Sitepricechecker Html Sitemap

Hulsav Bi metal 57 mm
Hulsav Bi metal 60 mm
Hulsav Bi metal 92 mm
Hulsav Bi metal 102 mm
Hulsav Bi metal 105 mm
Holder til hulsave 16 30 mm
Holder til hulsave 32 152 mm
Slibepapir Korn 40 230 X 280 mm
Slibepapir Korn 60 230 X 280 mm
Slibepapir Korn 80 230 X 280 mm
Slibepapir Korn 100 230 X 280 mm
Slibepapir Korn 120 230 X 280 mm
Slibepapir Korn 180 230 X 280 mm
Slibepapir Korn 240 230 X 280 mm
Telwin digital batteritester
Telwin TIGER svejsehjelm MMA MIGMAG
Telwin TRIBE svejsehjelm MMA MIGMAG TIG
Telwin system og batteri digital tester
Slibepapir Korn 150 230 X 280 mm
Telwin technology plasmaskærer 54
Telwin Technology tig 185 svejser
Telwin Technomig 150 dual svejser
Telwin Mastermig 2702 svejser
Telwin digital spot svejser 5500
Slibepapir Korn 320 230 X 280 mm
Slibepapir Korn 400 230 X 280 mm
Slibepapir Korn 600 230 X 280 mm
Slibepapir Korn 800 230 X 280 mm
Slibepapir Korn 1000 230 X 280 mm
Telwin Technology tig 182 svejser
Telwin Technology tig 222 svejser
Telwin Advance tig 227 svejser
Svejsehjelm sr 584 sr 580 komplet
Halvmask basic pack
Handske Guide 10 hp
Arbejdshandske Guide 4016
Arbejdshandske Guide 4011
Arbejdshandske Guide 43 montage
Guide 44 handske gedeskind
Guide 5161 handske Allround gedeskind
Guide handske 763
Guide 761 Tynd arbejdshandske i kunstlæder
Arbejdshandske Guide 582 montage
Ørepropper uvex hi com lime
Ørepropper uvex xact fit bånd
Handske Guide 16 hp
Guide 13 W handske
Arbejdshandske Guide 12
Monitor RX4 sikkerhedssko
Blødt etui
Hårdt etui med bælteholder
Papegøje saks 6 Grunda
Grensaks professional aluminium Grunda
Grensaks Profossionel 2 Grunda
Grensaks Profossionel 4 Grunda
Hanekobling Grunda 12 og 34
Sprinklerpistol 6 Grunda
Krankobling Grunda
Slangesamler Grunda
Mellemled Grunda 12
Spilemundstykke Grunda
Høreværn peltor x1 a
X1 P3E Peltor Høreværn
X5 A Peltor Høreværn
X5 P3E øreværn Peltor
Høreværn peltor x3 a
X3 P3E Peltor Høreværn
Teng Tools MD912N Skruetrækkersæt
Gribetang opsamler Ferax 70cm
Skruetrækkersæt Teng Tools MD906N
SG 250 Tormek Slibesten
Slibesten SG 200 til Tormek
DBS 22 Tormek slibeholder til bor
SJ 200 Tormek Japansk Vandsten
SJ 250 Tormek Japansk Vandsten
SB 250 Tormek Blackstone Slibesten
Læderskive Tormek LA 220
LA 145 Tormek Læderskive
AWT 250 Tormek Vandkar
Drejestål Sieg 10x10mm 11 stk
Drejestål Sieg Tin belagt 10x10mm
Ekstra platter til Sieg drejestål 7 dele 10x10mm
Endefræser Sieg Hårdmetalsplatter ø30mm
Endefræser Sieg Hårdmetalsplatter ø50mm
Stikstål Sieg sæt med 3 dele
Drejestål Sieg Luxus 12x12mm 11 stk
Forankringsslynge 9284 04m
Faldskærmsblok 5411 6m
T1422 med ¼quot □ fatning. Teng Tools Topnøglesæt
T3834 38quot □ fatning. Teng Tools Topnøglesæt
Ring gaffelnøgler i sæt med skralde Teng Tools 6508RMM
Bit skraldeskruetrækkersæt Teng Tools TTMD74
Unbrakotopsæt med ½quot □ tilslutningsfæste Teng Tools TTTXH15
IR termometer Limit 91
Ready pac visor system ze 61a2
Ready pac visor sys zekler 61b
Visirholder Hjass Zekler 61a2
Kort båndmål af stål Hultafors PR
Stålmålebånd i kapsel Hultafors CC
Glasfibermålebånd i kapsel Hultafors CC F
Kort båndmål af stål Hultafors SL
1052PB Håndværkerbuks L.Brador
Håndværkerbuks L.BRADOR 104PB
Piratbuks L.BRADOR 125PB
Buks L.BRADOR 110B
Buks L.BRADOR 108B
Piratbuks L.BRADOR 126B blå
Hælkile gel
Indlægssål all sport
Indlægssål gel3 density
Indlægssål total support
Strømper L.Brador
Fleksibel gribeklo Tengtools til opsamling
T shirt 410p
T shirt 413p
Polotrøje 406p
Filt halvmask 9926 ffp2 sura g
Halvmaske 3m silikone
Filtre 3M hel halvmaske
Fritidssko REEBOOK Newport Classic
Sandal ALPRO P220
Sandal Birkenstock Arizona
Sandal Birkis Kay
Sandal Birkis Dorian Valentine
Tøffel profi birkis
Termos kande 035 l
Termos stål kande 0.5 l
Termos stål kande 2.2 l
Insektnet Disc Standard til døre
Regnfrakke L.Brador 904PU
Regnbukser 930pu
Regnbuks L.Brador 921PU
Byxholk 980pu orange
Regnbukser 940pu
Special børste
Gulv kost
Handskraber
Fejeblad
Vægbeslag Vikan HACCP
Skaft til gulvskrubber
Justerbar bilbørste Vikan 140x280mm
Børste VIKAN 80x250mm
Børste VIKAN 170x270mm
Bil børste
Fælge børste
Kombi børste
Vikan Vindues skraber
Børste til olie
Skaft teleskop.
Båndsav Luna BBS 315
BBS 350 Båndsav til træ Luna
Førstehjælpskasse stor Cederroth
Forbinding vniversal boldstop 1910
Sygdomsforebyggelsespakke 2596
Elastisk forbindning 8cmx4m 1882
Sårrenser og plaster 1880
Øjedusch i taske 7255 5x500ml
Forbindningskab plast 91164
Sårrenser 94418 40ask
Plaster aklasoft 9560 120x72
Kompress 92109 2mx7cm
Kompress 92111 17x17cm
Mitella bomuld Cederroth
Forbinding ideal binder 93417 4mx8cm
Kompress cellosoft 94010
Kirurgisk tape 95470 91mx12mm
Kirurgisk tape 95471 91mx25mm
Førstehjælps tæppe 97199
Beskyttelsespakke Cederroth
Førstehjælps pakke 91142
BurnFree 5x15 cm Cederroth
Førstehjælps væg lille 1914
Plaster textil salvekvick 6444
Plaster plast salvekvick 6036
Plasterautomat 490700
Førstehjælpsskab lille cede
Førstehjælpen kit med bælteholder Cederroth
Førsthjælpskit lille
Førstehjælpskasse FlexAid 3 Cederroth
Øjenskyllerstation Cederroth
Øjenskyllestation 4735 2 fl 05
Øjen og sart vask 726000
Plaster textil salvequick medium
Strømpe Monitor 800013 Multisport
Strømpe Monitor 800046 Coolmax Thermo
Strømpe Arbesko 10102
Strømpe Monitor 800011 Sarek
Strømpe Monitor 800012 Tough
strømpe viafil
Strømpe L.Brador 745C
Strømpe 746c
Strømpe 741u
Strømpe L.Brador 742U
Strømpe L.Brador 743CU
Strømpe 750u
Strømpe 740u
Strømpe 749b 3 pak
Strømpe 748b 3 pak
Briller zekler 71 hcaf
Briller zekler 72 hcaf
Briller zekler 73 hcaf
Skæremaskine til jern og stål Luna MCC 315
Balaclava 709fr svart
Hue L.Brador 584P
Kasket 588p
Hue L.Brador 561P
Hue L.Brador 563A
Hue L.Brador 566A
Hue L.Brador 596A
Hue L.Brador 581B
Hue L.Brador 598UA
Hue L.Brador 567A
Kasket 593b
Kasket L.Brador 292PB
Balaclava 731pba
Hjelmhætte
Hjelmhue
Kasket 20044003
Hue zero Hivis
Lang underbusker 713fr
Lang underbuks L.Brador 715FR
Antiflame Boksershorts L.Brador 707FR
Underbukser 733
Lange underbukser 712up
Boksershorts L.Brador 599B
Polotrøje 705fr
Undertrøje 706fr
Polo trøje 716up
Trøje L.Brador 732P
Rundhals trøje 717up
T Shirt 731p
Luna ML 1440 Metaldrejebænk
Trædrejebænk Ferax FTS 1100
Trædrejebænk BWL 950 Luna
Trædrejebænk Luna BWL 406
Kombifilter b2p3 pro2000
Holder p filter 501 til gasflaskekombi
Filter th2p jupiter 450 00 25p
Arbesko Hurtig pudsecreme K1016
Skobørste dobbeltsidet
Drejemaskiner Luna ML 714
Båndslibemaskine til metal Luna MBS75
Båndpudser Luna BBS 2000
BSG 20 Borslibemaskine Kaindl
Bore og fræsemaskine Luna MDM 30 BV
Bore og fræsemaskine Luna MDM 400
Bore og fræsemaskine remdrevet Luna MDM 250
Bænkboremaskine Luna MD20BV
Stemmeboremaskine Luna BMO 210
Arbesko skofedt
Skohorn 61 plastik lang
Elhøvl Ferax BEP 710
Universalsav Ferax BUS 260
Stiksav Ferax BJS 600
Borehammer Ferax BRH 1500
Bajonetsav Ferax BTS 650
Vinkelslibemaskine Ferax BAG 900
Varmluftspistol Ferax BHG 1800
Limpistoler Ferax BGG 16
Roterende laser Limit 1210 HV
Multimeter Limit 210
Limit 2200 omdrejningsmåler
BSG13E borslibemaskine Holzmann
Holzmann SB 2516H søyleboremaskin
Støvsamler ABS 4000
Holzmann SBS7TLG sneglebor sæt
Boks til briller mini tranparent
Rengøringsstation for briller
Rengøringsstation komplet uvex
Vådservietter clear
Renseserviet
Mikrofibertakse uvex 9954360
Hård kasse til solbriller
Solbriller Uvex 9301555
Beskyttelsesbriller AOSAFETY Lexa
Briller uvex 9195075
Briller uvex 9172085
Briller uvex 9178315
Solbriller uvex 9307375
Briller uvex 9175260
Briller uvex 9169260
Briller uvex 9192225
Briller Millenia
Solbriller uvex 9306765
Krone pære lavenergi Grunda E14 10 stk
Trepunktsskydelære Limit
RP 340B RP340C Ridgid presseværktøj
RP 340 C 43283 Presseværktøj
Kamerahoved 6mm 90cm
Kamerahoved 6mm til Ridgid CA 300 400cm Ridgid 37093
IR 100 termometer micro infrarødt Ridgid
CD 100 Ridgid gaslækagefinder
DM 100 Ridgid Multimeter
Ridgid micro CL 100 selvnivellerende krydslaser
CM 100 Tangamperemeter Ridgid
HM 100 Ridgid Temperatur fugtighedsmåler.
