Sitepricechecker Html Sitemap

Skæremaskine til jern og stål Luna MCC 315
Balaclava 709fr svart
Hue L.Brador 584P
Kasket 588p
Hue L.Brador 561P
Hue L.Brador 563A
Hue L.Brador 566A
Hue L.Brador 596A
Hue L.Brador 581B
Hue L.Brador 598UA
Hue L.Brador 567A
Kasket 593b
Kasket L.Brador 292PB
Balaclava 731pba
Hjelmhætte
Hjelmhue
Kasket 20044003
Hue zero Hivis
Lang underbusker 713fr
Lang underbuks L.Brador 715FR
Boksershorts L.Brador 707FR
Underbukser 733
Lange underbukser 712up
Boksershorts L.Brador 599B
Polotrøje 705fr
Undertrøje 706fr
Polo trøje 716up
732P Undertrøye med lange ermer L.Brador
Rundhals trøje 717up
T Shirt 731p
Luna ML 1440 metall dreiebenk
FTS 1100 Tredreiebenk Ferax
Tredreiebenk BWL 950 Luna
BWL 406 Tredreiebenk Luna
Kombifilter b2p3 pro2000
Holder p filter 501 til gasflaskekombi
Partikkelfilter jupiter p3 450 00 25p
Arbesko K1016 Skopussepute
Skobørste dobbeltsidet
Metalldreiebenk Luna ML 714
Båndslipemaskine for metal Luna MBS75
Båndpusse Luna BBS 2000
BSG 20 Slipemaskin til bor Kaindl
Bore og fresemaskin MDM 30 BV
Bore og fresemaskin Luna MDM 400
Bore og fresemaskin reimdrevet Luna MDM 250
Luna MD20BV Benkboremaskin med manuell mating
Stemboremaskin Luna BMO 210
Arbesko skofedt
Skohorn 61 plastik lang
Elhøvl Ferax BEP 710
Universalsav Ferax BUS 260
BJS 600 Stikksag Ferax
Borehammer Ferax BRH 1500
Tigersag Ferax BTS 650
Vinkelslibemaskine Ferax BAG 900
Varmluftspistol Ferax BHG 1800
Limpistoler Ferax BGG 16
Roterende laser Limit 1210 HV
Multimeter Limit 210
Limit 2200 omdrejningsmåler
Clipper TT 180BM Flis og steinkappemaskin Norton
BSG13E Slipemaskin for bor Holzmann
SB 2516H 1100W Søylebor Holzmann
Støvsamler ABS 4000
Holzmann SBS7TLG snegleborsæt
Boks til briller mini tranparent
Rengøringsstation for briller
Rengøringsstation komplet uvex
Vådservietter clear
Renseserviet
Mikrofibertakse uvex 9954360
Hård kasse til solbriller
Solbriller Uvex 9301555
Beskyttelsesbriller AOSAFETY Lexa
Briller uvex 9195075
Briller uvex 9172085
Briller uvex 9178315
Solbriller uvex 9307375
Briller uvex 9175260
Briller uvex 9169260
Briller uvex 9192225
Briller Millenia
Solbriller uvex 9306765
Krone pære lavenergi Grunda E14 10 stk
Trepunktsskydelære Limit
590 Ridgid kappemaskin for hardmetallblad
RP 340 C 43283 pressverktøy
Kamerahode 6mm 90cm
Kamerahodet 6mm til Ridgid CA 300 400cm Ridgid 37093
IR 100 Ridgid Termometer
CD 100 Ridgid gasslekkasjesøker
DM 100 Ridgid multimeter
Ridgid micro CL 100 selvutjevnende kryss laser
CM 10 Ridgid tangamperemeter
HM 100 Ridgid fukt og temperaturmåler
238 P Ridgid avløpsrørkutter
K 25 BP K 25 DH Ridgid Avløpsrenser hånddrevet
K 45AF 5 Ridgid avløpsrenser motordrevet
Rørkutter for kobber og messingrør Ridgid 151 Ridgid 31632
65 S Ridgid Rørkutter for rustfrie rør
PC 1375 Rørkutter for plastrør Ridgid
RC 2375 Kutter for plastrør
P TEC 5000 Ridgid plastrørkutter
1249 Hullsagsett for metall Ridgid
1250 Ridgid Hullsagsett for metall
Rørbøyer for kobber og aluminiumsrør Ridgid 310M
Rørbøyer for kobber og aluminiumsrør Ridgid 312 M
315M Ridgid rørbukkere til kobber og aluminiumrør
318 M Ridgid Rørbøyer for kobber og aluminiumsrør
Rørbøyer Ridgid for kobber og aluminiumsrør
Benkskrustikke Junior Peddinghaus
Junior 140 benkskrustikke Peddinghaus
Boltsaks Ridgid S 18
Boltsaks Ridgid S 24
Boltsaks Ridgid S 30
Boltsaks Ridgid S 36
Rørtang Ridgid 1141
Rørtang Ridgid 1142 12quot
1143 Rørtang 2 12quot
1144 Rørtang 3 12quot
Rørtang Ridgid 6 14
Rørtang Ridgid 6 14 25mm
Rørtang Ridgid 6 14 40mm
Rørtang Ridgid 6 14 50mm
Rørtang Ridgid 6 14 50mm350mm
Rørtang Ridgid 6 14 65mm
Rørtang Ridgid 6 14 80mm
Pipenøkkelsett med 14quot □ feste Teng Tools T1424
Pipenøkkelsett med 38quot □ feste Teng Tools T3839
Pipenøkkelsett. Med 38quot □ feste. Teng Tools T3840
Pakketape PVC Grunda 38MM
Sikkerhedssandal 905
Tape PVC Grunda 38MM
Pakketape PP støjfri Grunda
Maskeringstape Grunda
Maskeringstape 80°C Grunda
1433F 140 Benkskrustikke Peddinghaus Matador
1433F 160 Bænkskruestik Peddinghaus Matador
Mekanikerstol Teng Tools TCA06
Unbraconøgler i sæt Luna
Ring gaffelnøgler med skralde Luna
Wera Mini Check Impaktor 4 Bitssæt
Wera Bit Checks Impaktor Bitssæt
Bitskassette Wera Impaktor 8767 9IMP DC
Skæreskive Norton Vulcan
Avisoleringstang Teng Tools CP55
Vannpumpetang Teng Tools MB481 10Q
Løse skær til Ridgid RC 1625 og RC 2375
Kraftavbiter. Knipex 7101 7112
Skævbider Knipex 7402
Sideavbiter Knipex 7401 160 mm
Kombinasjonstang Knipex 180 mm
Polygriptang Knipex 8701 250mm
490W Blikksaks rett venstre Teng Tools
Fasonsax. Teng Tools 491W ligehøjre
Fasonsax. Teng Tools 490W lige
Trespiralbor i sett Luna
Senterborsett Luna 6 25mm
Luna HSS Borsett 23 deler
Bitssett med 31 deler Luna
Bor bitssett i 18 deler Luna
Luna Bitssett med 67 deler
Fræsersæt blandet Luna
Luna Bitssæt
SDS plus skaft Luna Hammerbor
Kos 3000C Kantslipemaskin Holzmann
MBH 150 Koldsag Luna
Kaldbåndsag Luna MBH 225
BCS 315 B Universalsag m
Kappemaskin Luna for jern og stål MCC 250
BD21 Avstandsmåler
BI15 Vegg scanner
BP25 duggpunktscanner 50 ° C til 260 ° Trotec
RP 15 Pyrometer
BP5F Termometer til fødevarer
Reserve visir til sr540
Sikkerhedsfolie til sr540
Ørepropper zekler 922 l
Ørepropper zekler 802 s
Handske Guide 160w
Howard Leight Sync Electo Radiohøreværn mmedhør
Kemisk beskyttelsesoverall Splash 855
Kasket L.Brador 527B
Kasket 522PB MULTI
Hals grå L.Brador 509P
Hue L.Brador 519PE
Kasket 519pe
Lue 100 bomull L.Brador 507B
Lue L.Brador 514UA
Hue L.Brador 512A
Pelslue med øreklapper L.Brador 517P
Sweatshirt 660pb
Jakke L.Brador 305FR
208pb
Fleecejakke 228p
204pb Vinterjakke med hi vis L.brador
Fleecejakke 227p
Jakke 207pb
Jakke 525p
Jakke 206p
306FR L.Brador Kedeldragt
Bukser 159p
Guide 18 OutDry vandtæt arbejdshandske
Strømpe L.Brador Sport
GUIDE 335
Handske Guide 761
Skruetvinge med klikfunktion
BY10 Dekktrykkmåler Trotec
BE40 Klo meter
BE50 Digital Multi Meter
BA05 Vindmåler anemometer
BZ30 måleapparat til Co2
BL30 Data logger
BC06 HygroTermometer luft
BZ05 Termohygrometer
BR15 Mikrobølge måler
BO21 Inspeksjons kamera
BO26 Inspeksjons kamera
Gjengeolje Ridgid
11931 Ridgid Gjengeolje
Abac 5.5HP200 400V 3 Skrue Kompressor stasjonær
Teng Tools TCMM546N Verktøyvogn inkl. verktøysett
Verktøygsvogn Teng Tools TCMM545N
Verktøysett Teng Tools TCMME09C
TC8140NF Verktøykasse Tengtools med verktøy
Pipenøkkelsett med 12quot □ feste Teng Tools TT1218
Kombinasjonsnøkkelsett Teng Tools 6512N 12 deler
Pipenøkkelsett med 38quot □ feste Teng Tools TT3819 19 derers
Skiftenøkkelsett Teng Tools TTADJ04
Pipesett for innv. sekskanthull med 12quot □ feste Teng Tools TTHEX23
Sekskant TX nøkkelsett Teng Tools TTHT28
Skrutrekkersett Teng Tools TTV907N 1000 volt 7 deler
Skrutrekkersett Teng Tools TTX918N
Pipenøkkelsett med 14quot firkantfeste Teng Tools T1460
T3418 6 med ¾quot □ fatning. Teng Tools Topnøglesæt
Kombinasjonsskrallenøkkelsett Teng Tools 6508RSMM
Teng Tools 1292AG ER Momentnøkkel
Skiftenøkkel Teng Tools 4004IQ
Grip universaltang Teng Tools 401
Hovtang Teng Tools MB489
Boltsaks. Teng Tools BC414 BC436
UretanklubbeTeng Tools
Fallsikringsline for verktøy Teng Tools SSH01
Skrallenøkkel Teng Tools 1400 72N
Skrallenøkkel Teng Tools 1200 72N 12quot kobling
Skrallenøkkel Teng Tools 3800 72N
Verktøyvogn Ferax 1670X620X420
Vaktmesternøkkel Knipex 00 11 01
Rustfri stållinealer i sæt klasse 1
Magafor belagt 90¤ forsenkerbor i sett HSS
Quickskift
Ø75 3x Forstørrelsesglass
Universalnøgle
Eclipse Blindnagletang i sett inkl. 200 nagler
Profesjonelt Inspektionsspejl med teleskopfunksjon
Profesjonell inspeksjonspeil med 5x forstørrelse Ø24
Profesjonelt Inspeksjonspejl 5x forstørrelse Ø50
Profesjonell inspeksjon speil med LED lys
Profesjonelt Inspektionsspejl Ø40
Professionelt Inspektionsspejl Ø50
Magnetløfter med 360 grader led
Afgrater med 10 stk blade
LFA Selvspennende borpatron for søjlebormaskin
LFA Selvspennende borepatron for soyleboremaskin og dreiebenk
Understel til UBM 1400 Holzmann
Høytrykksspyleranlegg stasjonær Economic
Trykkavlastet pistol Reno med lanse
Trykkavlastet lanse Reno med dobbelt stålrør og pistol
AKM 1020P Bøyingmaskin Holzmann
Komfortring cool 3455 disp
Bore og fresemaskin Luna MDM 401
