmartLineLaser 360 Bonus Set Korslinjelaser Kalibrerad enligt ISO sjalvnivellerande. inkl. Stativ Rackvidd max. 20 m
Laserliner SuperCrossLaser 2P RX Set 150 Korslinjelaser Kalibrerad enligt ISO sjalvnivellerande. inkl. Stativ Rackvidd max. 20 m
HELIOS PREISSER 0701110 Matur Kalibrerad enligt ISO 10 mm Avlasning 0.01 mm
Fluke 28 IIEX Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital Vattentat IP67. Explosionsskyddad CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 20000
Fluke 87VEUR Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 20000
Greenlee DM860A Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT IV 1000 V Display Berakningar 500000
Fluke 177 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Beha Amprobe 37XRAD Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT II 1000 V. CAT III 600 V Display Berakningar 9999
VOLTCRAFT VC880 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital Datalogger CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 40000
Chauvin Arnoux CA5233 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Extech EX520 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital Vattentat IP67 CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Benning MM 4 Handmultimeter. Stromtang Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT II 600 V. CAT III 300 V Display Berakningar 4200
Testboy TB3000 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT IV 600 V Display Berakningar 2000
Benning MM 13 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT II 1000 V. CAT III 600 V Display Berakningar 2000
Extech EX503 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital Vattentat IP67 CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
Benning MM 12 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT II 1000 V. CAT III 600 V Display Berakningar 2000
VOLTCRAFT MT52 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital Miljomatfunktion CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Extech EX420 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Beha Amprobe AM510EUR Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 600 V Display Berakningar 4000
VOLTCRAFT AT200 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital Bilmatfunktion CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Laserliner MultiMeterCompact Auto Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
VOLTCRAFT VC86 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 250 V Display Berakningar 4000
VOLTCRAFT VC20 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital Stanksaker IP54 CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
VOLTCRAFT VC82 Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 250 V Display Berakningar 2000
Fluke 287FVFEUR Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital Grafisk display. Datalogger CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 50000
Fluke 289FVFEUR Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital Grafisk display. Datalogger CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 50000
HT Instruments HT8051Kalibrator.digital processkalibrator Kalibrerad enligt DAkkS
GW Instek GDM8342USB Bordsmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT II 600 V Display Berakningar 50000
Anemometer testo 417 Set2 0.3 till 20 ms Kalibrerad enligt DAkkS
VOLTCRAFT IR550A IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 81 30 till 550 C
Fluke VPS410R Prob Kalibrerad enligt DAkkS Beroringssaker 500 MHz 101 1000 V
Benning CM 12 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 600 V Display Berakningar 2000
Benning CM 11 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 600 V Display Berakningar 2000