238 p Ridgid kæderørklipper til brug med slagskruenøgle
K 25 BP Ridgid Afløbsrensere hånddrevne
K 45AF 5 Ridgid afløbsrenser motordrevet
Ridgid Rørskærer til kobber og messingrør 151 Ridgid 31632
65 S Ridgid Rørskærer til rustfri rør
3 35mm PC1375ML Rørskærer til plastrør Ridgid
RC 2375 Rørskærer til plastrør
P TEC 5000 Ridgid Plastrørsskærer
1249 Ridgid Hulsavssæt til metal
1250 Ridgid Hulsavssæt
Ridgid Rørbukkere til kobber og aluminiumrør 310M
Ridgid Rørbukkere til kobber og aluminiumrør 312M
315M Ridgid Rørbukkere til kobber og aluminiumrør
318M Ridgid Rørbukkere til kobber og aluminiumrør
Rørbukker Ridgid til kobber aluminium og rustfrie rør
Bænkskrustik Peddinghaus Junior
140 Junior Bænkskruestik Peddinghaus
Boltsaks Ridgid S 18
Boltsaks Ridgid S 24
Boltsaks Ridgid S 30
Boltsaks Ridgid S 36
Rørtang Ridgid 1141
Rørtang Ridgid 1142 12quot
1143 Rørtang 2 12quot
3 12quot Rørtang 1144
Rørtang Ridgid 6 150mm
Rørtang Ridgid 8 200mm
Rørtang Ridgid 10 250mm
Rørtang Ridgid 12 300mm
Rørtang Ridgid 14 2quot350mm
Rørtang Ridgid 18
Rørtang Ridgid 24
Topnøglesæt Teng Tools med T1424 ¼quot □ fatning
Topnøglesæt med 38quot □ fatning Teng Tools T3839
Topnøglesæt. Med 38quot □ fatning. Teng Tools T3840
Pakketape PVC Grunda 38MM
Sikkerhedssandal 905
Tape PVC Grunda 38MM
Pakketape PP støjfri Grunda
Afdækningstape Grunda
Afdækningstape 80°C Grunda
1433F 140 Bænkskruestik Peddinghaus Matador
1433F 160 Bænkskruestik Peddinghaus Matador
Mekanikerstol Teng Tools TCA06
Unbraconøgler i sæt Luna
Ring gaffelnøgler med skralde Luna
Wera Mini Check Impaktor 4 Bitssæt
Wera Bit Checks Impaktor Bitssæt
Bitskassette Wera Impaktor 8767 9IMP DC
Skæreskive Norton Vulcan
Afisoleringstang Teng Tools CP55
Papegøjetang Teng Tools MB481 10Q
Løse skær til Ridgid RC 1625 og RC 2375
Kraftig bidetang Knipex 7101 7112
Skævbider Knipex 7402
Skævbider Knipex 7401 160 mm
Kombinationstang Knipex 180 mm
Knipex 8701 Vandpumpetang 250mm
Faconsaks Teng Tools 492W ligevenstre
491W ligehøjre paconsaks Teng Tools
Pladesaks Teng Tools 490W lige
Luna Spiralbor til træ i sæt
Træbor Centrumborsæt Luna 6 25mm
Luna HSS Borsæt 23 dele
Bitssæt med 31 dele Luna
Bor med 18 dele Luna Bitssæt
Luna Bitssæt 67 dele
Fræsersæt blandet Luna
Luna Bitssæt
SDS plus skaft Luna Hammerbor
Kos 3000C Kantslibemaskine Holzmann
Koldbåndsav Luna MBH 150
Koldbåndsav Luna MBH 225
Universalsav Luna BCS 315 B
Skæremaskine til jern og stål Luna MCC 250
BD21 laser afstandsmåler
BI15 Vægscanner
BP25 pyrometer dugpunkt scanner
RP15 Pyrometer
BP5F Termometer til fødevarer
Reserve visir til sr540
Sikkerhedsfolie til sr540
Ørepropper Zekler 922 l
Ørepropper zekler 802 s
Handske Guide 160w
Howard Leight Sync Electo Radiohøreværn mmedhør
Kemisk beskyttelsesoverall Splash 855
Kasket L.Brador 527B
Kasket 522PB MULTI
Hovedbeklædning 509p L. Brador Grå
Hue L.Brador 519PE
Kasket 519pe
507B Dobbeltstrikket bomuldshue L.Brador
HUE 514UA SORT
Hue L.Brador 512A
Kasket 517p
Sweatshirt 660pb
Jakke L.Brador 305FR
208pb
Fleecejakke 228p
L.brador 204pb jakke
Fleecejakke 227p
Jakke 207pb
Jakke 525p
Jakke 206p
306FR L.Brador Kedeldragt
Bukser 159p
Guide 18 OutDry vandtæt arbejdshandske
Strømpe L.Brador Sport
GUIDE 335
Handske Guide 761
Skruetvinge med klikfunktion
BY10 Dæktryksmåler
BE40 Strømtang
BE50 Digital Multi Meter
BA05 Vindmåler anemometer
BZ30 måleapparat til Co2
Klima måler og data Logger BL30 Kgk
BC06 Hygrotermometer
BZ05 Indendørs termohygrometer
BR15 Mikrobølge måler
BO21 Video inspektions kamera
BO26 Mini video inspektions kamera
0595 spray 06lt Ridgid gevindolie
11931 Ridgid 5 l gevindolie mineralbaseret
Abac 5.5HP200 400V 3 Skruekompressor stationær
TCMM546N Tengtools Værktøjsvogn incl. værktøjssæt
TCMM545N Værktøjsvogn med hulplade Teng Tools 545 dele
280 dele værktøj i værktøjsvogn med skumindlæg
TC8140NF Værktøjskasse Teng Tools
18 dele Topnøglesæt. Med 12quot □ fatning Teng Tools TT1218
Ringgaffelnøgler i sæt Teng Tools 6512N 12 dele
Topnøglesæt med 38quot □ fatning Teng Tools TT3819 19 dele
Skiftenøglesæt Teng Tools TTADJ04
Toppe i sæt til indv. sekskanthul. Med 12quot □ tilslutningsfæste Teng Tools TTHEX23
Unbraco TX nøglesæt Teng Tools TTHT28
Skruetrækkersæt Teng Tools TTV907N 1000v 7 dele
Skruetrækkersæt Teng Tools TTX918N
TOPNØGLESÆT 14 T1460
T3418 6 med ¾quot □ fatning. Teng Tools Topnøglesæt
Ringgaffelnøglesæt Teng Tools 6508RSMM
Teng Tools 1292AG ER Momentnøgle
Skiftenøgle Teng Tools 4004IQ
Universaltang Teng Tools 401
Knibtang Teng Tools MB489
Boltsaks. Teng Tools BC414 BC436
Hammer Teng Tools uretan
Faldsikringsline til værktøj Teng Tools SSH01
Skraldenøgle 1400 72N Teng Tools
Skraldenøgle Teng Tools 12quot 1200 72N
Skraldenøgle Teng Tools 3800 72N
Verktygsvagn Ferax 1670X620X420
Ejendomsnøgle Knipex 00 11 01
Rustfri stållinealer i sæt klasse 1
Magafor belagte 90¤ forsænker i sæt HSS
Quickskift
Ø75 3x Forstørrelsesglas
Universalnøgle Eclipse
Eclipse Blindnittetang i sæt inkl. 200 nitter
Professionelt Inspektionsspejl med teleskopfunktion
Professionelt Inspektionsspejl med 5x forstørrelse Ø24
Professionelt Inspektionsspejl med 5 x forstørrelse Ø50
Professionelt Inspektionsspejl med led lys
Professionelt Inspektionsspejl Ø40
Professionelt Inspektionsspejl Ø50
Magnetløfter med 360 grader led
Afgrater med 10 stk blade
LFA Selvspændende borepatron til søjleboremaskiner
LFA Selvspændende Borepatron til søjleboremaskine og drejebænk
Understel til UBM 1400 Holzmann
Højtryksrenseranlæg stationær Economic
Trykaflastet pistol Reno med lanse
Trykaflastet lanse Reno med dobbelt stålrør og pistol
AKM 1020P Bukkemaskine Holzmann
Komfortring cool 3455 disp
Bore og fræsemaskine Luna MDM 401
Møtrikspænder Ferax med ½quot □ tilslutning
Slibemaskine Ferax BSG 220
Maling og cementblander Ferax BCM 1350
Værktøjstaske Stanley 1 93 951
1430x4x065 fin fortanding. Båndsavsklinge
Sål Hike fuldstøbt
Indlæg lav arche
Indlæg stabilt Track
Rumtermostat Kgk til varmekanon 10 m ledning
Röhm Supra 10 borepatron 10mm B16
Dorn til spændepatron Luna B16MK1
Klinge til metalafkorter MKS355SB
Ridgid Afløbsrensere C 13 1C
Sål Contour
Indlægs formede damer
Indlægssål til snæver skoplads
Indlæg Stabilizor
Indlæg all arch
Hælkile hælspor
Hælkile allround
Sål fit
Sål Sport
34 sål gel arch
Adapt hælspore Airr
Pelott rund one size
Pelott asymmetrisk one size
Varmesål Hotties
Halvmaske SR 100 premium pack inkl. P3 og A1 filter
Halvmask premium plus pack
Sakseløfter M
Vinkel til SXG 1100
Rengøringssæt sr 500 sr 200
Opvaskebørste Vikan HACCP
Flaskerenser Vikan HACCP
Foder skovl Vikan
Gulv kost Vikan
Gulvskraber Vikan
Skaft Træ Vikan
Vikan Mikrofiberklud
Vikan Mikrofiberklud Polering
Gaskanon KGK Kæfer 15
Flex rør til skorsten Kgk ø120 mm
Slanger til varmekanon KGK
Varmeblæser Trotec TDS75
Varmeblæser Trotec TDS100
Varmeblæser 30RS KGK
Varmeblæser TEH20T Trotec
Varmeblæser TEH30T Trotec