Møtrikspænder Ferax med ½quot □ tilslutning
Slibemaskine Ferax BSG 220
Maling og cementblander Ferax BCM 1350
Værktøjstaske Stanley 1 93 951
1430x4x065 fin fortanding. Båndsavsklinge
Sål Hike fuldstøbt
Indlæg lav arche
Indlæg stabilt Track
Termostat m10 mtr ledning
Röhm Supra 10 borepatron 10mm B16
Dorn til spændepatron Luna B16MK1
MKS355SB Sagblad til metallsag
Ridgid Afløbsrensere C 13 1C
Sål Contour
Indlægs formede damer
Indlægssål til snæver skoplads
Indlæg Stabilizor
Indlæg all arch
Hælkile hælspor
Hælkile allround
Sål fit
Sål Sport
34 sål gel arch
Adapt hælspore Airr
Pelott rund one size
Pelott asymmetrisk one size
Varmesål Hotties
Premium Pack Halvmaske SR 100 ML inkl. P3 og A1 filter Sundström
Halvmaske Sundström SR 100 ML Premium Plus Pack
Sakseløfter M
Vinkel til SXG 1100
Rengøringssæt sr 500 sr 200
Opvaskebørste Vikan HACCP
Flaskerenser Vikan HACCP
Foder skovl Vikan
Gulv kost Vikan
Gulvskraber Vikan
Skaft Træ Vikan
Vikan Mikrofiberklud
Vikan Mikrofiberklud Polering
Käfer100R 15kw Gassvarmer
Alu. Flex rør til skorsten Ø120mm
Slanger for varmekanon KGK
Varmevifte Trotec TDS75
TDS100 varmeblåser 1122 kw
Varmeblæser 30RS KGK
TEH20T Elektrisk varmeapparat 25 kw Trotec
TEH30T Elektrisk byggvarmer 33 kW Trotec
TEH70 Elektrisk byggvarmer 12 kW 400V Trotec
TEH100 Elektrisk byggvarmer 18kW Trotec
TEH 70100 Termostat for elektriske varmeapparater Trotec
Affugter DH15 KGK
DH63 bassengavfukter 700 W KGK
DH105S industrikondensator 400 V 165 literdøgn Trotec
TTK 400 mobil byggtørker 1400 wattTrotec
TTK 800 Avfukter
TTR 200 Adsorpsjonstørker Trotec
TTR300 Mobil luftavfukter Trotec
TTR400 Mobil luftavfukter Trotec
TTR400D adsorpsjonsavfukter
TTR500D Mobil luftavfukter Trotec
Hygrostat HG 120 til TTR
WA41 MultiQube vandopsamler
TDRY 9 kjøletørker
TDRY 18 kjøletørker
TTV 7000 Kraftig vifte Trotec
MW Digital IP54 75 100mm Mikrometerskrue
Tecnica 171S
Tecnica 211S
Sveiser Mastermig 300 Telwin
olieholdig 20300 Kompressor Kgk
X4 A Peltor Høreværn
Seler 533pe
2 kw Varmevifte Kgk
Materialeskab Gude type CB 1920x1100x580mm
Arbeidsbord Multi med verktøyvogn Güde
KOBLING 14 IG
Teleskop magnet med lommeclips max L650 mm. Løft ca. 650 g
Teleskop magnet med lommeclips max L650 mm. Løft ca. 1300 g
Teleskop magnet med lommeclips max L635 mm. Løft ca. 2200 g
Håndtæller m. 4 cifre fingeringsbeslag
Kniv Assist 9x80x04 mm mlynskift og magasin
Kniv Assist 18x100x05 mm mlynskift og magasin
Kniv Assist 18x100x05 mm mskruelås og magasin
Kniv Assist 25x126x07 mm med skruelås
Knivblade type S 9 mm10 stk
Knivblade type L 18 mm10 stk
Knivblade type L 18 mm50 stk
Knivblade type H 25 mm10 stk
Magnetbånd Diesella standard
Magnetbånd med klebe Diesella 25x15 mm x 3m
Magnetbånd standard Diesella 25x15mm x 30m
Magnetbånd med kleb Diesella 25x15mm x 30m
Sveisemagnet Diesella 45 ° 90 ° vinkler
Svejsemagnet 45°90° vinkler 220N
Svejsemagnet 45°90° vinkler 330N
Svejsemagnet 110N 30°45°60°75°90° vinkler
Svejsemagnet 220N 30°45°60°75°90° vinkler
Svejsemagnet med onoff funktion 45°90° vinkler
Svejsemagnet 90° mhåndgreb
Svejsemagnet 90° mhåndgreb justerbar 75° 60° 45°
60x25x25 mm Magnet blok m2 dobb. magneter
Prismemagnet 70 kg 686N 70 x 60 x 70 mm
Prismemagnet 120 kg 1178N 100 x 70 x 95 mm
Ferrit pottemagnet Ø16 mm med M3 gevindbøsning 18kg
Ferrite pottenmagnet Diesella 25mm
Ferrit pottemagnet Ø32 mm med M4 gevindbøsning 8kg
Ferrit pottemagnet Diesella Ø40 mm
Ferrit pottemagnet Ø50 mm med M6 gevindbøsning 22kg
Ferrit pottemagnet Diesella Ø63 mm
Ferrit pottemagnet Ø80 mm med M10 gevindbøsning 60kg
Ferrit pottemagnet Diesella Ø100 mm
Rund magnetfod Ø 80 x 20 mm med 10 mm gevindbøsning
Lav pottemagnet Ø190x775 mm hul 350 mm
Lav pottemagnet Ø285x875 mm hul 475 mm
Lav pottemagnet Ø380x1050 mm hul 475 mm
Pottemagnet Ø 95 x 150 mm M3 gevind
Pottemagnet Ø 127 x 159 mm M4 gevind
Pottemagnet Ø 175 x 160 mm M6 gevind
Pottemagnet Ø 205 x 190 mm M6 gevind
Pottemagnet Ø 270 x 250 mm M6 gevind
Pottemagnet Ø 350 x 300 mm M6 gevind
Pottemagnet Ø 450 x 300 mm M8 gevind
Pottemagnet Ø 550 x 140 mm M8 gevind
Pottemagnet Ø 650 x 200 mm M8 gevind
Knapmagnet Ø127 7N huldiameter Ø45
Knapmagnet Ø191 19N huldiameter Ø48
Knapmagnet Ø222 30N huldiameter Ø48
Knapmagnet Ø254 34N huldiameter Ø48
Knapmagnet Ø318 48N huldiameter Ø71
Hestesko magnet 30x20x20 mm Ø4 mm hul 49N
Hestesko magnet 40x25x25 mm Ø5 mm hul 90N
Hestesko magnet 45x30x30 mm Ø5 mm hul 118N
Hestesko magnet 57x405x35 mm 2 x Ø79 mm hul 250N
Hestesko magnet 24N 222 x 82 x 254 mm
Hestesko magnet 40N 27 x 159 x 35 mm
Fleksibel gribeklo med magnet
Fleksibel gribeklo med magnet og 1 x LED lys
Borepatron 1 10 mm B12 selvspændende
Diesella Borpatron 1 13 mm B16 m lås selvspennende
Chuck 1 16 mm B16 mlås selvspennende
Diesella Borpatron 1 16 mm B18 med lås selv spennende
Borepatron 1 13 mm B16 selvspændende Heavy duty
Selvspennende chuck 1 16 mm B16 Heavy duty
Selvspennende chuck 1 16 mm B18 Heavy duty
Borepatron 15 10 mm tandkrans B12
Chuck 15 13 mm tannkrans B16
Borepatron 30 16 mm tandkrans B16
Borepatron 15 10 mm tandkrans gevind 38 24UNF
Borepatron 15 10 mm tandkrans gevind 12 20UNF
Chuck 15 13 mm tandkrans gjenge 12 20UNF
Borepatron 30 16 mm tandkrans gevind 12 20UNF
Borepatron 08 10 mm mlås gevind 38 24UNF
Borepatron 15 13 mm mlås gevind 38 24UNF
Borepatron 20 13 mm mlås gevind 12 20UNF
Borepatron 15 13 mm mlås gevind 12 20UNF
Nøgle type F for selvspændende borepatron
Nøgle 10 mm for borepatron med tandkrans
Nøgle 13 mm for borepatron med tandkrans
Nøgle 16 mm for borepatron med tandkrans
Adapter type E gevind 12 20 for borepatron med tandkrans
Reduseringshylse MK 2 1 DIN2185
Reduseringshylse MK 3 1 DIN2185
Reduseringshylse MK 4 1 DIN2185
Reduseringshylse MK 4 2 DIN2185
Reduseringshylse MK 4 3 DIN2185
Reduseringshylse MK 5 1 DIN2185
Reduseringshylse 5 2 DIN2185
Reduseringshylse MK 5 3 DIN2185
Morsekonusforlænger MK 1 1
Morsekonusforlænger MK 1 2
Morsekonusforlænger MK 2 1
Morsekonusforlænger MK 2 2
Morsekonusforlænger MK 2 3
Morsekonusforlænger MK 3 1
Morsekonusforlænger MK 3 2
Morsekonusforlænger MK 3 3
Morsekonusforlænger MK 3 4
Morsekonusforlænger MK 4 2
Morsekonusforlænger MK 4 3
Morsekonusforlænger MK 4 4
Morsekonusforlænger MK 4 5
Morsekonusforlænger MK 5 4
Uddriverkile MK 12 L140 mm
Uddriverkile MK 3 L190 mm
Uddriverkile MK 4 L225 mm
Automatisk uddriverkile MK 123 L320 mm
Automatisk uddriverkile MK 456 L385 mm
Indstiksdorn MK 1 B10
Indstiksdorn MK 1 B12
Indstiksdorn MK 1 B16
Indstiksdorn MK 1 B18
Indstiksdorn MK 2 B10
Indstiksdorn MK 2 B12
Borchuckdor MK 2 B16
Indstiksdorn MK 2 B18
Indstiksdorn MK 3 B12
Indstiksdorn MK 3 B16
Indstiksdorn MK 3 B18
Indstiksdorn MK 3 B22
Innstikksdorn MK 4 B16
Indstiksdorn MK 4 B18
Indstiksdorn MK 4 B22
Indstiksdorn MK 5 B16
Indstiksdorn MK 5 B18
Rullepinol MK1
Rullepinol MK2
Rullepinol MK3
Rullepinol MK4
Rullepinol MK5
Rullepinol MK2 med lang spids
Rullepinol MK3 med lang spids
Medløpende pinol MK4 med lang spiss
Rullepinol MK5 med lang spids
Rullepinol MK3 med udskiftelig spidser type A G
Rullepinol MK4 med udskiftelig spidser type A G
Rullepinol MK5 med udskiftelig spidser type A G
Rullepinol MK3. Type A alm. High speed. Vandtæt.
Rullepinol MK4. Type A alm. High speed. Vandtæt.
Rullepinol MK5. Type A alm. High speed. Vandtæt.
Rullepinol MK3. Type B mlang spids. High speed. Vandtæt.
Rullepinol MK4. Type B mlang spids. High speed. Vandtæt.
Rullepinol MK5. Type B mlang spids. High speed. Vandtæt.
Rørpinol MK3 D 27100 mm
MK4 Rørpino D 40200 mm
ISO30 skaft for udborehoved
ISO40 skaft for udborehoved
ISO50 skaft for udborehoved
Skaft MK2 for udborehoved
Skaft MK3 for udborehoved
Udborehoved 50 mm
Udborehoved 100 mm
Diesella universal utborehode 5 250 mm ISO40 skaft
Diesella Kantsøker 10 mm
Diesella Kantsøker 10 4 mm
Kantsøger 10 mm med keramisk tasteflade
Toolsetter mur 50 mm 0 100 horisontal
Toolsetter mur 50 mm. med magnet højde 50 mm 0005
Diesella Kantsøker optiskakustisk 10mm
Toolsetter optisk mmagnet 50 mm
Toolsetter mur 0 50 0 x 001 Horisontalvertikal
Kantsøger 10 mm i trækasse
Kantsøger 104 mm i trækasse
Kantsøger 66 mm i trækasse
Optisk 3D kantsøger 10 mm m lys nøjagtighed 0005 mm.