Benning CM 51 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 10000
Fluke 381 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Beha Amprobe AC50AD Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Fluke 323 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 600 V. CAT IV 300 V Display Berakningar 4000
Fluke 324 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 600 V. CAT IV 300 V Display Berakningar 4000
Fluke 325 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 600 V. CAT IV 300 V Display Berakningar 4000
Chauvin Arnoux F203 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Beha Amprobe CHB35 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT II 600 V Display Berakningar 4000
Chauvin Arnoux F401 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT IV 1000 V Display Berakningar 10000
Chauvin Arnoux F205 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 6000
Chauvin Arnoux F403 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT IV 1000 V Display Berakningar 10000
Extech EX830 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital IRtermometer CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Beha Amprobe LH41A ACDC Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 300 V Display Berakningar 4000
Benning CM 2 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT II 600 V. CAT III 300 V Display Berakningar 4000
Testboy TV 218 Stromtang Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 300 V Display Berakningar 4000
Extech EX613 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 600 V Display Berakningar 40000
Beha Amprobe ACDC54NAV Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 10000
Fluke 772 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital Processstromutgang CAT II 300 V Display Berakningar 1200
VOLTCRAFT VC539 Stromtang Kalibrerad enligt DAkkS CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Chauvin Arnoux DigiFlex MA400D250 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
Chauvin Arnoux DigiFlex MA400D170 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
Chauvin Arnoux DigiFlex MA4000D350 Stromtang. Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT IV 600 V Display Berakningar 4000
VOLTCRAFT VC510 Adapter for stromtang Kalibrerad enligt DAkkS
Chauvin Arnoux P01120043AStromtangsadapter 50 mA 10 A 100 mVA 1 100 A 10 mVA11.8 mmKalibrerad enligt DAkkSKalibrerad enligt DAkkS
VOLTCRAFT VC511 Adapter for stromtang Kalibrerad enligt DAkkS
Chauvin Arnoux MINI 05 Adapter for stromtang Kalibrerad enligt DAkkS Matomrade AAC omrade 5 mA 100 A
Benning CC 3 Adapter for stromtang Kalibrerad enligt DAkkS Matomrade AAC omrade 1 300 A Matomrade ADC omrade 1 300 A
Extech LCR200 Komponenttestare Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT I Display Berakningar 20000
VOLTCRAFT LCR 4080 Komponenttestare Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT I Display Berakningar 20000
VOLTCRAFT R200 Komponenttestare Kalibrerad enligt DAkkS digital CAT III 600 V Display Berakningar 4000
Extech 412355A Kalibrator Kalibrerad enligt DAkkS Spanning. Strom 9 V 1x. 6F226LR61. inkl.
Extech PRC10 Kalibrator Kalibrerad enligt DAkkS Strom AAbatteri 6x. inkl.. Natdel. integrerad
Testboy Spanningsprovare. spanningstestare Kalibrerad enligt DAkkS
Extech PRC15 Kalibrator Kalibrerad enligt DAkkS Spanning. Strom AAbatteri 6x. inkl.. Natdel. integrerad
Fluke 789EUR Handmultimeter Kalibrerad enligt DAkkS digital Processstromutgang CAT III 1000 V. CAT IV 600 V Display Berakningar 30000
VOLTCRAFT CC421Strom och spanningskalibratorKalibrerad enligt DAkkS