Varmeblæser TEH70 Trotec
Varmeblæser TEH100 Trotec
Termostat til Trotec varmeblæsere
Affugter DH15 KGK
DH63 Pool affugter
DH 105 S industritørrer affugter 165 literdøgn
TTK400 affugter KGK
TTK800 affugter Kgk
TTR200 Adsorptionsaffugter Trotec
TTR300 Adsorptionsaffugter Trotec
TTR400 Adsorptionsaffugter Trotec
TTR400D Adsorptionsaffugter Trotec
TTR500D Adsorptionsaffugter Trotec
HG 120 Hygrostat
WA41 MultiQube vandopsamler
TDRY 18 KGK Køletørrer
TTV7000 Ventilator
MW Digital IP54 75 100mm Mikrometerskrue
Tecnica 171S
Tecnica 211S
Svejser Mastermig 300 Telwin
20300 Kompressor Kgk
X4 A Peltor Høreværn
Seler 533pe
Varmeblæser 2kw Kgk
Materialeskab Gude type CB 1920x1100x580mm
Arbejdsbord Gude Multi med værktøjsvogn
14quot Lynkobling KGK
Teleskop magnet med lommeclips max L650 mm. Løft ca. 650 g
Teleskop magnet med lommeclips max L650 mm. Løft ca. 1300 g
Teleskop magnet med lommeclips max L635 mm. Løft ca. 2200 g
Håndtæller m. 4 cifre fingeringsbeslag
Kniv Assist 9x80x04 mm mlynskift og magasin
Kniv Assist 18x100x05 mm mlynskift og magasin
Kniv Assist 18x100x05 mm mskruelås og magasin
Kniv Assist 25x126x07 mm med skruelås
Knivblade type S 9 mm10 stk
Knivblade type L 18 mm10 stk
Knivblade type L 18 mm50 stk
Knivblade type H 25 mm10 stk
Magnetbånd Diesella standard
Magnetbånd med klæb Diesella 25x15mm x 3m
Magnetbånd standard Diesella 25x15mm x 30m
Magnetbånd med klæb Diesella 25x15mm x 30m
Svejsemagnet Diesella 45°90° vinkler
Svejsemagnet Diesella 45°90° vinkler 220N
Svejsemagnet Diesella 45°90° vinkler 330N
Svejsemagnet 110N 30°45°60°75°90° vinkler
Svejsemagnet 220N 30°45°60°75°90° vinkler
Svejsemagnet med onoff funktion 45°90° vinkler
Svejsemagnet 90° mhåndgreb
Svejsemagnet 90° mhåndgreb justerbar 75° 60° 45°
60x25x25 mm Magnet blok m2 dobb. magneter
Prismemagnet 70 kg 686N 70 x 60 x 70 mm
Prismemagnet 120 kg 1178N 100 x 70 x 95 mm
Ferrit pottemagnet Ø16 mm med M3 gevindbøsning 18kg
Ferrit pottemagnet Diesella Ø25 mm
Ferrit pottemagnet Ø32 mm med M4 gevindbøsning 8kg
Ferrit pottemagnet Diesella Ø40 mm
Ferrit pottemagnet Ø50 mm med M6 gevindbøsning 22kg
Ferrit pottemagnet Diesella Ø63 mm
Ferrit pottemagnet Ø80 mm med M10 gevindbøsning 60kg
Ferrit pottemagnet Diesella Ø100 mm
Rund magnetfod Ø 80 x 20 mm med 10 mm gevindbøsning
Lav pottemagnet Ø190x775 mm hul 350 mm
Lav pottemagnet Ø285x875 mm hul 475 mm
Lav pottemagnet Ø380x1050 mm hul 475 mm
Pottemagnet Ø 95 x 150 mm M3 gevind
Pottemagnet Ø 127 x 159 mm M4 gevind
Pottemagnet Ø 175 x 160 mm M6 gevind
Pottemagnet Ø 205 x 190 mm M6 gevind
Pottemagnet Ø 270 x 250 mm M6 gevind
Pottemagnet Ø 350 x 300 mm M6 gevind
Pottemagnet Ø 450 x 300 mm M8 gevind
Pottemagnet Ø 550 x 140 mm M8 gevind
Pottemagnet Ø 650 x 200 mm M8 gevind
Knapmagnet Ø127 7N huldiameter Ø45
Knapmagnet Ø191 19N huldiameter Ø48
Knapmagnet Ø222 30N huldiameter Ø48
Knapmagnet Ø254 34N huldiameter Ø48
Knapmagnet Ø318 48N huldiameter Ø71
Hestesko magnet 30x20x20 mm Ø4 mm hul 49N
Hestesko magnet 40x25x25 mm Ø5 mm hul 90N
Hestesko magnet 45x30x30 mm Ø5 mm hul 118N
Hestesko magnet 57x405x35 mm 2 x Ø79 mm hul 250N
Hestesko magnet 24N 222 x 82 x 254 mm
Hestesko magnet 40N 27 x 159 x 35 mm
Fleksibel gribeklo med magnet
Fleksibel gribeklo med magnet og 1 x LED lys
Borepatron 1 10 mm B12 selvspændende
Diesella Borepatron 1 13 mm B16 m lås selvspændende
Borepatron 1 16 mm B16 mlås selvspændende
Diesella Borepatron 1 16 mm B18 med lås selvspændende
Borepatron 1 13 mm B16 selvspændende Heavy duty
Borepatron 1 16 mm B16 selvspændende Heavy duty
Borepatron 1 16 mm B18 selvspændende Heavy duty
Borepatron 15 10 mm tandkrans B12
Borepatron 15 13 mm tandkrans B16
Borepatron 30 16 mm tandkrans B16
Borepatron 15 10 mm tandkrans gevind 38 24UNF
Borepatron 15 10 mm tandkrans gevind 12 20UNF
Borepatron 15 13 mm tandkrans gevind 12 20UNF
Borepatron 30 16 mm tandkrans gevind 12 20UNF
Borepatron 08 10 mm mlås gevind 38 24UNF
Borepatron 15 13 mm mlås gevind 38 24UNF
Borepatron 20 13 mm mlås gevind 12 20UNF
Borepatron 15 13 mm mlås gevind 12 20UNF
Nøgle type F for selvspændende borepatron
Nøgle 10 mm for borepatron med tandkrans
Nøgle 13 mm for borepatron med tandkrans
Nøgle 16 mm for borepatron med tandkrans
Adapter type E gevind 12 20 for borepatron med tandkrans
Reducerbøsning MK 2 1 DIN2185
Reducerbøsning MK 3 1 DIN2185
Reducerbøsning MK 4 1 DIN2185
Reducerbøsning MK 4 2 DIN2185
Reducerbøsning MK 4 3 DIN2185
Reducerbøsning MK 5 1 DIN2185
Reducerbøsning MK 5 2 DIN2185
Reducerbøsning MK 5 3 DIN2185
Morsekonusforlænger MK 1 1
Morsekonusforlænger MK 1 2
Morsekonusforlænger MK 2 1
Morsekonusforlænger MK 2 2
Morsekonusforlænger MK 2 3
Morsekonusforlænger MK 3 1
Morsekonusforlænger MK 3 2
Morsekonusforlænger MK 3 3
Morsekonusforlænger MK 3 4
Morsekonusforlænger MK 4 2
Morsekonusforlænger MK 4 3
Morsekonusforlænger MK 4 4
Morsekonusforlænger MK 4 5
Morsekonusforlænger MK 5 4
Uddriverkile MK 12 L140 mm
Uddriverkile MK 3 L190 mm
Uddriverkile MK 4 L225 mm
Automatisk uddriverkile MK 123 L320 mm
Automatisk uddriverkile MK 456 L385 mm
Indstiksdorn MK 1 B10
Indstiksdorn MK 1 B12
Indstiksdorn MK 1 B16
Indstiksdorn MK 1 B18
Indstiksdorn MK 2 B10
Indstiksdorn MK 2 B12
Indstiksdorn MK 2 B16
Indstiksdorn MK 2 B18
Indstiksdorn MK 3 B12
Indstiksdorn MK 3 B16
Indstiksdorn MK 3 B18
Indstiksdorn MK 3 B22
Indstiksdorn MK 4 B16
Indstiksdorn MK 4 B18
Indstiksdorn MK 4 B22
Indstiksdorn MK 5 B16
Indstiksdorn MK 5 B18
Rullepinol MK1
Rullepinol MK2
Rullepinol MK3
Rullepinol MK4
Rullepinol MK5
Rullepinol MK2 med lang spids
Rullepinol MK3 med lang spids
Rullepinol MK4 med lang spids
Rullepinol MK5 med lang spids
Rullepinol MK3 med udskiftelig spidser type A G
Rullepinol MK4 med udskiftelig spidser type A G
Rullepinol MK5 med udskiftelig spidser type A G
Rullepinol MK3. Type A alm. High speed. Vandtæt.
Rullepinol MK4. Type A alm. High speed. Vandtæt.
Rullepinol MK5. Type A alm. High speed. Vandtæt.
Rullepinol MK3. Type B mlang spids. High speed. Vandtæt.
Rullepinol MK4. Type B mlang spids. High speed. Vandtæt.
Rullepinol MK5. Type B mlang spids. High speed. Vandtæt.
Rørpinol MK3 D 27100 mm
MK4 Rørpino D 40200 mm
ISO30 skaft for udborehoved
ISO40 skaft for udborehoved
ISO50 skaft for udborehoved
Skaft MK2 for udborehoved
Skaft MK3 for udborehoved
Udborehoved 50 mm
Udborehoved 100 mm
Universal udborehoved 5 250 mm ISO40 skaft
Diesella Kantsøger 10 mm
Diesella Kantsøger 10 4 mm
Kantsøger 10 mm med keramisk tasteflade
Toolsetter mur 50 mm 0 100 horisontal
Toolsetter mur 50 mm. med magnet højde 50 mm 0005
Diesella Kantsøger optiskakustisk 10mm
Toolsetter optisk mmagnet 50 mm
Toolsetter mur 0 50 0 x 001 Horisontalvertikal
Kantsøger 10 mm i trækasse
Kantsøger 104 mm i trækasse
Kantsøger 66 mm i trækasse
Optisk 3D kantsøger 10 mm m lys nøjagtighed 0005 mm.
Optisk 3D kantsøger 10 mm m lys nøjagtighed 0010 mm.