Optisk 3D kantsøger 10 mm m lys nøjagtighed 0010 mm.
3D Taster Diesella analog Ø12 mm skaft
3D Taster analog Ø12mm skaft VIPLUS stort hus
Tastespids Diesella standard Ø3 mm for 3D taster
Tastespids Diesella lang Ø6 mm for 3D taster
T not møtrik M8 x 10 mm
T not møtrik M8 x 12 mm
T not møtrik M8 x 14 mm
T not møtrik M8 x 16 mm
T not møtrik M8 x 18 mm
T not møtrik M10 x 12 mm
T not møtrik M10 x 14 mm
T not møtrik M10 x 16 mm
T not møtrik M10 x 18 mm
T not møtrik M12 x 14 mm
T not møtrik M12 x 16 mm
T not møtrik M12 x 18 mm
T not møtrik M12 x 20 mm
T not møtrik M12 x 22 mm
T not møtrik M14 x 16 mm
T not møtrik M16 x 18 mm
T not møtrik M16 x 20 mm
T not møtrik M18 x 20 mm
T not møtrik M18 x 22 mm
T not møtrik M20 x 22 mm
T not møtrik M20 x 24 mm
T not møtrik M22 x 24 mm
T not møtrik M24 x 28 mm
T not bolt M10 x 10 x 60
T not bolt M10 x 10 x 80
T not bolt M10 x 10 x 100
T not bolt M10 x 10 x 120
T not bolt M10 x 10 x 140
T not bolt M10 x 10 x 160
T not bolt M12 x 12 x 50
T not bolt M12 x 12 x 60
T not bolt M12 x 12 x 80
T not bolt M12 x 12 x 100
T not bolt M12 x 12 x 115
T not bolt M12 x 12 x 125
T not bolt M12 x 12 x 145
T not bolt M12 x 12 x 175
T not bolt M12 x 12 x 205
T not bolt M14 x 14 x 70
T not bolt M14 x 14 x 100
T not bolt M14 x 14 x 120
T not bolt M14 x 14 x 180
T not bolt M14 x 14 x 200
T not bolt M14 x 14 x 240
T not bolt M16 x 16 x 60
T not bolt M16 x 16 x 80
T not bolt M16 x 16 x 160
T not bolt M16 x 16 x 180
T not bolt M16 x 16 x 210
T not bolt M16 x 16 x 240
T not bolt M18 x 18 x 80
T not bolt M18 x 18 x 100
T not bolt M18 x 18 x 120
T not bolt M18 x 18 x 160
T not bolt M18 x 18 x 180
T not bolt M18 x 18 x 210
T not bolt M18 x 18 x 240
T not bolt M20 x 20 x 80
T not bolt M20 x 20 x 100
T not bolt M20 x 20 x 120
T not bolt M20 x 20 x 150
T not bolt M20 x 20 x 180
T not bolt M20 x 20 x 240
T not bolt M22 x 22 x 130
T not bolt M22 x 22 x 210
T not bolt M22 x 22 x 265
T not bolt M22 x 22 x 315
T not bolt M24 x 24 x 130
T not bolt M24 x 24 x 210
T not bolt M24 x 24 x 265
T not bolt M24 x 24 x 310
Sekskantmøtrik med krave M8
Sekskantmøtrik med krave M10
Sekskantmøtrik med krave M12
Sekskantmøtrik med krave M14
Sekskantmøtrik med krave M16
Sekskantmøtrik med krave M18
Sekskantmøtrik med krave M20
Sekskantmøtrik med krave M22
Sekskantmøtrik med krave M24
M10X12mm not Spennsett 58 stk Diesella
Spændesæt M12X14mm not 58 stk
Spændesæt M12X16mm not 58 stk
Spændesæt M14X16mm not 58 stk
Spændesæt M16X18mm not 58 stk
Spændesæt M20X22mm not 50 stk
Spændesæt M24X28mm not 50 stk
Forlængermøtrik M8
Forlængermøtrik M10
Forlængermøtrik M12
Forlængermøtrik M14
Forlængermøtrik M16
Forlængermøtrik M18
Forlængermøtrik M20
Forlængermøtrik M22
Forlængermøtrik M24
Pindbolt M8 x 75
Pindbolt M8 x 100
Pindbolt M8 x 125
Pindbolt M8 x 150
Pindbolt M8 x 175
Pindbolt M8 x 200
Pindbolt M10 x 75
Pindbolt M10 x 100
Pindbolt M10 x 125
Pindbolt M10 x 150
Pindbolt M10 x 175
Pindbolt M10 x 200
Pindbolt M12 x 75
Pindbolt M12 x 100
Pindbolt M12 x 125
Pindbolt M12 x 150
Pindbolt M12 x 175
Pindbolt M12 x 200
Pindbolt M14 x 75
Pindbolt M14 x 100
Pindbolt M14 x 125
Pindbolt M14 x 150
Pindbolt M14 x 175
Pindbolt M14 x 200
Pindbolt M16 x 75
Pindbolt M16 x 100
Pindbolt M16 x 125
Pindbolt M16 x 150
Pindbolt M16 x 175
Pindbolt M16 x 200
Pindbolt M18 x 75
Pindbolt M18 x 100
Pindbolt M18 x 125
Pindbolt M18 x 150
Pindbolt M18 x 175
Pindbolt M18 x 200
Pindbolt M20 x 100
Pindbolt M20 x 125
Pindbolt M20 x 150
Pindbolt M20 x 175
Pindbolt M20 x 200
Pindbolt M20 x 250
Pindbolt M22 x 100
Pindbolt M22 x 125
Pindbolt M22 x 150
Pindbolt M22 x 175
Pindbolt M22 x 200
Pindbolt M22 x 250
Pindbolt M24 x 125
Pindbolt M24 x 150
Pindbolt M24 x 175
Pinnebolt M24 x 200 Diesella
Pindbolt M24 x 225
Pindbolt M24 x 250
Spændejern m. trappefortanding 63x25x12 mm HRC30 40. For M10
Spændejern m. trappefortanding 101x25x15 mm HRC30 40. For M10
Spændejern m. trappefortanding 152x28x18 mm HRC30 40. For M10
Spændejern m. trappefortanding 63x28x12 mm HRC30 40. For M12
Spændejern m. trappefortanding 101x31x18 mm HRC30 40. For M12
Spændejern m. trappefortanding 152x31x21 mm HRC30 40. For M12
Spændejern m. trappefortanding 63x31x15 mm HRC30 40. For M16
Spændejern m. trappefortanding 101x37x18 mm HRC30 40. For M16
Spændejern m. trappefortanding 152x38x21 mm HRC30 40. For M16
Spændejern m. trappefortanding 101x40x20 mm HRC30 40. For M20
Spændejern m. trappefortanding 152x40x20 mm HRC30 40. For M20
Spændejern m. trappefortanding 203x50x25 mm HRC30 40. For M20
Spændejern m. trappefortanding 152x50x20 mm HRC30 40. For M24
Spændejern m. trappefortanding 203x60x30 mm HRC30 40. For M24
Spændejern m. trappefortanding 254x60x30 mm HRC30 40. For M24
Gaffelspændejern med næse M8 15 x 30 x 100
Gaffelspændejern med næse M10 20 x 30 x 125
Gaffelspændejern med næse M12 M14 25 x 40 x 160
Gaffelspændejern med næse M12 M14 25 x 40 x 200
Gaffelspændejern med næse M16 M18 30 x 50 x 200
Gaffelspændejern med næse M16 M18 30 x 50 x 250
Gaffelspændejern med næse M20 M22 40 x 60 x 250
Gaffelspændejern med næse M20 M22 40 x 60 x 315
Gaffelspændejern med næse M24 M26 40 x 70 x 250
Gaffelspændejern med næse M24 M26 40 x 70 x 315
Trappeklods 19x25x31 sæt2stk
Trappeklods 28x25x46 sæt2stk
Trappeklods 47x25x78 sæt2stk
Trappeklods 57x25x92 sæt2stk
Trappeklods 28x27x46 sæt2stk
Trappeklods 47x27x78 sæt2stk
Trappeklods 70x27x115 sæt2stk
Skruebuk med magnet Ø45 mm 40min x 50max mm
Skruebuk med magnet Ø45 mm 50min x 65max mm
Skruebuk med magnet Ø45 mm 85min x 110max mm
Skruebuk med magnet Ø50 mm 110min x 165max mm
Skruebuk med magnet Ø60 mm 165min x 265max mm
Underlagsskive M8 Hul 82 mm Dia. 25 x 4 mm
Underlagsskive M10 Hul 105 mm Dia. 25 x 4 mm
Underlagsskive M12 Hul 13 mm Dia. 30 x 5 mm
Underlagsskive M14 Hul 15 mm Dia. 35 x 6 mm
Underlagsskive M16 Hul 17 mm Dia. 40 x 6 mm
Underlagsskive M18 Hul 19 mm Dia. 45 x 7 mm
Underlagsskive M20 Hul 21 mm Dia. 45 x 7 mm
Spændeunderlag sæt á 10 par
Diesella Parallelklodser 14 par B3mm
Parallelklosser 150x5 mm i sett med 14 par Diesella
Parallelklodser Diesella 14 par B10mm
Parallelklodser 14x10 mm 2 stk
Parallelklodser i sæt á 24 par Nøjagtighed ± 001 mm
Bølgede parallelklodser 8 par 9 23 mm x 110 mm. 2 mm spring
Bølgede parallelklodser 8 par 25 39 mm x 110 mm. 2 mm spring
Støttebuk med 38 mm rulle Justerbar højde 68 110 cm
Støttebuk m8 stk 16 mm kugler Justerbar højde 68 110 cm
Støttebuk med 52 mm rulle Justerbar højde 58 79 cm
V Støttebukk med 52 mm rulle Justerbar høyde 58 79 cm
5D Arbejdsstop
Arbejdsstop mbolt M10x50 mm og 1 stk. T not møtrik
Spændetang 2 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 3 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 4 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 5 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 6 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 7 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 8 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 9 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 10 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 11 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 12 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 13 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 14 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 15 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetang 16 x 255 x 40 mm DIN6388B
Spændetænger 2 16 mm. 255x40 DIN6388B. 15 stk i trækasse
Spændetang 2 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 3 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 4 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 5 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 6 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 7 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 8 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 9 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 10 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 11 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 12 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 13 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 14 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 15 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 16 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 17 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 18 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 19 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 20 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 21 x 3505 x 52 mm
Spændetang 22 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 23 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 24 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetang 25 x 3505 x 52 mm DIN6388B
Spændetænger 4 25 mm. 3505x52 DIN6388B. 15 stk i trækasse
Spændetang 4 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 5 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 6 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 7 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 8 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 9 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 10 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 11 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 12 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 13 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 14 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 15 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 16 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 17 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 18 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 19 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 20 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 21 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 22 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 23 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 24 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 25 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 26 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 27 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 28 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 29 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 30 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 31 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetang 32 x 437 x 60 mm DIN6388B
Spændetænger 5 32 mm. 437x60 DIN6388B. 16 stk i trækasse
Spændemøtrik mkugleleje 43x24 mm. Gevind M33x15
Spændemøtrik mkugleleje 60x30 mm. Gevind M48x20
Spændemøtrik mkugleleje 72x335 mm. Gevind M60x25
ER16 spændetang 10x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 15x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 20x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 25x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 30x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 40x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 50x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 60x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 70x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 80x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 90x17x275 mm DIN6499B.