Beha Amprobe 9085 Installationsprovare Kalibrerad enligt DAkkS DIN VDE 04111. IECEN 610101. DIN VDE 0413EN 61557 del 2.34
Benning ST 710 Apparattestare Kalibrerad enligt DAkkS VDE 07010702
Tvapolig spanningsprovare Benning DUSPOL analog 12 V 1 000 VAC VDC LED CAT IV 600 VCAT III 1 000 V Kalibrerad enligt DAkkS
Tvapolig spanningsprovare Benning DUSPOL expert 12 V 1 000 VAC VDC LED CAT IV 600 VCAT III 1 000 V Kalibrerad enligt DAkkS
Fluke T90 Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt DAkkS CAT II 690 V. CAT III 600 V LED. Akustik
Testboy 40 Plus Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt DAkkS CAT III LED
Fluke T110VDE Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt DAkkS CAT III 690 V. CAT IV 600 V LED. Akustik. Vibration
Weidmuller VT DIGI PRO Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt DAkkS CAT IV 600 V. CAT III 1000 V LCD
Fluke T150VDE Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt DAkkS CAT III 690 V. CAT IV 600 V LED. LCD. Akustik. Vibration
Fluke T130VDE Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt DAkkS CAT III 690 V. CAT IV 600 V LED. LCD. Akustik. Vibration
Laserliner ACtiveMaster Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt DAkkS CAT III 1000 V. CAT IV 600 V LED
Laserliner ACtiveMaster Digital Tvapolig spanningsprovare Kalibrerad enligt DAkkS CAT III 1000 V. CAT IV 600 V LCD. LED
Extech CT20 Kalibrerad enligt DAkkS Passar Identifierings. forbindelse. avbrottsmatning
Chauvin Arnoux C.A 6609 Matare for roterande falt Kalibrerad enligt DAkkS CAT III 600 V LED
Fluke 9062Fasfoljdsriktningsvisare Kalibrerad enligt DAkkS
Extech PRT200Kontaktlos rotationsriktningsmatare. fasfoljdstestare. visning av rotationsriktning CAT IV 600 VKalibrerad enligt DAkkS
Analogt oscilloskop VOLTCRAFT AO610 10 MHz 1 kanal Kalibrerad enligt DAkkS
Analogt oscilloskop VOLTCRAFT VC 6302 30 MHz 2 kanaler Kalibrerad enligt DAkkS
Digitalt oscilloskop VOLTCRAFT DSO1202D 200 MHz 2 kanaler 512 kpts 8 Bit Kalibrerad enligt DAkkS Digital lagring DSO
Digitalt oscilloskop VOLTCRAFT DSO1062D 60 MHz 2 kanaler 512 kpts 8 Bit Kalibrerad enligt DAkkS Digital lagring DSO
Extech TL620 Prob Kalibrerad enligt DAkkS Beroringssaker 6 MHz. 200 MHz 11. 101 600 V
Teledyne LeCroy PP016 Prob Kalibrerad enligt DAkkS 10 MHz. 300 MHz 11. 101 600 V
Testec TTMF 312 Prob Kalibrerad enligt DAkkS 20 MHz. 250 MHz 11. 101 600 V
Testec TTHF 212 Prob Kalibrerad enligt DAkkS 300 MHz 101 600 V
Testec TTLF 112 Prob Kalibrerad enligt DAkkS 25 MHz 11 600 V
Testec TTLF 312 Prob Kalibrerad enligt DAkkS 15 MHz. 150 MHz 11. 101 600 V
Testec TTHV 150 Prob Kalibrerad enligt DAkkS 300 MHz 1001 1500 V
Testec TTHV 250 Prob Kalibrerad enligt DAkkS Isolerad 300 MHz 1001 2500 V
Testec TTLF 212 Prob Kalibrerad enligt DAkkS 150 MHz 101 600 V
Testec TTSI 9110 Differentialprob Kalibrerad enligt DAkkS 100 MHz 1001. 10001 1400 V
Testec TTSI 9001 Differentialprob Kalibrerad enligt DAkkS 25 MHz 101. 1001 1400 V
Testec TTSI 51 Differentialprob Kalibrerad enligt DAkkS 50 MHz 1001 1400 V
Testec TTSI 50 Differentialprob Kalibrerad enligt DAkkS 50 MHz 101 700 V
pico MI007 Prob Kalibrerad enligt DAkkS Isolerad 15 MHz. 60 MHz 11. 101 600 V
Rigol RP2200 Prob Kalibrerad enligt DAkkS Beroringssaker 35 MHz. 150 MHz 11. 101 300 V
Benning 044121 Instickssensor Kalibrerad enligt DAkkS 196 till 800 C Sensor K
Velleman PCSU1000 PCoscilloskop Kalibrerad enligt DAkkS 60 MHz 2 kanaler 50 MSas 4 kpts 8 Bit Digital lagring DSO. Spectrum analysator
VOLTCRAFT 8202 Funktionsgenerator natdriven Kalibrerad enligt DAkkS 2 MHz max 1 kanal
Rigol DG4162 Funktionsgenerator natdriven Kalibrerad enligt DAkkS 1 Hz 160 MHz 2 kanaler Sinus. Fyrkant value.1376410. Puls. Brus value.1376413.