3D Taster Diesella analog Ø12 mm skaft
3D Taster analog Ø12mm skaft VIPLUS stort hus
Tastespids Diesella standard Ø3 mm for 3D taster
Tastespids Diesella lang Ø6 mm for 3D taster
T not møtrik M8 x 10 mm
T not møtrik M8 x 12 mm
T not møtrik M8 x 14 mm
T not møtrik M8 x 16 mm
T not møtrik M8 x 18 mm
T not møtrik M10 x 12 mm
T not møtrik M10 x 14 mm
T not møtrik M10 x 16 mm
T not møtrik M10 x 18 mm
T not møtrik M12 x 14 mm
T not møtrik M12 x 16 mm
T not møtrik M12 x 18 mm
T not møtrik M12 x 20 mm
T not møtrik M12 x 22 mm
T not møtrik M14 x 16 mm
T not møtrik M16 x 18 mm
T not møtrik M16 x 20 mm
T not møtrik M18 x 20 mm
T not møtrik M18 x 22 mm
T not møtrik M20 x 22 mm
T not møtrik M20 x 24 mm
T not møtrik M22 x 24 mm
T not møtrik M24 x 28 mm
T not bolt M10 x 10 x 60
T not bolt M10 x 10 x 80
T not bolt M10 x 10 x 100
T not bolt M10 x 10 x 120
T not bolt M10 x 10 x 140
T not bolt M10 x 10 x 160
T not bolt M12 x 12 x 50
T not bolt M12 x 12 x 60
T not bolt M12 x 12 x 80
T not bolt M12 x 12 x 100
T not bolt M12 x 12 x 115
T not bolt M12 x 12 x 125
T not bolt M12 x 12 x 145
T not bolt M12 x 12 x 175
T not bolt M12 x 12 x 205
T not bolt M14 x 14 x 70
T not bolt M14 x 14 x 100
T not bolt M14 x 14 x 120
T not bolt M14 x 14 x 180
T not bolt M14 x 14 x 200
T not bolt M14 x 14 x 240
T not bolt M16 x 16 x 60
T not bolt M16 x 16 x 80
T not bolt M16 x 16 x 160
T not bolt M16 x 16 x 180
T not bolt M16 x 16 x 210
T not bolt M16 x 16 x 240
T not bolt M18 x 18 x 80
T not bolt M18 x 18 x 100
T not bolt M18 x 18 x 120
T not bolt M18 x 18 x 160
T not bolt M18 x 18 x 180
T not bolt M18 x 18 x 210
T not bolt M18 x 18 x 240
T not bolt M20 x 20 x 80
T not bolt M20 x 20 x 100
T not bolt M20 x 20 x 120
T not bolt M20 x 20 x 150
T not bolt M20 x 20 x 180
T not bolt M20 x 20 x 240
T not bolt M22 x 22 x 130
T not bolt M22 x 22 x 210
T not bolt M22 x 22 x 265
T not bolt M22 x 22 x 315
T not bolt M24 x 24 x 130
T not bolt M24 x 24 x 210
T not bolt M24 x 24 x 265
T not bolt M24 x 24 x 310
Sekskantmøtrik med krave M8
Sekskantmøtrik med krave M10
Sekskantmøtrik med krave M12
Sekskantmøtrik med krave M14
Sekskantmøtrik med krave M16
Sekskantmøtrik med krave M18
Sekskantmøtrik med krave M20
Sekskantmøtrik med krave M22
Sekskantmøtrik med krave M24
Spændesæt M10X12mm not 58 stk
Spændesæt M12X14mm not 58 stk
Spændesæt M12X16mm not 58 stk
Spændesæt M14X16mm not 58 stk
Spændesæt M16X18mm not 58 stk
Spændesæt M20X22mm not 50 stk
Spændesæt M24X28mm not 50 stk
Forlængermøtrik M8
Forlængermøtrik M10
Forlængermøtrik M12
Forlængermøtrik M14
Forlængermøtrik M16
Forlængermøtrik M18
Forlængermøtrik M20
Forlængermøtrik M22
Forlængermøtrik M24
Pindbolt M8 x 75
Pindbolt M8 x 100
Pindbolt M8 x 125
Pindbolt M8 x 150
Pindbolt M8 x 175
Pindbolt M8 x 200
Pindbolt M10 x 75
Pindbolt M10 x 100
Pindbolt M10 x 125
Pindbolt M10 x 150
Pindbolt M10 x 175
Pindbolt M10 x 200
Pindbolt M12 x 75
Pindbolt M12 x 100
Pindbolt M12 x 125
Pindbolt M12 x 150
Pindbolt M12 x 175
Pindbolt M12 x 200
Pindbolt M14 x 75
Pindbolt M14 x 100
Pindbolt M14 x 125
Pindbolt M14 x 150
Pindbolt M14 x 175
Pindbolt M14 x 200
Pindbolt M16 x 75
Pindbolt M16 x 100
Pindbolt M16 x 125
Pindbolt M16 x 150
Pindbolt M16 x 175
Pindbolt M16 x 200
Pindbolt M18 x 75
Pindbolt M18 x 100
Pindbolt M18 x 125
Pindbolt M18 x 150
Pindbolt M18 x 175
Pindbolt M18 x 200
Pindbolt M20 x 100
Pindbolt M20 x 125
Pindbolt M20 x 150
Pindbolt M20 x 175
Pindbolt M20 x 200
Pindbolt M20 x 250
Pindbolt M22 x 100
Pindbolt M22 x 125
Pindbolt M22 x 150
Pindbolt M22 x 175
Pindbolt M22 x 200
Pindbolt M22 x 250
Pindbolt M24 x 125
Pindbolt M24 x 150
Pindbolt M24 x 175
Pindbolt M24 x 200
Pindbolt M24 x 225
Pindbolt M24 x 250
Spændejern m. trappefortanding 63x25x12 mm HRC30 40. For M10
Spændejern m. trappefortanding 101x25x15 mm HRC30 40. For M10
Spændejern m. trappefortanding 152x28x18 mm HRC30 40. For M10
Spændejern m. trappefortanding 63x28x12 mm HRC30 40. For M12
Spændejern m. trappefortanding 101x31x18 mm HRC30 40. For M12
Spændejern m. trappefortanding 152x31x21 mm HRC30 40. For M12
Spændejern m. trappefortanding 63x31x15 mm HRC30 40. For M16
Spændejern m. trappefortanding 101x37x18 mm HRC30 40. For M16
Spændejern m. trappefortanding 152x38x21 mm HRC30 40. For M16
Spændejern m. trappefortanding 101x40x20 mm HRC30 40. For M20
Spændejern m. trappefortanding 152x40x20 mm HRC30 40. For M20
Spændejern m. trappefortanding 203x50x25 mm HRC30 40. For M20
Spændejern m. trappefortanding 152x50x20 mm HRC30 40. For M24
Spændejern m. trappefortanding 203x60x30 mm HRC30 40. For M24
Spændejern m. trappefortanding 254x60x30 mm HRC30 40. For M24
Gaffelspændejern med næse M8 15 x 30 x 100
Gaffelspændejern med næse M10 20 x 30 x 125
Gaffelspændejern med næse M12 M14 25 x 40 x 160
Gaffelspændejern med næse M12 M14 25 x 40 x 200
Gaffelspændejern med næse M16 M18 30 x 50 x 200
Gaffelspændejern med næse M16 M18 30 x 50 x 250
Gaffelspændejern med næse M20 M22 40 x 60 x 250
Gaffelspændejern med næse M20 M22 40 x 60 x 315
Gaffelspændejern med næse M24 M26 40 x 70 x 250
Gaffelspændejern med næse M24 M26 40 x 70 x 315
Trappeklods 19x25x31 sæt2stk
Trappeklods 28x25x46 sæt2stk
Trappeklods 47x25x78 sæt2stk
Trappeklods 57x25x92 sæt2stk
Trappeklods 28x27x46 sæt2stk
Trappeklods 47x27x78 sæt2stk
Trappeklods 70x27x115 sæt2stk
Skruebuk med magnet Ø45 mm 40min x 50max mm
Skruebuk med magnet Ø45 mm 50min x 65max mm
Skruebuk med magnet Ø45 mm 85min x 110max mm
Skruebuk med magnet Ø50 mm 110min x 165max mm
Skruebuk med magnet Ø60 mm 165min x 265max mm
Underlagsskive M8 Hul 82 mm Dia. 25 x 4 mm
Underlagsskive M10 Hul 105 mm Dia. 25 x 4 mm
Underlagsskive M12 Hul 13 mm Dia. 30 x 5 mm
Underlagsskive M14 Hul 15 mm Dia. 35 x 6 mm
Underlagsskive M16 Hul 17 mm Dia. 40 x 6 mm
Underlagsskive M18 Hul 19 mm Dia. 45 x 7 mm
Underlagsskive M20 Hul 21 mm Dia. 45 x 7 mm
Spændeunderlag sæt á 10 par
Parallelklodser Diesella 14 par B3mm
Parallelklodser Diesella 14 par B5mm
Parallelklodser Diesella 14 par B10mm
Parallelklodser 14x10 mm 2 stk
Parallelklodser i sæt á 24 par Nøjagtighed ± 001 mm
Bølgede parallelklodser 8 par 9 23 mm x 110 mm. 2 mm spring
Bølgede parallelklodser 8 par 25 39 mm x 110 mm. 2 mm spring
Støttebuk med 38 mm rulle Justerbar højde 68 110 cm
Støttebuk m8 stk 16 mm kugler Justerbar højde 68 110 cm
Støttebuk med 52 mm rulle Justerbar højde 58 79 cm
V Støttebuk med 52 mm rulle Justerbar højde 58 79 cm
5D Arbejdsstop
Arbejdsstop mbolt M10x50 mm og 1 stk. T not møtrik
Spændetang 2 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 3 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 4 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 5 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 6 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 7 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 8 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 9 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 10 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 11 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 12 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 13 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 14 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 15 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 16 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetænger 2 16 mm. 255x40 DIN6388B. 15 stk i trækasse
Spændetang 2 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 3 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 4 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 5 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 6 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 7 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 8 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 9 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 10 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 11 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 12 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 13 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 14 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 15 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 16 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 17 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 18 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 19 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 20 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 21 x 3505 x 52 mm
Spændetang 22 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 23 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 24 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 25 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetænger 4 25 mm. 3505x52 DIN6388B. 15 stk i trækasse
Spændetang 4 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 5 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 6 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 7 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 8 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 9 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 10 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 11 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 12 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 13 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 14 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 15 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 16 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 17 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 18 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 19 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 20 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 21 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 22 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 23 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 24 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 25 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 26 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 27 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 28 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 29 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 30 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 31 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 32 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetænger 5 32 mm. 437x60 DIN6388B. 16 stk i trækasse
Spændemøtrik mkugleleje 43x24 mm. Gevind M33x15
Spændemøtrik mkugleleje 60x30 mm. Gevind M48x20
Spændemøtrik mkugleleje 72x335 mm. Gevind M60x25
ER16 spændetang 10x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 15x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 20x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 25x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 30x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 40x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 50x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 60x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 70x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 80x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 90x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 100x17x275mm DIN6499B.