ER16 spændetang 100x17x275mm DIN6499B.
ER16 spændetænger 1 10 mm DIN6499B. 10 stk i trækasse
ER25 spændetang 10x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 15x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 20x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 25x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 30x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 40x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 50x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 60x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 70x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 80x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 90x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 11x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 12x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 13x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 14x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetang 16x26x34 mm DIN6499B.
ER25 spændetænger 2 16 mm DIN6499B. 15 stk i trækasse
ER32 spændetang 20x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 25x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 30x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 35x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 40x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 50x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 60x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 70x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 80x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 90x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 10x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 11x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 12x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 13x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 14x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 15x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 16x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 17x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 18x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetang 19x33x40 mm DIN6499B.
ER32 spændetænger 3 20 mm DIN6499B. 18 stk i trækasse
Spændemøtrik ER16A mkugleleje 28x175 mm. Gevind M22x15
Spændemøtrik ER25B mkugleleje 42x20 mm. Gevind M32x15
Spændemøtrik ER32B mkugleleje 50x225 mm. Gevind M40x15
Spændenøgle ER25 37x210 mm
Spændenøgle ER32 45x250 mm
ER16 spændetang 40x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER16 spændetang 50x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER16 spændetang 60x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER16 spændetang 70x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER16 spændetang 80x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER16 spændetang 90x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER16 spændetang 10x17x275 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 40x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 50x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 60x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 70x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 80x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 90x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 100x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 110x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 120x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 spændetang 130x21x31 mm Vandæt DIN6499B
ER20 vandtæt sp.tænger 4 13 mm DIN6499B. 10 stk i trækasse
ER25 spændetang 40x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 50x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 60x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 70x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 80x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 90x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 100x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 110x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 120x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 130x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 140x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 150x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 spændetang 160x26x35 mm Vandæt DIN6499B
ER25 vandtæt sp.tænger 4 16 mm DIN6499B. 13 stk i trækasse
ER32 spændetang 40x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 50x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 60x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 70x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 80x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 90x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 100x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 110x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 120x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 130x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 140x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 150x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 160x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 170x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 180x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 190x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 spændetang 200x33x40 mm Vandæt DIN6499B
ER32 vandtæt sp.tænger 4 20 mm DIN6499B. 17 stk i trækasse
ER40 spændetang 40x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 50x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 60x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 70x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 80x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 90x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 100x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 110x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 120x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 130x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 140x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 160x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 170x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 180x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 190x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 200x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 210x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 220x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 230x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 240x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 250x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 spændetang 260x41x46 mm Vandæt DIN6499B
ER40 vandtæt sp.tænger 4 26 mm DIN6499B. 23 stk i trækasse
Gevindhoved for runde bakker sæt á 9 stk
Gjengetapparat Diesella M2 M7 MK1MK3
Spændetænger 25 45 45 65 sæt á 2 stk
Gjenget Diesella M5 M12 MK 34 J6
Spændetænger 35 65 65 10 sæt á 2 stk
Spændetang gummi Ø35 65 mm
Spændetang gummi Ø65 10 mm
Gjengmaskin Diesella M8 M20 MK 3 4 M20x25
Spændetænger 45 10 10 16 sæt á 2 stk
Spændetænger 45 10 mm
Plastic skydelære 0 150 mm x 005 mm kæbelgd. 40
Skyvelære Diesella med klemlås 150 mm x 005 mm
0 150 mm x005 venstrehånds kæbelgd. 40 mm Skydelære m. klemlås
Skyvelære med klemlås Diesella 200 mm X 005 mm
0 100 mm x 005 mm kæbelgd. 30 mm skydelære m. skruelås
Skyvelære Diesella 0 150 mm x 005 mm
0 150 mm x 002 mm kæbelgd. 40 mm Skydelære m. skruelås
0 200 mm x 005 mm kæbelgd. 50 mm Skydelære m. skruelås
0 300 mm x 005 mm kæbelgd. 55 mm Skydelære m. skruelås
0 500 mm x 002 med finjustering kæbelgd. 80 mm Alm. Skydelære
0 500 mm x 005 med finjustering kæbelgd. 150 mm Alm. Skydelære
0 500 mm x 005 med finjustering kæbelgd. 200 mm Alm. Skydelære
0 750 mm x 005 med finjustering kæbelgd. 150 mm Alm. Skydelære
0 1000 mm x 002 med finjustering kæbelgd. 140 mm Alm. Skydelære
0 1500 mm x 005 med finjustering kæbelgd. 200 mm Alm. Skydelære
0 2000 mm x 005 med finjustering kæbelgd. 200 mm Alm. Skydelære
ind udv.40 340 0 300mm x 002 f. bremsetromler Skydelære
ind udv. 60 560 0 500mm x 005 f. bremsetromler Skydelære
ind udv. 60 810 0 750mm x 005 f. bremsetromler Skydelære
0 60 mm x 01 Til bremseskiver kæbelgd. 52 Skydelære
Skydelære 0 90 mm x 01 Til bremseskiver kæbelgd. 120
Messing skydelære 0 100 mm x 01 mm kæbelgd. 25 mm
Trepunktsskydelære 5 40 mm x 005
Digital skydelære 0 100 mm x 001 mm kæbelgd. 30 mm
Digital skyvelære Diesella 0 150 mm x 001 mm
Digital Skydelære 0 150 mm x 001 mm Venstre hånds
Digital Skydelære 0 150 mm x 001 mm kæbelgd.40 mm
Digital Skydelære 0 200 mm x 001 mm kæbelgd. 50 mm
Digital Skydelære 0 300 mm x 001 mm kæbelgd. 60 mm
Digital Skydelære 0 150 mm x 001mm 1128
Diesella Digital skydelære med store displayet
Digital skydelære 0 300 mm
Digital verkstedskyvelære Diesella 0 500 mm x 001 mm
Digital værkstedsskydelære 0 1000mm x001mm kæbelgd. 150
Digital dobbeltkæbet skydelære 0 500mm 001mm kæbelgd. 60150
Digital dobbeltkæbet skydelære 0 1000mmx001mm kæbelgd.60150
Digital værkst.skydelære 0 500 x 001 mm kæbelgd. 100 IP66.
Digital værkstskydelære 0 1000 x 001 mm kæbelgd. 150 IP66.
Digital skydelære 0 60 mm x 001 mm f. bremseskiver
Digital skydelære 0 93 mm x 001 mm f. bremseskiver
Digital skydelære 0 150 mm med spidse kæber
Digital skydelære 0 150 mm med hårdmetal måleflader
Digital skydelære 0 200 mm med indad vinklede målespidser
Digital skydelære 25 200 mm med udad vinklede målespidser
Digital skydelære 0 200 mm for måling af vægtykkelse
Digital skydelære 0 200 mm med forskydelig målekæbe
Digital skydelære 8 200 mm for indv. måling. Stift Ø10
Dybdemålsfod for skydelærer L75 mm B6 mm
0 25 mm x 001 Mikrometerskrue
25 50 mm x 001 Mikrometerskrue
50 75 mm x 001 Mikrometerskrue
75 100 mm x 001 Mikrometerskrue
100 125 mm x 001 Mikrometerskrue
125 150 mm x 001 Mikrometerskrue
150 175 mm x 001 Mikrometerskrue
175 200 mm x 001 Mikrometerskrue
200 225 mm x 001 Mikrometerskrue
225 250 mm x 001 Mikrometerskrue
250 275 mm x 001 Mikrometerskrue
275 300 mm x 001 Mikrometerskrue
300 400 mm x 001 Mikrometerskrue
400 500 mm x 001 Mikrometerskrue
500 600 mm x 001 Mikrometerskrue
600 700 mm x 001 Mikrometerskrue
700 800 mm x 001 Mikrometerskrue
800 900 mm x 001 Mikrometerskrue
900 1000 mm x 001 Mikrometerskrue
0 100 mm med udskift. indsatser Mikrometerskrue
100 200 mm med udskift. indsatser Mikrometerskrue
200 300 mm med udskift. indsatser Mikrometerskrue
300 400 mm med udskift. indsatser Mikrometerskrue
Micrometerskruer Diesella 0 100 mm x 001. Sett á 4 stk
Micrometerskruer 0 150 mm x 001. Sæt á 6 stk.
Mikrometerskruer 0 300 mm x 001. Sett á 12 stk.
0 25 mm x 0001 parallaxefri Mikrometerskrue
25 50 mm x 0001 parallaxefri Mikrometerskrue
50 75 mm x 0001 parallaxefri Mikrometerskrue
75 100 mm x 0001 parallaxefri Mikrometerskrue
Mikrometer 0 25 mm x 001 med spidse målepunkter
Mikrometer 25 50 mm x 001 med spidse målepunkter
Mikrometer 0 25 mm x 001 til runde emner med hul
Stander for mikrometerskruer
Dybdemålingsmikrometer 0 150 mm
Indbygningsmikrometer 0 25 mm x 001
Digital Mikrometerskrue 0 25 mm. IP 65
Digital Mikrometerskrue 25 50 mm. IP 65
Digital Mikrometerskrue 50 75 mm. IP 65
Digital Mikrometerskrue 75 100 mm. IP 65
Digital Micrometerskrue 0 25 mm. Aflæsning 0001 mm
Digital Micrometerskrue 25 50 mm. Aflæsning 0001 mm
Digital Micrometerskrue 50 75 mm. Aflæsning 0001 mm
Digital Micrometerskrue 75 100 mm. Aflæsning 0001 mm
Indv. 2pt mikrometer 5 30 mm
Indv. 2pt mikrometer 25 50 mm
Indv. 2pt mikrometer 50 75 mm
Indv. 2pt mikrometer 75 100 mm
Indv. 2pt mikrometre 5 100 mm i sæt á 4 stk
Mikrometer til indv måling 50 250 mm x 001 mm
Mikrometer til indv. måling 50 600 mm x 001 mm
Mikrometer til indv. måling 50 1000 mm x 001 mm
Indikatorklokke Diesella 20 200 mm
Cylinder måler 6 10 mm x 001 mm
Cylinder måler 10 18 mm x 001 mm
Cylinder måler 18 35 mm x 001 mm
Cylinder måler 35 50 mm x 001 mm
Cylinder måler 50 160 mm x 001 mm
Cylinder måler 160 250 mm x 001 mm
Cylinder måler 250 450 mm x 001 mm
Cylinder måler 400 800 mm x 001 mm
Teleskoplærer Diesella 8 150 mm. Sett á 6 stk.
Ø 4 mm Indstillingsring
Ø 55 mm Indstillingsring
Ø 8 mm Indstillingsring
Ø 10 mm Indstillingsring
Ø 11 mm Indstillingsring
Ø 16 mm Indstillingsring
Ø 17 mm Indstillingsring
Ø 25 mm Indstillingsring
Ø 35 mm Indstillingsring
Ø 50 mm Indstillingsring
Ø 60 mm Indstillingsring
Ø 70 mm Indstillingsring
Ø 80 mm Indstillingsring
Ø 90 mm Indstillingsring
Ø 100 mm Indstillingsring
Ø 125 mm Indstillingsring
Ø 175 mm Indstillingsring
Ø 225 mm Indstillingsring
Ø 275 mm Indstillingsring
Ridsemål 0 200 mm x 01
Opmærkningslære 0 300 mm x 01 DIN 862
Opmærkningslære 0 260 x 120mm x 005
Opmærkningslære 0 300 x 160 mm x 005
Opmærkningslære 0 500 x 160 mm x 005
Ridsemål 0 300 mm
Ridsemål 0 500 mm
Hårdmetal ridser mclips
Løs hårdmetal ridsespids for 10307330
Hårdmetal ridser 20 mm pencil
Løs hårdmetal spids 20 mm for hårdmetal ridser pencil
Stållineal 150X15X05 mm
Stållineal 200X19X08 mm
Stållineal 300X25X10 mm
Stållineal 500X30X12 mm
Stållineal 600X30X12 mm
Stållineal 1000X35X15 mm
Stållineal 1000 x 30 x 10 mm
Stållineal 2000 x 30 x 10 mm
Stållineal 300x30x10 mmtom
Stållineal 500x30x10 mmtom
Stållinjal 300x13x05 mm FLEX
Stållineal 500x18x05 mm FLEX
Stållineal 1000x20x10 mm FLEX
Stållineal 2000x20x10 mm FLEX
Diameterbåndmål Ø 20 300 mm Omkreds 60 950 mm
Diameterbåndmål Ø 20 700 mm Omkreds 60 2200 mm
Diameterbåndmål Ø 20 1200 mm Omkreds 60 3780 mm
Diameterbåndmål Ø 20 1500 mm Omkreds 60 4720 mm
Diameterbåndmål Ø 20 1900 mm Omkreds 60 5980 mm
Diameterbåndmål Ø 20 2400 mm omkreds 60 7540 mm
Diameterbåndmål Ø 20 3600 mm omkreds 60 11310 mm
Båndmål Assist 30 m B13 mm
Skolesæt sæt med 4 stk.