VOLTCRAFT DT30LK Digital handvarvtalsmatare 2 200000 rpm. Laservarvtalsmatare. vagstracksmatare. handelseraknare Kalibrerad enligt DAkkS
Frekvensraknare VOLTCRAFT FC2500 50 MHz 2.5 GHz.10 MHz 500 MHz . 10 Hz 10 MHzKalibrerad enligt DAkkS
testo 460Optisk varvtalsmatare1.7 – 500.0 rps100 – 30000 rpm. LEDmatflacksmarkering Kalibrerad enligt DAkkS
testo 0563 0470 Varvtalsmatare Kalibrerad enligt DAkkS Optisk. Mekanisk 1 19999 rpm 1 99999 rpm
VOLTCRAFT DS02 Industri stroboskop Kalibrerad enligt DAkkS 60 32000 rpm
testo 476Handstroboskop PocketStrobe™. matning av rotations och vibrationsrorelserKalibrerad enligt DAkkS
Extech RPM10 Varvtalsmatare Kalibrerad enligt DAkkS Mekanisk. Optisk 0.5 19999 rpm 10 99999 rpm
VOLTCRAFT DT10L laservarvtalsmatare 2 99 999 rpm. beroringsfri varvtalsmatare Kalibrerad enligt DAkkS
Wachendorff PLT200KIT Varvtalsmatare Kalibrerad enligt DAkkS Mekanisk. Optisk 0.5 20000 rpm 5 200000 rpm
Wachendorff PLT20000 Varvtalsmatare Kalibrerad enligt DAkkS Mekanisk. Optisk 0.5 20000 rpm 5 200000 rpm
Extech RPM33 Varvtalsmatare Kalibrerad enligt DAkkS Mekanisk. Optisk 2 19999 rpm 2 99999 rpm
EA Elektro Automatik EAPS51211T Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 11 14 VDC 10.5 A 150 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS52405T Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 22 29 VDC 5.2 A 150 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS51221T Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 11 14 VDC 21 A 300 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS52411T Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 22 29 VDC 10.5 A 300 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS54805T Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 43 58 VDC 5.2 A 300 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS51211R Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 11 14 VDC 10.5 A 150 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT FSP1138 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 13.8 VDC 8 A 110 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT FSP1132 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 13.8 VDC 2 A 30 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS51221R Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 11 14 VDC 21 A 300 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS52411R Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 22 29 VDC 10.5 A 300 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT FSP1243 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 24 VDC 3 A 72 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT SPS 12120 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 12.6 14.8 VDC 120 A 1700 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT FSP1122 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 12 VDC 2 A 25 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT FSP11320 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 13.8 VDC 20 A 280 W Antal utgangar 1 x
Elektronisk belastning Statron 3227.1 80 VDC 25.5 A 400 W Kalibrerad enligt DAkkS
VOLTCRAFT FSP11330 Laboratorieaggregat. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 13.8 VDC 30 A 415 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 1501 T Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 2.7 15 V 0.2 1 A Antal utgangar 1 x
Rigol DP832A Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0 30 V 0 3 A 195 W Antal utgangar 3 x
Basetech BT153 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0 15 VDC 0 3 A 45 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 301610B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0 16 VDC 0 10 A 160 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 303210B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0 32 VDC 0 10 A 320 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 301620B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0 16 VDC 0 20 A 320 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 306510B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0 65 VDC 0 10 A 640 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 303205B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0 32 VDC 0 5 A 160 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 306505B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0 65 VDC 0 5 A 320 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 303220B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0 32 VDC 0 20 A 640 W Antal utgangar 1 x
EA Elektro Automatik EAPS 315004B Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0 150 VDC 0 4 A 640 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT SPS 1560 PFC Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 15 VDC 6 60 A 900 W Fjarrkontroll Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT PS1302 D Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0 30 VDC 0 2 A 60 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT VSP 2410 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0.1 40 VDC 0 10 A 809 W Antal utgangar 3 x