ER16 spændetænger 1 10 mm DIN6499B. 10 stk i trækasse
ER25 spændetang 10x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 15x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 20x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 25x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 30x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 40x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 50x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 60x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 70x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 80x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 90x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 11x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 12x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 13x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 14x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 16x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetænger 2 16 mm DIN6499B. 15 stk i trækasse
ER32 spændetang 20x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 25x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 30x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 35x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 40x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 50x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 60x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 70x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 80x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 90x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 10x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 11x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 12x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 13x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 14x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 15x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 16x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 17x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 18x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 19x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetænger 3 20 mm DIN6499B. 18 stk i trækasse
Spændemøtrik ER16A mkugleleje 28x175 mm. Gevind M22x15
Spændemøtrik ER25B mkugleleje 42x20 mm. Gevind M32x15
Spændemøtrik ER32B mkugleleje 50x225 mm. Gevind M40x15
Spændenøgle ER25 37x210 mm
Spændenøgle ER32 45x250 mm
ER16 spændetang 40x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER16 spændetang 50x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER16 spændetang 60x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER16 spændetang 70x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER16 spændetang 80x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER16 spændetang 90x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER16 spændetang 10x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 40x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 50x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 60x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 70x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 80x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 90x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 100x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 110x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 120x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 130x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 vandtæt sp.tænger 4 13 mm DIN6499B. 10 stk i trækasse
ER25 spændetang 40x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 50x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 60x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 70x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 80x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 90x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 100x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 110x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 120x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 130x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 140x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 150x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 160x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 vandtæt sp.tænger 4 16 mm DIN6499B. 13 stk i trækasse
ER32 spændetang 40x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 50x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 60x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 70x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 80x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 90x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 100x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 110x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 120x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 130x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 140x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 150x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 160x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 170x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 180x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 190x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 200x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 vandtæt sp.tænger 4 20 mm DIN6499B. 17 stk i trækasse
ER40 spændetang 40x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 50x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 60x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 70x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 80x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 90x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 100x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 110x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 120x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 130x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 140x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 160x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 170x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 180x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 190x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 200x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 210x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 220x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 230x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 240x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 250x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 260x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 vandtæt sp.tænger 4 26 mm DIN6499B. 23 stk i trækasse
Gevindhoved for runde bakker sæt á 9 stk
Gevindskæregapparat Diesella M2 M7 MK1MK3
Spændetænger 25 45 45 65 sæt á 2 stk
Gevindapparat Diesella M5 M12 MK 34 J6
Spændetænger 35 65 65 10 sæt á 2 stk
Spændetang gummi Ø35 65 mm
Spændetang gummi Ø65 10 mm
Gevindskæremaskine Diesella M8 M20 MK 3 4 M20x25
Spændetænger 45 10 10 16 sæt á 2 stk
Spændetænger 45 10 mm
Plastic skydelære 0 150 mm x 005 mm kæbelgd. 40
Skydelære Diesella med klemlås 150 mm x 005 mm
0 150 mm x005 venstrehånds kæbelgd. 40 mm Skydelære m. klemlås
Skydelære med klemlås Diesella 200 mm X 005 mm
0 100 mm x 005 mm kæbelgd. 30 mm skydelære m. skruelås
Skydelære Diesella 0 150 mm x 005 mm
0 150 mm x 002 mm kæbelgd. 40 mm Skydelære m. skruelås
0 200 mm x 005 mm kæbelgd. 50 mm Skydelære m. skruelås
0 300 mm x 005 mm kæbelgd. 55 mm Skydelære m. skruelås
0 500 mm x 002 med finjustering kæbelgd. 80 mm Alm. Skydelære
0 500 mm x 005 med finjustering kæbelgd. 150 mm Alm. Skydelære
0 500 mm x 005 med finjustering kæbelgd. 200 mm Alm. Skydelære
0 750 mm x 005 med finjustering kæbelgd. 150 mm Alm. Skydelære
0 1000 mm x 002 med finjustering kæbelgd. 140 mm Alm. Skydelære
0 1500 mm x 005 med finjustering kæbelgd. 200 mm Alm. Skydelære
0 2000 mm x 005 med finjustering kæbelgd. 200 mm Alm. Skydelære
ind udv.40 340 0 300mm x 002 f. bremsetromler Skydelære
ind udv. 60 560 0 500mm x 005 f. bremsetromler Skydelære
ind udv. 60 810 0 750mm x 005 f. bremsetromler Skydelære
0 60 mm x 01 Til bremseskiver kæbelgd. 52 Skydelære
Skydelære 0 90 mm x 01 Til bremseskiver kæbelgd. 120
Messing skydelære 0 100 mm x 01 mm kæbelgd. 25 mm
Trepunktsskydelære 5 40 mm x 005
Digital skydelære 0 100 mm x 001 mm kæbelgd. 30 mm
Digital skydelære Diesella 0 150 mm x 001 mm
Digital Skydelære 0 150 mm x 001 mm Venstre hånds
Digital Skydelære 0 150 mm x 001 mm kæbelgd.40 mm
Digital Skydelære 0 200 mm x 001 mm kæbelgd. 50 mm
Digital Skydelære 0 300 mm x 001 mm kæbelgd. 60 mm
Digital Skydelære 0 150 mm x 001mm 1128
Diesella Digital skydelære med stort display
Digital skydelære 0 300 mm
Digital værkstedsskydelære Diesella 0 500mm x 001 mm
Digital værkstedsskydelære 0 1000mm x001mm kæbelgd. 150
Digital dobbeltkæbet skydelære 0 500mm 001mm kæbelgd. 60150
Digital dobbeltkæbet skydelære 0 1000mmx001mm kæbelgd.60150
Digital værkst.skydelære 0 500 x 001 mm kæbelgd. 100 IP66.
Digital værkstskydelære 0 1000 x 001 mm kæbelgd. 150 IP66.
Digital skydelære 0 60 mm x 001 mm f. bremseskiver
Digital skydelære 0 93 mm x 001 mm f. bremseskiver
Digital skydelære 0 150 mm med spidse kæber
Digital skydelære 0 150 mm med hårdmetal måleflader
Digital skydelære 0 200 mm med indad vinklede målespidser
Digital skydelære 25 200 mm med udad vinklede målespidser
Digital skydelære 0 200 mm for måling af vægtykkelse
Digital skydelære 0 200 mm med forskydelig målekæbe
Digital skydelære 8 200 mm for indv. måling. Stift Ø10
Dybdemålsfod for skydelærer L75 mm B6 mm
0 25 mm x 001 Mikrometerskrue
25 50 mm x 001 Mikrometerskrue
50 75 mm x 001 Mikrometerskrue
75 100 mm x 001 Mikrometerskrue
100 125 mm x 001 Mikrometerskrue
125 150 mm x 001 Mikrometerskrue
150 175 mm x 001 Mikrometerskrue
175 200 mm x 001 Mikrometerskrue
200 225 mm x 001 Mikrometerskrue
225 250 mm x 001 Mikrometerskrue
250 275 mm x 001 Mikrometerskrue
275 300 mm x 001 Mikrometerskrue
300 400 mm x 001 Mikrometerskrue
400 500 mm x 001 Mikrometerskrue
500 600 mm x 001 Mikrometerskrue
600 700 mm x 001 Mikrometerskrue
700 800 mm x 001 Mikrometerskrue
800 900 mm x 001 Mikrometerskrue
900 1000 mm x 001 Mikrometerskrue
0 100 mm med udskift. indsatser Mikrometerskrue
100 200 mm med udskift. indsatser Mikrometerskrue
200 300 mm med udskift. indsatser Mikrometerskrue
300 400 mm med udskift. indsatser Mikrometerskrue
Micrometerskruer Diesella 0 100 mm x 001. Sæt á 4 stk
Micrometerskruer 0 150 mm x 001. Sæt á 6 stk.
Micrometerskruer Diesella 0 300 mm x 001. Sæt á 12 stk.
0 25 mm x 0001 parallaxefri mikrometerskrue
25 50 mm x 0001 parallaxefri Mikrometerskrue
50 75 mm x 0001 parallaxefri Mikrometerskrue
75 100 mm x 0001 parallaxefri Mikrometerskrue
Mikrometer 0 25 mm x 001 med spidse målepunkter
Mikrometer 25 50 mm x 001 med spidse målepunkter
Mikrometer 0 25 mm x 001 til runde emner med hul
Stander for mikrometerskruer
Dybdemålingsmikrometer 0 150 mm
Indbygningsmikrometer 0 25 mm x 001
Digital Mikrometerskrue 0 25 mm. IP 65
Digital Mikrometerskrue 25 50 mm. IP 65
Digital Mikrometerskrue 50 75 mm. IP 65
Digital Mikrometerskrue 75 100 mm. IP 65
Digital Micrometerskrue 0 25 mm. Aflæsning 0001 mm
Digital Micrometerskrue 25 50 mm. Aflæsning 0001 mm
Digital Micrometerskrue 50 75 mm. Aflæsning 0001 mm
Digital Micrometerskrue 75 100 mm. Aflæsning 0001 mm
Indv. 2pt mikrometer 5 30 mm
Indv. 2pt mikrometer 25 50 mm
Indv. 2pt mikrometer 50 75 mm
Indv. 2pt mikrometer 75 100 mm
Indv. 2pt mikrometre 5 100 mm i sæt á 4 stk
Mikrometer til indv måling 50 250 mm x 001 mm
Mikrometer til indv. måling 50 600 mm x 001 mm
Mikrometer til indv. måling 50 1000 mm x 001 mm
Cylinder måler Diesella 20 200 mm
Cylinder måler 6 10 mm x 001 mm
Cylinder måler 10 18 mm x 001 mm
Cylinder måler 18 35 mm x 001 mm
Cylinder måler 35 50 mm x 001 mm
Cylinder måler 50 160 mm x 001 mm
Cylinder måler 160 250 mm x 001 mm
Cylinder måler 250 450 mm x 001 mm
Cylinder måler 400 800 mm x 001 mm
Teleskoplærer Diesella 8 150 mm. Sæt á 6 stk.
Ø 4 mm Indstillingsring
Ø 55 mm Indstillingsring
Ø 8 mm Indstillingsring
Ø 10 mm Indstillingsring
Ø 11 mm Indstillingsring
Ø 16 mm Indstillingsring
Ø 17 mm Indstillingsring
Ø 25 mm Indstillingsring
Ø 35 mm Indstillingsring
Ø 50 mm Indstillingsring
Ø 60 mm Indstillingsring
Ø 70 mm Indstillingsring
Ø 80 mm Indstillingsring
Ø 90 mm Indstillingsring
Ø 100 mm Indstillingsring
Ø 125 mm Indstillingsring
Ø 175 mm Indstillingsring
Ø 225 mm Indstillingsring
Ø 275 mm Indstillingsring
Ridsemål 0 200 mm x 01
Opmærkningslære 0 300 mm x 01 DIN 862
Opmærkningslære 0 260 x 120mm x 005
Opmærkningslære 0 300 x 160 mm x 005
Opmærkningslære 0 500 x 160 mm x 005
Ridsemål 0 300 mm
Ridsemål 0 500 mm
Hårdmetal ridser mclips
Løs hårdmetal ridsespids for 10307330
Hårdmetal ridser 20 mm pencil
Løs hårdmetal spids 20 mm for hårdmetal ridser pencil
Stållineal 150X15X05 mm
Stållineal 200X19X08 mm
Stållineal 300X25X10 mm
Stållineal 500X30X12 mm
Stållineal 600X30X12 mm
Stållinjal 1000X35X 15 mm
Stållineal 1000 x 30 x 10 mm
Stållineal 2000 x 30 x 10 mm
Stållineal 300x30x10 mmtom
Stållineal 500x30x10 mmtom
Stållineal 300x13x05 mm FLEX
Stållineal 500x18x05 mm FLEX
Stållineal 1000x20x10 mm FLEX
Stållineal 2000x20x10 mm FLEX
Diameterbåndmål Ø 20 300 mm Omkreds 60 950 mm
Diameterbåndmål Ø 20 700 mm Omkreds 60 2200 mm
Diameterbåndmål Ø 20 1200 mm Omkreds 60 3780 mm
Diameterbåndmål Ø 20 1500 mm Omkreds 60 4720 mm
Diameterbåndmål Ø 20 1900 mm Omkreds 60 5980 mm
Diameterbåndmål Ø 20 2400 mm omkreds 60 7540 mm
Diameterbåndmål Ø 20 3600 mm omkreds 60 11310 mm
Båndmål Assist 30 m B13 mm
Skolesæt sæt med 4 stk.