Stikpasser 150 mm med bue
Stikpasser 200 mm med bue
Stikpasser 250 mm med bue
Stikpasser 300 mm med bue
Stikpasser 400 mm med bue
Stikpasser 500 mm med bue
Stikpasser 150 mm lige
Stikpasser 200 mm lige
Stikpasser 250 mm lige
Stikpasser 300 mm lige
Stikpasser 400 mm lige
Stikpasser 500 mm lige
Krumpasser 150 mm
Krumpasser 200 mm
Krumpasser 300 mm
Krumpasser 400 mm
Krumpasser 500 mm
Stikpasser m. fjeder 125 mm
Stikpasser m. fjeder 150 mm
Stikpasser m. fjeder 200 mm
Stikpasser m. fjeder 250 mm
Stikpasser m. fjeder 300 mm
Dansemester 150 mm
Dansemester 200 mm
Dansemester 250 mm
Dansemester 300 mm
Dansemester 400 mm
Dansemester m. fjeder 200 mm
Dansemester m. fjeder 250 mm
Dansemester m. fjeder 300 mm
Dybdemål 0 80 mm x 005 m. målestift bro lgd. 50 mm
0 200 mm x 005 Dybdemåler
0 200 mm x 002 Dybdemåler med aftagelig hage
0 200 mm x 005 Dybdemåler med dobbelt hage
Digital Dybdemål 0 200 mm x 001 mm bro lgd. 100 mm
Digital Dybdemål 0 500 mm x 001 mm bro lgd. 120 mm
Dybdemålsfod for dybdemålere
0 300 mm x 002 parallaxefri Alm. Høydemåler
0 500 mm x 002 Alm. Højdemåler
Digital Højdemåler 0 300 mm
Digital Højdemåler 0 500 mm
Digital Højdemåler 0 1000 mm
Digital Indbygningsmålestav horisontal 0 500 mm x 001
0 5 mm x 001 Måleur
0 10 mm x 001 med tol. pile Måleur
Måleklokke Diesella med tol. piler og øye
Dobbelt måleur 0 10 mm x 001
Diesella IP54 måleur 0 10 mm x 001 vanntett
MY Måleur 50 MY
0 1 mm x 0001 µm Måleur
0 30 mm x 001 med tol. pile Måleur
0 50 mm x 001 Måleur med tol. pile
0 100 mm x 001 Måleur
Løftearm for 10 mm måleure
Dybdemålsfod for måleur sæt med 9 stk. forlængere
Forlænger 20 mm for måleure
Forlænger 30 mm for måleure
Forlænger 40 mm for måleure
Forlænger 50 mm for måleure
Forlænger 60 mm for måleure
Forlænger 70 mm for måleure
Forlænger 80 mm for måleure
Forlænger 90 mm for måleure
Forlængere for måleure sæt med 9 stk.
Diesella Digital måleur 125 mm x 001 med farvedisplay
Digital måleur 125 mm x 0001 med farvedisplay
Digital måleur 250 mm x 001 med farvedisplay
Digital måleur 127 mm x 001 m. TOL MinMax funktion
Digital måleur 254 mm x 001 m. TOL MinMax funktion
Digital måleur 127 mm x 0001 m. TOL MinMax funktion
Digital måleur 254 mm x 0001 m. TOL MinMax funktion
Digital radius måleur 127 mm x 001 mm
USB connector til digitale måleure 10 356 xxx
Digital måleenhed 0 30x001 mm
Vippindikator Diesella 0 08 mm med vippearmlengde 16 mm
Vippe indikator 0 08 mm vippearmslængde 25 mm
Vippe indikator 0 08 mm x 001 mm vippearm 464 mm
Vippe indikator 0 08 mm x 001 mm skråstillet urskive
Vippe indikator 0 08 mm x 001 mm vertikal urskive
Digital vippeindikator 1 mm Aflæsning 001
Digital vippeindikator 1 mm Aflæsning 0001
80 kg Alm. Magnetstander
Magnetstanner Diesella 80 kg med centerspenning
Magnetstanner Diesella mekanisk med centerspenning
NOGA Magnet base NF0037 med M5 gjenge onoff funktion
Universal målestativ
M8 Magnet med håndtag
Løs magnet 980N. Gevindhul M10
Måleklodser stål DIN861 Grad 1
Kontrolsæt til skydelære Gr.1 sæt á 5 stk måleenheder
Måleklods stål 1005 mm DIN8611
Måleklods stål 100 mm DIN8611
Måleklods stål 101 mm DIN8611
Måleklods stål 102 mm DIN8611
Måleklods stål 103 mm DIN8611
Måleklods stål 104 mm DIN8611
Måleklods stål 105 mm DIN8611
Måleklods stål 106 mm DIN8611
Måleklods stål 107 mm DIN8611
Måleklods stål 108 mm DIN8611
Måleklods stål 109 mm DIN8611
Måleklods stål 110 mm DIN8611
Måleklods stål 111 mm DIN8611
Måleklods stål 112 mm DIN8611
Måleklods stål 113 mm DIN8611
Måleklods stål 114 mm DIN8611
Måleklods stål 115 mm DIN8611
Måleklods stål 116 mm DIN8611
Måleklods stål 117 mm DIN8611
Måleklods stål 118 mm DIN8611
Måleklods stål 119 mm DIN8611
Måleklods stål 120 mm DIN8611
Måleklods stål 130 mm DIN8611
Måleklods stål 140 mm DIN8611
Måleklods stål 150 mm DIN8611
Måleklods stål 160 mm DIN8611
Måleklods stål 170 mm DIN8611
Måleklods stål 180 mm DIN8611
Måleklods stål 190 mm DIN8611
Måleklods stål 200 mm DIN8611
Måleklods stål 250 mm DIN8611
Måleklods stål 300 mm DIN8611
Måleklods stål 400 mm DIN8611
Måleklods stål 500 mm DIN8611
Måleklods stål 510 mm DIN8611
Måleklods stål 600 mm DIN8611
Måleklods stål 700 mm DIN8611
Måleklods stål 770 mm DIN8611
Måleklods stål 800 mm DIN8611
Måleklods stål 900 mm DIN8611
Måleklods stål 1000 mm DIN8611
Måleklods stål 1030 mm DIN8611
Måleklods stål 1290 mm DIN8611
Måleklods stål 1500 mm DIN8611
Måleklods stål 1760 mm DIN8611
Måleklods stål 2000 mm DIN8611
Måleklods stål 2020 mm DIN8611
Måleklods stål 2280 mm DIN8611
Måleklods stål 2500 mm DIN8611
Måleklods stål 3000 mm DIN8611
Måleklods stål 4000 mm DIN8611
Måleklods stål 4130 mm DIN8611
Måleklods stål 5000 mm DIN8611
Måleklods stål 6000 mm DIN8611
Måleklods stål 7000 mm DIN8611
Måleklods stål 8000 mm DIN8611
Måleklods stål 9000 mm DIN8611
Måleklods stål 10000 mm DIN8611
Måleklods stål 125 mm DIN8611
Måleklods stål 1314 mm DIN8611
Måleklods stål 175 mm DIN8611
Ansatsvinkel 75 x 50 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 100 x 70 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 150 x 100 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 200 x 130 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 250 x 165 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 300 x 200 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 400 x 265 mm DIN 8751
Ansatsvinkel 500 x 330 mm DIN 8751
Diesella Ansattsvinkler 4 deler
Ansatsvinkel 75 x 50 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 100 x 70 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 150 x 100 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 200 x 130 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 250 x 165 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 300 x 200 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 400 x 265 mm DIN 8750
Ansatsvinkel 500 x 330 mm DIN 8750
Anslagsvinkel 150 x 100 mm El galv.
Anslagsvinkel 200 x 130 mm El galv.
Anslagsvinkel 250 x 160 mm El galv.
Anslagsvinkel 300 x 175 mm El galv.
Anslagsvinkel 400 x 200 mm El galv.