Statron 3250.1 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0 36 VDC 0 7.5 A 270 W Antal utgangar 1 x
Statron 5340.6 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 2 24 VAC 5 A 360 W Antal utgangar 2 x
Statron 5359.3 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 2 14 VAC 5 A 75 W Antal utgangar 2 x
Statron 5340.92 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0 30 VAC 5 A 300 W Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT HPS13015 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 30 VDC 0 15 A 450 W Fjarrkontroll Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT HPS11530 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 15 VDC 0 30 A 450 W Fjarrkontroll Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT HPS13030 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 30 VDC 0 30 A 900 W Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT HPS16010 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 60 VDC 0 10 A 600 W Fjarrkontroll Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT HPS11560 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 15 VDC 0 60 A 900 W Fjarrkontroll Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT VSP 2653 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0.1 65 VDC 0 3 A 399 W Antal utgangar 3 x
VOLTCRAFT VSP 2405 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 0.1 40 VDC 0 5 A 409 W Antal utgangar 3 x
VOLTCRAFT PPS11810 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 18 VDC 0 10 A 180 W USB. Fjarrkontroll programmerbar Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT PPS11360 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 36 VDC 0 5 A 180 W USB. Fjarrkontroll programmerbar Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT PPS11603 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 60 VDC 0 2.5 A 160 W USB. Fjarrkontroll programmerbar Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT PPS13610 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 18 VDC 0 20 A 360 W USB. Fjarrkontroll programmerbar Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT PPS16005 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 36 VDC 0 10 A 360 W USB. Fjarrkontroll programmerbar Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT PPS11815 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 60 VDC 0 5 A 300 W USB. Fjarrkontroll programmerbar Antal utgangar 2 x
VOLTCRAFT DPPS3215 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 32 VDC 0 15 A 480 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT DPPS608 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 60 VDC 0 8 A 480 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT DPPS1640 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 16 VDC 0 40 A 640 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT DPPS3220 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 32 VDC 0 20 A 640 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT DPPS6010 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 60 VDC 0 10 A 600 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT DPPS1660 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 16 VDC 0 60 A 960 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT DPPS3230 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 32 VDC 0 30 A 960 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
VOLTCRAFT DPPS6015 Laboratorieaggregat. justerbar Kalibrerad enligt DAkkS 1 60 VDC 0 15 A 900 W USB programmerbar Antal utgangar 1 x
EA ElektroAutomatik EAPS 80580 Single DIN Inskjutnatdel EAPS 800 Serie 5 VDC 16 A 80 W DAkkS kalibrerad
EA Elektro Automatik EASTT 2000B 3.0 LaborTrenntrafo installbar Kalibrerad enligt DAkkS 780 VA Antal utgangar 1 x 0 260 VAC
Thalheimer LTS 602 LaborTrenntrafo installbar Kalibrerad enligt DAkkS 500 VA Antal utgangar 1 x 2 250 VAC
Thalheimer LTS 604 LaborTrenntrafo installbar Kalibrerad enligt DAkkS 1000 VA Antal utgangar 1 x 2 250 VAC
Thalheimer LTS 606 LaborTrenntrafo installbar Kalibrerad enligt DAkkS 1500 VA Antal utgangar 1 x 2 250 VAC
Thalheimer ERT 2302301G Isolertransformator. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 230 VA Antal utgangar 4 x 230 VAC
Thalheimer ERT 23023010G Isolertransformator. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 2300 VA Antal utgangar 8 x 230 VAC
Thalheimer ERT 2302302G Isolertransformator. fast spanning Kalibrerad enligt DAkkS 460 VA Antal utgangar 4 x 230 VAC
VOLTCRAFT IT1500 LaborTrenntrafo installbar Kalibrerad enligt DAkkS 1500 VA 230 VAC max.