Stikpasser 150 mm med bue
Stikpasser 200 mm med bue
Stikpasser 250 mm med bue
Stikpasser 300 mm med bue
Stikpasser 400 mm med bue
Stikpasser 500 mm med bue
Stikpasser 150 mm lige
Stikpasser 200 mm lige
Stikpasser 250 mm lige
Stikpasser 300 mm lige
Stikpasser 400 mm lige
Stikpasser 500 mm lige
Krumpasser 150 mm
Krumpasser 200 mm
Krumpassare 300 mm kraftig hopnitad blankstål
Krumpasser 400 mm
Krumpasser 500 mm
Stikpasser m. fjeder 125 mm
Stikpasser m. fjeder 150 mm
Stikpasser m. fjeder 200 mm
Stikpasser m. fjeder 250 mm
Stikpasser m. fjeder 300 mm
Dansemester 150 mm
Dansemester 200 mm
Dansemester 250 mm
Dansemester 300 mm
Dansemester 400 mm
Dansemester m. fjeder 200 mm
Dansemester m. fjeder 250 mm
Dansemester m. fjeder 300 mm
Dybdemål 0 80 mm x 005 m. målestift bro lgd. 50 mm
0 200 mm x 005 Dybdemåler
0 200 mm x 002 Dybdemåler med aftagelig hage
0 200 mm x 005 Dybdemåler med dobbelt hage
Digital Dybdemål 0 200 mm x 001 mm bro lgd. 100 mm
Digital Dybdemål 0 500 mm x 001 mm bro lgd. 120 mm
Dybdemålsfod for dybdemålere
0 300 mm x 002 parallaxefri Alm. Højdemåler
0 500 mm x 002 Alm. Højdemåler
Digital Højdemåler 0 300 mm
Digital Højdemåler 0 500 mm
Digital Højdemåler 0 1000 mm
Digital Indbygningsmålestav horisontal 0 500 mm x 001
0 5 mm x 001 Måleur
0 10 mm x 001 med tol. pile måleur
Måleur Diesella med tol. pile og øje
Dobbelt måleur 0 10 mm x 001
Diesella IP54 Måleur 0 10 mm x 001 waterproof
MY Måleur 50 MY
0 1 mm x 0001 µm Måleur
0 30 mm x 001 med tol. pile Måleur
0 50 mm x 001 Måleur med tol. pile
0 100 mm x 001 Måleur
Løftearm for 10 mm måleure
Dybdemålsfod for måleur sæt med 9 stk. forlængere
Forlænger 20 mm for måleure
Forlænger 30 mm for måleure
Forlænger 40 mm for måleure
Forlænger 50 mm for måleure
Forlænger 60 mm for måleure
Forlænger 70 mm for måleure
Forlænger 80 mm for måleure
Forlænger 90 mm for måleure
Forlængere for måleure sæt med 9 stk.
Diesella Digital måleur 125 mm x 001 med farvedisplay
Digital måleur 125 mm x 0001 med farvedisplay
Digital måleur 250 mm x 001 med farvedisplay
Digital måleur 127 mm x 001 m. TOL MinMax funktion
Digital måleur 254 mm x 001 m. TOL MinMax funktion
Digital måleur 127 mm x 0001 m. TOL MinMax funktion
Digital måleur 254 mm x 0001 m. TOL MinMax funktion
Digital radius måleur 127 mm x 001 mm
USB connector til digitale måleure 10 356 xxx
Digital måleenhed 0 30x001 mm
Vippindikator Diesella 0 08 mm med vipparmslængde 16 mm
Vippe indikator 0 08 mm vippearmslængde 25 mm
Vippe indikator 0 08 mm x 001 mm vippearm 464 mm
Vippe indikator 0 08 mm x 001 mm skråstillet urskive
Vippe indikator 0 08 mm x 001 mm vertikal urskive
Digital vippeindikator 1 mm Aflæsning 001
Digital vippeindikator 1 mm Aflæsning 0001
80 kg Alm. Magnetstander
Magnetstander Diesella 80 kg med centerspænding
Magnetstander Diesella mekanisk med centerspænding
320N Magnet base M5 gevind onoff funktion
Universal målestativ
M8 Magnet med håndtag
Løs magnet 980N. Gevindhul M10
Måleklodser stål DIN861 Grad 1
Kontrolsæt til skydelære Gr.1 sæt á 5 stk måleenheder
1005 mm DIN8611 Måleklods stål
100 mm DIN8611 Måleklods stål
101 mm DIN8611 Måleklods stål
102 mm DIN8611 Måleklods stål
103 mm DIN8611 Måleklods stål
104 mm DIN8611 Måleklods stål
105 mm DIN8611 Måleklods stål
106 mm DIN8611 Måleklods stål
107 mm DIN8611 Måleklods stål
108 mm DIN8611 Måleklods stål
109 mm DIN8611 Måleklods stål
110 mm DIN8611 Måleklods stål
111 mm DIN8611 Måleklods stål
112 mm DIN8611 Måleklods stål
113 mm DIN8611 Måleklods stål
114 mm DIN8611 Måleklods stål
115 mm DIN8611 Måleklods stål
116 mm DIN8611 Måleklods stål
117 mm DIN8611 Måleklods stål
118 mm DIN8611 Måleklods stål
119 mm DIN8611 Måleklods stål
120 mm DIN8611 Måleklods stål
130 mm DIN8611 Måleklods stål
140 mm DIN8611 Måleklods stål
150 mm DIN8611 Måleklods stål
160 mm DIN8611 Måleklods stål
170 mm DIN8611 Måleklods stål
180 mm DIN8611 Måleklods stål
190 mm DIN8611 Måleklods stål
200 mm DIN8611 Måleklods stål
Måleklods stål 250 mm DIN8611
Måleklods stål 300 mm DIN8611
Måleklods stål 400 mm DIN8611
Måleklods stål 500 mm DIN8611
Måleklods stål 510 mm DIN8611
Måleklods stål 600 mm DIN8611
Måleklods stål 700 mm DIN8611
Måleklods stål 770 mm DIN8611
Måleklods stål 800 mm DIN8611
Måleklods stål 900 mm DIN8611
Måleklods stål 1000 mm DIN8611
Måleklods stål 1030 mm DIN8611
Måleklods stål 1290 mm DIN8611
Måleklods stål 1500 mm DIN8611
1760 mm DIN8611 Måleklods stål
2000 mm DIN8611 Måleklods stål
2020 mm DIN8611 Måleklods stål
2280 mm DIN8611 Måleklods stål
2500 mm DIN8611 Måleklods stål
3000 mm DIN8611 Måleklods stål
4000 mm DIN8611 Måleklods stål
4130 mm DIN8611 Måleklods stål
5000 mm DIN8611 Måleklods stål
6000 mm DIN8611 Måleklods stål
7000 mm DIN8611 Måleklods stål
8000 mm DIN8611 Måleklods stål
9000 mm DIN8611 Måleklods stål
10000 mm DIN8611 Måleklods stål
125 mm DIN8611 Måleklods stål
1314 mm DIN8611 Måleklods stål
175 mm DIN8611 Måleklods stål
250 mm DIN8611 Måleklods stål
Ansatsvinkel 75 x 50 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 100 x 70 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 150 x 100 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 200 x 130 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 250 x 165 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 300 x 200 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 400 x 265 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 500 x 330 mm DIN 8751
Ansatsvinkler Diesella 4 dele
Ansatsvinkel 75 x 50 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 100 x 70 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 150 x 100 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 200 x 130 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 250 x 165 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 300 x 200 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 400 x 265 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 500 x 330 mm DIN 8750
Anslagsvinkel 150 x 100 mm El galv.
Anslagsvinkel 200 x 130 mm El galv.
Anslagsvinkel 250 x 160 mm El galv.
Anslagsvinkel 300 x 175 mm El galv.
Anslagsvinkel 400 x 200 mm El galv.
Anslagsvinkel 75 x 50 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 100 x 70 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 150 x 100 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 200 x 130 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 250 x 165 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 300 x 175 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 400 x 200 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 400 x 265 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 50 x 40 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 75 x 50 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 100 x 70 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 150 x 100 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 200 x 130 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 250 x 160 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 300 x 180 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 400 x 230 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 500 x 280 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 600 x 330 mm DIN 8752
Fladvinkel 90° 800 x 430 mm DIN 8752
Flangevinkel 300 mm
Flangevinkel 400 mm
Flangevinkel 500 mm
Hårvinkel 50x40 mm DIN 87500
Hårvinkel 75x50 mm DIN 87500
Hårvinkel 100x70 mm DIN 87500
Hårvinkel 150x100mm DIN 87500
Hårvinkel 200x130mm DIN 87500
Hårvinkler sæt 30 100 mm GR 0 50x40 75x50 100x70
Hårvinkel 60x37 mm justerbar DIN87500
Hårlinial 50 mm DIN 87400
Hårlinial 100 mm DIN 87400
Hårlinial 150 mm DIN 87400
Hårlinial 200 mm DIN 87400
Hårlinial 300 mm DIN 87400
Hårlinial 400 mm DIN 87400
Smigvinkel 200 mm
Smigvinkel 250 mm
Smigvinkel 300 mm
Tømmervinkel 600x280x35 mm konisk
Tømmervinkel 800x320x35 mm konisk
Tømmervinkel 1000x380x35 mm Konisk
Tømrervinkel 600x280 mm Gul Dob. skala opmærk. huller
Tømrervinkel 700x300 mm Gul Dob. skala opmærk. huller
Tømrervinkel 800x320 mm Gul Dob. skala opmærk. huller
Tømrervinkel 1000x360 mm gul Dob. skala opmærk. huller
Retteskinne 500x40x8 mm DIN 8742
Retteskinne 1000x50x10 mm DIN 8742
Retteskinne 500x30x6 mm DIN 8742
Retteskinne 1000x40x8 mm DIN 8742
Retteskinne 1500x50x10 mm DIN 8742
Retteskinne 2000x60x12 mm DIN 8742
Centrumsvinkel 150 mm x 130 mm
Centrumsvinkel 200 mm x 150 mm
Centrumsvinkel 300 mm x 180 mm
Universal vinkelmåler 0 360°
Gradmåler Diesella 80 x 120 mm med dobbel skala
Gradmåler Diesella 120 x 150 mm med dobbel skala
Gradmåler Diesella 150 x 200 mm med dobbel skala
Gradmåler Diesella 200 x 300 mm med dobbel skala
Gradmåler Diesella 300 x 500 mm med dobbel skala
Gradmåler 400 x 800 mm mdobbel skala
Gradmåler 500 x 1000 mm mdobbel skala
Justerbar 100 x 150 mm Vinkelmåler
150 x 300 mm Justerbar Vinkelmåler
Justerbar 200 x 400 mm Vinkelmåler
250 x 500 mm Justerbar Vinkelmåler
Justerbar Rustfri stål Vinkelmåler
Justerbar Aluminium 500 x 230 mm. Vinkelmåler
Kombinationsvinkelmåler
Digital vinkelmåler universal 0 360° x 0001°
Digital vinkelmåler 0 360° 230 mm x 230 mm. Afl. 005°
Digital vinkelmåler og vaterpas Diesella
Digital vaterpas 150 mm005° med laser og LED lys
Digital vaterpas 230 mm005° med laser og LED lys
Digital vaterpas 400 mm005° med laser og LED lys
Digital vaterpas 600 mm005° med laser og LED lys
Maskin vaterpas 200 x 002 mm
Maskin vaterpas 300 x 002 mm
Rammevaterpas 100 x 100 mm 1 Div. 002m
Rammevaterpas 150 x 150 mm 1 Div. 002m
Rammevaterpas 200 x 200 mm 1 Div. 002m
0 10 mm x 001 Tykkelsesmåler
0 10 mm x 001 Tykkelsesmåler lommemodel
0 10 mm x 001 Tykkelsesmåler for rør
Digital tykkelsesmåler 0 12 mm x 001
Gevindprøvedorn 6H M1x025 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M14x03 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M16x035 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M2x04 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M25x045 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M3x05 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M35x06 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M4x07 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M5x05 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M5x08 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M6x05 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M6x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M6x10 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M7x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M7x10 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M8x05 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M8x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M8x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M8x125 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M9x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M9x125 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M10x050 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M10x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M10x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M10x125 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M10x15 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M11x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M11x125 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M11x15 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M12x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M12x125 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M12x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M12x175 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M14x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M14x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M14x125 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M14x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M14x20 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M16x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M16x125 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M16x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M16x20 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M18x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M18x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M18x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M18x25 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M20x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M20x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M20x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M20x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M20x25 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M22x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M22x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M22x25 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M24x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M24x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M24x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M24x30 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M25x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M26x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M26x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M27x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M27x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M27x30 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M28x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M30x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M30x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M30x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M30x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M30x35 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M32x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M33x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M33x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M33x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M33x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M33x35 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M35x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M36x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M36x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M36x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M36x40 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M38x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M38x15 GodFejl. DIN 13. LINKS gevind
Gevindprøvedorn 6H M39x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M39x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M39x40 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M40x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M42x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M42x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M42x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M42x40 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M42x45 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M45x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M45x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M45x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M45x40 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M45x45 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M48x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M48x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M48x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M48x40 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M48x50 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M50x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M52x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M52x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M52x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M52x40 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M52x50 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvering 6g M2x04 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M2x04 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M25x045 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M25x045 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M3x05 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M3x05 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M35x06 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M35x06 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M4x07 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M4x07 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M5x05 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M5x05 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M5x08 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M5x08 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M6x05 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M6x05 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M6x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M6x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M6x10 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M6x10 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M7x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M7x10 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M7x10 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M8x05 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M8x05 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M8x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M8x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M8x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M8x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M8x125 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M8x125 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M9x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M9x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M9x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M9x125 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M9x125 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M10x050 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M10x050 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M10x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M10x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M10x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M10x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M10x125 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M10x125 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M10x15 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M10x15 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M11x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M11x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M11x125 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M11x125 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M11x15 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M11x15 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M12x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M12x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M12x125 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M12x125 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M12x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M12x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M12x175 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M12x175 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M14x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M14x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M14x100 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M14x100 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M14x125 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M14x125 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M14x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M14x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M14x20 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M14x20 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M16x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M16x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M16x125 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M16x125 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M16x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M16x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M16x20 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M16x20 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M18x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M18x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M18x125 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M18x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M18x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M18x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M18x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M18x25 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M18x25 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M20x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M20x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M20x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M20x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M20x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M20x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M20x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M20x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M20x25 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M20x25 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M22x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M22x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M22x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M22x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M22x25 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M22x25 