Anslagsvinkel 75 x 50 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 100 x 70 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 150 x 100 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 200 x 130 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 250 x 165 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 300 x 175 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 400 x 200 mm DIN 8751
Anslagsvinkel 400 x 265 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 50 x 40 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 75 x 50 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 100 x 70 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 150 x 100 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 200 x 130 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 250 x 160 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 300 x 180 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 400 x 230 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 500 x 280 mm DIN 8751
Fladvinkel 90° 600 x 330 mm DIN 8752
Fladvinkel 90° 800 x 430 mm DIN 8752
Flangevinkel 300 mm
Flangevinkel 400 mm
Flangevinkel 500 mm
Hårvinkel 50x40 mm DIN 87500
Hårvinkel 75x50 mm DIN 87500
Hårvinkel 100x70 mm DIN 87500
Hårvinkel 150x100mm DIN 87500
Hårvinkel 200x130mm DIN 87500
Hårvinkler sæt 30 100 mm GR 0 50x40 75x50 100x70
Hårvinkel 60x37 mm justerbar DIN87500
Hårlinial 50 mm DIN 87400
Hårlinial 100 mm DIN 87400
Hårlinial 150 mm DIN 87400
Hårlinial 200 mm DIN 87400
Hårlinial 300 mm DIN 87400
Hårlinial 400 mm DIN 87400
Smigvinkel 200 mm
Smigvinkel 250 mm
Smigvinkel 300 mm
Tømmervinkel 600x280x35 mm konisk
Tømmervinkel 800x320x35 mm konisk
Tømmervinkel 1000x380x35 mm Konisk
Tømrervinkel 600x280 mm Gul Dob. skala opmærk. huller
Tømrervinkel 700x300 mm Gul Dob. skala opmærk. huller
Tømrervinkel 800x320 mm Gul Dob. skala opmærk. huller
Tømrervinkel 1000x360 mm gul Dob. skala opmærk. huller
Retteskinne 500x40x8 mm DIN 8742
Retteskinne 1000x50x10 mm DIN 8742
Retteskinne 500x30x6 mm DIN 8742
Retteskinne 1000x40x8 mm DIN 8742
Retteskinne 1500x50x10 mm DIN 8742
Retteskinne 2000x60x12 mm DIN 8742
Centrumsvinkel 150 mm x 130 mm
Centrumsvinkel 200 mm x 150 mm
Centrumsvinkel 300 mm x 180 mm
Universal vinkelmåler 0 360°
Gradmåler Diesella 80 x 120 mm med dobbel skala
Gradmåler Diesella 120 x 150 mm med dobbel skala
Gradmåler Diesella 150 x 200 mm med dobbel skala
Gradmåler Diesella 200 x 300 mm med dobbel skala
Gradmåler Diesella 300 x 500 mm med dobbel skala
Gradmåler 400 x 800 mm mdobbel skala
Gradmåler 500 x 1000 mm mdobbel skala
Justerbar 100 x 150 mm Vinkelmåler
150 x 300 mm Justerbar Vinkelmåler
Justerbar 200 x 400 mm Vinkelmåler
250 x 500 mm Justerbar Vinkelmåler
Justerbar Rustfri stål Vinkelmåler
Justerbar Aluminium 500 x 230 mm. Vinkelmåler
Kombinationsvinkelmåler
Digital vinkelmåler universal 0 360° x 0001°
Digital vinkelmåler 0 360° 230 mm x 230 mm. Afl. 005°
IP54 Digital vinkelmåler 4x90° med magnet på 3 sider Diesella
Digital vaterpas 150 mm005° med laser og LED lys
Digital vaterpas 230 mm005° med laser og LED lys
Digital vaterpas 400 mm005° med laser og LED lys
Digital vaterpas 600 mm005° med laser og LED lys
Maskin vaterpas 200 x 002 mm
Maskin vaterpas 300 x 002 mm
Rammevaterpas 100 x 100 mm 1 Div. 002m
Rammevaterpas 150 x 150 mm 1 Div. 002m
Rammevaterpas 200 x 200 mm 1 Div. 002m
0 10 mm x 001 Tykkelsesmåler
0 10 mm x 001 Tykkelsesmåler lommemodel
0 10 mm x 001 Tykkelsesmåler for rør
Digital tykkelsesmåler 0 12 mm x 001
Gevindprøvedorn 6H M1x025 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M14x03 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M16x035 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M2x04 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M25x045 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M3x05 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M35x06 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M4x07 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M5x05 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M5x08 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M6x05 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M6x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M6x10 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M7x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M7x10 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M8x05 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M8x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M8x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M8x125 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M9x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M9x125 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M10x050 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M10x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M10x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M10x125 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M10x15 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M11x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M11x125 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M11x15 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M12x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M12x125 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M12x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M12x175 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M14x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M14x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M14x125 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M14x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M14x20 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M16x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M16x125 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M16x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M16x20 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M18x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M18x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M18x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M18x25 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M20x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M20x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M20x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M20x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M20x25 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M22x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M22x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M22x25 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M24x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M24x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M24x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M24x30 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M25x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M26x075 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M26x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M27x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M27x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M27x30 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M28x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M30x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M30x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M30x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M30x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M30x35 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M32x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M33x10 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M33x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M33x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M33x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M33x35 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M35x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M36x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M36x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M36x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M36x40 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M38x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M38x15 GodFejl. DIN 13. LINKS gevind
Gevindprøvedorn 6H M39x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M39x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M39x40 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M40x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M42x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M42x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M42x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M42x40 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M42x45 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M45x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M45x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M45x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M45x40 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M45x45 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M48x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M48x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M48x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M48x40 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M48x50 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M50x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M52x15 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M52x20 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M52x30 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M52x40 Metrisk fingevind. GodFejl
Gevindprøvedorn 6H M52x50 Metrisk grovgevind. GodFejl
Gevindprøvering 6g M2x04 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M2x04 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M25x045 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M25x045 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M3x05 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M3x05 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M35x06 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M35x06 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M4x07 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M4x07 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M5x05 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M5x05 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M5x08 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M5x08 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M6x05 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M6x05 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M6x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M6x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M6x10 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M6x10 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M7x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M7x10 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M7x10 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M8x05 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M8x05 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M8x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M8x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M8x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M8x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M8x125 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M8x125 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M9x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M9x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M9x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M9x125 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M9x125 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M10x050 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M10x050 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M10x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M10x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M10x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M10x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M10x125 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M10x125 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M10x15 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M10x15 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M11x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M11x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M11x125 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M11x125 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M11x15 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M11x15 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M12x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M12x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M12x125 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M12x125 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M12x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M12x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M12x175 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M12x175 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M14x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M14x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M14x100 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M14x100 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M14x125 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M14x125 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M14x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M14x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M14x20 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M14x20 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M16x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M16x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M16x125 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M16x125 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M16x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M16x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M16x20 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M16x20 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M18x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M18x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M18x125 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M18x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M18x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M18x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M18x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M18x25 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M18x25 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M20x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M20x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M20x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M20x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M20x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M20x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M20x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M20x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M20x25 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M20x25 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M22x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M22x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M22x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M22x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M22x25 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M22x25 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M24x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M24x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M24x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M24x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M24x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M24x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M24x30 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M24x30 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M25x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M25x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M26x075 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M26x075 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M26x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M26x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M27x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M27x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M27x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M27x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M27x30 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M27x30 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M28x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M28x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M30x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M30x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M30x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M30x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M30x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M30x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M30x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M30x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M30x35 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M30x35 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M32x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M32x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M33x10 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M33x10 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M33x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M33x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M33x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M33x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M33x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M33x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M33x35 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M33x35 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M35x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M35x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M36x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M36x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M36x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M36x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M36x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M36x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M36x40 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M36x40 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M38x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M38x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M39x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M39x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M39x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M39x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M39x40 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M39x40 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M40x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M40x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M42x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M42x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M42x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M42x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M42x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M42x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M42x40 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M42x40 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M42x45 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M42x45 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M45x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M45x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M45x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M45x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M45x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M45x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M45x40 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M45x40 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M45x45 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M45x45 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M48x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M48x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M48x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M48x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M48x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M48x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M48x40 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M48x40 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M48x50 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M48x50 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvering M50x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M50x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M52x15 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M52x15 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M52x20 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M52x20 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M52x30 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M52x30 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M52x40 Metrisk fingevind. Fejl
Gevindprøvering M52x40 Metrisk fingevind. God
Gevindprøvering M52x50 Metrisk grovgevind. Fejl
Gevindprøvering M52x50 Metrisk grovgevind. God
Gevindprøvedorn 18 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 14 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 38 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 12 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 34 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 1 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 1 14 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 1 12 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvedorn 1 34 G GoNo Go. ISODIN 228
Gevindprøvering 18 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 18 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 14 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 14 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 38 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 38 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 12 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 12 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 34 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 34 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 1 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 1 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 1 14 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 1 14 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 1 12 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 1 12 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 1 34 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 1 34 G God ISODIN 228
Gevindprøvering 2 G Fejl ISODIN 228
Gevindprøvering 2 G God ISODIN 228
H7 Ø2 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø3 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø4 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø5 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø6 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø7 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø8 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø9 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø10 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø11 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø12 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø13 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø14 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø15 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø16 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø17 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø18 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø19 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø20 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø21 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø22 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø23 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø24 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø25 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø26 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø27 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø28 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø30 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø32 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø33 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø34 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø35 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø36 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø37 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø38 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø40 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø42 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø44 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø45 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø46 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø47 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø48 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
H7 Ø50 mm ISO Standard 1938 Glatdorn
030 100 001 i spring 0001 mm Målestifter i sæt
100 500 01 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
100 100 mm 01 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
101 200 001 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
201 300 001 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
301 400 001 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
401 500 001 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
100 200 01 mm i spring Målestifter i sæt 0002 mm
Opmærkerplan 300x200x75 mm DIN 8760
Granitplan 450x300x75 mm DIN 8760
Granitplan 630x400x100 mm DIN 8760
Granitplan 800x500x130 mm DIN 8760
Granitplan 1000x630x150mm DIN 8760
Granitplan 1000x750x150 mm DIN 8760 med 14 mm T spor.
Granit måleursstander 150 x 100 mm
Granit måleursstander 200 x 150 mm
Granit parallelklodser 160 mm DIN 8760
Granitvinkel 100 x 63 mm DIN 8760
Søgestål 001 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 002 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 003 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 004 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 005 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 006 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 007 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 008 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 009 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 010 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 012 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 015 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 018 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 020 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 025 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 030 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 035 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 040 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 045 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 050 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 060 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 070 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 080 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 090 mm i ark 50 x 300 mm
Søgestål 100 mm i ark 50 x 300 mm
Sortiment af søgestål i ark 11 ark ialt 002 100 mm
Søgestål 0025 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 0050 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 0075 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 010 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 015 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 020 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 025 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 030 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 040 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 050 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 060 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 065 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 070 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 080 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 090 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 100 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 120 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 150 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 180 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgestål 200 mm i ark INOX 150 x 500 mm.
Søgeblade sæt 13 blade 100 mm 005 100 mm. INOX
INOX følerblad sett 20 blader 100 mm 005 til 100 mm x 005
Søgeblade sæt 20 blade 100 mm 005 100 mm x 005. INOX
Søgeblade sæt 13 blade 200 mm 005 100 mm. INOX
Søgeblade sæt 20 blade 200 mm 005 100 mm x 005.
Søgeblade sæt 20 blade 300 mm 005 100 mm x 005. INOX
Søgeblade sæt 20 blade 500 mm 005 100 mm x 005. INOX
Søgeblad 0005 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 001 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 002 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 003 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 004 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 005 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 006 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 007 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 008 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 009 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 010 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 012 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 015 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 020 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 025 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 030 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 035 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 040 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 045 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 050 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 055 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 060 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 065 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 070 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 080 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 090 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 100 mm i rulle 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 005 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 006 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 007 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 008 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 009 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 010 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 015 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 020 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 025 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 030 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 040 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 050 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 060 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 070 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 080 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 090 mm i rulle 5 mtr x 25 mm
Søgeblad 002 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 003 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 004 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 005 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 006 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 007 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 008 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 009 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 010 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 015 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 020 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 025 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 030 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 040 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 050 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 060 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 070 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 080 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 090 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 100 mm i rulle 5 mtr x 50 mm
Søgeblad 005 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 010 mm L5m B100mm 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 015 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 020 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 030 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 050 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 060 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 070 mm i rulle 5 mtr x 100 mm
Søgeblad 0025 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 005 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 0075 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 010 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 015 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 020 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 025 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 030 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 040 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 060 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 065 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 080 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 090 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 100 mm i rulle 5 mtr x 150 mm
Søgeblad 002 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 003 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 005 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 010 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 015 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 020 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 030 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 040 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 050 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Søgeblad 100 mm i rulle INOX 5 mtr x 127 mm
Messingfolie 001 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 002 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 0025 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 003 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 004 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 005 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 0075 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 010 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 015 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 020 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 025 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 030 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 040 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 050 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 060 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 070 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 080 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 090 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie 100 mm. i rulle 5 mtr. x 150 mm
Messingfolie Sortiment 10 ark 0025 050x150x500 mm
Radiuslære 10 70 mm
Radiuslære 75 150 mm
Radiuslære 155 250 mm
Målekile flad 1 15 mm
Målekile flad 15 30 mm
Gevindtæller 52 bl. DIN 1314 MM 025 60. WW 62 4
Gevindtæller 58 bl. DIN 1314 MM 025 60 WW 62 4 RG28 8
Bor slibelære spidsvinkel 118° Ø max. 50 mm
Slibelære 55° WW GR
Slibelære 60° M UNC UNF
Pinolbor DIN 333A 125x315 mm
Pinolbor DIN 333A 160x 40 mm
Pinolbor DIN 333A 200x 50 mm
Pinolbor DIN 333A 250x 63 mm
Pinolbor DIN 333A 315x 80 mm
Pinolbor DIN 333A 400x100 mm
Pinolbor DIN 333A 500x125 mm
3sk. 90° Forsænker sæt TiN Ø63 205 mm. DIN335. Form C
3 sk. 90° 63 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
3 sk. 90° 83 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
3 sk. 90° 104 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
3 sk. 90° 165 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
3 sk. 90° 205 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
3 sk. 90° 250 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
3 sk. 90° 310 mm Forsænker TiN belagt. DIN 335. Form C
Kniv Prof Diesella med 5 ekstra knivblade
Roterende file Diesella 10 mm i sett á 5 stk.