VOLTCRAFT AT400 NV Forbikopplingstransformator. spanningsomvandlare. 115125230240 VAC 230240115125 VAC 400 W DAkkS kalibrerad
VOLTCRAFT AT1000 NV Forbikopplingstransformator. spanningsomvandlare. 115125230240 VAC 230240115125 VAC 1000 W DAkkS kalibrerad
VOLTCRAFT AT1500 NV Forbikopplingstransformator. spanningsomvandlare. 115125230240 VAC 230240115125 VAC 1500 W DAkkS kalibrerad
ebro TDC 150 Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt DAkkS Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 150 C Sensor NTC HACCPkonform
ebro TFX 420 TPX 400 Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt DAkkS Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 400 C Sensor Pt1000 HACCPkonform
ebro TTX 110 Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt DAkkS Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 350 C Sensor T HACCPkonform
ebro TFX 410 Instickstermometer Kalibrerad enligt DAkkS Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 300 C Sensor Pt1000 HACCPkonform
ebro TLC 1598 Instickstermometer Kalibrerad enligt DAkkS Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 200 C Sensor Pt1000
ebro TDC 110 Instickstermometer Kalibrerad enligt DAkkS Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 150 C Sensor NTC
testo 106 Set Insteekthermometer Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt DAkkS Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 275 C Sensor NTC
testo Set 926 Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt DAkkS Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 350 C Sensor T HACCPkonform
testo 103 Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt DAkkS Temperaturmatningsomrade intervall 30 till 220 C Sensor NTC HACCPkonform
ebro TLC 700 Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt DAkkS Temperaturmatningsomrade intervall 30 till 220 C Sensor NTC HACCPkonform
TFA Dostmann Thermo Jack PRO Instickstermometer HACCP Kalibrerad enligt DAkkS Temperaturmatningsomrade intervall 50 till 350 C Sensor K HACCPkonform
Greisinger GOF 900 HO Instickstermometer Kalibrerad enligt DAkkS Temperaturmatningsomrade intervall 65 till 900 C Sensor K
Immersionssond Greisinger GTF 1200300 200 till 1150 C K Kalibrerad enligt DAkkS
Laserliner ThermoTester Instickstermometer Kalibrerad enligt DAkkS Temperaturmatningsomrade intervall 40 till 250 C Sensor NTC
Fluke 561 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 121 40 till 550 C Kontaktmatning
testo 810 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 61 30 till 300 C Kontaktmatning
ebro TFI 550 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 301 60 till 550 C Kontaktmatning
B B ThermoTechnik DM 201 D IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 221 40 till 900 C
Fluke 62 MAX IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 101 30 till 500 C
Fluke 62 MAX PLUS IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 121 30 till 650 C
ebro TFI 54 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 121 60 till 550 C
Extech IR400 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 81 20 till 332 C
Fluke FoodPro IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 2.51 30 till 200 C
Fluke 63 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 121 32 till 535 C
testo 805 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 11 25 till 250 C
testo 826T2 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 61 30 till 300 C
Fluke 568 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 501 40 till 800 C
testo 830T1 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 101 30 till 400 C
testo 830T2 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 121 30 till 400 C
testo 830T4 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 301 30 till 400 C
testo 831 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 301 30 till 210 C
IRtermometer Beha Amprobe IR450EUR Optik 81 30 till 500 C Kalibrerad enligt DAkkS
testo 826T4 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 61 30 till 300 C
testo 830 T2 Set IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 121 30 till 400 C
testo 835H1 IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 501 30 till 600 C
Greisinger GFTH 200 Hygrometer Kalibrerad enligt DAkkS 0 r. 100 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
testo 830 T4 Set IRtermometer Kalibrerad enligt DAkkS Optik 301 30 till 400 C
testo 605H1 Hygrometer Kalibrerad enligt DAkkS 5 r. 95 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
testo 622 Hygrometer Kalibrerad enligt DAkkS 0 r. 100 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
testo 623 Hygrometer Kalibrerad enligt DAkkS 0 r. 100 r. Dataloggfunktion. Daggpunktmogelvarningsdisplay
TFA Dostmann 30.5015 Hygrometer Kalibrerad enligt DAkkS 20 r. 99 r.
testo 610 Hygrometer Kalibrerad enligt DAkkS 0 r. 100 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
Beha Amprobe TH3 Hygrometer Kalibrerad enligt DAkkS 0 r. 99 r.
Greisinger GFTH 95 Hygrometer Kalibrerad enligt DAkkS 10 r. 95 r.