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M24x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M24x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M24x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M24x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M24x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M24x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M24x30 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M24x30 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M25x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M25x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M26x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M26x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M26x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M26x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M27x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M27x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M27x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M27x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M27x30 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M27x30 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M28x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M28x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M30x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M30x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M30x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M30x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M30x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M30x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M30x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M30x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M30x35 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M30x35 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M32x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M32x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M33x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M33x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M33x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M33x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M33x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M33x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M33x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M33x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M33x35 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M33x35 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M35x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M35x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M36x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M36x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M36x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M36x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M36x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M36x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M36x40 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M36x40 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M38x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M38x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M39x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M39x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M39x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M39x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M39x40 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M39x40 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M40x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M40x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M42x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M42x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M42x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M42x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M42x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M42x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M42x40 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M42x40 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M42x45 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M42x45 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M45x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M45x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M45x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M45x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M45x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M45x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M45x40 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M45x40 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M45x45 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M45x45 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M48x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M48x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M48x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M48x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M48x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M48x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M48x40 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M48x40 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M48x50 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M48x50 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M50x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M50x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M52x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M52x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M52x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M52x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M52x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M52x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M52x40 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M52x40 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M52x50 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M52x50 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvedorn 18 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 14 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 38 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 12 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 34 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 1 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 1 14 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 1 12 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 1 34 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvering 18 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 18 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 14 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 14 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 38 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 38 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 12 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 12 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 34 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 34 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 1 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 1 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 1 14 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 1 14 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 1 12 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 1 12 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 1 34 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 1 34 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 2 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 2 G God ISODIN 228
H7 Ø2 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø3 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø4 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø5 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø6 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø7 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø8 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø9 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø10 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø11 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø12 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø13 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø14 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø15 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø16 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø17 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø18 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø19 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø20 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø21 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø22 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø23 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø24 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø25 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø26 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø27 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø28 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø30 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø32 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø33 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø34 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø35 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø36 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø37 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø38 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø40 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø42 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø44 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø45 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø46 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø47 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø48 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø50 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
030 100 001 i spring 0001 mm Målestifter i sæt
100 500 01 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
100 100 mm 01 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
101 200 001 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
201 300 001 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
301 400 001 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
401 500 001 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
100 200 01 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
Opmærkerplan 300x200x75 mm DIN 8760
Granitplan 450x300x75 mm DIN 8760
Granitplan 630x400x100 mm DIN 8760
Granitplan 800x500x130 mm DIN 8760
Granitplan 1000x630x150mm DIN 8760
Granitplan 1000x750x150 mm DIN 8760 med 14 mm T spor.
Granit måleursstander 150 x 100 mm
Granit måleursstander 200 x 150 mm
Granit parallelklodser 160 mm DIN 8760
Granitvinkel 100 x 63 mm DIN 8760
Søgestål 001 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 002 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 003 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 004 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 005 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 006 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 007 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 008 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 009 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 010 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 012 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 015 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 018 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 020 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 025 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 030 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 035 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 040 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 045 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 050 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 060 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 070 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 080 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 090 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 100 mm i ark 50 x 300 mm
Sortiment af søgestål i ark 11 ark ialt 002 100 mm
Søgestål 0025 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 0050 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 0075 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 010 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 015 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 020 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 025 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 030 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 040 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 050 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 060 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 065 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 070 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 080 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 090 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 100 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 120 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 150 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 180 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 200 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgeblade sæt 13 blade 100 mm 005 100 mm. INOX
INOX søgeblade i sæt 20 blade 100 mm 005 100 mm x 005
Søgeblade sæt 20 blade 100 mm 005 100 mm x 005. INOX
Søgeblade sæt 13 blade 200 mm 005 100 mm. INOX
Søgeblade sæt 20 blade 200 mm 005 100 mm x 005.
Søgeblade sæt 20 blade 300 mm 005 100 mm x 005. INOX
Søgeblade sæt 20 blade 500 mm 005 100 mm x 005. INOX
Søgeblad 0005 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 001 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 002 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 003 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 004 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 005 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 006 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 007 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 008 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 009 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 010 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 012 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 015 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 020 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 025 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 030 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 035 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 040 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 045 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 050 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 055 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 060 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 065 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 070 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 080 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 090 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 100 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 005 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 006 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 007 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 008 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 009 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 010 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 015 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 020 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 025 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 030 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 040 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 050 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 060 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 070 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 080 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 090 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 002 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 003 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 004 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 005 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 006 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 007 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 008 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 009 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 010 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 015 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 020 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 025 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 030 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 040 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 050 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 060 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 070 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 080 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 090 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 100 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 005 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 010 mm L5m B100mm 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 015 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 020 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 030 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 050 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 060 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 070 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 0025 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 005 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 0075 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 010 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 015 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 020 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 025 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 030 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 040 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 060 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 065 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 080 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 090 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 100 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 002 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 003 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 005 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 010 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 015 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 020 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 030 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 040 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 050 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 100 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Messingfolie 001 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 002 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 0025 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 003 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 004 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 005 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 0075 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 010 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 015 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 020 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 025 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 030 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 040 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 050 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 060 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 070 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 080 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 090 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 100 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie Sortiment 10 ark 0025 050x150x500 mm
Radiuslære 10 70 mm
Radiuslære 75 150 mm
Radiuslære 155 250 mm
Målekile flad 1 15 mm
Målekile flad 15 30 mm
Gevindtæller 52 bl. DIN 1314 MM 025 60. WW 62 4
Gevindtæller 58 bl. DIN 1314 MM 025 60 WW 62 4 RG28 8
Bor slibelære spidsvinkel 118° Ø max. 50 mm
Slibelære 55° WW GR
Slibelære 60° M UNC UNF
Pinolbor DIN 333A 125x315 mm
Pinolbor DIN 333A 160x 40 mm
Pinolbor DIN 333A 200x 50 mm
Pinolbor DIN 333A 250x 63 mm
Pinolbor DIN 333A 315x 80 mm
Pinolbor DIN 333A 400x100 mm
Pinolbor DIN 333A 500x125 mm
3sk. 90° Forsænker sæt TiN Ø63 205 mm. DIN335. Form C
3 sk. 90° 63 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
3 sk. 90° 83 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
3 sk. 90° 104 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
3 sk. 90° 165 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
3 sk. 90° 205 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
3 sk. 90° 250 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
3 sk. 90° 310 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
Kniv Prof Diesella med 5 ekstra knivblade
Roterende file Diesella 10 mm i sæt á 5 stk.