Rot. fil cyl.form 06 x 18 mm. med endeskær speedcut
Rot. fil cyl.form 08 x 18 mm. med endeskær speedcut
Rot. fil cyl.form 10 x 20 mm. med endeskær speedcut
Rot. fil cyl.form 12 x 25 mm. med endeskær speedcut
Rot. fil kuglecyl.form 06 x 18 mm. speedcut
Rot. fil kuglecyl.form 08 x 18 mm. speedcut
Rot. fil kuglecyl.form 10 x 20 mm. speedcut
Rot. fil kuglecyl.form 12 x 25 mm. speedcut
Rot. fil kugleform 06 x 05 mm. speedcut
Rot. fil kugleform 08 x 07 mm. speedcut
Rot. fil kugleform 10 x 09 mm. speedcut
Rot. fil kugleform 12 x 11 mm. speedcut
Rot. fil dråbeform 06 x 10 mm. speedcut
Rot. fil dråbeform 08 x 13 mm. speedcut
Rot. fil dråbeform 10 x 16 mm. speedcut
Rot. fil dråbeform 12 x 20 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. rund 06 x 18 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. rund 08 x 18 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. rund 10 x 20 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. rund 12 x 25 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. spids 06 x 18 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. spids 08 x 20 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. spids 10 x 20 mm. speedcut
Rot. fil bue cyl. spids 12 x 25 mm. speedcut
Rot. fil kegleform 06 x 13 mm. speedcut
Rot. fil kegleform 08 x 18 mm. speedcut
Rot. fil kegleform 10 x 20 mm. speedcut
Rot. fil kegleform 12 x 25 mm. speedcut
Rot. fil cyl. form 6x18mm Single cut med endeskær
Rot. fil cyl. form 10x20mm Single cut med endeskær
Rot. fil cyl. form 12x25mm Single cut med endeskær
Rot. fil kuglecyl.form 6x18mm Single cut
Rot. fil kuglecyl.form 8x18mm Single cut
Rot. fil kuglecyl.form 10x20mm Single cut
Rot. fil kuglecyl.form 12x25mm Single cut
Rot. fil kugleform 06 x 05 mm. Single cut
Rot. fil kugleform 08 x 07 mm. Single cut
Rot. fil kugleform 10 x 09 mm. Single cut
Rot. fil kugleform 12 x 11 mm. Single cut
Rot. fil dråbeform 06 x 10 mm. Single cut
Rot. fil dråbeform 08 x 13 mm. Single cut
Rot. fil dråbeform 10 x 16 mm. Single cut
Rot. fil dråbeform 12 x 20 mm. Single cut
Rot. fil bue cyl. rund 8x18mm Single cut
Rot. fil bue cyl. rund 10x20mm Single cut
Rot. fil bue cyl. rund 12x25mm Single cut
Rot. fil bue cyl. spids 6x18mm Single cut
Rot. fil bue cyl. spids 8x20 Single cut
Rot. fil bue cyl. spids 10x20 Single cut
Rot. fil bue cyl. spids 12x25 Single cut
Rot. fil kegleform 6x13mm Single cut
Rot. fil kegleform 6x18mm Single cut
Rot. fil kegleform 10x20mm Single cut
Rot. fil kegleform 12x25mm Single cut
Rot. fil cyl. form 6x18mm Alucut med endeskær
Rot. fil cyl. form 10x20mm Alucut med endeskær
Rot. fil cyl. form 12x25mm Alucut med endeskær
Rot. fil kuglecyl. 6x18mm Alucut
Rot. fil kuglecyl. 8x18mm Alucut
Rot. fil kuglecyl. 10x20mm Alucut
Rot. fil kuglecyl. 12x25mm Alucut
Rot. fil kugleform 6x5mm Alucut
Rot. fil kugleform 8x7mm Alucut
Rot. fil kugleform 10x9mm Alucut
Rot. fil kugleform 12x11mm Alucut
Rot. fil dråbeform 6x10mm Alucut
Rot. fil dråbeform 8x13mm Alucut
Rot. fil dråbeform 10x16mm Alucut
Rot. fil dråbeform 12x20mm Alucut
Rot. fil bue cyl. rund 6x18mm Alucut
Rot. fil bue cyl. rund 8x18mm Alucut
Rot. fil bue cyl. rund 10x20mm Alucut
Rot. fil bue cyl. rund 12x25mm Alucut
Trinborsæt HSS TIN snoet 4 12 mm 6 20 mm 6 30 mm
Trinbor HSS TIN snoet 6 20 mm
Trinbor HSS TIN snoet 6 30 mm
Spiraltap 35° M2x040 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 35° M3x050 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 35° M4x070 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 35° M5x080 DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 35° M6x100 DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 35° M8x125 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 35° M10x150 DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 35° M12x175 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 35° M16x200 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 35° M20x250 DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 45° M3x050 mm DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 45° M4x070 mm DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 45° M5x080 mm DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 45° M6x100 mm DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 45° M8x125 mm DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 45° M10x150 mm DIN 371 HSS TIN
Spiraltap 45° M12x175 mm DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 45° M14x200 mm DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 45° M16x200 mm DIN 376 HSS TIN
Spiraltap 45° M20x250 mm DIN 376 HSS TIN
Spiraltappe 45° HSS TIN mbor 14 dele. M3 M12. DIN371376
Spånbrydertap M3x050 DIN 371 HSS TIN
Spånbrydertap M4x070 DIN 371 HSS TIN
Spånbrydertap M5x080 DIN 371 HSS TIN
Spånbrydertap M6x100 DIN 371 HSS TIN
Spånbrydertap M8x125 DIN 371 HSS TIN
Spånbrydertap M10x150 DIN 371 HSS TIN
Spånbrydertap M12x175 DIN 376 HSS TIN
Spånbrydertap M14x200 DIN 376 HSS TIN
Spånbrydertap M16x200 DIN 376 HSS TIN
Spånbrydertap M18x250 DIN 376 HSS TIN
Spånbrydertap M20x250 DIN 376 HSS TIN
Bor HSS Tin 900 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 910 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 920 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 930 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 950 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 960 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 970 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 980 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1000 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1020 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1050 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1100 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1150 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1200 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1250 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1300 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1350 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1400 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1450 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1500 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1550 mm DIN 1412C
Bor HSS Tin 1600 mm DIN 1412C
Borsæt HSS Tin DIN 1412C 10 mm 100 mm. 05 i sp.
Bor HSS Tin top 200 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 300 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 330 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 450 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 550 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 600 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 620 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 680 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 740 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 750 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 800 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 850 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 900 mm DIN 338
Bor HSS Tin top 1250 mm DIN 338
Stubbor HSS Tin 100 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 150 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 200 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 250 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 300 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 320 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 330 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 350 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 360 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 370 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 380 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 400 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 410 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 420 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 450 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 490 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 500 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 520 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 550 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 600 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 650 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 680 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 700 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 750 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 800 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 850 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 900 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 950 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1000 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1025 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1050 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1100 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1150 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1200 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1250 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1300 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1350 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1400 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1450 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1500 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1550 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1600 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1650 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin 1700 mm DIN 1897R DIN 1412C
Stubbor HSS Tin Top 200 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 320 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 330 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 420 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 500 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 520 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 680 mm DIN 1897
Stubbor HSS Tin top 700 mm DIN 1897
Bor Tin 1400 mm MK1 DIN 345
Bor Tin 1450 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 1500 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 1550 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 1650 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 1850 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2050 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2100 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2150 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2200 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2250 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2300 mm MK2 DIN 345
Bor Tin 2350 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2400 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2450 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2500 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2550 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2650 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2700 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2800 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2850 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 2950 mm MK3 DIN 345
Bor Tin 3000 mm MK3 DIN 345
Hulsavsæt M3 Bi Metal 13 stksæt i plastkasse
Centrerbor Ø635 x 76 mm for hulsavsholder
Centrerbor Ø635 x 105 mm for hulsavsholder
Endefræser tin 3 mm Z2
Endefræser tin 4 mm Z2
Endefræser tin 5 mm Z2
Endefræser tin 6 mm Z2
Endefræser tin 8 mm Z2
Endefræser tin 9 mm Z2
Endefræser tin 10 mm Z2