Hygrometer VOLTCRAFT PL100TRH 0 r. 100 r. 200 C 1372 C Kalibrerad enligt DAkkS
testo 608H1 Hygrometer Kalibrerad enligt DAkkS 10 r. 98 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
Greisinger GFTB 200 Hygrometer Kalibrerad enligt DAkkS 0 r. 100 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
Extech 445815 Hygrometer Kalibrerad enligt DAkkS 10 r. 99 r. Daggpunktmogelvarningsdisplay
Greisinger GRHU2KMP Fuktgivare Kalibrerad enligt DAkkS 0 r. 100 r. Signal fritt skalbar
Greisinger GRHU1KMP Fuktgivare Kalibrerad enligt DAkkS 0 r. 100 r. Signal fritt skalbar
ebro EBI 20T1 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur 30 till 70 C
Dostmann Electronic LOG100 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur 30 till 70 C
Greisinger GHTU1RMP Fuktgivare Kalibrerad enligt DAkkS 0 r. 100 r.
ebro EBI 20TH1 Mutlidatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Fuktighet. Temperatur 30 till 60 C 0 till 100 r.
ebro EBI 20TE1 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur 30 till 70 C
ebro EBI 20T1Set Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur 30 till 70 C
ebro EBI 20TE1Set Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur 30 till 70 C
testo 174T Set Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur 30 till 70 C
testo 174T Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur 30 till 70 C
testo 174H Mutlidatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Fuktighet. Temperatur 20 till 70 C 0 till 100 r.
testo 174H Set Mutlidatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Fuktighet. Temperatur 20 till 70 C 0 till 100 r.
Greisinger TLogg 100 E Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur 25 till 120 C
ebro EBI 300 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur 30 till 70 C
Greisinger TLogg 160 SET Mutlidatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Fuktighet. Temperatur 25 till 60 C 0 till 100 r.
Mutlidatalogger Lufft Opus20 THI Matt Fuktighet. Temperatur 20 till 50 C 10 till 95 r. Kalibrerad enligt DAkkS
ebro EBI 310 Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur 30 till 75 C
Mutlidatalogger Lufft 8120.01 Matt Fuktighet. Temperatur 20 till 50 C 10 till 95 r. Kalibrerad enligt DAkkS
Mutlidatalogger Extech SD500 Matt Temperatur. Fuktighet 0 till 50 C 10 till 90 r. Kalibrerad enligt DAkkS
Mutlidatalogger Lufft Opus20 TCO Matt Fuktighet. CO2. Temperatur 20 till 50 C 10 till 95 r. Kalibrerad enligt DAkkS
Lascar Electronics Easylog Temperaturdatalogger Kalibrerad enligt DAkkS Matt Temperatur 40 till 125 C
testo 0602 0693 Ytgivare Kalibrerad enligt DAkkS 60 till 1000 C Sensor K
testo 0602 0993 Ytgivare Kalibrerad enligt DAkkS 60 till 300 C Sensor K
testo 0602 1993 Ytgivare Kalibrerad enligt DAkkS 60 till 400 C Sensor K
testo 0609 1273 Universalgivare Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 400 C Sensor Pt100
Ytgivare B B ThermoTechnik 0600 108370 50 till 400 C K Kalibrerad enligtDAkkS
Immersionssond B B ThermoTechnik 0600100210 50 till 1150 C K Kalibrerad enligtDAkkS
ebro TPC 300 Temperaturgivare TPC 300 Kalibrerad enligt DAkkS
Instickssensor B B ThermoTechnik 0600100410 50 till 400 C K Kalibrerad enligtDAkkS
Ytgivare B B ThermoTechnik 0600100110 50 till 650 C K Kalibrerad enligtDAkkS
Luftsensor B B ThermoTechnik 0600130110 50 till 260 C K Kalibrerad enligtDAkkS
B B ThermoTechnik 0600103010 Luftsensor Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 1000 C Sensor K
Immersionssond B B ThermoTechnik 0625118941 100 till 1000 C K Kalibrerad enligtDAkkS
Luftsensor B B ThermoTechnik 0644140230 50 till 400 C K Kalibrerad enligtDAkkS