Rot. fil cyl.form 06 x 18 mm. med endeskær speedcut
Rot. fil cyl.form 08 x 18 mm. med endeskær speedcut
Rot. fil cyl.form 10 x 20 mm. med endeskær speedcut
Rot. fil cyl.form 12 x 25 mm. med endeskær speedcut
Rot. fil kuglecyl.form 06 x 18 mm. speedcut
Rot. fil kuglecyl.form 08 x 18 mm. speedcut
Rot. fil kuglecyl.form 10 x 20 mm. speedcut
Rot. fil kuglecyl.form 12 x 25 mm. speedcut
Rot. fil kugleform 06 x 05 mm. speedcut
Rot. fil kugleform 08 x 07 mm. speedcut
Rot. fil kugleform 10 x 09 mm. speedcut
Rot. fil kugleform 12 x 11 mm. speedcut
Rot. fil dråbeform 06 x 10 mm. speedcut
Rot. fil dråbeform 08 x 13 mm. speedcut
Rot. fil dråbeform 10 x 16 mm. speedcut
Rot. fil dråbeform 12 x 20 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. rund 06 x 18 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. rund 08 x 18 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. rund 10 x 20 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. rund 12 x 25 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. spids 06 x 18 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. spids 08 x 20 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. spids 10 x 20 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. spids 12 x 25 mm. speedcut
Rot. fil kegleform 06 x 13 mm. speedcut
Rot. fil kegleform 08 x 18 mm. speedcut
Rot. fil kegleform 10 x 20 mm. speedcut
Rot. fil kegleform 12 x 25 mm. speedcut
Rot. fil cyl. form 6x18mm Single cut med endeskær
Rot. fil cyl. form 10x20mm Single cut med endeskær
Rot. fil cyl. form 12x25mm Single cut med endeskær
Rot. fil kuglecyl.form 6x18mm Single cut
Rot. fil kuglecyl.form 8x18mm Single cut
Rot. fil kuglecyl.form 10x20mm Single cut
Rot. fil kuglecyl.form 12x25mm Single cut
Rot. fil kugleform 06 x 05 mm. Single cut
Rot. fil kugleform 08 x 07 mm. Single cut
Rot. fil kugleform 10 x 09 mm. Single cut
Rot. fil kugleform 12 x 11 mm. Single cut
Rot. fil dråbeform 06 x 10 mm. Single cut
Rot. fil dråbeform 08 x 13 mm. Single cut
Rot. fil dråbeform 10 x 16 mm. Single cut
Rot. fil dråbeform 12 x 20 mm. Single cut
Rot. fil bue cyl. rund 8x18mm Single cut
Rot. fil bue cyl. rund 10x20mm Single cut
Rot. fil bue cyl. rund 12x25mm Single cut
Rot. fil bue cyl. spids 6x18mm Single cut
Rot. fil bue cyl. spids 8x20 Single cut
Rot. fil bue cyl. spids 10x20 Single cut
Rot. fil bue cyl. spids 12x25 Single cut
Rot. fil kegleform 6x13mm Single cut
Rot. fil kegleform 6x18mm Single cut
Rot. fil kegleform 10x20mm Single cut
Rot. fil kegleform 12x25mm Single cut
Rot. fil cyl. form 6x18mm Alucut med endeskær
Rot. fil cyl. form 10x20mm Alucut med endeskær
Rot. fil cyl. form 12x25mm Alucut med endeskær
Rot. fil kuglecyl. 6x18mm Alucut
Rot. fil kuglecyl. 8x18mm Alucut
Rot. fil kuglecyl. 10x20mm Alucut
Rot. fil kuglecyl. 12x25mm Alucut
Rot. fil kugleform 6x5mm Alucut
Rot. fil kugleform 8x7mm Alucut
Rot. fil kugleform 10x9mm Alucut
Rot. fil kugleform 12x11mm Alucut
Rot. fil dråbeform 6x10mm Alucut
Rot. fil dråbeform 8x13mm Alucut
Rot. fil dråbeform 10x16mm Alucut
Rot. fil dråbeform 12x20mm Alucut
Rot. fil bue cyl. rund 6x18mm Alucut
Rot. fil bue cyl. rund 8x18mm Alucut
Rot. fil bue cyl. rund 10x20mm Alucut
Rot. fil bue cyl. rund 12x25mm Alucut
Trinborsæt HSS TIN snoet 4 12 mm 6 20 mm 6 30 mm
Trinbor HSS TIN snoet 6 20 mm
Trinbor HSS TIN snoet 6 30 mm
Spiraltap 35° M2x040 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 35° M3x050 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 35° M4x070 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 35° M5x080 DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 35° M6x100 DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 35° M8x125 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 35° M10x150 DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 35° M12x175 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 35° M16x200 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 35° M20x250 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 45° M3x050 mm DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 45° M4x070 mm DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 45° M5x080 mm DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 45° M6x100 mm DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 45° M8x125 mm DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 45° M10x150 mm DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 45° M12x175 mm DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 45° M14x200 mm DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 45° M16x200 mm DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 45° M20x250 mm DIN 376 HSS TIN
Spiraltappe 45° HSS TIN mbor 14 dele. M3 M12. DIN371376
Spånbrydertap M3x050 DIN 371 HSS TIN
Spånbrydertap M4x070 DIN 371 HSS TIN
Spånbrydertap M5x080 DIN 371 HSS TIN
Spånbrydertap M6x100 DIN 371 HSS TIN
Spånbrydertap M8x125 DIN 371 HSS TIN
Spånbrydertap M10x150 DIN 371 HSS TIN
Spånbrydertap M12x175 DIN 376 HSS TIN
Spånbrydertap M14x200 DIN 376 HSS TIN
Spånbrydertap M16x200 DIN 376 HSS TIN
Spånbrydertap M18x250 DIN 376 HSS TIN
Spånbrydertap M20x250 DIN 376 HSS TIN
Bor HSS Tin 900 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 910 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 920 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 930 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 950 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 960 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 970 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 980 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1000 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1020 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1050 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1100 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1150 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1200 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1250 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1300 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1350 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1400 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1450 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1500 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1550 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1600 mm DIN 1412C
Borsæt HSS Tin DIN 1412C 10 mm 100 mm. 05 i sp.
Bor HSS Tin top 200 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 300 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 330 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 450 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 550 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 600 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 620 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 680 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 740 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 750 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 800 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 850 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 900 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 1250 mm DIN 338
Stubbor HSS Tin 100 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 150 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 200 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 250 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 300 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 320 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 330 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 350 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 360 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 370 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 380 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 400 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 410 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 420 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 450 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 490 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 500 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 520 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 550 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 600 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 650 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 680 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 700 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 750 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 800 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 850 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 900 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 950 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1000 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1025 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1050 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1100 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1150 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1200 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1250 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1300 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1350 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1400 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1450 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1500 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1550 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1600 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1650 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1700 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin Top 200 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 320 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 330 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 420 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 500 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 520 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 680 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 700 mm DIN 1897
Bor Tin 1400 mm MK1 DIN 345
Bor Tin 1450 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 1500 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 1550 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 1650 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 1850 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2050 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2100 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2150 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2200 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2250 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2300 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2350 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2400 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2450 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2500 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2550 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2650 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2700 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2800 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2850 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2950 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 3000 mm MK3 DIN 345
Hulsavsæt M3 Bi Metal 13 stksæt i plastkasse
Centrerbor Ø635 x 76 mm for hulsavsholder
Centrerbor Ø635 x 105 mm for hulsavsholder
Endefræser tin 3 mm Z2
Endefræser tin 4 mm Z2
Endefræser tin 5 mm Z2
Endefræser tin 6 mm Z2
Endefræser tin 8 mm Z2
Endefræser tin 9 mm Z2
Endefræser tin 10 mm Z2
Endefræser tin 11 mm Z2
Endefræser tin 12 mm Z2
Endefræser tin 14 mm Z2
Endefræser tin 16 mm Z2
Endefræser tin 18 mm Z2
Endefræser tin 20 mm Z2
Endefræser tin 4 mm Z4
Endefræser tin 6 mm Z4
Endefræser tin 8 mm Z4
Endefræser tin 10 mm Z4
Endefræser tin 12 mm Z4
Endefræser tin 14 mm Z4
Endefræser tin 16 mm Z4
Endefræser tin 18 mm Z4
Endefræser tin 20 mm Z4
Skrupfræser tinbelagt 12 mm
Skrupfræser tinbelagt 14 mm
Skrupfræser tinbelagt 16 mm
Skrupfræser tinbelagt 18 mm
Skrupfræser tinbelagt 20 mm
Skrupfræser tinbelagt 22 mm
Skrupfræser tinbelagt 25 mm
Skrupfræser tinbelagt 30 mm
Skrupfræser tinbelagt 32 mm
Endefræsere tin belagt 6 20 mm sæt á 12 stk PVC holder
Bakkerund M2x040 HSS DIN 223
Bakkerund M3x050 HSS DIN 223
Bakkerund M4x070 HSS DIN 223
Bakkerund M5x080 HSS DIN 223
Bakkerund M6x100 HSS DIN 223
Bakkerund M7x100 HSS DIN 223
Bakkerund M8x125 HSS DIN 223
Bakkerund M10x150 HSS Din 223
Bakkerund M11x150 HSS Din 223
Bakkerund M12x175 HSS Din 223
Bakkerund M14x200 HSS Din 223
Bakkerund M16x200 HSS Din 223
Bakkeholder ø16x5 for runde bakker M20 M25
Bakkeholder ø20x5 for runde bakker M30 M40
Bakkeholder ø20x7 for runde bakker M45 M70
Bakkeholder ø25x9 for runde bakker M80 M90
Bakkeholder ø30x11 for runde bakker M10 M11
Bakkeholder ø38x14 for runde bakker M12 M14
Bakkeholder ø45x18 for runde bakker M16 M20
Bakkeholder ø55x22 for runde bakker M22 M24
Tapvindejern nr. 1 for M1 M10
Tapvindejern nr. 2 for M4 M12
Tapvindejern nr. 3 for M5 M20
Tapvindejern for M3 M10 med skralde
Tapvindejern for M5 M12 med skralde
Snittapsæt i stålkasse HSS á 29 stk
Tap bakkesæt HSS M3 M20 á 54 stk
Maskinskruestik 120x30x100 mm
Maskinskruestik 150x30x125 mm
Diesella Bænkskruestik støbejern 100 mm heavy duty
Diesella Bænkskruestik støbejern 125 mm heavy duty
Diesella Bænkskruestik støbejern 150 mm Heavy duty
Prismeskruestik Diesella 90x36x70 mm
Prismeskruestik 125x50x100 mm
4 sæt alu. beskyttelsesbakker sæt 100mm med neodymium magneter inkl. polytex taske
4 sæt alu. beskyttelsesbakker sæt 125mm med neodymium magneter inkl. polytex taske
4 sæt alu. beskyttelsesbakker sæt 140mm med neodymium magneter inkl. polytex taske
4 sæt alu. beskyttelsesbakker sæt 150mm med neodymium magneter inkl. polytex taske
Maskinskruestik Diesella125x40x125 mm
Maskinskruestik Diesella 160x45x150 mm
Kipbar slibe skruestik 70 mm med drejeskive. Åbning 80 mm
Kipbar maskinskruestik 125 mm med drejeskive. Åbning 100 mm
Kipbar maskinskruestik 160 mm med drejeskive. Åbning 125 mm
140x50x25x65x100 mm Skruestik
155x50x25x65 mm skruestik
220x80x40x100 mm skruestik
140x50x25x65 mm Skruestik
175x63x32x85 mm Skruestik
190x73x35x100 mm Skruestik
200x80x40x100 mm Skruestik
Præcisions skruestik 100 x 100 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik Diesella inkl. tilbehør
Præcisions skruestik 150 x 200 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 150 x 300 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 175 x 200 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 175 x 300 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 175 x 400 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 175 x 500 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 200 x 200 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 200 x 300 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 200 x 400 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 200 x 500 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 200 x 600 Incl. tilbehør
XL 100 x 90 x 90 Skruestik
XL 125 x 100 x 100 Skruestik
XL 150 x 110 x 110 Skruestik
XL 175 x 170 x 170 Skruestik
XL 200 x 150 x 150 Skruestik
Dobbel base XL 460 x 75 mm
Dobbel base XL 520 x 95 mm
Dobbel base XL 580 x 125 mm
Dobbel base XL 666 x 145 mm
Base enhed til fast bakke 100 mm
Base enhed til fast bakke 125 mm
Base enhed til fast bakke 175 mm
Base enhed til fast bakke 200 mm
Base enhed til bevægelig bakke 100 mm
Base enhed til bevægelig bakke 125 mm
Base enhed til bevægelig bakke 150 mm