Endefræser tin 11 mm Z2
Endefræser tin 12 mm Z2
Endefræser tin 14 mm Z2
Endefræser tin 16 mm Z2
Endefræser tin 18 mm Z2
Endefræser tin 20 mm Z2
Endefræser tin 4 mm Z4
Pinnefres HSS tin 6 mm Z4
Endefræser tin 8 mm Z4
Endefræser tin 10 mm Z4
Endefræser tin 12 mm Z4
Endefræser tin 14 mm Z4
Endefræser tin 16 mm Z4
Endefræser tin 18 mm Z4
Endefræser tin 20 mm Z4
Skrupfræser tinbelagt 12 mm
Skrupfræser tinbelagt 14 mm
Skrupfræser tinbelagt 16 mm
Skrupfræser tinbelagt 18 mm
Skrupfræser tinbelagt 20 mm
Skrupfræser tinbelagt 22 mm
Skrupfræser tinbelagt 25 mm
Skrupfræser tinbelagt 30 mm
Skrupfræser tinbelagt 32 mm
Endefræsere tin belagt 6 20 mm sæt á 12 stk PVC holder
Bakkerund M2x040 HSS DIN 223
Bakkerund M3x050 HSS DIN 223
Bakkerund M4x070 HSS DIN 223
Bakkerund M5x080 HSS DIN 223
Bakkerund M6x100 HSS DIN 223
Bakkerund M7x100 HSS DIN 223
Bakkerund M8x125 HSS DIN 223
Bakkerund M10x150 HSS Din 223
Bakkerund M11x150 HSS Din 223
Bakkerund M12x175 HSS Din 223
Bakkerund M14x200 HSS Din 223
Bakkerund M16x200 HSS Din 223
Bakkeholder ø16x5 for runde bakker M20 M25
Bakkeholder ø20x5 for runde bakker M30 M40
Bakkeholder ø20x7 for runde bakker M45 M70
Bakkeholder ø25x9 for runde bakker M80 M90
Bakkeholder ø30x11 for runde bakker M10 M11
Bakkeholder ø38x14 for runde bakker M12 M14
Bakkeholder ø45x18 for runde bakker M16 M20
Bakkeholder ø55x22 for runde bakker M22 M24
Tapvindejern nr. 1 for M1 M10
Tapvindejern nr. 2 for M4 M12
Tapvindejern nr. 3 for M5 M20
Tapvindejern for M3 M10 med skralde
Tapvindejern for M5 M12 med skralde
Snittapsæt i stålkasse HSS á 29 stk
Tap bakkesæt HSS M3 M20 á 54 stk
Maskinskruestik 120x30x100 mm
Maskinskruestik 150x30x125 mm
Diesella benkskrustikke støpejern 100 mm
Diesella benkskrustikke støpejern 125 mm heavy duty
Diesella Benkskruestik av støpejern 150 mm Heavy duty
Prismekrustikke Diesella 90x36x70 mm
Prismeskruestik 125x50x100 mm
4 sæt alu. beskyttelsesbakker sæt 100mm med neodymium magneter inkl. polytex taske
4 sæt alu. beskyttelsesbakker sæt 125mm med neodymium magneter inkl. polytex taske
4 sæt alu. beskyttelsesbakker sæt 140mm med neodymium magneter inkl. polytex taske
4 sæt alu. beskyttelsesbakker sæt 150mm med neodymium magneter inkl. polytex taske
Maskinskruestikke Diesella125x40x125 mm
Maskinskrustikke Diesella 160x45x150 mm
Kipbar slibe skruestik 70 mm med drejeskive. Åbning 80 mm
Kipbar maskinskruestik 125 mm med drejeskive. Åbning 100 mm
Kipbar maskinskruestik 160 mm med drejeskive. Åbning 125 mm
140x50x25x65x100 mm Skruestik
155x50x25x65 mm Skruestik
220x80x40x100 mm Skruestik
140x50x25x65 mm Skruestik
175x63x32x85 mm Skruestik
190x73x35x100 mm Skruestik
200x80x40x100 mm Skruestik
Præcisions skruestik 100 x 100 Incl. tilbehør
Præcisions skruestikke Diesella inkl. tilbehør
Præcisions skruestik 150 x 200 Incl. tilbehør
Presisjonsskrustikke 150 x 300 inkl. tilbehør
Præcisions skruestik 175 x 200 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 175 x 300 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 175 x 400 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 175 x 500 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 200 x 200 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 200 x 300 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 200 x 400 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 200 x 500 Incl. tilbehør
Præcisions skruestik 200 x 600 Incl. tilbehør
XL 100 x 90 x 90 Skruestik
XL 125 x 100 x 100 Skruestik
XL 150 x 110 x 110 Skruestik
XL 175 x 170 x 170 Skruestik
XL 200 x 150 x 150 Skruestik
Dobbel base XL 460 x 75 mm
Dobbel base XL 520 x 95 mm
Dobbel base XL 580 x 125 mm
Dobbel base XL 666 x 145 mm
Base enhed til fast bakke 100 mm
Base enhed til fast bakke 125 mm
Base enhed til fast bakke 175 mm
Base enhed til fast bakke 200 mm
Base enhed til bevægelig bakke 100 mm
Base enhed til bevægelig bakke 125 mm
Base enhed til bevægelig bakke 150 mm
Base enhed til bevægelig bakke 175 mm
Base enhed til bevægelig bakke 200 mm
Base med bevægelig bakke 100 mm
Base med bevægelig bakke 125 mm
Base med bevægelig bakke 150 mm
Base med bevægelig bakke 175 mm
Base med bevægelig bakke 200 mm
Base med fast bakke 100 mm
Base med fast bakke 125 mm
Base med fast bakke 150 mm
Base med fast bakke 175 mm
Base med fast bakke 200 mm
Fast bakke med kæbe 125 mm til GT skruestik serie 2
Fast bakke med kæbe 150 mm til GT skruestik serie 3
Fast bakke med kæbe 175 mm til GT skruestik serie 4
Fast bakke med kæbe 200 mm til GT skruestik serie 5
Fast dobbel bakke med 2 kæber 100 mm
Fast dobbel bakke med 2 kæber 125 mm
Fast dobbel bakke med 2 kæber 150 mm
Fast dobbel bakke med 2 kæber 175 mm
Flydende bevægelig kæbe 150 mm til GT skruestikke serie 3
Flydende bevægelig kæbe 175 mm til GT skruestikke serie 4
Flydende bevægelig kæbe 200 mm til GT skruestikke serie 5
Bløde forhøjningsbakker 125 mm 2 stk for GT serie 2
Bløde forhøjningsbakker 150 mm 2 stk for GT serie 3
Bløde forhøjningsbakker 175 mm 2 stk for GT serie 4
Bløde forhøjningsbakker 200 mm 2 stk for GT serie 5
Bevægelig bakke 125 mm spec. for runde emner
Bevægelig bakke 150 mm spec. for runde emner
Bevægelig bakke 175 mm spec. for runde emner
Center bakke 125 mm for GT skruestik serie 2
Center bakke 150 mm for GT skruestik serie 3
Center bakke 175 mm for GT skruestik serie 4
Center bakke 200 mm for GT skruestik serie 5
Prismebakke bevægelig 125 mm for GT skruestik serie 2
Prismebakke bevægelig 150 mm for GT skruestik serie 3
Prismebakke bevægelig 175 mm for GT skruestik serie 4
Prismebakke bevægelig 200 mm for GT skruestik serie 5
Bløde bakker 100x22 mm for GT skruestik serie 1
Bløde bakker 125x22 mm for GT skruestik serie 2
Bløde bakker 150x22 mm for GT skruestik serie 3
Bløde bakker 175x22 mm for GT skruestik serie 4
Bløde bakker 200x22 mm for GT skruestik serie 5
Glatte bakker std. 125 mm for GT skruestik serie 2
Glatte bakker std. 150 mm for GT skruestik serie 3
Glatte bakker std. 175 mm for GT skruestik serie 4
Spindeldok komplet for GT skruestik serie 1
Spindeldok komplet for GT skruestik serie 2
Spindeldok komplet for GT skruestik serie 3
Spindeldok komplet for GT skruestik serie 4
Spindeldok komplet for GT skruestik serie 5
Bakker std. rillede 100 mm for GT skruestik serie 1
Bakker std. rillede 125 mm for GT skruestik serie 2
Bakker std. rillede 150 mm for GT skruestik serie 3
Bakker std. rillede 175 mm for GT skruestik serie 4
Bakker std. rillede 200 mm for GT skruestik serie 5
Bakker glatte m2 M8 gevindhul for GT skruestik serie 2
Bakker glatte m2 M8 gevindhul for GT skruestik serie 3
Bakker glatte m2 M8 gevindhul for GT skruestik serie 4
Spændejern sæt á 4 stk for GT skruestik serie 1
Bevægelig bakke mkæbe 100 mm for GT skruestik serie 1
Bevægelig bakke mkæbe 125 mm for GT skruestik serie 2
Bevægelig bakke mkæbe 150 mm for GT skruestik serie 3
Bevægelig bakke mkæbe 175 mm for GT skruestik serie 4
Bevægelig bakke mkæbe 200 mm for GT skruestik serie 5
Spindel gevind M12 for GT skruestik serie 1
Spindel gevind M14 for GT skruestik serie 1
Spindel gevind TR14x4 for GT skruestik serie 1
Spindel gevind TR18x4 for GT skruestik serie 2
Spindel gevind TR24x5 for GT skruestik serie 34
Spindel gevind TR36x6 for GT skruestik serie 5
Arbejdsstop for GT skruestikke serie 3 og 4
Arbejdsstop for GT skruestikke serie 5
Spændenøgle NV 12 for GT skruestik serie 1
Drejeskive for GT skruestik serie 1
Drejeskive for GT skruestik serie 2
Drejeskive for GT skruestik serie 3
Drejeskive for GT skruestik serie 4
Drejeskive for GT skruestik serie 5
Diesella Sveisetang med stor C bue
Kantsømlære DIN 862
Digital kantsømlære DIN 862 0 25 mm x 001
Svejselære Diesella universal
Svejsesømslære
Inspektionsspejl Ø 30 mm mled og teleskop max L430 mm
Inspektionsspejl 25 x 50 mm mled og teleskop max L430 mm
Inspektionsspejl 51 x 89 mm mled og teleskop max L440 mm
Diesella Coating tykkelsesmåler.
Lak coatingmåler 0 1200um ekstern probe.
Lak coatingmåler 0 1200um med ekstern probe.
Kalibreringsfolie sæt for lagtykkelsesmålere
Ultrasonisk måleomr. 065 400 mm x 001 Tykkelsesmåler
Ultrasonisk m3 målemetoder T E E E Scan Tykkelsesmåler
Kontaktgel for tykkelsesmålere normal temp. 0 60°C
Digital lyd og støjmåler
Turteller Diesella kombineret
Indstiksføler 50° 1300° med isoleret håndtag type K
Termometer digital 50° 750°C Opløsning 1°C
Overflade normal ISO2632I 1975
Overfladenormal Fræsning V
Overfladenormal Slibning
Overfladenormal Plan Slibning
Hårdhedstester til skalaerne HL HRC HRB HV HS HB
Integreret hårdhedstester til skalaerne HL HRC HRB HV HS HB
Brix refraktometer 0 18 ATC Min. 01 nøjagtighed 01
Auto Refraktometer adblue 110 140 Batterisyre
Auto Refraktometer Diesella 110 140 Batterisyre
Kalibreringsvæske til PH meter pH 401 pH 686 i sæt
Håndholdt forstørrelsesglas Diesella med LED lyskilde
Forstørrelsesglas 10X Diesella håndholdt
Målelup Diesella med 7X forstørrelse
Hygiejnesæt Sound Trap
Handske Guide 587
Handske Guide 589
Handske Guide 309
Handske Guide 308
Handske Guide 5154w
Bluetooth Headset Zekler 412RDB inkl. oppladbare batteri og lader
IDS 900 m pipe Oljevarmer trotec
KGK Generator EP16000E
Målersæt med søgerblad radiusmåler og gevindtæller
Trappestige 5 trin med bakke
Trappestige 6 trin med bakke
Teleskop universalstige max. 530 cm
HERO Digitalt pumpepistol
HERO Trykluft Blæsepistol støjsvag
HERO spiralslange 14quot 10 mtr.
HERO spiralslange 38quot 10 mtr.
Maskintappe M 3 050
Håndtappesæt M 5 3 dele
Håndtappesæt M 10 3 dele
Håndtappesæt M 12 3 dele
Vindejern Nr. 1 12
Vindejern Nr. 2
Runde bakker M 3 050
Runde bakker M 4 0.70
Runde bakker M 5 080
Runde bakker M 6 100
Runde bakker M 8 125
Runde bakker M 10 150
Runde bakker M 12 175
Bakkeholder M3 M12
Skovøkse quotGOLDquot 1600 gram
Flækøkse quotGOLDquot 2000 gram
Presenning 30x50 150M2
Presenning 40x60 240M2
Presenning 50x80 400M2
Presenning 60x100 600M2
Presenning 80x120 96m2
Presenning Armeret 30x40 120m2
Presenning Armeret 40x4016m2
Presenning Armeret 40x60 240m2
Presenning Armeret 40x80 320m2
Presenning Armeret 100x4040m2
Presenning Armeret 60x100 600m2
Presenning Armeret 80x120 96M2
Multispray CARAMBA 250 ml
Multispray CARAMBA 500 ml.
Strikhandske str. 10XL
Pudsebræt pur kunststof
Rutile elektroder Ø 25 x 300 mm 15 stk
Telwin Svejsehandske str. 10
Rutile elektroder Ø 25 x 300 mm 143 stk
Telwin batterilader med starthjælp 12 V
Seler 532pe
Helsele cresto 1121
Helsele cresto 1122
Måleklokke Diesella med øye og magnetstander
Helsele cresto 1123
Helsele cresto 1123 hi vi
Helsele cresto 1124
Fallsikringssele Cresto 1128
Fallsikringssele Cresto 1128 ROSA
Fallsikringssele Cresto 1136
Fallsikringssele Cresto 1125 Q7
Fallsikringsvest Cresto 1142
Batterilader Mototronic 612
Batterilader Nevada 6
ED300FD Holzmann Metalldreiebenk
Holzmann SB 4116HM søyleboremaskin
Holzmann MKS 180 Mobil metall avkorter
MSM100PRO Slipemaskin til metall Holzmann
Luftslangetrommel 10m Holzmann
Opruller til luftslange HQ Holzmann 15 mtr
HBS 245HQ Tre båndsag med understell Holzmann
BT46 ECO Kompakt bånd og skivepussemaskin Holzmann
600 I Håndgjengemaskin Ridgid
Håndgjengemaskin Ridgid 690 I
Gevindskæremaskine Ridgid 300AAC
Gjengemaskin Ridgid 300 Compact
1224 gjengemaskin Ridgid
RB 2143 Diamantboremaskin Ridgid
Høytrykksrensemaskin elektrisk Ridgid KJ 1590 II
Microdrain Ridgid D65CA 300
30 delers TX piper i sett med 14quot og 38quot □ feste Teng Tools TTTX30
Bitspipesett for Ribe og XZN spor 12quot □ feste Teng Tools TTRS15
TX pipesett med 12quot □ feste Teng Tools TTTX23
Kombinasjonsnøkkelsett Teng Tools TT3592
Kombinasjonsskrallenøkkelsett Teng Tools TT6508RAF
Pipenøkkelsett TTAF32 Teng Tools med 14quot og 38quot □ feste