Immersionssond B B ThermoTechnik 0625142911 100 till 1000 C K Kalibrerad enligtDAkkS
Immersionssond B B ThermoTechnik K625C015030 200 till 1100 C K Kalibrerad enligtDAkkS
B B ThermoTechnik K625C015010 Immersionssond Kalibrerad enligt DAkkS 200 till 1100 C Sensor K
B B ThermoTechnik 0625 144607 Ytgivare Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 400 C Sensor K
B B ThermoTechnik 0625 144506 Givare med skruvfastning Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 400 C Sensor K
testo 0602 1293 Instickssensor Kalibrerad enligt DAkkS 60 till 400 C Sensor K
testo 0602 0393 Ytgivare Kalibrerad enligt DAkkS 60 till 300 C Sensor K
testo 0603 1293 Immersionssond Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 350 C Sensor T
Luftsensor Lufft L 40 till 80 C 0 till 100 r. Kalibrerad enligt DAkkS
Immersionssond B B ThermoTechnik 0625C700301 30 till 150 C KTY81210 Kalibrerad enligt DAkkS
Greisinger GOF 400 VE Ytgivare Kalibrerad enligt DAkkS 65 till 400 C Sensor K
Greisinger GES 401 Instickssensor Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 400 C Sensor Pt100
Greisinger GTF 35 Immersionssond Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 400 C Sensor Pt100
Immersionssond Greisinger GTF 601 13DIN 50 till 600 C Pt100 Kalibrerad enligt DAkkS
Greisinger GLF 401 MIN Luftsensor Kalibrerad enligt DAkkS 25 till 70 C Sensor Pt100
Greisinger GES 401 13 DIN Instickssensor Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 400 C Sensor Pt100
Greisinger GTF 401 Immersionssond Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 400 C Sensor Pt100
Greisinger GOF 401 Mini Ytgivare Kalibrerad enligt DAkkS 25 till 70 C Sensor Pt100
Greisinger GTF 1751.6 Immersionssond Kalibrerad enligt DAkkS 70 till 200 C Sensor Pt1000
Greisinger GOF 175 Ytgivare Kalibrerad enligt DAkkS 25 till 200 C Sensor Pt1000
Greisinger GOF 175 Mini Ytgivare Kalibrerad enligt DAkkS 70 till 200 C Sensor Pt1000
Greisinger GLF 175 Luftsensor Kalibrerad enligt DAkkS 70 till 200 C Sensor Pt1000
Greisinger GTZ 300 Tanggivare Kalibrerad enligt DAkkS 65 till 150 C Sensor K
Greisinger GES 21K Instickssensor Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 250 C Sensor K
Greisinger GES 130 Instickssensor Kalibrerad enligt DAkkS 65 till 550 C Sensor K
Greisinger GES 500 Instickssensor Kalibrerad enligt DAkkS 65 till 550 C Sensor K
Greisinger GKF 125 Instickssensor Kalibrerad enligt DAkkS 65 till 200 C Sensor K
Laserliner ThermoSensor Air Luftsensor Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 800 C Sensor K
Laserliner ThermoSensor Tip Instickssensor Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 800 C Sensor K
VOLTCRAFT PL125T2 Temperaturmatare Kalibrerad enligt DAkkS 200 till 1372 C Sensor K. J
Ytgivare B B ThermoTechnik 0600C1061 30 till 450 C K Kalibrerad enligt DAkkS
VOLTCRAFT PL125T4 Temperaturmatare Kalibrerad enligt DAkkS 200 till 1372 C Sensor K. J
VOLTCRAFT DT300 Temperaturmatare Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 300 C Sensor K
testo 905T2 Temperaturmatare Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 350 C Sensor K
testo 905T1 Temperaturmatare Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 350 C Sensor K
Greisinger GTH 175PTK Temperaturmatare Kalibrerad enligt DAkkS 199.9 till 199.9 C Sensor Pt1000
TFA Dostmann MiniK Temperaturmatare Kalibrerad enligt DAkkS 64 till 1370 C Sensor K
Fluke 532 50 B HZ Temperaturmatare Kalibrerad enligt DAkkS 250 till 1767 C Sensor E. J. K. N. R. S. T
testo 108 Temperaturmatare Kalibrerad enligt DAkkS 50 till 300 C Sensor T. K